CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
27. únor 2012

@lnk tak moc gratululeme ke krásným zprávám. Já se snad dozvím v pátek co to bude. Jestli bude teda spolupracovat prcek. 😉

betysek
28. únor 2012

@lnk Moc gratuluju, to je perfektní, že je všechno v pořádku. 🙂
Už máte nějaké tipy na jméno? My se opět s manželem dohadujeme, protože on by chtěl, aby se kluk jmenoval po něm, ale já tyhle tradice pojmenovávání dětí po rodičích nemusím. Hlavně když se stejně jmenuje můj i jeho táta. Tak snad prosadím nějaké jiné.....

betysek
28. únor 2012

@lnk Kočárek máme tento.
http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky/ap...
Do terénu naprosto perfektní, byla jsem moc spokojená i na lesních a polních cestách. Jen je trochu špatně řešené lůžko. Dokud je mimčo malé a máš ho v tom vloženém lůžku, které vytahuješ s mimčem, tak je fajn, ale když už se do něj nevejde, tak zjistíš, že to hlavní lůžko není souvisle potažené, ale v jednom místě je tam mezera. Měla jsem pocit, že na prcka musí táhnout. To jediné bych mu vytkla. Jinak je i dost lehký, tak že manipulaci jsem zvládala i sama.

durma
28. únor 2012

ahoj čekatelky,jsem ráda,že je u vás vše OK 🙂 .Já už mám téměř vše nachystáno,protože se mi pěkně blíží termín porodu 😉 ,už jen 11 dnů.Já jsem si vybrala kočárek http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan/Danny-Sport-Pre... tam snad největší lůžko,tak snad bude naše Maruška spokojená s mým výběrem. 😀

lnk
28. únor 2012

@ivetule ten náš včera nespolupracoval, ukázal pindíka, ale nechtěl ukázat srdíčko, takže jsem musela pochodovat a pak znovu opakovat UTZ, takže jsme tam byli hodinu 🙂 ale nakonec ukázal vše, co měl. 🙂

lnk
28. únor 2012

@betysek zatím tipy na jméno nemáme, já jsem to pořád nějak odkládala, až jak dopadneme včera, ale tento týden si sednu, vezmu si kalendář a začnu vybírat. 🙂 určitě se nebude jmenovat po nikom z nás, chci aby to bylo jméno, které se v naší rodině zatím nevyskytuje, ale určitě nějaké klasické české jméno, žádnou šílenost 🙂

lnk
28. únor 2012

@durma tak hodně štěstí, ať máš za chvilku marušku u sebe 🙂

lnk
28. únor 2012

jinak holky, díky všem za tipy na kočárek, už bych asi měla začít nad něčím přemýšlet... 🙂

durma
28. únor 2012

@lnk díky a šťastnou ruku při výběru kočárku i jména

dazour
28. únor 2012

Ahojky,tak hlásím že jsme dnes dorazili z Unici a proštouchnutí se povedlo,tak hůrá 🙂 .Dostala jsem další injekce a když to dobře půjde podle toho kdy to dostanu,tak snad 20.3.bude transfér mrazáčků 😵

lnk
29. únor 2012

@dazour 🙂 tak hodně štěstí s mrazáčkama 🙂 kolik jich tam máš zamraženo?

lenjer
29. únor 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak je to v Unice při odevzdávání sperma ... ??
Mají tam někajké kabinky, nebo kam chlapy posílají ?? Díky 🙂 🙂
Jinak na OPU se chodí na 7,30 hod nebo na 8,30 hod ???

dazour
29. únor 2012

@lnk Ahoj,máme v jedné pipetě tři blastocisty 🙂 zamražené,tak doufám že se budou vyvíjet,aby mě měli co zavést 🙂

lnk
29. únor 2012

@dazour tak budu moc držet pěstičky, aby alespoň jeden vydržel 🙂

dazour
29. únor 2012

@lnk jo díky kéž by aspon jeden vydržel 😵

lnk
29. únor 2012

@lenjer nějaký pánský pokojíček tam mají 🙂
na OPU jsem byla objednaná na 8:45

lnk
29. únor 2012

@dazour jj, bude bojovníček, uvidíš 🙂 když už toho tolik člověk musí podstoupit, tak to přece musí vyjít, ne? 😉

ivetule
2. bře 2012

Ahoj holky tak dneska si prcek dal konečně říct. Doktor ho musel trochu přemlouvat,ale už je to na 100% čekáme chlapečka. 🙂 A hlavně všechno je v pořádku. Akorát jsme o týden starší takže to vypadá na červen. 😉

lnk
2. bře 2012

@ivetule ahoj 🙂 tak taky kluka 🙂 mně doktorka taky říkala minulý týden, že by to mohlo být už v červnu, kluci holt rostou 🙂 tak držím pěstičky, ať to dobře dopadne 🙂

dazour
2. bře 2012

@ivetule Ahoj,tak gratujuji,další chlapák na cestě 😉

jimmy1
2. bře 2012

@ivetule @lnk téééda to tady jediná budu mít princeznu?? 😀 ta bude mít ženichů 😎

ivetule
2. bře 2012

@jimmy1 krásně ti to vyšlo páreček. A jak se těší Martínek? Náš to zatím nic moc nechápe. Hladí bříško říká mimi ,ale jsem zvědavá co bude dělat až bude na světě. 😉

jimmy1
3. bře 2012

@ivetule no vyšlo 😝 původně jsem preferovala dalšího chlapíka 😉 ale teď jsem šťatná za zdravou princeznu 😵
Martínek řekne, že má maminka v bříšku miminko, že to je sestřička Klárka, občas dá pusinu bříšku nebo ho pohladí, ale určitě chudina netuší coho čeká 😅 kdyby to věděl, tak nevím nevím 😎

betysek
4. bře 2012

To my to máme doma o hodně rušnější, co se týče Elišky a mimča v bříšku. Hlavně tím, že Eli už jsou skoro 4 roky a tak víc to prožívá. Největší sranda je, když se jí někdo zeptá, jak se bude mimčo jmenovat. Nejdříve prohlásila, že stejně jako jedna její kamarádka ze školky (včetně příjmení). Je to taky Eliška. Tak jsem ji vysvětlila, že mít doma dvě Elišky je nepraktické a příjmení musí mít stejné jako mají rodiče. 😉 Když jsme byly minulý týden na těch testech na cukrovku, tak se jí ptala sestra, jak se bude jmenovat mimčo. Tak prohlásila, že Barunka. Pořád jsem přemýšlela, kde k tomu jménu přišla, protože si myslím, že nikoho s takovým jménem nezná. A když to znova řekla včera mojí sestřence, tak mi to nedalo... A tak jsem se dozvěděla, že se bude jmenovat Barunka, protože se tak jmenuje fenka, kterou má soused od mých rodičů. 😀 Eliška totiž moc chce sestřičku. Tak uvidíme, jak to dopadne.... Ve čtvrtek jdu do poradny, tak jsem zvědavá na výsledky testu na cukrovku. 😉

betysek
4. bře 2012

@ivetule Gratuluju, hlavně že je všechno v pořádku. Mně u Eli taky pořád říkali, že to vypadá, že je minimálně o týden starší a nakonec se narodila týden po termínu a ještě museli porod vyvolat. Ale byla dost velká 3,86 kg. Teď mi taky Dr. Vlašín na screeningu v prvním trimestru říkal, jestli si jsem jistá, že mu říkám správné datum umělého oplodnění. Jinak by ten termín posunul taky minimálně o týden dřív, že mimčo je dost velké. Když jsem mu řekla, že první prcek měl skoro 4 kg, tak řekl, že se mám těšit na další velké dítko a termín nechal.

ivetule
4. bře 2012

@betysek Děkuju já jsem to tak měla i u prvního. Posunuli mi to pomalu o 14 dní a Milda se tak narodil. Takže uvidíme. Koukám,že máš taky veselo s malou. Uvidíme jak to budou prožívat až budou prcci doma. 😉 Přeju dobrý výsledky na cukr. Mě to čeká asi za 14 dní tak uvidíme. S Mildou jsem měla těhotenskou cukrovku.

lnk
5. bře 2012

@jimmy1 ahoj, no jo, kolem mě teď všichni jaksi čekají kluky, se to nějak rozmohlo to chlapské pokolení 🙂 u nás všichni tipovali, že to bude holčička a on kluk 🙂 ale mně to je úplně jedno. kluka jsem si vždycky moc přála, tak se mi to splnilo. hlavně, aby byl zdravej, jinak je úplně jedno co to je 🙂

@betysek
@ivetule
mně sice taky říkali, že to bude dřív, ale já si to nemyslím. my jsme s bráchou oba měli 4 kg a máma nás oba 10 dnů přenášela, takže počítám, že taky budem mít cvalíka a že se z bříška nepohrne 🙂 kam by pospíchal, když tam má takovej servis 😉

betysek
5. bře 2012

@lnk Já mám takový pocit, že po umělém oplodnění se rodí víc kluků než holek. 😉 Sice nechci vědět, co budeme mít, ale myslím, že to bude taky kluk. Takové tušení..... Tak uvidíme. Mně je to celkem jedno, co to bude, hlavně aby bylo mimčo v pořádku (přesně jak říkáš)....Přeci jen to ve mně trochu hlodá, jak to dopadne, když nemáme tu nosní kost. Ale kdybych se měla rozhodnout znova, jestli jít na plodovku nebo ne, tak bych stejně nešla. Uvidíme, jestli bude mít doktor ve čtvrtek čas nahánět mimčo a podívat se, jestli už se nosní kost prodlužuje. Posledně tvrdil, že ji vidí, že je jen krátká. Teď už asi má prcek míň místa, jak roste, tak by mohlo být snažší ho ulovit a prohlídnout, spíš, jestli se bude chít natočit.....

lnk
5. bře 2012

@betysek 🙂 no já mám kolem sebe kamarádky, který mají kluky všecky přirozeně 🙂 teď je asi období kluků 🙂
moc ti držím pěstičky, aby byl mimoušek v pořádku a měl jen malinkatej nosánek 🙂 tak ať se krásně ve čtvrtek ukáže, budu ti držet pěstičky 🙂 ten náš měl ve 13 tt jen takovou malinkatou bambulku, ale teď už má nosík po tátovi 😉 jsem zvědavá, co teda nakonec budete mít 🙂 hlavně ať je všecko v pořádku

bobecek79
5. bře 2012

holky,nevím jestli si mě ještě pamatujete????? Teď jsem po 2 IVF a dneska nám potvrdili dvojčátka,takže Vám tady s kartama možná ještě zamýchám.....A tím pádem jsme zvýšili UNICE úspěšnost. Nedá mě to a musím sem přispět,že i Unica umí dělat dvojčátka.... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru