CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
4. led 2011

@vodni 😀 Já se z Tebe picnu 😀 Jsi hodná 🙂 Nádobíčko krásný 😵

@jezulicka Nene, pravděpodobně z nervů. Měli jsme takovou menší neshodu s drahou polovičkou 😝

vodni
4. led 2011

@drndapetka 😉 už už jsem klikala na košík, ale až pak jsem si všimla toho "vyprodáno"... ☹ Ještě jsem přemýšlela, že by to chtělo rovnou dva kusy, kdyby byly hroší dvojčátka 😉 škoda, jinde na netu jsem to nenašla, přišlo mi to opravdu roztomilý 😉
Na neshody se vykašli, už jsem se taky po těch letech naučila nad spoustou věcí (a to i těch, které mě dřív doháněly k šílenství), prostě jen mávnout rukou 😝 Na světě je jenom pár opravdu důležitých věcí, a rozčilovat se nebo stresovat nám ten život nezlepší 😎

vodni
4. led 2011

@ivetule Ivetko, jak jsi dneska pochodila?

pampeliska36
4. led 2011

nazdarek holky 😀

pampeliska36
4. led 2011

@tevi kocko... to je mi MOC lito... tak zitra valis na krev? pockas si tam i na vysledky a audit s doktorem? no jo no ☹ proste ta uspesnost u KETiku je daleko nizsi 😅 a mate jeste nejake mrazacky? mela jsem dojem, ze jo...?

vodni
4. led 2011

@pampeliska36 ahoj pampelko! 😉

pampeliska36
4. led 2011

@vodni kocko... tehotne / netehotne... v cekarne se co? N E P O Z O R U J E M E !!! hele vsichni vime, jak se citis... co asi delas... jak se pozorujes... co se ti mele hlavou... co asi vodnicci... dloubou / nedloubou... ?! zitra to proste zkusis a pujdes na krev... uz tomu neuteces a nema cenu se tim zatezovat... odlehci trosku hlavince... to jI pomuze!!! 😉 MOC NA TEBE MYSLIM !!! a jak pisou vsichni... proste vime! 🙂 DOUFAME!!!

pampeliska36
4. led 2011

... NO NIC, BYLA JSEM TU JEN KRATCE... VECER SE NA VAS JESTE JUKNU 😉

pampeliska36
4. led 2011

@ivetule CO TYYYYYYYYYYYYYYY? jak dopadla kontrola?????????????????????

pampeliska36
4. led 2011

@vodni vecer ti napisu IP 😉 budu konzultovat 😉

vodni
4. led 2011

@pampeliska36 ty jo pampeliško, fakt ne, nepozoruju, ani se to v hlavě nemele... Až je to takový divný 😅 Já prostě od začátku měla takový pocit, že to není "ono", tak mi to teď fakt nějak nepřipadá 😅 Jen když se mě tu občas tak někdo zeptá jak se cítím, jestli mám chutě atd. tak - no co odpovědět jinýho 😀 😝 Ale jasně, zítra čůrnu nebo se nechám napíchnout, ale vážně to teď už nějak neprožívám 😎 (až bych se asi měla stydět 😔 )

vodni
4. led 2011

@pampeliska36 joooo, já teoretik jsem na konzultace jak dělaná 😀 😀 😀

ivetule
4. led 2011

Ahoj holky tak už jsem tady. Tak máme na každé straně 10 folikolů. Největší jsou 12. Probíhá to prý dobře. V pátek na kontrolu a OPU vypadá na pondělí nebo úterý. Trošku mi puregon stáhli. Tak sláva. Dneska tam bylo lidí. 🙂

vodni
4. led 2011

@ivetule Jůů, paráda, velikost 12 je přesně podle plánu 😉 a ten počet... fííí nestačím se divit 😉 Moc ti přeju, aby šlo všechno stejně dobře i dál 😵

raduza2
4. led 2011

Ahojyk holky zdarvím po delší době
@vodni na zítra držím palce

@tevi ☹ ,ale nevěš hlavu máš doma krásnýho klučíka a bráška nebo sestra určo bude 😉

raduza2
4. led 2011

@ivetule tak to je krása jen tak dál 😅

ami33
4. led 2011

Ahojte holky, jak se držíte?
Ivetule - gratulka k folíkům, no na Unice dneska fakt narváno, další návštěvy za náma.
Vodní - zejtra testuješ? držím palečky.

vodni
4. led 2011

@ami33 Ahoj, ano zítra TT, ale už jsem říkala, že asi to člověk napotřetí bere jinak nebo co, nějak to už neprožívám 😀...

ami33
4. led 2011

@vodni hele jednou to přijít musí, jsi už otupělá tím vším, tím víc budeš překvapená. Já to zase všechno moc žeru, páč je to poprvé. Nakonec nebudu píchat ten Diphereline, budu mít jen puregon, pak podle potřeby možná menopur či co mi to dali. Mám ten protokol s Antagonisty, takže to nebude ani tak dlouhý. Mám dneska v hlavě dobrej guláš, nebýt tam manžel, tak polovinu věcí vůbec nevím hehe, ještě, že ho mám.

vodni
4. led 2011

@ami33 jo otupělá, prostě ten TT beru jako že si zítra ráno čistím zuby, nic kolem toho jinak neberu 😝
Tak to máš super - tento protokol jsem měla 2x a je opravdu lepší, zvl. když jsi měla trochu vyšší to FSH, tak je vhodnější - je to krátký a antagonisty. Je to jednoduchý:
1) Po vysazení marvelonu čekáš na mrchu
2) Třetí den mrchy začneš píchat puregon
3) Pícháš ho 6 dnů, pak jdeš na kontrolní ultazvuk
4) Spočítají ti folíky a případně upraví dávku, taky na dávku nakombinují s tím menopurem (dělají to na konec stimulky vždy), a většinou už pícháš jen 3 dny (celkově se píchá obvykle 9 dní)
5) po těch 3 dnech další ultrazvuk a stanovení data OPU
6) pak už OPU a ET a hurááá, jsi v čekárně na // 😉
Nic jinýho není potřeba, hooodně rychle to uteče 😵 😵 😵

mufinka0
4. led 2011

@vodni ahoj... 😔 😔 😔 😔

Omlouvám se za to, že jsem Ti ani nepoděkovala,.. Nějak mi to vypadlo, měla jsem těch IP víc a na všechny jsem odpověděla, jen Tvoje mi zůstala. Promiň,..už se na mě nezlob!!! 😢 😔

Tak dodatečně, děkuji Ti za IP a do Nového roku Ti přeji jen to dobré a hlavně zítra dobré zprávy 🙂 🙂 🙂

Jinak, napsala jsi to moc pěkně. V případě, že nám to nevyjde, musíme si najít jiný cíl a ten život prožít a ne přežít! 😵 My bychom teda volili tu adopci, sami bychom asi nezůstali. Jen mě štve, že jak jsem měla stresy, tak jsem si přivodila trochu problémy se žaludkem... 😒 Pálení žáhy atd... Snad to brzy přejde,..už jsem se hodila do klidu, tak snad se všechno v dobré obrátí. 😉

vodni
4. led 2011

@mufinka0 to je v pohodě, já jen tak žertovala ivánku 😉 No ten cíl, já ho vždycky aktuálně upravuju podle momentální nálady 😝 prostě člověk musí žít a hlavně ten život prožít ne přežívat 😵

mufinka0
4. led 2011

@vodni 🙂
Poradíš mi?? Psala jsi tady o pálení žáhy,..to jen když jsi byla těhu??? Mě to teď zlobí právě nějak častěji a nevím zda s tím k doktorovi, nebo jestli to může být i z nervů a taky tím jak celý den sedím a mám zmáčklé břicho,..s tím teda nevím co bych měla dělat 😝 😀 😀

mufinka0
4. led 2011

@vodni Já právě nestíhám dočítat a hlavně tady už spoustu holek ani neznám 😀

ami33
4. led 2011

@vodni hele neber to tak laxně, bych ti přála zítra aby ti oči z důlku na ten proužek vypadli, to tak bývá, když to člověk nejmíň čeká je to tam... s tím protokolem je to přesně jak píšeš, začínám s tím puregonem už na 200 jednotkách a pak se uvidí, původně měl být dlouhej, to změnili určo kvůli tomu fsh, mám strach aby se mi tam aspoň něco vytvořilo. 🙄

vodni
4. led 2011

@mufinka0 he, he, jo, já na to vůbec netrpím, měla jsem to jen při tom těhu 😝 A pekelně, prostě až takové ty křeče. Mlíko moc nepomáhalo, spíš jedlá soda do vody. Kočky taky doporučovaly nějaké ty pastilky (nezkoušela jsem), a Aandě doktorka radila neloupaný mandle... Jestli to máš dýl, tak bych si s tím určitě zašla, může to být rozhodně od nervů, ale taky to může být nějaká prkotinka, která jde jednoduše vyřešit. A s tím řešením to řeším tak, že v kanclu už asi rok co průběžně stimuluju sedím s rozeplými kalhotami 😀 (svetr nebo košili přes samozřejmě)

vodni
4. led 2011

@ami33 Buď jenom ráda, tenhle je fakt lepší, frčí to pěkně! Já už bych ten dlouhý snad ani nezvládla 😝

vodni
4. led 2011

kočky, jdu večeřet, ještě se stavím, zatím pa

mufinka0
4. led 2011

@vodni 😀 😀 No joo, ale nás je tam 5 a z toho 3 mužského pohlaví.. 😀 😀 😀 nerada bych je nějak pohoršovala.. 😅
No zítra jdu k obvodnímu, tak se ho asejc zeptám, co by to mohlo být. 😖 Nevím, jestli budu ale ráda, když mě zase pošle na gastro,..no ale co, vydržet se musí všecko 😀 Už jsem to jednou zažila a celkem se to dalo, no.. 🤐 🤐
Budu na Tebe zítra taky myslet a věř mi, že vím jak se cítíš. Máš to stejně jako já,..já teď prostě nijak ani nebrečím,..depky už jsou pryč a prostě ani nevím kdy na KET a jsem si jistá, že už to tolik prožívat nebudu. Ono to člověka asi postupem času nějak "otupí". 😉 Rozumím Ti, ale stejně přeju zítra // 😵

ami33
4. led 2011

@vodni tak na jednu stranu jsem ráda, na druhou aby to mělo úspěch..ale co hlavně myslet pozitivně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru