CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andela01
13. říj 2016

@hanulkasa nebyli ještě

dajanna
14. říj 2016

Takže ultrazvuk dopadl tak,ze na levém vajecniku mám cystu.Pichli me přehnal aby praskla.Ve středu kontrolní ultrazvuk pokud praskne vše o.k.Pokud ne,tak jdu hned po ultrazvuku na odsati.Léky a injekce jsem už nafasovala.Tak snad do středy praskne.

dajanna
14. říj 2016

Pregnyl tam ma být.ze mě pichli.

marenka244
14. říj 2016

@dajanna ahoj,taky mam cystu a i tak zkusime iui a když nevyjde,tak nasadime antikoncepci a tim se cysta rozpusti a nemusi se na odsati a pak teda ivf.... Jeste jsem neslysela,ze by mel pregnyl pomoct k prasknuti :/ ale je taky pravda,ze me nikdy pred ani po iui nedelali kontrolni ultrazvuk,aby zkontrolovali,jestli folikul prasknul.... Držím moc palce,aby vše vyšlo ;)

andela01
14. říj 2016

@dajanna mně bohužel nepraskla a šla jsem na odsátí. Prý by to nedělalo dobrotu. Držím palce, ať praskne 😉

dendinka
14. říj 2016

@marenka244 s cystou není dobré chodit na iui ani ivf, protože může při stimulaci vyrůst a pak prasknout a strhnout sebou i uchytávající se plod a někdo i tvrdí, že brání početí

dajanna
14. říj 2016

Dřív sem hodně trpěla na cysty ale nějakou dobu byl klid.v pokračování protokolu to nijak nebrání.Prášky a injekce sem nafasovala.Bude to třetí ivf,tak snad to klapne

marenka244
15. říj 2016

@dendinka proto mě nasadí tu antikoncepci,aby se cysta rozpustila... Zeptám se na odsátí před iui..děkuji

lnk
15. říj 2016

@andela01 tak budu držet pěsti 🙂 pak informuj, až do toho půjdete 🙂

@dajanna tak určitě je lepší se cysty zbavit, než se to rozjede. pak můžeš být v klidu, že není zbytečně nějaká další komplikace...

@marenka244 myslím si, že antikoncepce ti cystu nerozpustí. já kdysi cystu měla a antiko na to nemělo vliv...

marenka244
15. říj 2016

@lnk ja uz jsem to tak mela,nasadili antinu a byla pryc,ale kdyz tam bude,tak si ji taky necham odstat

hanulkasa
15. říj 2016

Holky
@marenka244
@dajanna
@andela01
Držím palečky ať vám to všem dobře dopadne.
A samo i na @dendinka myslim na tebe.

dendinka
15. říj 2016

@hanulkasa děkuji moc

andela01
15. říj 2016

@hanulkasa 😘

marenka244
15. říj 2016

@hanulkasa dekuji 🙂 myslime pozitivne a verime,ze se povede ;)

dendinka
15. říj 2016

@dendinka a jak si psala, že se mám zabavit, tak neboj zábavy mám dostatek, ale ono to asi vsechno nestačí. Domácnost, zvířata, práce, manžel, synovec ... V neposlední řadě dnešní práce pro sousedku.

dendinka
15. říj 2016

@hanulkasa tohle tam mělo být, js si to poslala sama sobě 😂😂😂

hanulkasa
15. říj 2016

@dendinka to je nádhera! 😀 tak ono je důležitý jen neležet a nepremyslet, jsem myslela. Jsi fakt moc šikovná! Uteče to..
Holky přeji vám to všem mooc. Já jsem +11 kg, zítra 100 dní do TP. Jsem zvědavá, jak to budu shazovat, mám totiž 5kg nahoře ještě i po stimulaci. 😀

hanulkasa
15. říj 2016

@dendinka trochu i závidím. Já uvařím, upecu, ale tyhle drobnosti dodelavky fakt neumím, nemám ráda tyto práce, zdobeni. U nás je to na chuť, na koukání už tolik ne. 😀

hanulkasa
16. říj 2016

@dendinka zítra na tebe budu myslet, ať to dobře dopadne! 😉

dendinka
16. říj 2016

Já koukala do rozpisu na datum a vychází to až na úterý, nevím jsem do to nějak spojila s pondělkem, tak zítra ještě počkám.

hanulkasa
16. říj 2016

@dendinka tak ještě počkáme 😉

dendinka
16. říj 2016

Holky myslíte, že kdyby to nevyšlo, že kdybychom chtěli, tak by nám hned v dalším cyklu udělali KET nebo je tam prostě povinné čekat 3 měsíce.

marenka244
16. říj 2016

@dendinka ja si myslim,ze se ceka jen po stimulaci na ivf..u KETu se nemusi cekat...ale nemyslu na to,ze by to nevyslo...urcite to vyjde a uz se nebudes trapit ;)

hanulkasa
17. říj 2016

@dendinka taky myslím že bys mohla jít asi hned. Je to o domluvě v caru. Ale jinak na tohle nemysli, fakt.. Jak ti je?

dajanna
17. říj 2016

Nám řekli,ze az po dvou měsících po ivf můžeme jít na KET.

dendinka
17. říj 2016

@hanulkasa celou noc mě bolelo břicho.
@marenka244
To víte holky, že pořád doufám, ale zároveň už počítám dopředu. Protože už jen dva týdny budu mít doma manžela a pak už zase pojede jinam po republice a doma bude jen na víkend.

hanulkasa
17. říj 2016

@dendinka Rozumím ti, já už to taky měla dopředu naplánované, kdyby.. Z vlastní zkušenosti bych případně s ket úplně nespechala, počkala jsem dva měsíce a dala se fyzicky i psychicky do pohody. Mně ten první neúspěch tehdy hodně položil. Vyplatilo se. Třeba je ta bolest břicha dobrý signál. 😉

marenka244
17. říj 2016

@dendinka budu na tebe rano myslet :* at sem napises jen krasne zpravy ;)

dendinka
17. říj 2016

@marenka244 děkuji

dendinka
18. říj 2016

Ahoj holky tak hlásím test negativní.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru