CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenca_acnel
1. zář 2011

@misha83 Jj, já vím, že se u každého pokusu může narazit na něco nového, že je vlastně každý pokus ještě v podstatě i vyšetřením pokud se nepovede.

betysek
1. zář 2011

@lenca_acnel nam doktor udělal po roce snažení orientační spermiogram sám v ordinaci. Řekl, že to není dobré, ale že nedokáže říct, jak moc je to špatné. Tak drahouška poslal na spermiogram a zjistilo se, že je to špatné. Tak řekl, že nemá smysl dělat mi nějaké vyšetření, protože s tímhle spermiogramem můžeme čekat na přirozené otěhotnění hodně dlouho. Jen jsem si měřila bazální teplotu, ovulaci jsem měla každý měsíc půl roku.

lenca_acnel
1. zář 2011

@betysek No ono asi záleží jak, který doktor to dělá. Jinak já jsem rok po vysazení HA začala sledovat BT, ale několik měsíců jsem ovulaci neměla, tak jsem brala Clostilbegyt, ten sice vyvolal ovulaci, ale neotěhotněla jsem. Dohodli jsme se teda s přítelem a doktor nás rovnou posílá do CAR. Tak se musíme objednat a uvidíme na čem jsme aspoň doufám. Já mám i jiné zdravotní problémy, tak si myslím, že by to mohlo spolu souviset, ale nevím...

bobecek79
2. zář 2011

přeji hodně zdravíčka a štěstíčko,všem které podstoupí nepříjemné zákroky.....

bobecek79
2. zář 2011

holkyýý,prosím můžete mi ještě některá poradit??? Začala jsem k Dipherelinu píchat ještě Menopur a úplně jsem znejistěla... ☹ Dipherelin píchnu na jednu stranu břicha a menopur na druhou stranu,hned po sobě. Je to tak správně????? Díky za odpovedˇ..... 🙂

drndapetka
2. zář 2011

@bobecek79 jj, je to tak správně, a když budeš mít píchat 3 injekce, tak dáš dvě na jednu stranu s tím, že vpichy by měly být ale od sebe cca 5cm a tu třetí píchneš na druhou stranu 😉

betysek
2. zář 2011

@bobecek79 mě řekla asistentka, že stačí vpichy cca 3 cm od sebe. Tak že když máš teď 2 různé injekce a dáš jednu na jednu stranu břicha a druhou na druhou stranu, tak je to ok.

bobecek79
2. zář 2011

@drndapetka
@betysek 🙂 jste hodné,díííky.................... 😉 Asi nějak moc to prožívám,tak chci mít jistotu,že vše dělám správně,ale těch informací bylo najednou tolik,že se raději ujiš´tuji.

lucifirek
2. zář 2011

Ahojky holky,vůbec vás zatím nestíhám dočítat,takže nevím,co se tu děje nového.
myslela jsem,že se k vám co nevidět přidám.Ale bohužel. Volala jsem si na Unicu a nejdřív musím přestat kojit a tři měsíce pauza mezi kojením a KETem. Tak si ještě chvíli počkáme.

bobecek79
2. zář 2011

@lucifirek ahoojky,a Ty máš Kubíčka taky za pomocí Unicy???

jimmy1
2. zář 2011

@lucifirek ahojky 🙂 kolik máte vůbec těch mražáčků?? A máš nějaký "plán" jak dlouho chceš kojit?? My jdeme příští týden na indikační poradnu 😎
@bobecek79 lucifirek má Kubíčka taky z Unicy 😉 dělají tam kráááásný kluky 😀 aspoň tady na diskusi hoooodně převažujou kluci 😝

bobecek79
2. zář 2011

@jimmy1 jéjé,ani nevím jestli jsem se Tě už ptala??? Ty máš Martínka taky z Unici?? A hned napoprvé a z jakého protokolu. Víš,já ted´ tady tak sonduji,protože ve čtvrtek jdu už na první ultrazvuk (stimuluji).....

jimmy1
2. zář 2011

@bobecek79 jj Martínek je z Unicy z KET z 1. IVF/ICSI dlouhý protokol. 😵

jimmy1
2. zář 2011

@lenceslava jak probíhala dnešní dilatace?? povedlo se?? myslela jsem na tebe hned ráno 😉

bobecek79
2. zář 2011

@jimmy1 😉 ještě jedna zvídavá otázka???? Co jste měli za problém,že to nešlo normálně??? U manžela je to špatný tvar spermií a u mě neprokázaná ovulace.....

jimmy1
2. zář 2011

@bobecek79 u nás to byli spermoníci, bylo jich málo a ještě lenošní 😝 u mě nic prokázanýho sice nebylo, ale nejsem zrovna nejlehčí 😠 a teď mám ještě "bonus" po porodu mi diagnostikovali Bechtěrevovu chorobu 😖 , tak uvidíme jak to bude teď. 😝

teckovanaorchidej
2. zář 2011

@lenceslava ahoj, tak jak? určitě dobrý a brzy vypukne snášení 😅 😅

bobecek79
2. zář 2011

@jimmy1 to zvládneš a budeš se radovat z druhého miminka,uvidíš.... 🙂 . Ty víš,co Tě čeká,já pročítám diskuze a říkám si jak to asi bude pokračovat dál.....????? Ale myslím si,že po tom prvním UTZ už to jde rychle,nebo ne???

jimmy1
2. zář 2011

@bobecek79 nechci ti brát iluze, ale "nejhorší" je "čekárna" tzn. po transferu do testu... to je malinko psycho 😝 pak samozřejmě do UTZ 😝 pak do 12tt atd. atd. 😀 😎 chodíš do práce nebo jsi doma??

drndapetka
2. zář 2011

Holky, teda tady se to pěkně nakupilo se snažilkama na září 🙂 Tak hlavně ať je úspěšné 😵

Já jdu 6tého v úterý na 12:15 do Unicy na zahájení cyklu, Marvelonu už mám jen 7 tabletek, takže ani né za 2týdny dojde mrcha a začínám píchat 😀 Snad půjde vše jak po másle 😀

@lenceslava Taky jsem na Tebe myslela, tak jak?

jimmy1
2. zář 2011

@drndapetka tak když tam v úterý uvidíš zelený golfky a u nich ne zrovna nejlehčí paní, tak to jsme my 😎 máme tam být na 13h, myslím že tam budem dřív 😉

bobecek79
2. zář 2011

@jimmy1 za jak dlouho se testuje,za 12 dní po transferu???? Jsem doma,v pondělí to bude týden. V práci není žádný soukromí,abych si to připravila a píchla,každý je zvědavý a považuji to za docela soukromou věc. Tak jsem na neschopence,vystavila mi ji bez problému moje gynd. A navíc ráno ve 4 jsem musela vstávat do práce,tak to mě taky nepřidalo. Je pravda,že když jsem doma,na všechno myslím daleko víc,ale cítím,že jsem v naprosté psychické pohodě. Mám tolerantního a chápajícího manžela,který už tedˇ nechce abych nic moc dělala. Na mimi se těší ještě víc než já. Ale já si doma práci najdu,doháním,co jsem nestihla během roku při chození do práce. Mám odpoledne 4 hodiny vycházky,tak nejsem tak docela odříznuta od světa....

lenceslava
2. zář 2011

Ahojky @jimmy1 @drndapetka @teckovanaorchidej moc hodný jste že na mě myslíte. Evidentně to pomohlo. Dneska to prý šlo jako po másle.Úplně bez problému.Takže v po dobírám marvelon(zase jsem dostala jednu tabletku navíc 😠 ) A pak už píchám.Ještě mě zarazila jedna věc. Nově se pokud chcete kryokonzervaci platí předem a v případě že nebude co mrazit tak vám peníze vrátí,jako že prý pak na to lidi zapomínali to doplácet a oni to z nich museli tahat.Tak jsem to chtěla napřed zaplatit hned,ale pak jsem volala manžovi a ten říkal at to neplatím a řeknu že to nechceme, má obavy že by nám pak mohli zamrazit třeba i horší kvalitu,pokud pak při et zbudou nějaká vhodná (což u nás nepředpokládám)na zamražení tak si to tam hned doplatíme.Holky a dá se prý nově na sekretariátu platit kartou. 🙂

teckovanaorchidej
2. zář 2011

@lenceslava tak to je moc fajn, že to šlo ok, budu na tebe myslet, jak budete bodat. Budeš mít krátký protokol?

lenceslava
2. zář 2011

@bobecek79 čauky.Jak kdo ale většinou 14-16tý den. Já tedy vždy vydržela do ofiko dne testování.Vždycky jsem měla strach že tam bude jedna čárka. S tím pícháním to máme podobně.Já tedy vždy píchala ráno(vstávám před půl čtvrtou) ale hned jak jsem měla nárok tak jsem šla na pn.Já to tedy v práci nemám nic moc. takže i to že se nám pokus o měsíc posunul jsem pěkně ořvala hlavně kvůli tomu že budu muset být v právi o to déle. 😉

lenceslava
2. zář 2011

@teckovanaorchidej jj zase antagonistu.

bobecek79
2. zář 2011

@lenceslava držím palečky,atˇTi to tentokrát vyjde 😉 ,a můžeme se radovat z největších přání,které tady všechny máme. Mít zdravé miminko... 🙂 🙂

lenceslava
2. zář 2011

@bobecek79 děkuju. Však i k tobě určitě přijde štěstí. 😉

drndapetka
2. zář 2011

@jimmy1 tak to my budeme zrovna asi na odchodu, třeba se potkáme 🙂 tak se aspoň pomazlím s Martínkem 😵

drndapetka
2. zář 2011

@lenceslava supr, tak to jsem ráda, že Ti to šlo hladce 😉 taky nechápu proč přidávají tu jednu tabletku Marvelonu 😠 Asi proto, aby nebyl cyklus tak krátký? 😖 Budu v závěsu těsně za Tebou, poslední Marvelon dobírám příští pátek 9tého 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru