CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
20. dub 2011

@teckovanaorchidej hmmmm, tak to bude s náma ámen 😀

vodni
20. dub 2011

jdu do závodky na oběd, tak se na chvíli odmlčím...

teckovanaorchidej
20. dub 2011

@vodni kopance nečekej, motýlí křídla dohromady s bublinkama, poznáš to na tuty boty, neboj 😅 😅 😅 😅

drndapetka
20. dub 2011

@vodni panny jsou bezkonfliktní, staršně moc fajn, činorodí,....a hlavně štír a panna je boží kombinace, jak ve vztahu , tak v rodině, vodníček bude maminčin brouček prostě 😵

drndapetka
20. dub 2011

@teckovanaorchidej já mám doma raka, to je teprve mazec perfekcionista 😀

misha83
20. dub 2011

@drndapetka @vodni No já zas měla minule prsa citlivá a nic z toho nebylo. Erotické sny nemám bohužel 😀 , jen hrozně blbě spím, ale to je spíš to podvědomí ☹ . Dneska mám fakt blbý dne, nějak propadám panice☹.

misha83
20. dub 2011

@misha83 No můj manžel je panna, švagrová a i neteř. Všechny je zbožňuju, ale každý je úplně jiný. Moje švagrová je super, ale říká, že doma má itálii🙂, manžel je pohodář a neteř je činorodá, jak píše @drndapetka, tak si vyber🙂. Každopádně já bych neměnila a myslím, že to je pro mě ideální člověk, protože já jsem lev, tak potřebuji někdy zklidnit🙂.

vodni
20. dub 2011

@misha83 Žádnou paniku! Už se to blíží a dvě čárky se připravují ke startu 😉

vodni
20. dub 2011

Tak kočky, právě jsem to oznámila sekretářce, takže za chvíli to předpokládám budou vědět všichni 😝 Byla z toho paf, FAKT si nevšimla 😀 - jednak to moje supermaskování 😎 a pak to prostě u mě už asi opravdu nikdo nečekal 😅

drndapetka
20. dub 2011

@vodni tý brďo, a řekla jsi jí , že už máš půlku těhu za sebou a za chvilku jdeš rovnou na mateřskou? 😀 to víš, že se to rychle rozkřikne, lidi jsou drbny 😀
Jinak já teď dojela z nákupů, skoro nic jsem nekoupila 😒 Buď dělají poslední dobou všechno mimo můj vkus a nebo jsem moc vybíravá 😅 V Ikey jsem se málem vyvrátila, byl tam děsnej vzduch a mě se začalo navalovat a být mdlo, tak jsme musely rychle ven...pak prošla kolem mě kočka navoněná jak primadona, to se mi udělalo blbě po druhý 😝 No a na závěr jsem zjistila,že jsem si zapoměla ve 14h. vzít Estrofen, takže jsem spěchala domů si ho vzít......takže takový odpoledne-neodpoledne 😉

misha83
20. dub 2011

@vodni Moc děkuji za uklidnění. Nevím co to dnes bylo, ale manža mě uklidnil, šli jsme na procházku a americkou limonádu, paráda🙂. Jéé, takže už v práci budou všichni významně pomrkávat co 😀.
@drndapetka Já mám taky občas pocit, že je všechno mimo můj vkus☹, takže jsi nic nenakoupila? Ale tak alespoň jsi se odreagovala ne? 😉

drndapetka
20. dub 2011

@misha83 jen něco v Ikey, chtěla jsem jedny tenisky, ale ve vel.4 mi byli malý a ve vel.4 a půl velký, tak jsem moc nepochopila to číslování 😠 ale byly krásný, fialkový, já poslední dobou ujíždím na fialové barvě 😀

misha83
20. dub 2011

@drndapetka Jéé, ty jsi Popelka🙂. Fialová se mi taky líbí, ale mně moc nesluší ☹ . Ale teď hrozně frčí!

drndapetka
20. dub 2011

@misha83 no jo popelka 🙂 velikost 36, někdy 37 😉
my máme fialkovou ložnici, rekonstruovaly jsme před půl rokem byt, tak jsem si vydupala aspoň jednu místnost fialkovou 😀

misha83
20. dub 2011

@drndapetka Tak tvoje botičky bych nosit nemohla 😀 . Švagrová má taky malou nožku, vlastně obě moje švagrový, tak vím, že občas to je problém sehnat. Ale zase se líp nakupuje ve výprodeji, protože to tam ty menší velikosti zůstávají!

misha83
20. dub 2011

@drndapetka To musí být krásný. Kamarádka má obývák šedo fialový, ta šedá je světlá sedačka a fialové doplňky a květy na stěnách, hrozně hezké.

drndapetka
20. dub 2011

@misha83 víš jak bylo těžký si koupit svatební botky? nikde takový malý pěkný bílý neměli ☹ nakonec jsem si koupila u ´tamanů, ale v těch jsem vydržela jen na obřad, byli strašně nepohodlný, pak jsem se musela přezout

drndapetka
20. dub 2011

@misha83 no mám za postelí fialovou tapetu , takovou tu vliesovou jak teďka frčí, jinak postel je teda černá z koženky (supr na údržbu), pak mám skoro bílej koberec s tím vysokým vlasem (parádně se po něm šlape, jak samet), no a fialkový záclony, fialkový obraz naproti postýlce, pár doplńků do filakova, a nábytek bílý,.....dětská postýlka by byla taky bílá 😀

misha83
20. dub 2011

@drndapetka No to je nádhera! Fakt krásný, si to úplně představuju. Teda to věřím s těma botkama, ale hlavní je, že jsi se vdala i v nepohodlných botách🙂.

misha83
21. dub 2011

Ahojky holky, tak jsem to nevydržela a nevím co s tím☹

Dělala jsem si hned 3 testy:
10 mamatest - jasná druhá čárka
10 jiný test - spíš takový jen duch
20 test - nic

Jo a ten 20 test jsem zkusila už včera odpoledne a byl tam duch☹.

A na webu jsem četla, že ty 10 mamatesty bývají falešně pozitivní, tak si myslím, že nic, resp. asi biochemka☹.

kac3nka
21. dub 2011

@misha83 Ahoj, já jsem měla na 10 mamatestu taky ducha a druhý den jsem si dělala 25 a nic tam nebylo, třetí den zase 10 mamatest a duch, takže rozhodně nesrovnávej 10 a 20 a zkus se držet zatím jednoho druhu a srovnávat postupně. Může to být opravdu čárka 😉 A zatím nepropadej v žádném případě panice!!!! Držím palce.

misha83
21. dub 2011

@kac3nka No právě na to 10 mamatestu to není ani duch, prostě čárka, světlejší než testovací, ale čárka, ach jo, jsem z toho zmatená. Zítra si asi zajdu na krev.

kac3nka
21. dub 2011

@misha83 já jsem v tu dobu jako ty měla už jenom slabého ducha, který ani skoro nešel vidět, takže u tebe to bude spíš na dobré cestě 😉 a pokud to má být těhu čárka, tak klidně zajdi na krev hned, už bys byla aspoň klidnější. Hoď sem foto

misha83
21. dub 2011

@kac3nka Zajdu na krev zítra, dneska už bych nestíhala laborku. Mně to právě jde dost blbě vyfotit, na té fotce to vypadá o dost světlejší.

misha83
21. dub 2011

@kac3nka No, tad je to fakt o hodně světlejší, nevím, jestli je to foťákem nebo tím, že už to je zaschlé.

misha83
21. dub 2011

@kac3nka Hm, tak to jsem vložila fakt blbě☹.

kac3nka
21. dub 2011

@misha83 Co blbneš? Vždyť to je čára jako prase!!! Kdy jsi měla poslední pregnyl, v pátek?

misha83
21. dub 2011

@kac3nka Jj, v pátek, ale to už by pregnyl být neměl ne?

misha83
21. dub 2011

@kac3nka A to je ve skutečnosti tmavší☹. Ach jo, je to divné.

kac3nka
21. dub 2011

@misha83 já nevím, četla jsem, že může být v těle i 10 dní, ale možná spíš 5000, ty jsi měla určitě jako my všechny 1500, že? No já jsem měla pregnylovou čárku ještě v úterý a pak už nic...Myslím si, že u tebe to už pregnyl nebude 😉 a pokud je ve skutečnosti ještě tmavší, tak to je nádhera!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru