CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betysek
4. říj 2011

@lenceslava To si právě říkám taky, jestli mi vaječníky nemelou z posledního, když jsem měla tak málo vajíček. Přeci jen mi už bylo 33, tak co bych chtěla.

bobecek79
4. říj 2011

@betysek jj,nějak to dopadne,třeba se stane zázrak a radostnou zprávu mi řeknou až z krve. Sestra mi řekla,že i to se někdy stává. Do krve se HCG prý vylučuje víc.... 😉

betysek
4. říj 2011

@bobecek79 Je fakt, že si Eliška ten poslední měsíc se mnou pěkně užila, chuděra malá. Ty hormony se mnou pěkně mávají a ona ke všemu začala chodit do školky před měsícem, tak že nosí spoustu nových moresů a já jsem z ní úplně hotová.

bobecek79
4. říj 2011

@betysek to je nejhorší,když dojde ze školky s něčím novým. Doma to nikdy nedělala,neslyšela a najednou ejhle člověk se nestačí divit....Já jsem to právě snášela všechno dobře,nervozní jsem nijak nebyla.....manželovi nenadávala... 😀 😀 ,ale jak říkáš,každá jsme originál....

lenceslava
4. říj 2011

@bobecek79 no projdou s tebou průběh stimulace,řeknou v čem mohl být problém,a co udělají příště jinak.Dostaneš takový rozpis kde je napsáno jak stimulka probíhala,počty foliklů,potom opu kolik bylo folíklů na punkci,kvalita vajíček,spermií,průběh kultivace embryí,nějaký doporučení na příště. Pořád doufám že tam ty dvě čárky najdeš. 😉

bobecek79
4. říj 2011

@lenceslava děkuji jsi hodná.....A Ty je tam taky najdeš. Všechny u mě máte podporu a mooc Vám to přeji,Tobě,Drndapetce i Betýskovi a holkám,co teprve začínají.

drndapetka
4. říj 2011

Tééééda, Vy jste toho dnes od rána nakecaly, kelišky 😀

Já už Vás zdravím s dvěma hrošíkama v bříšku 😵 Jeden hrošík je hatchující blastocysta, druhý kompaktovaná morulka "áčkové" kvality. Zbylo nám i to třetí ze včerejška,byla to taky morulka, ale horší kvality, pí.embryoložka nám jí moc nedoporučovala zamrazit, tak jsme se nakonec ( i když z těžkým srdcem) rozhodli, že mrazit nebudeme.
Tak já te´d pevně doufám, že ty dva prckové, co v bříšku mám se uvelebí na dalších 8 měsíců 🙂
Jinak transferoval pan asistent G. Byl strašně super. Řekl mi, že doufám,že se vidíme naposledy, že to určitě vyjde, že transfer šel úplně hladce, tak máme velkou šanci. Dodal mi hodně optimismu, moc mu za to děkuju!
V kanceláři jsme dopláceli jen 40,- Teda měli jsme jen 39,- (my nenosíme hotovost, platíme všude kartou), tak nám tu 1,- odpustili 😀 bylo mi pěkně trapně 😅
Testovačka má být 17.10., ale znáte mě, jak je to se mnou a s tetováním 😀

Tak já jdu s hrošákama pěkně koukat na pohádku. Neodolala jsem a po cestě domů z Unicy jsme si v "mekáču" koupily snídani, tak hroší už ví, jak chutná nezdravý jídlo 😀

Přeji Vám krásný den, držte se!

lenceslava
4. říj 2011

@drndapetka super.

betysek
4. říj 2011

@drndapetka Gratuluju! Super!!! Hrošíci, pěkně se držete!

bobecek79
4. říj 2011

@drndapetka gratulace moooc veliká a 17.10. // 😉 a ne jinak maminko s hrošánkama v bříšku 🙂 🙂

lucifirek
4. říj 2011

@drndapetka super a toho 17.jenom dobré zprávičky 🙂

lucifirek
4. říj 2011

když to tady čtu,tak se mi vrací vzpomínky a ty pocity,mám z toho husí kůži,to je teda něco,ty nervy.... 😉

ivetule
4. říj 2011

@drndapetka tak super a držím co můžu aby hrošíci se tě drželi a pustili až za 8 měsíců. 🙂

drndapetka
4. říj 2011

@lenceslava
@betysek
@lucifirek
@ivetule
@ivetule
@bobecek79 všem Vám moc moc děkuji za držení pěstiček a slibuji, že ty // budou 😉
taky moc děkuji za podporu a povzbuzení, které jste mi celou dobu dávaly, bez Vás bych to nezvládla 😉 Už jsem to chtěla při stimulce "zabalit" a nakonec to všechno dobře dopadlo a mám prcky v bříšku 😵

drndapetka
4. říj 2011

@ivetule a jak to vypadá s tebou, Kdy začínáš píchat? 🙂

ivetule
4. říj 2011

@drndapetka už jsem začala. Ve čtvrtek poslední a v pátek první UTZ tak jsem zvědavá jak moje tělo bude reagovat.

jimmy1
4. říj 2011

@drndapetka paráda 😵 kdy máš v plánu testit??? 😝 pícháš nějaký pregnyl?? pozdravuj hrošíky od tety koníkovky, že jim posílám pohlazení 😉
@ivetule teda, ten krátkej protokol pěkně frčí 🙂 já teprve v sobotu začnu píchat puregon... mně se to táááák vleče 😎
@lucifirek a jak to vypadá s tebou?? ještě kojíte??

kac3nka
4. říj 2011

@drndapetka Taky moooc gratuluji a držím palce!!! 🙂

andinecka
4. říj 2011

@jimmy1
mně se stalo něco podobnýho, kojila jsem Zuzanku, pak přebalovala a v kuchni se vesele pálil nerozovej hrnec. My měli v obýváku a kuchyni úplně bílo a jak voněly záclony - no, raději nevzpomínat.

ivetule
4. říj 2011

@jimmy1 no jenom aby moje tělo reagovalo na ten krátkej. Tobě už to taky pěkně utíká. Co Martínek? Ten náš poslední dobou pěkně zlobí. Je toho na mě docela dost za celý den. Ted o víkendu jsme mu dodělali konečně pokojík tak jsem zvědavá jestli tam bude spinkat.

drndapetka
4. říj 2011

@ivetule budu na tebe myslet a v pátek budu držet pěstíky, ať je spoustu folíků v suprových rozměrech 😉 Máš vyšší dávky než já, takže reagovat stopro budeš dobře, ....co dobře - přímo výýýýborně 😵 😎

drndapetka
4. říj 2011

@andinecka mé mámě jednou vylítl tlakáč 😝 ....dělala maso pro psa....bylo to před Vánocema, všude bylo všechno mastný, musela gruntovat všechno znova, každou skleničku, talířek, koberce, okna, záclony.....no radost....tenkrát chudina hodně plakala 😢

drndapetka
4. říj 2011

@jimmy1 já a testování...no to je těžký 😅 Minule jsem to prubla 5.tý den po Et a // tam byli. nejraději bych to udělala i te´d, ale na druhou stranu se strašně bojím neúspěchu a že tam nebudou. Člověk jak šel do toho poprvé, tak to všechno bral tak nějak s nadhledem (každý mi říkal, že 1.IVF se většinou nepodaří atd.), ale teď jak už to podstupuji po druhý ( když počítám KET tak po třetí), tak jsem trošku zdrženlivá a moc se mi do toho nechce 😝 Ale máme příští úterý výročí svatby, to bych byla 7.den po ET, tak to asi dám 😉 Uvidím jestli strach bude větší než zvědavost 😀 Jinak Pregnyl nepíchám, měla jsem jen před OPU 😉

drndapetka
4. říj 2011

@jimmy1 jinak pozdravy jsem vyřídila, hrošíci děkuji a posílají pozdrav taky Martínkovi 😵

ivetule
4. říj 2011

@drndapetka díky moc, ale nevím nevím. Ani nemám moc času na to myslet. Ten náš rarach mě zaměstnává celý den až večer když konečně usne tak mám trochu klidu.

drndapetka
4. říj 2011

@ivetule to je právě dobře, že na to nemyslíš 😉

andinecka
4. říj 2011

@drndapetka
to věřím, že to muselo být děs.
Já když měla před svatbou, tak mojí švadlence zničil kuchyň lítající papiňák.
A Peti, jak se máš?

drndapetka
4. říj 2011

@andinecka mám se zatím krááásně, užívám si to 🙂 Vůbec si nepřipouštím, že by to nevyšlo.....ono to ale na mě každým dnem příjde, je mi to jasný 😒 Dneska jsem ležela jen 2 hodinky, pak jsme byli s manžílkem nakoupit (tašky táhnul jen on), teď jsem si udělala večeři (zase začínám mít díky hormonům větší chutě na maso 😀 ), píchnem Agolutin a Clexánek na zředění krve a za chvilku mi začne "růžovka", tak budu zase relaxovat. Bříško zatím necítím, ale jsme zvyklá, že jednou bolelo, jednou nebolelo, pak píchalo, nepíchalo,.....prostě to dopadne dobře a basta! 😵

pepitas
4. říj 2011

@drndapetka
Tak to je super!!! Pěkně odpočívej a ať se hrošíci u tebe pěkně zabydlí....
Já jsem konečně sebrala odvahu a objednala jsem se k doktorovi, abysme probrali ten náš druhý neúspěch.

andinecka
4. říj 2011

@drndapetka
jééé, tak to je fajn.
Odpočívej a pěkně bašti, ať se hrošíkům u tebe líbí.
Jinak já měla Et 19.11. a testila až na Mikuláše - byl to pěkný dárek, že?
Zuzanka je dítě do nepohody, očkování zvládla skvěle a jinak spinká a papá úplně vzorově.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru