CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
6. říj 2011

@pepitas no já tedy po et nikdy nešpinila,ale po vysazení léků jsem hned za tři dny dostala ms.

lenceslava
6. říj 2011

@bobecek79 doufám v zázrak.Drž se kočko.

drndapetka
6. říj 2011

@pepitas ahoj, Ty jsi ale neměla Agolutin, že? Ten dávají myslím jen v Unice 😕 já když jsem vysadila všechny léky, tak jsem se na 3.den věrohodně rozkrvácela. Spíš si myslím, jestli to nemáš z nervů. Mě se třeba stává,že mi skončí mrcha, pak 2dny nic a pak začnu ještě 2dny špinit. Ony haprují po tom IVF hormony, to se upraví, neboj 😉 ale pro jistotu se optej na sezení doktora, co Ti na to řekne.

drndapetka
6. říj 2011

Jínak Vám přeji pěkně pochmurné ráno - sluníčko je ta tam a začíná se ochlazovat, ach jo 🙄

Je mi pěkně blbě z toho Estrofenu, zvedá mi to žaludeční šťávy a pálí mě žáha, po Agouši mám zas ráno pěkně nateklý a bolestivý prsa, jinka se nic zvláštního neděje 😕

drndapetka
6. říj 2011

@bobecek79 držíme Ti s hrošánkama pěstičky a myslíme na Tebe!

betysek
6. říj 2011

@drndapetka To mi vykládej, taky mám šíleně bolestivá prsa. A ke všemu už na mě leze rýma. Eliška i manžel jsou zdraví a teď to sedlo na mě.

betysek
6. říj 2011

@bobecek79 Moooc na Tebe myslím, držím palečky, ať to vyjde. 😉

drndapetka
6. říj 2011

@betysek mě už rýma ustupuje, ale bojím se, jak má být zítra už jen 13st. a já vylezu ven, že ji budu mít zas rychle zpět 😖
Ty prsa to dělá ten Agouš - prostě progesteron 😝 Ty jsi dnes vůbec kolikátý den po ET? osmý? 😕

andilek01
6. říj 2011

nevíte prosím někdo, za kolik je teď na Unice IUI?

drndapetka
6. říj 2011

@andilek01 berunko, tady to je 🙂

IUI
- partnerské spermie: 2.000,-
- darované spermie: 7.000,-

andilek01
6. říj 2011

@drndapetka děkuji 🙂

betysek
6. říj 2011

@drndapetka Jo, jo, osmý den. Nervozita pěkně stoupá. ☹ Zrovna včera jsem četla nějaký článek, že estrogeny mají vliv na nosní sliznici. Tak že když do sebe valíme estrogeny a ještě prednison na snížení imunity, tak se už vůbec nedivím, že mám rýmu. Hlavně když mám Eli, která chodí do školky a nosí mi bacilky domů v pravidelných dávkách. 😉 Zatím to zvládám jen s Vincentkou ve spreji, nerada bych sahala po něčem jiném.

drndapetka
6. říj 2011

@betysek já to léčila 2 dny před ET tak, že jsem si dala do sklenky vodu a hoooodně soli a vždycky jsem si 2x frkla jednou nosní dírkou, pak druhou 3x denně....je to teda pěknej hnus, strašně to štípe,ale z toho nejhoršího mě to dostalo 😉 Vincentka je na mě moc slabá. Navíc, když už to není jen voda co teče z nosu, ale soplík žlutej nebo zelenej, tak už je to infekce a to ani Vincentka nezachrání, chce to hodně pít čaje (aby se rozpustily hleny), hodně vit. C a odpočívat 😉 já chytla rýmu v neděli a dneska je to už o 90% lepší. Taky si říká, co může rýma a Prednison dohromady udělat ....spíš to vidím ale pozitivně.....imunita je tam tam, tělo bojuje s něčím jiným a nevšimne si ani, že jsou v děloze embryjka - a ty si pak můžou v klidu lebedit a zavrtávat se 😵

bobecek79
6. říj 2011

ahoojte všichni,tak hlásím z Unici špatné zprávy. Hcg O,3. Takže miminka nebudou,musíme se trošku vzchopit a máme už i další plán,měli jsme dneska s dr. F audit a navrhl další řešení,takže nám trošku zvedl optimismus do dalšího boje. Asi do toho půjdeme znovu už v prosinci,ale zatím je to hodně čerstvé. Tak se pokusím od toho odprostit,nemyslet na to a třeba se zadaří na 2 pokus.

lenceslava
6. říj 2011

@bobecek79 ☹ ☹ ☹ ale přeju hodně štěstí a sil do dalšího pokusu.

lenceslava
6. říj 2011

@drndapetka ty jseš tedy drson slanou vodu do nosní dírky? já umírám když mi do nosu nateče voda při koupání v moři a ty to ještě vyhledáváš 😨

bobecek79
6. říj 2011

@lenceslava děkuji,jsi hodná,snad se zadaří Tobě a přineseš příznivější zprávy...už na Tebe za pár dní vykouknou //,uvidíš 🙂

jimmy1
6. říj 2011

@bobecek79 ☹ je mi to líto ☹ drž se, poplač si, smiř se s tím, ono to pomaloučku přebolí a nabereš síly do dalšího boje.

drndapetka
6. říj 2011

@lenceslava no je to drastický, ale sůl prostě pomáhá...však když jedu k moři tak přijedu zdravá, jemná pokožka, čistý pevný nehty, bez rýmy,.....prostě sůl nad zlato 😀

drndapetka
6. říj 2011

@bobecek79 to je dobře, že Vám hned pan dr.F. dodal trochu optimismu, on to umí dobře 😉 teď si odpočiňte od nervíků, věnujte se s manželem jen a jen sobě a tělíčko si samo řekne, kdy jít do toho znova......a uvidíš, že příště to už bude s dobrým koncem tělíčko si teď na hormony zvyklo, takže příště už to bude na 100% 😉 Drž se , budu na Tebe moc myslet!

betysek
6. říj 2011

@bobecek79 Je mi moc líto, že vám to nevyšlo. ☹
Prosinec tu bude za chvilku a žádné "třeba" se zadaří, určitě!!! se zadaří na 2. pokus.

drndapetka
6. říj 2011

@bobecek79 jj, určitě se to na 2.pokus povede, jak píše
@betysek , budete mít ježíška 😉

pepitas
6. říj 2011

@drndapetka
Ne, ne, agolutin jsem neměla. Měla jsem Estrofem a Utrogestan, ale ten jsem vysadila, jak jsem začla hodně krvácet. Nikdy předtím jsem nic takového neměla. Je možné, že to je z těch nervů. Volala jsem koordinátorce a ta mě řekla, že když to do zítra nepřejde, tak mám dojet na ultrazvuk. Tak uvidíme, ale břicho pěkně bolí. A jak se cítíš?
@bobecek79
To mě moc mrzí. Příště to určitě vyjde... Drž se 🙂

vodni
6. říj 2011

@bobecek79 Uvidíš, že budeš mít přesně jako já v prosinci Ježíška do bříška 😵 - ET jsme měli 21.12. 😉

drndapetka
6. říj 2011

@pepitas já se cítím tak nějak normálně. Ráno negativní myšlenky a trochu depka,že pořád necítím bříško, ale te´d už je to lepší, byli jsme s manželem na procházce (asi poslední letní) a trochu se mi ulevilo (psychicky) - potřebovala jsem jen vypadnout ven 😉
Já si myslím, že Tě to špinění přejde během dvou dnů, mě se občas opravdu stávalo, že se mi jakoby "rozdělila" mrška...tělo se potřebovalo ještě dočistit pořádně z těch hormonů.

betysek
6. říj 2011

@drndapetka Myslíš, že si můžu strčit nohy do hodně teplé vody? Vždycky mi to na rýmu zabralo. Vím, že si nemám dávat horkou koupel, ale nevím, jestli vadí i jen ty nohy. Snad by to nemělo vadit, ne.

drndapetka
6. říj 2011

@betysek spíš než nohy, napařila bych si obličej nad lavorem a s horkou vodou (inhalovala). Od noh a od ruk jde totiž všechno do těla (nebo jak bych to napsala) a horká voda není na začátku těhu dobrá kvůli potratům, takže nohy bych asi do horké vody nestrkala 😒

pepitas
6. říj 2011

@drndapetka
Jj, procházka někdy udělá dobře... Zítra se mně vrátí manžel, tak hned bude líp... Už se moooc těším... Vezmem pejsky a půjdem ven, i když už má být zima.
To špinění je pořád nějak stejné, ale to břicho bolí. No, uvidíme zítra...Snad to přejde.

drndapetka
6. říj 2011

@pepitas vy máte pejsky? 🙂 A jaký? Já vždycky pejska hrozně chtěla, když pořád není to miminko, ale manžel je proti ☹ Prý by chudák byl pořád doma sám - chodím do práce na 12ctky a manžel je někdy pryč i 2dny, takže by byl problém s venčením, kdo mu dá jídlo atd. Tak jsem se smířila s tím, že když jsem doma večer sama, že se nemám ke komu přitulit ☹ Vím, že by mi moc pomohlo mít v klíně ten malý chundelatý uzlíček a hned by mi bylo líp 😉
To mě mrzí, že tě to bříško tak zlobí, snad to do rána přejde, to je opravdu divný 😖
Já se teď dodívala na Ordinačku, udělala pro zítřejší návštěvu BeBe řezy ke kávičce a přemýšlím, co budu zítra vařit 🙂 nechce se mi u plotny stát celý dopoledne, tak by to chtělo něco rychlýho 😀

mrkvicka28
7. říj 2011

@drndapetka tak si pořid kočku ta ne potřebuje venčit a žrádlo ji stačí jednou za den( kočka si ho šetří)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru