CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
26. zář 2011

@lenceslava já si taky dokážu vše doma spravit 🙂 Ale manžel je naštěstí mravenec práce všeho druhu 😀 Kolikrát ho i rodina využívá, protože je šikovnej až moc. Ale zase má jiný mouchy 😎 takže jak píšeš-každý má jiné přednosti 🙂 tak to s ním nějak ve zdraví přežij 😀 A jaktože si bral dovču? Aby Tě měl po ET pod dohledem, a nežehlila jsi a neuklízela, že? 😀

lenceslava
26. zář 2011

@bobecek79 @betysek děkuju moc holky.

lenceslava
26. zář 2011

@drndapetka já nevím, má jí plno tak by si ji stejně musel vybrat. Já mu to s tím co můžu nebo nemůžu a co budu nebo nebudu dělat vysvětlila,I pan dr frgala mu vysvětlil ja je to s tím ležením a nicneděláním po et. Tak snad už nebude otravovat. Mám chut na kufčo,jen nevím jestli si mám dát bezkofeinu nebo normal instant.

lenceslava
26. zář 2011

@bobecek79 nedostaneš neboj,na to máš léky. A neboj to k tomu patří,o tom záchodě mi něco vykládej.

drndapetka
26. zář 2011

@lenceslava minule jsem si těsně po ET dala u tchýně kafe, pak jela nakupovat a pak terpve domů,....takže jsem to taky nepřeháněla s tím šetřením se. Ale na druhou stranu-stlaní postele, vysávání a další práce, kde se zatěžuje břicho jsem vynechala.....s tím kafem jsem četla, že podporuje zahnízdění - však já ho taky po tom ET měla, to bylo poslední pak už jsem ho nepila 😉 Navíc, než se ti prckové usídlí, tak to bude ještě tak 2-3 dny trvat, takže jim neublížíš. Některý ženský pijou kafe celý těhu a nic. Vynechala bych ale logr a pila raděj rozspustný s mlíkem

vodni
26. zář 2011

@lenceslava Moc držíme všechny pěsti co máme! Vodníček je taky z 8buněčného embryjka 😉

ivetule
26. zář 2011

@lenceslava tak at se mimískům u tebe líbí aspon ještě těch 8 měsíců. 🙂 Moc ti držím palce.

ivetule
26. zář 2011

@drndapetka tobě zítra hlavně dobré zprávy. A klid holka. 🙂

lenceslava
26. zář 2011

@vodni díky ty vždycky víš ja člověka povzbudit 😉

lenceslava
26. zář 2011

@ivetule děkuju moc.

vodni
26. zář 2011

@lenceslava u druhého pokusu se nám uhnízdilo i 7B 😉 takže ani to jak se někde píše, že lichý počet buněk je horší, moc bych na to nekoukala 😉 Bude to tam 😵 😵 😵

drndapetka
26. zář 2011

@ivetule děkuji moc, jsme pěkně nervozní 😝 snad to dobře dopadne a začne se blýskat na lepší časy 😵

jimmy1
26. zář 2011

@lenceslava držíme pěstičky, ať to i přes ten nepříjemný transfer dokvačí až do kočárku 😉 jo a Martínka sice zaváděli jako časnou blastocystu, ale zamražovali ho jako 9B 😉
@drndapetka zítra se folíci ukážou určo v lepším světle než na těch minulých UTZ 😉
@bobecek79 tyhle příznaky jako na mrchu bývají i na začátku těhu, takže klííííd 😉
@betysek to se vám embroušci krásně drží 😵 jen tak dáááál 😉 a ve středu šup zpátky do bříška a zbytek šup do mražáčku 🙂

drndapetka
26. zář 2011

@jimmy1 snad se lumpíci ukážou a budou mít dobré velikosti 🙂 A co vůbec Ty? Kdy čekáš na ms a začínáš píchat Puregon?

jimmy1
26. zář 2011

@drndapetka já zatím píchám diphereline, dneska večer mám poslední marvelon, pak budu očekávat mršku a pokud přijde tak jak by měla, tak od 8. začínám s puregonem.
Akorát jsem si teď volala na výsledky kontrolního SPG z pátku a ☹ budem muset jít do PICSI, morfologie je opět v háji, pohyb dokonce 0. Chjo ☹ a to to na tom prvním sezení v indikační poradně vypadalo tak nadějně (morfologie byla 15%).

drndapetka
26. zář 2011

@jimmy1 my máme taky připlacené PICSI, i když jsme měli naposledy morfologii 27%. A jsem ráda, že jsem do toho šla, jak je teď manžel nemocnej, tak to určitě přijde vhod 😉
A prosím Tě, o kolik se Vám ta morfologie zhoršila? 😕 Vždyť v indikačce jste byli nedávno. To není možný, aby se to tak zhoršilo narychlo, to na to muselo mít vliv něco jinýho, i na ten pohyb. nebyl třeba manžílek den předtím na panáčku? 😅 Nebo třeba nebyl vyspaný, vystresovaný z práce,.....je toho hodně , co to mohlo ovlivnit, ale neklesej na mysli, ono se to na OPU určitě zlepší a to PICSI si určitě připlaťte, ty 3 tisíce jsou už nula nula nic, a zkazit tím nic nemůžete.

jimmy1
26. zář 2011

@drndapetka no jsme zase na morfologii 3% ☹ a právě že nikde na flámu nebyl, dokonce bere listovku pravidelně každej den.
No ale Martínek je z morfologie jen 1% v den OPU 😝 tak snad tam aspoň pár dobrejch spermoníků najdou 😎 jen si holt trochu připlatíme...
Ale vzalo to mě i manžela, co vám budu povídat...
Jsem teď nějaká unavená furt 😝 svádím to na ten diphereline (aspoň mám nějakou výmluvu).

lenceslava
26. zář 2011

@jimmy1 @drndapetka manža měl morfologii vždycky horší v den opu než v den kontrolního ultr.Listovku měl taky nasazenou a ještě selen se zinkem.Pohyb i počet měl lepší,ale ta morfologie,ale měli jsme PICSI takže v pohodě.

lenceslava
26. zář 2011

@bobecek79 prosím tě když pícháš pregnyl,tak růžovou jehlou mícháš a černou pícháš že?Já tedy nevím jak to dneska manža zvládne píchat obě injekce.

bobecek79
26. zář 2011

@lenceslava jj,přesně tak pregnyl - růžovou mícháš,černou pícháš. Já píchám Agolutin a když mám pregnyl tak oba ráno,ve stejnou hodinu,tak kolem půl 9.. 😒 😒 Ty pícháš večer????

lenceslava
26. zář 2011

@bobecek79 jj večer.Včera jsme tedy píchali nějak bbe,bolelo to jako čert,už jsem začala přemýšlet že se domluvím na unice aby mi dali utroš,ale naštěstí jsem se z toho vyspala.

drndapetka
26. zář 2011

@bobecek79 agolutin musíš píchat vždy ve stejnou hodinu každý den, je jedno jestli ráno nebo večer

@lenceslava můj manže měl zase vloni spermio v den OPU lepší než v indikačce a před měsícem dokonce lepší než vloni 😕 ale je to fuk, i s minimálním počtem a špatným tvarem se dají dělat divy. Máme to ICSI, posichrované PICSI, tak v tomto se nebojím 😎 i když zprvu jsem kvůli té jeho nemoci jančila, ale asi to tolik ty bacily neovlivní

drndapetka
26. zář 2011

@lenceslava hele, já mám pocit, že po tom KET v dubnu mám po Agouši zatvrdlej zadek - tedy ty místa kde se píchalo 😨 manža mi to nevěří, prý si vymýšlím, ale bolí mě to, když zatlačím. Myslíš, že je to možný? asi mě to bude tentokrát bolet jak čert 😝

drndapetka
26. zář 2011

@jimmy1 no prosím tě, a nebyla to v indikačce laboratorní chyba, ta morfologie 15%. to se taky může stát 😠

lenceslava
26. zář 2011

@drndapetka no to si piš že je to možný,já mám to samé.(A manža pořád říká jak mám pevnej zadek 😀 😀 😀 😀 a já ho mám zatím zatvrdlej.

drndapetka
26. zář 2011

@lenceslava bože, no super, takže se mám na co těšit 🙄 škoda, že se ten Ag. nedá píchat jinam 😝

drndapetka
26. zář 2011

Jsem se dneska nastresovala kvůli práci, uf 😠 Kolegyně co mě zastupuje začala zmatkovat, vypisovat mi a že potřebuje poradit, tak jsem si s ní asi 2 hodiny dopisovala přes email, aby byla v klidu, tak se mi to podařilo jí uklidnit a pomoci jí i tak na dálku....no a pak že jestli by mohla dostat nějaké odměny za to že dělá práci navíc, přitom ona za zástup peníze dostává každý měsíc, i když mě nezastupuje, a já když dělám nějakou práci navíc, tak mi to taky nikdo nezaplatí, ale tak chtěla jsem pro její klid duše něco udělat, tak jsem zavolala na vedení a optala se, jestli by nemohla dostat víc, tam mě poslali do háje, že ať si jde pracovat jinam, když má pocit, že má hodně práce a málo odměn......No za dobrotu na žebrotu, fakt ☹ jsem na neschopence a místo toho, abych byla v klidu, tak se nervím ještě s prací 😝 Ani nevíte jak moc bych fakt chtěla zůstat doma, a už se tam nevracet. Svou práci mám ráda , i kolektiv, ale to rozčilování. Už nikdy bych nešla dělat na vedoucí pozici, je to na budku 😠 Vše se řeší přes mě, i úplný debiloviny, a já z toho pak nemůžu spát 🙄

bobecek79
26. zář 2011

dneska mám celý den nějaký divný. V poledne mi začalo pobolívat podbříško. Vždycky to na chvilku ustane a zase,navíc mě začaly bolet i nohy a občas píchne v podbříšku. Takový příznaky mám když má přijít MS. Manžel mě nadal,že na to moc myslím,proto mě to bolí. Zítra to bude 6 den od ET. Jsem strašná.........když mě nic nebolelo stěžovala jsem si,když mě něco bolí zase si stěžuji. Asi si půjdu lehnout a doufm,že zítra to bude lepší??? Měla jste to taky tak některá z Vás??? Jo a abych nezapomněla ještě mám špatnou náladu.............Proč se na to tak dlouho musí čekat.............. ☹ ☹ ☹ . To je nejhorší čekání v životě...............modlím se atˇ5.10 najdu // 😲 😲 na testu..............

lenceslava
26. zář 2011

@bobecek79 no ještě to může být i po tom pregnylu.Mě říkal dneska pan dr frgala že mě po něm mužou tlačit vaječníky,ale pokud by to bylo dele jak dvě hodiny,třeba půl dne tak se mám stavit a zkontolují jestli je vše v pořákdu.Dneska jsme tedy s manželem trpěli při píchání,nemůže mi už skoro ani propíchnout kuži na zadku jak ji mám rozpíchanou z těch předchozích píchanců.Jak to zvládáte vy?

raduza2
26. zář 2011

Ahojky kočenky ,
po delší době vás všechny zdravím a jistě chápete že se mi nechce dočítat .Všem vám moc držím palečky a pes tapky .
@lenceslava lenuli at se ti dětičky drží pěkně celých 9 měs.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru