CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
7. říj 2011

@pampeliska36 ále nic moc, viz fotoblog vodni....

pampeliska36
7. říj 2011

@teckovanaorchidej ted to ctu... tak to je dost na houbelec, co? ☹ snad bude lip... holky... jak jsem to tak cetla ten fotoblog od @vodni .... co dodat! 😨 jsou proste dobry a spatny dny... to je jasny! casem bude vsechno lepsi 😉

lenceslava
7. říj 2011

testovala jsem před chvílí,a bohužel. Třeba se tam do uterý objevý,ale jsme realista. ☹

pampeliska36
7. říj 2011

@lenceslava leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...

pampeliska36
7. říj 2011

@lenceslava vim, co to znamena... vim, ze to nic neznamena... jsem taky realista... ale testujes odpoledne... nech si to na rano... vim, ze jsi si necim prosla... ALE zkus to rano!!!

kac3nka
7. říj 2011

@lenceslava Neboj, ještě tam budou 😉 Máš testovat v úterý? No a ještě jsi testovala odpoledne, tak to buď zatím v klidu, držím palce!!!

pampeliska36
7. říj 2011

@lenceslava souhlasim s @kac3nka 😉

lenceslava
7. říj 2011

@pampeliska36 deni srovnávám to s minulem že 12tý den u mimoděložního tam ta druhá byla,takže proto nevěřím že se objevý. Ale nechápu z čeho mě tedy bolí to břicho,a dneska je mi celý den šoufl,ani jsem nic moc nejedla.Asi to bylo znamení.

lenceslava
7. říj 2011

@kac3nka jseš hodná,já vím že ty jsi to tak měla,ale já už jsem v tomhle vážně pesimista.

pampeliska36
7. říj 2011

@lenceslava lenco... ja vim... vim, ze srovnavas... ale to nic neznamena... ja mela prece priznaky pokazde... a nikdy jsem k carce ani nedosla... jsou to vsechno ty leky... snazi se navodit telu, aby to melo snazsi, ze jsi tehule... no HELE nebudeme propadat nejake panice nebo tak neco podobnyho.... po kazde to prece muze byt jine... pokus byl pred rokem... telo se meni... pocity jsou ruzne... ja viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim kruci! snazim se 😨 😉

kac3nka
7. říj 2011

@lenceslava já jsem byla pesimista a jsem pořád, ale zázraky se opravdu dějí, věř tomu!!!Ještě je brzo dělat závěry...

pepitas
7. říj 2011

@drndapetka
Jednoho pejska máme na dvoře, je to hovaward. To je pejsek na hlídání a v domečku máme yorkšírku. Tu mám já v posteli na mazlení, když je manža pořád pryč. 🙂 Já mám sice dvě práce, ale i tak jsem často doma, takže s papáním a venčením problém není. A když už jsme u toho, tak manžel nechtěl ani jednoho psa. 😀 Toho hovawarda jsem si pořídila hned, jak začal jezdit pryč, abych se na domku nebála, takže mu nezbylo nic jiného, než se s tím smířit. A tu yorkšírku jsme odebrali jedněm, kteří ju týrali. Takže to byla taky hlavně záchrana a s ní už se manžel taky smířil. A už by jich nedal za nic na světě. Akorát když hárala, tak to byl problém. Pes byl pološílený.... 😅 Takže fenečku budu muset nechat vykastrovat.... ☹ Pejsci taky hodně pomáhají.. Hlavně ta maličká, když se přitulí.
Já včera Ordinačku neviděla, měla jsem tady kámošku a ta ji nesleduje. Takže si ji pustím o víkendu na netu. Já jsem včera vařila svíčkovou, dcera si ji poručila. Ale ta zase moc rychlá není.. 😉
Jinak jsem dnes byla v Brně u doktora, protože břicho pořád bolí a špinění taky nepřestalo. Na ultrazvuku akorát zjistili, že pořád přetrvává hyperstimulační syndrom. Vaječníky mám pořád obrovské a proto to bolí. A s tím špiněním, to se asi ještě čistím... Budu doufat, že to přejde.. Nemám se přetěžovat. Ale ono to moc ani nejde, když su na všechno sama. 😝

teckovanaorchidej
7. říj 2011

@lenceslava koči, budu na tebe v to úterý ráno myslet, to je asi ofiko termín, aby tam ty dvě potvorský II byly jako z katalogu.... 😉

teckovanaorchidej
7. říj 2011

@pampeliska36 mno nic moc, ale nějak to zvládnem, co naděláme, holt život je jeden z nejtěžších 😎

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava Leni, nevěš hlavu.....já jsem pro zatestovat rááááno, s čerstvou močí za 2dny a ty potvory // tam musí býýýt !!! Určitě nesrovnávej s loňskem. Měla jsi blastocysty, teď byly embryjka mladší, takže se zahryzly později, to bříško Tě nebolí jen tak, tomu nevěřím. Navíc se říká, že ty nejlepší a nejsilnější embrya , který dojdou až do kočárku jsou pomalejší (později se ukážiu //, ukáže se jim později srdíčko na UTZ), takže věř tomu, že se tam ještě strojí a jen se zatím zatajňují, aby Ti o to větší udělaly radost v úterý při ofiko testovačce 😉 Drž se, uvidíš, že se to obrátí v dobré!

drndapetka
7. říj 2011

@pepitas no já právě taky myslela, že bysme si pořídili nějakýho toho malýho pejska s vláskama (né chlupama)-třeba yorkšíra nebo pudlíka. Bylo by to lepší jak vzhledem k těm mým alergickým reakcím (kýchám, rýma), tak i k úklidu bytu (nepelichají tolik). No uvidíme, když se tento pokus nevydaří, tak budu na manžela tlačit, že pejska prostě chci 😉
Já dnes nakonec uvařila mexický guláš (s červenýma fazolema), byla to mňamka 🙂
To je dobře, že sis zašla k tomu doktorovi a že to není nic vážného. Já měla hyperstimulační syndrom vloni a měla jsem vaječníky zvětšené a bolestivé 2 měsíce, takže to chce čas.....Zkus se šetřit, i když vím, že je to těžké, když jsi na všechno sama 😒

lenceslava
7. říj 2011

@drndapetka neumím si vysvětlit to břicho,když zase srovnám s prvním pokusem,tak to mě nebolelo nic.Nechám to být. Otestuju až v pondělí.

jimmy1
7. říj 2011

@lenceslava ☹ ale ještě neházej flintu do žita... 😉 pořád držíme pěsti!!! počkáme na příští týden.
Holky já musím mít zase něco extra 😠 nějak se mi zvedá tlak... včera večer i dneska večer 135/93 a podobné cifry 😖 latra satra.
Zítra ráno píchám první puregon 😵 tak od zítra přemlouvám vaječníky, aby byly poslušný 😝

ivetule
7. říj 2011

@pampeliska36 Ahoj dávky mám větší. Puregonu 200. Ted mi ho snížili na 150 a k tomu menopur. A jak jsi na tom ty?

ivetule
7. říj 2011

@lenceslava ještě klid. Nech to na to pondělí a držím co jde aby na tebe ty krásný // vykoukli. 🙂

lenceslava
7. říj 2011

Holky děkuju za slova útěchy.Já už se naučila věci brát tak jak jsou,tohle je naše poslední naděje.

pepitas
7. říj 2011

@drndapetka
Já su taky právě alergik a astmatik, takže yorkšírka je ideál. A ten chlupatý na dvoře mi nevadí, ale doma bych ho mít nemohla. 😒 Vám se miminko určitě podaří, neboj. 🙂 A časem třeba bude i pejsek....
Jj,všechno chce čas... Když to půjde, tak se budu snažit i odpočívat a bude to dobré. Manžel už by měl každou chvilku dojet, tak hned mně bude líp.

bobecek79
7. říj 2011

@lenceslava drž se,vyjde Ti to,mooc Ti to přeji. Musíš to tady protrhnout a pak už budete mít všechny //,jen to spustit. Držím palečky. Já si říkala nebudu na to myslet a myslela pořád,to se nějak nedalo na to nemyslet. Ale tedˇ čekám od Vás příjemné zprávy. Smůla si to vybrala určitě na mě.....a ted´ od úterý jen // a ve st.// Betýsek....a pak drndapetka //

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava mě při 1.IVF bolelo hodně jako na mrchu, těhotná jsem byla. Po KETu mě bolelo ještě víc, ale těhu z toho nebylo.....Ono asi fakt nemá cenu srovnávat co bylo a co je teď, vždycky je to individi, proto si i říkám, že s těma // to bude taky jiný než jsi měla minulý rok a ukážou se jen trošku později.....

drndapetka
7. říj 2011

@jimmy1 gratuluji k první dáve Puregonu 🙂 A musela jsem se zasmát u klení "latra satra" - já to toiž neznám 😀 U nás kde jsem se narodila se tohle neříká, ale líbí se mi to 😀

drndapetka
7. říj 2011

@pepitas já bych byla nejraději kdyby to štěňátko vyrůstalo společně s miminkem, myslím si, že by na sebe nemuseli ani žárlit, když by byli u nás doma společně od narození, aspoń by byli kamarádi a miminko/a by se naučilo mít rádo/a zvířátka a trochu zodpovědnosti postupně (vyvenčit, nakrmit) 😉 Někdy tedy vidím jak ty malý děti ty pejsky tahají za uši, ocásky , všude je štípou,....jsou některý ty zvířátks pěkně odolný 😀 myslím si, že to ale není na škodu, aspoň by nebyl ani jeden středem pozornosti a naučil se dělit.....To se mi to teď říká, když ještě nemám ani jednoho, že 😀

jimmy1
7. říj 2011

@drndapetka to říká řezník Krkovička v Jájovi a Pájovi 😀 😀 😀 a jelikož je to momentálně nejoblíbenější Martínkovo koukání, tak je to zrovna u nás aktuální 😀

drndapetka
7. říj 2011

@jimmy1 no vidíš, já si to nepamatuju 😀 U nás večerníčky zatím nefrčí, tak to bude asi tím.....Jééé, já jsem hlupoń 😀

jimmy1
7. říj 2011

@drndapetka nebooooooooj za chvíli budeš ve večerníčcích a podobných věcech zběhlá, uvidíš 😉 a kdybys viděla Martínka jak si tleská do dlaní a zahlásí k tomu něco jako "lata sata" 😀

drndapetka
7. říj 2011

@jimmy1 ten je šikovnýýý 😉 Moje kámoška, když pouští dcerce pohádky, tak jsem vždycky úplně vyřízená z toho, jak je u toho "mimo" 😕 Můžeš na ní mluvit, mávat rukama a ona nevnímá vůbec nic....takto by jí tam mohla nechat od rána celý den a věděla by, kde dítě večer najde, je to fakt mazec 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru