CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
25. zář 2011

@lenceslava dnes je naštěstí v práci, tak mám klid. Ono když kolem něj musím lítat, tak mi taky není nic moc. To víš chlap, mrčí, brečí, otravuje, pořád mě volá jakoby umíral 😀 U doktora nebyl, chce jít zítra, že půjde na neschopenku, ale já bych byla taky radši kdyb byl pryč a né doma, takto to od něj zaručeně lapnu 😝 Jedině ho poslat ke tchýni, ale to bych byla asi pomluvená 😖 On totiž nikdo v rodině neví, že podstupujeme další IVF, takže by se asi divili, kdybych ho poslala na léčení jinam 😕
Zítra budeš mít už krásné tři kompaktující morulky 😉

lenceslava
25. zář 2011

@drndapetka jé kdyby. no můj manža má zase celý týden dovolenou,tak nevím jak to tu s ním zvládnu, víkend jo,ale když je to dýl tak rostu,ale né že bych ho nemilovala

drndapetka
25. zář 2011

@lenceslava hihi, to znám, my jsme spolu furt, ale někdy mě už taky chvilkama štve 😀

mrkvicka28
25. zář 2011

@jimmy1 a co na to říká Tvůj dr. že nechce chodit?

jimmy1
26. zář 2011

@mrkvicka28 neuroložka nám v 18 měsících řekla, že je všechno na dobré cestě, že chce prostě ještě čas 😉 všechno měl tak o 4 měsíce později v té hrubé motorice než byly tabulky 😝 podstatné je, že obchází a stoupá si. Vyřadila nás i z rehabilitace a za ní že máme přijít až se rozchodí sám.

luciferka29
26. zář 2011

ahoj holky, od kdy je vidět na ultrazvuku jestli je všechno v poho

mrkvicka28
26. zář 2011

@jimmy1 to je zajímavé že to má posunutý, ale když obchází tak to je dobře,ale to tahání s ním ti nezávidím. Nám právě neurolog říkal že ty první smamostatný krůčky by měli udělat do 18 ti měsíců. Mareček už sevčera pustil a kluci tak počítám za měsíc až 6 týdnů většinou to tak bylo se vším ( obracením lezením i sezením)

drndapetka
26. zář 2011

Dobré ranko,

tak já se zatím držím, mám sice ucpaný nos a malý knedlík v krku, ale to je pořád dobrý, zaplaťpánbůh za to 🙂
Jinak od včera mám nateklá prsa - asi tak o číslo, a strašný bílý krémový výtok 😕 Tak doufám, že se neděje nic špatného a folíky drží pohromadě. Já blbec včera táhla totiž cca 15ti kilový nákup 😝 Holt jsem musela, když manža je marod a byla vybílená lednička 😖
Zítra poslední utz, no jsem zvědavá 😅

bobecek79
26. zář 2011

@drndapetka prosím Tě, 😉 😉 šetři se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Raději opravdu nic těžkého netahej. Já jsem takový strašpytel,na tohle jsem si fakt dávala pozor. Když jsem byla koupit kilo banánu a 1,5 litr. flašku vody,tak mě manžel nadával. A na zítra opět držím pěstičky a vše dobře dopadne...... 🙂 🙂 🙂

drndapetka
26. zář 2011

Tak manžel už asi fit - vysává obývák - prý je tu bordel 😀

@bobecek79 já sice strašpytel jsem taky, ale někdo nakoupit musel, když manžel ležel 😖 minulý rok jsem byla 4dny před punkcí ve Vídni v Prátru na kolotočích - na centrifugách a horších, já miluju kolotoče, u některých to bylo pěkný tlak a přetížení a folíky přežily, tak musí i teď 😉

bobecek79
26. zář 2011

@drndapetka Ty už asi víš,co si můžeš dovolit 😀 . Já všechno podstupuji poprvé,tak jsem z toho všeho vyplašená.OPU budeš mít kdy???? Ve čt. nebo až v pátek? To asi až podle zítřejšího UTZ...,co 🙂 🙂 ????

betysek
26. zář 2011

Embryjka se drží pořád všechna 4. Prý všechny 8 buněčné. Tak že transfer až ve středu. Jsem zvědavá, jestli bude co mrazit. Eliška už vypadá líp, naštěstí už moc nekašle, nekýchá vůbec, tak snad už to na mě nepřenese. Mám strach ji dát do školky, aby tam něco nechytila, když je teď oslabenější, ale ve čtvrtek už pomaže.

bobecek79
26. zář 2011

@betysek jéé ahooj,zrovna jsem na Tebe myslela,tak to je supeeer 😲 ,máš to přesně jako já,akorát nám se pořád držely a v út byly už jen 3 a k ET zbyly 2 broučci....

bobecek79
26. zář 2011

@betysek akorát jiný počet já měla 11 oocytů získaných,1 nezralý,2 nevydržely,takže jsme vycházeli s 8 kousků

betysek
26. zář 2011

@bobecek79 je fakt, ze na to ze jsme zacinali na 6 a z toho jen 4 zrale oocyty, je to skvely stav, myslim, ze ani embryolozka neverila moc tomu, ze bude transfer až 5.den

bobecek79
26. zář 2011

@betysek máš pravdu je to supeer,tak at´ vydrží a pěkně se jim daří.......A 4 je pěkný počet...... 🙂 🙂

bobecek79
26. zář 2011

@betysek a máš nervy z toho čekání, nebo jsi v pohodě??? Já měla nervy strašný a v den ET než nám to řekli,ani raději nemluvím.....manžel byl taky vystresovaný.....

betysek
26. zář 2011

@bobecek79 Spíš mám nervy jen těsně před tím, než volám. Mám dost práce a Elišku, tak že nemám čas o tom moc přemýšlet. Manžel to bere jako hotovou věc, že všechna vydrží, až do konce. Je fakt, že jeho optimismus bych chtěla mít.

lenceslava
26. zář 2011

Ahoj.Tak jsem doma z et.Zaváděli nám 9ti a 8 buněčná embrya,říkali že jsou naprosto v pořádku.Při et byli komplikace,čípek nespolupracoval,tak tam s ním pan dr frgala chvilku bojoval,a já trpěla protoře to bolelo. Ale nakonec se zdařilo.Test mám dělat 11.10. Tak jsem s @bobecek79 v čekárně.

drndapetka
26. zář 2011

@betysek mě se poprvé taky první tři dny držely všechna embryjka (bylo jich 13náct),úplně jsem koukala, ale pátý den jich byla už jen půlka(zůstalo 5) 😒 Ono se to správně "vytříbí"a zůstanou ti nejsilnější, uvidíš 🙂 Je super, že nemáš čas nad tím přemýšlet, to já přemýšlím až moc 😝

drndapetka
26. zář 2011

@lenceslava jůůů, testíš na datum výročí mé svatby 😀 Držím pěsti, ať embrísci zabojují 🙂 Ty s tým čípkem teda bojuješ chudino 😢 A ten třetí bojovníček to teda vzdal? ☹

drndapetka
26. zář 2011

@lenceslava a koukám, že minulý rok jsi měla ofiko testovačku 11.9., takže to je nějaké znamení 😉 Já taky půjdu "asi" na OPU jen o měsíc později než minulý rok-byla jsem 28.8., letos to vyjde na 29.9. (navíc Michal má svátek), ty čísla mě děsí, to je nějaká blbá náhoda 😕 Kdybych rozuměla numerologii, tak řeknu, že na tom něco je 😎

drndapetka
26. zář 2011

@lenceslava kecám, 28.8. nebylo OPU, ale už ET 😀

lenceslava
26. zář 2011

@drndapetka no snad je to dobré znamení.

drndapetka
26. zář 2011

@lenceslava ty mi ale nepřipadáš nějak nadšeně!!! No táááááák, věř jim! 🙂 Minule to blastička spackala ( i u mě), tak teďka to tihle menší prckové napraví 😵

betysek
26. zář 2011

@lenceslava Gratuluju. Ať se embryjka pěkně chytí a už nepustí. 😉

betysek
26. zář 2011

@drndapetka Já si myslím, že se to ještě protřídí, ale hlavně ať zbyte aspoň jedno na transfer. 😉

drndapetka
26. zář 2011

@betysek zbyde to jo, to musí 🙂 To ani nepochybuj 😉

lenceslava
26. zář 2011

@drndapetka no já ted hlavně trpím doma s manželem,jak jsem psala včera.Pustil se do spravování skříně,jenže je to takovej jouza že stejně neví jak to udělat a dělám to já.Ale on má zase jiné přednosti. 😀 Ještě že já jsem technický tip.

bobecek79
26. zář 2011

@lenceslava lenceslávko,strašně moc Ti držím palečky,atˇ to vyjde a jsi štˇastná maminka........ 🙂 🙂 🙂 Mě teď zase začalo bolet v podbříšku,si říkám,snad to nedostanu ☹ . A taky častěji lítám na záchod

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru