CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. bře 2011

@kac3nka pampeliška myslela čekárnu na // 😉

vodni
18. bře 2011

kočky pa, jdu dělat večeři...

kac3nka
18. bře 2011

@vodni Jo, jasně, sedím si na vedení 😀 Pa a hezký víkend 🙂

pampeliska36
18. bře 2011

@kac3nka nene ja az ve stredu 😉 kazdopadne MOC na tebe v utery myslim a at z tebe dostanou to nejlepsi 😀

kac3nka
18. bře 2011

@pampeliska36 Děkuji a já na tebe budu myslet ve středu 😉

misha83
19. bře 2011

Ahojky, tak tu sedím a přemýšlím. Podle rozpisu mám MS dostat zítra. V noci jsem ale měla hrozné křeče a krvácela jsem a teď skoro nic. Tak nevím jestli to bylo ještě vlivem té čtvrteční dilatace nebo ne. V případě, že to dostanu dřív než zítra mám totiž volat Dr. Ach jo.

vodni
19. bře 2011

@misha83 Jej, tak zkus brnknout na to pohotovostní číslo. Určitě tě minimálně uklidní a poradí co a jak. Já to měla taky takový blbý, protože mrcha už mi téměř nechodila, respektive spíš tak symbolicky. takže jsem pořádně ani nemohla rozeznat, jestli jsem jen špinila, nebo jestli už je to mrcha. Tu jsem obvykle měla jen tak 2 dny, takže to bylo taky docela problém poznat, kdy mám se stimulkou začít 😔 Většinou jsem ale právě zavolala asistentce a popsala co a jak - protože rada typu "až to bude jasná červená krev a bude jí víc" u mě moc neplatila 😒 takže jsem se bála, abych neprošvihla ten správný den...

misha83
19. bře 2011

@vodni Moc děkuji. No právě, o víkendu se má volat na ten mobil doktorovi, tak je mi blbé ho otravovat. Zatím od rána fakt skoro nic, ale břicho pořád bolí, uvidíme. Ta noc, ale byla děsná.

vodni
19. bře 2011

@misha83 Jsem zastáncem toho raději otravovat 😉 - od toho to číslo přece existuje... Ale jestli to bylo jen něco "jednorázového" tak asi máš pravdu, že to mrška nebyla a mohlo to být ještě od zákroku...

vodni
19. bře 2011

@ami33 Kočko a jak ty? Už jsi doma?

misha83
19. bře 2011

@vodni Tak pan doktor O. říkal, že to nebylo od zákroku, že to ale můžu mít díky tomu rozhašené a jen co jsem s ním domluvila, tak se to zase spustilo. Ale ulevilo se mi a máš pravdu, pro klid duše, že něco nedělám blbě je lepší otravovat.

pampeliska36
19. bře 2011

ahojte holky 🙂

misha83
19. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky 🙂

misha83
19. bře 2011

Holky a ještě mám jeden dotaz. Z Unici mám vlastně tabletky kyseliny listové, myslíte, že k tomu normálně můžu brát i ten Femibion 800?

vodni
19. bře 2011

@misha83 no myslím, že předávkovat se tím nedá, já to tak chvíli taky brala - dohromady... Já jsem teda brala tu listovku na předpis vlastně celé mezidobí mezi stimulkama, nebrala jsem nic jiného. Pak při stimulce taky žádné další vitamíny, jen tu předpisovou listovku. S Femibionem 800 jsem začala po // a bylo mi líto listovku nedobrat, takže tam jsem to měla obojí...
A vidíš, je to lepší, když se člověk ujistí, kdyby nechtěli, abychom jim volali, mobil by nám nedávali 😉

vodni
19. bře 2011

@pampeliska36 čau kočko 😉

misha83
19. bře 2011

@vodni Máš pravdu, je to lepší a mám klid. No já ten Femibion právě brala teď v mezidobí, tak si říkám, jestli to brát teď a spíš nezačít jak píšeš Ty až v případě úspěchu.

vodni
19. bře 2011

@misha83 každopádně, teď je hlavní asi ta listovka, a jestli jí je "trochu" víc (800 mikrogramů k těm 10 miligramům zase o tak moc víc není...), tak to myslím nevadí - nejsem si jistá, ale myslím, že jsem se někde dočetla, že se normálně vylučuje, když jí má člověk dostatek, že předávkování nehrozí, ale teď si nejsem nastopro jistá, jestli to byla listovka 😅 Ale asi jo, jinak bych to tak nejedla 😝

misha83
19. bře 2011

@vodni No já včera dobrala poslední Femibion, tak to teď asi nechám a uvidím při výsledku testu.

vodni
19. bře 2011

našla jsem:

PŘEDÁVKOVÁNÍ kyseliny listové

V odborných materiálech se uvádí, že předávkování kyselinou listovou v podstatě nehrozí. Nicméně je zmiňováno riziko u pacientů s epilepsií, u kterých vysoká hladina kyseliny listové a nízká hladina vitamínu B12 může vyvolat křeče.

Předávkování kyselinou listovou nemá žádný škodlivý účinek na průběh těhotenství, porod a prenatální ani postnatální vývoj dítěte.

Není důvod k obavám z předávkování, protože je rozpustná ve vodě, jakýkoliv nadbytek je přirozenou cestou vylučován z těla.

misha83
19. bře 2011

@vodni Jéé, ty jsi zlatá, tak beru zpět a koupím další🙂)).

vodni
19. bře 2011

@misha83 😀 😀 😀 no anebo udělej kompromis - každý den listovku z unicy, a každý druhý den k tomu femibion 😉

misha83
19. bře 2011

@vodni To je taky možnost! Super, díky!!!

vodni
19. bře 2011

pa, jdu večeřet 😉

misha83
19. bře 2011

@vodni Dobrou chuť

ami33
20. bře 2011

@vodni Kdepak, furt v nemocnici a vypada to na dalsi tydem, Dr. je skvelej, nechce nic podcenit, kdyz jsem prej po uspesne lecbe, ten hematom byl po tydnu na utz stejnej, Ted jsem od patku 2x zaspinila, tak snad se zmensil. No musim to tu nejak vydrzet, doma bych stejne taky mohla jen lezet. Ale mimi krasne roste a dokonce mi zacali psat o 2 dny vice nez na zacatku tehu. Jsem ted 9plus4. Holky vsechny se drzte a opatrujte.

drndapetka
20. bře 2011

ahooooooooj, tak už jsem zpět doma 🙂 A zítra do Unicy na zahájení KET 😵
@pampeliska36 co samurajové? už jsou rozmražení? 🙂 Myslela jsem na Tebe 😉

vodni
20. bře 2011

@ami33 To je blbý, že musíš být v nemocnici, ale na druhou stranu, je to lepší, že jsi hlídaná 😉 Prckovi se určitě daří dobře, když tak prospívá 😵

vodni
20. bře 2011

@drndapetka Čau ségra a na zítra posíláme s vodníčkem jednu ohromnou zásilku těhu bacilů 😉

pampeliska36
20. bře 2011

@ami33 no ahoj... doufam, ze uz brzo bude vsechno v nejlepsim poradku a pujdete brzo domu 😉 hlavne, ze je miminko OK 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru