CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
22. zář 2011

@drndapetka tentokrát my dali 200jednotek. Tak jsem na to zvědavá.

drndapetka
22. zář 2011

@betysek ano, spousta věcí se právě těhotenstvím spraví, takže si myslím, že to bylo určitě tím 🙂

drndapetka
22. zář 2011

@ivetule a minule jsi měla kolik při dlouhém protokolu?

bobecek79
22. zář 2011

@betysek jo a jinak zítra samozřejmě držím pěstičky a hodně silných vajíček... 🙂 🙂

ivetule
22. zář 2011

@drndapetka minule mi dávali 225. To jsem měla 26 vajíček tak mi to potom už je konci stopovali,aby se mi už další nemohli udělat. Tak jsem zvědavá ted na ten krátkej protokol.

bobecek79
22. zář 2011

@drndapetka prosím nevíš jak je to se sprchováním???? Moje dr.mi řekla,že se nemůžu koupat jen sprchovat a na břicho nemám vodu pouštět vubec. Včera jsem se sprchovala,ale voda mi tam stejně tekla. Prý se to břicho může vodou podráždit.... 😒

drndapetka
22. zář 2011

@betysek jj, ženy po 30tce jsou hyperstimulákem ohroženy méně, protože mají vyšší FSH , tím pádem vyprodukují vajíček méně , a Ty se nemusíš vůbec bát 🙂

drndapetka
22. zář 2011

@betysek jj, já mít dítě, taky to už nehrotím. Kdyby nebyly komplikace, měla bych teď už dětičky tři a to by mi stačilo 🙂 Já byla poprvé těhotná po 4 měsících vztahu s manželem, brali jsme se po 9 měsících 🙂 Potkala jsem ho ve 23 letech. Dítě jsem chtěla už dřív, ale jakmile jsem vyslovila slovo "dítě" bývalý vzal roha 😀 teď se tomu už směju, nebyl by to ten pravý. Manžel je přesně stejně rodinně založený jako já 🙂

drndapetka
22. zář 2011

@bobecek79 sprchuj se normálně, né jen horkou vodou, a nedělej si horké koupele, mohla by jsi chytit třeba zánět. Jinak vše dělej jako normálně. Voda Ti na břicho téct může 🙂

drndapetka
22. zář 2011

@ivetule aha, já měla minule 150j, te´d mi dali 100j. a bylo to málo, podle toho včerejšího UTZ, chtělo to asi něco mezi. A ty jsi neměla minule hyperstimulák? Měla jsi stejně vajíček jako já.

betysek
22. zář 2011

@lenceslava Gratuluju k 7 oocytům a ať jsou všechna hodně silná. 😉

bobecek79
22. zář 2011

@lenceslava gratuluji ke štˇastné 7,už jen pět telefonů a bude ET. 🙂 🙂 Držím pěstičky atˇ máš samé bojovníčky

betysek
22. zář 2011

@bobecek79 Tím že si nemáš pouštět vod na břicho, asi myslela to, že si nemáš sprchou přímo stříkat na bříško nějaký silný proud. To že Ti po břiše teče voda nemůže mít vliv, když není extrémně teplá.

drndapetka
22. zář 2011

@bobecek79 jj, paní doktorka určitě myslela ten tlak, jak píše
@betysek

drndapetka
22. zář 2011

Holky, já dneska všechno stíhám 😀 Mám už umytou koupelnu, umyté země, převlečené postele, teď se vrhnu na prach, pak půjdu nakoupit,....mezitím odskakuju semka 😀

betysek
22. zář 2011

@drndapetka Jak to že tak kmitáš? Tobě neřekli, že se máš šetřit? 😉

drndapetka
22. zář 2011

@betysek folíky jsou zatí malé, takže můžu, nic nehrozí, o víkendu třeba už nebudu moct , tak to dnes doháním 🙂

lenceslava
22. zář 2011

@bobecek79 díky,ted jenom vydržet těch pet dní do et,a pak do testu,a pak do ultr,produ,atdatd 🙂

lenceslava
22. zář 2011

@betysek díky,snad budou dobrá a budou je moct všechny použít,a pak k nim ještě nějaký dobrý spermijky.V tuhle chvíli už nám určitě na unice v miskách rostou naši embryáčci.

bobecek79
22. zář 2011

@lenceslava kdo Ti dneska dělal OPU? P.dr . Frgala??? A byla jsi na pokoji s manželem,nebo s někým???

ivetule
22. zář 2011

@lenceslava gratuluju krásný počet. Přejeme at se drží bojovníčci a za chvilku i u tebe. 🙂

ivetule
22. zář 2011

@drndapetka naštěstí hypers.se nerozjel. Moje tělo to zvládlo. 🙂

bobecek79
22. zář 2011

@ivetule kdy začínáš se stimulací???

ivetule
22. zář 2011

@bobecek79 já už jsem byla. Ted čekám na menzes a začínám píchat puregon

lenceslava
22. zář 2011

@bobecek79 jj frgala,byli jsme tři na pokoji,ani jsme nespali a pěkně si pokecali.

lenceslava
22. zář 2011

@ivetule díky díky

sblanch
22. zář 2011

Zdravím všechny snažilky z Uniky,
jednou jsem k vám už nakukovala, když jsem se rozhodovala (teda rozhodovali 🙂 ), jestli nezměníme lokál 🙂 A nakonec se tak stalo, dali jsme Obilňáku sbohem. Sice jsme tam byli spokojení - doktoři a tak, ale ty výsledky se bohužel nedostavily. Tak mě to doufám pomůže psychicky a tímpádem se snad zvýší i naše šance.
Poctivě zobám Marvelon, příští úterý jdu na kontrolu a začínám dlouhý protokol. Už abych se dočkala, sice to budou nervy, ale snad to na ten třetí pojišťovnou placený pokus vyjde.
Chtěla bych se zeptat - byly jste po OPU na neschopence? Já se vždy cítila mizerně a navíc se mi naposledy rozjel hyperstimulák, tak jsem ji - kromě prvního IUI - vždycky měla. Ale teď přemýšlím hlavně kvůli psychice - co dělat doma, flákat se, koukat do stropu a myslet na blbiny - že bych do práce klidně šla. I když - množí se nám těhule, dost mě to drásá...
Hezký večer všem a hodně toho pokakanýho štěstíčka 🙂

lnk
23. zář 2011

@drndapetka nemyslela jsem to tak, že když máme PCO, tak máme méně kvalitní vajíčka, ale tak, že mě hned na poprvé tak nastimulovali, že mi jich odebrali asi 24 a na příjmu v nemocnici mi nechtěli věřit, že mám po odběru, protože minimálně dalších 10 bylo k odebrání... takže tím, že jsem jich měla tak strašně moc asi nejsou vůbec kvalitní... ☹
mně se naštěstí hyperstimulák rozjel hned druhý den po odběru, tak jsem chodila do Unicy každý den na kapačky, které mi absolutně nezabíraly a pak mi dr. Otevřel říkal, že jsem v takovém stavu, že by mi transfer absolutně nedoporučoval, což jsem mu dodnes vděčná, protože v nemocnici mi řekli, že by mi to museli vzít, protože by se můj stav ještě více zhoršil a pro ně by byla jednoznačná priorita... i tak byli ze mě pěkně vystrašení... 😉
hmm, život je složitej... 😉
takže všechny dětičky šly do mrazáčku a teď postupně chodím na KETy, teď jdu po čtvrté a zatím nic... ☹ takže ta kvalita asi fakt nic moc...

lnk
23. zář 2011

@sblanch já po OPU na neschopence byla a byla jsem i vždycky po každém transferu. jelikož jsem měla vedoucí funkci v zaměstnání, dost stresující, tak jsem potřebovala mít klid, takže já si to fakt užívala, že si můžu číst, podívat se na něco v televizi, zajít na návštěvu k našim, za kamarádkama a tak... 🙂 takže asi spíš je to o tom, jak ses doma cítila ty a jestli to bylo spíše s psychikou horší, tak možná bude lepší chodit do práce a přijít na jiné myšlenky... to máme asi každá jinak nastavené...

lenceslava
23. zář 2011

@sblanch Ahoj.Já měla nesch po každé(ted máme třetí pokus) Nedokážu si představit že bych po včerejší punkci měla jít dnes do práce.ted už mě přicho bolí mín,ale včera to bylo dost drsný.Přeju ti at se na unice zadaří.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru