CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
1. bře 2011

@vodni taky mě docela pozitivně nala´duje jedna věc-jen tak ze srandy jsem si dala, kdy by byl termín porodu kdyby se KET povedl-no a vychází na 1.1.2012 😀 To by byl nááádhernej začátek roku 😵

drndapetka
1. bře 2011

@vodni no já jsem zvědavá jestli se ve středu ten Tvůj prcek otočí tím správným směrem an ultrazvuku, abysme věděli jestli to bude slečna vodnice nebo malej vodnik 😀

evakim
1. bře 2011

@vodni @drndapetka jojo holky mate pravdu ja uz se ted soustreduji jen na KET, jen skoda, ze jich tam tech mrazacku neni vic, ale treba je to ten nejsilnejsi bojovnicek, protoze dalsi IVF je pro nas realne az tak nekdy v zime, je to narocne co si budeme povidat a uz mame dve za sebou

drndapetka
1. bře 2011

@evakim kolik máš mražáčků a v jakém stadiu?

vodni
1. bře 2011

@drndapetka evča má myslím jednoho osmi nebo desetibuněčného...

vodni
1. bře 2011

@drndapetka ha, ha, jen tak ze srandy - myslím, že na to myslíme vždycky každá 😉

drndapetka
1. bře 2011

@vodni tak ten určitě zabojuje 😉 Víš, ani ty moje blasty nemusí znamenat výhru, kolikrát ty méně buněčná embrijka bývají statečnější než ty naše větší prckové 😒 však Ty jsi pěkným příkladem 😉 ....ono opravdu záleží na štěstí, nebo spíš na konstalaci hvězd? 😕 😅

drndapetka
1. bře 2011

@vodni dobrááá, odhalila jsi mě 😀

No neříkej, že sis taky vždycky hned zadávala termín porodu, ještě před tím než byl ET? 😎

vodni
1. bře 2011

@drndapetka 😎 😎 😎 já přece musím mít všechno nalajnovaný pěkně dopředu 😝

drndapetka
1. bře 2011

@vodni jsem stejná, akorát mi doposud to lajnování nevycházelo 😠

drndapetka
1. bře 2011

@vodni září je hezkej termín, bude babí léto, to budou krásný procházky s kočárkem 😵 akorát teda budeš s tím největším bříškem ve vedrech 😝 ale ono je to fuk, že 😉 hlavně že bude to co má být 🙂

vodni
1. bře 2011

@drndapetka no, však mi to lajnování taky nijak extra nevycházelo 😉 Jj, červenec a srpen bude asi šílený... ale co, aspoň bude dobrý, že budu moct chodit v šatech - známá měla největší břicho v zimě a nevešlo se jí ani do bundy ani do kabátu... 😉

vodni
1. bře 2011

jejej, snad se ten vodník nechá pořádně prohlídnout, já bych už tak chtěla vědět, co to je 😅 😅 😅

drndapetka
1. bře 2011

@vodni tipuju holčičku 🙂 tak jsem fakt zvědavá 😕 i když, taky jsem četla někě, že čím dýl se snaží pár o otěhotnění, tím se zvyšuje šance na kluka 😀

vodni
1. bře 2011

@drndapetka no ale zase my máme vždy pouze pomalé spermoníky, a pomalé jsou holčičí 😉

drndapetka
1. bře 2011

@vodni ta holka to bude, určo 🙂 už máš vymyšlené jméno pro holčičku? 😀

vodni
1. bře 2011

@drndapetka 😀 😀 😀 hlavně ať je to v pořádku a jestli to bude kluk nebo holka, to je šumák 😔 Se to tak vždycky říká, ale až teď tomu opravdu rozumím 😔 Takže jména jsou ještě daleko... 😝

drndapetka
1. bře 2011

@vodni to já mám jména vymyšlená 😀 přiznám se, že nějak tíhnu pořád k tomu klukovi, to asi proto, že holky to mají v životě těžší 🙄 samo že bych byla š´tastná i za holčičku, ale moje srdíčko touží po chlapečkovi....né kvůli manžovi, ale asi taly proto, že já jsem měla být kluk, tak trochu jsem tak byla vychovaná (hrála jsem si s autíkama 😀 ), víc jsem kamarádila s klukama, a můj táta má tři děti a všechny dcery, tak by se sakra mohl konečně dočkat nějakýho toho chlapáka v rodině, ne? 😀 ale budu se muset asi smířit i s růžovýma hadříkama, i když růžovou k smrti nemám ráda 😅 😅

ami33
1. bře 2011

@vodni @drndapetka Holky tak jsem volala na Uniku, prej už to začátkem 8 týdne může být roztahování dělohy a jak se napínají ty vazy tak to bolí, prej dokud nešpiním nebo nekrvácím a ty bolesti ustoupí a nestupňují se, tak je to ok. Dneska celý den v poho,ale budu víc ležet už. Sem se ptala jak časté mohou být ty bolesti a prej je to individuální. Tak snad bude všechno vpořádku.

vodni
1. bře 2011

@ami33 tak vidíš, aspoň budeš klidnější. Jak říkám, mě taky ze začátku v bříšku dloubalo, sice né nějak moc, ale to bude asi to "ividivuální" - já obecně nikdy nic moc nepociťuju, takže tak 😀

vodni
1. bře 2011

@drndapetka no, já bych celkem růžovej pokojíček brala 😵 😵 😵

ami33
1. bře 2011

@vodni no čeče jestli tam přece jenom nejsou dvě a nedělají si místo, manžel mi včera říkal, že se tam perou o místo hehe 😀

drndapetka
1. bře 2011

@vodni bych musela nahradit za fialovou 🙂

@ami33 tak odpočívej 😉 a kdy jdeš do Unicy na ultrazvuk?

drndapetka
1. bře 2011

@vodni Takto bych chtěla vypadat:

http://www.clipartguide.com/_named_clipart_imag...

😀 😀 😀 😀 😀 😀

ami33
1. bře 2011

@drndapetka já už do Uniky nejedu, mám utz u svě doktorky a budu jim posílat výsledky a pak mi řeknou co a jak s léky.
@vodni ty jsi přestala brát prednison a estrofem kdy?

vodni
1. bře 2011

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já už tak vypadám 😝 a vlastně jsem tak vypadala už před ivf 😝

vodni
1. bře 2011

@ami33 prednison a estrofem jsem vysadila po ultrazvuku, takže dokončený 7tt - prednison poslední tableta v den, kdy jsem byla 7+0, ten stejný den poslední plná dávka estrofemu. Ten jsem pak další den vzala jen dva, a další den jen jeden (viz https://www.modrykonik.cz/fotoblog/vodni/album/...)

vodni
1. bře 2011

Kočky pá, mířím k domovu 😉

drndapetka
1. bře 2011

@vodni no a už jsi něco přibrala? 😅 Jestli je to tajný, tak písni do IP 😉 Já mimichodem momentálně vážím 74kilo 😝 Po stimulce a revizi jsem přibrala 6 kilo 😢 No a to jsme se teď ještě cpala hormonama, tak možná ještě něco přiberu 😅 Na mou výšku 163cm je to pěkná nádváha, ale co nadělám 😖

pampeliska36
1. bře 2011

@evakim to je mi moc lito ☹ ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru