CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
30. čer 2010

@lenceslava Jo jinak stimulku začínám 30.7. takže jen pár dní před Tebou 😉

drndapetka
30. čer 2010

I když mě udivuje, že mi Gogela napsal začátek stimulky do papírů už teď, když neví kdy mi začnou po tom Agolutinu měsíčky 😕 Měly by dojít nejpozději do 14dnů, tak doufám, že v půlce měsíce začnu už zobat antiko a na toho 30.7. ta stimulka teda vyjde

lenceslava
30. čer 2010

Petko oni ti tu stimulku podle potřeby upraví,myslím jako ty termíny. A nemysly na neúspěch!!!JÁ to ted beru tak že bud a nebo.

drndapetka
30. čer 2010

@lenceslava No já spíš s tím moc nepočítám , abych pak nebyla zklamaná, ale pozitivně myslím, to jo 😉

Chodí tu nějaký holky, kterým to vyšlo na po prvé? 😕

drndapetka
30. čer 2010

@lenceslava Jaký to je, když se probudíš po té narkoze po OPU? Jako narkoza mi nevadí, ale myslím jestli něco bolí, krvácíš, špiníš atd.?

drndapetka
30. čer 2010

@drndapetka Ten Marvelon musím dobrat všech 21 tablet nebo když řeknou tak i míň? že víc, to vím, ale míň 🙂 😀

lenceslava
30. čer 2010

petko je fakt že ten první pokus je takový zkušební,zjistí jak reaguješ a tak. Já tedy neměla bolesti po opu vůbec,jen takový jakoby slabý menstruační. ale jen chvilku a vůbec jsem nekrvácela.Ale ta narkoza je drsná(já v životě v narkoze nebyla) Jdes tam,lehneš si a najednou se vzbudíš v posteli.Já si tedy matně vzpomínám že mě sestra vedla po chodbě na pokoj a pak že jsem lezla na postel,a pak jem psala sms manželovi že už mám po a strašně jsem se snažila abych to měla správně napsaný a nakonec jsem to poslala ségře a ještě k tomu takový bludy.Ale celkově já jsem po opu tedy problém neměla.Byla jsem tady unavená po té narkoze,ale to je asi normální.

lenceslava
30. čer 2010

No myslím že bys měla min těch 21 tabletek sezobat.Vím že mě minula přidávali jednu,(za 10 kč u nich)Už máš ten marvelon doma? kolik tě stál?

drndapetka
30. čer 2010

@lenceslava Jak dlouho Tě na tom pokoji nechají ležet?

lukza
30. čer 2010

@drndapetka jak už ti odpověděly neschopenka je od 1UTZ ale mužeš se domluvit že ti ji dají už od začátku stimulky když řekneš že to nezládneš tak někdy dají vyjímku já si neschopenku brala až od odběru a máš jí celé těhu a nebo pokud se nezadaří tak dva dni po negativní krvy ti jí ukončí.musím teda říct že je hrozný záhul že jí tak brzo ukončí po neuspěchu protože pak po vysazení léku přichází MC a je dost šílená 😠 ,ale věřím že to tady nikdo nezažije prootže budete těhulky 😀 jo a vycházky Unica dáva na čhodiny a zaleží jak si je budeš chtít vybrat ale neschopenku mužeš mít aji s gyndy nebo od obvodáka myslím že ale nejlepší je v gyndy a já vycházky měla celé těhu jen 4hodiny doktor mě víc dát nechtěl 😒 ,ale dalo se to přežít hlavěn že bylo mimi v bříšku 😀

@natulaaa jj je to tak 3pokusy se berou jen pokud dojde k ET takže KETY se do toho nepočítají a ani pokud bude stimulka a během procesu se to bude muset zastavit a nedojde k ET tak se to nepočítá.jo a pojištovna doplácí tak cca 40-50tisíc. 😲 na jeden pokus takže je to docela taky dost

drndapetka
30. čer 2010

Dneska jsem si ho koupila...stál mě 171 Kč, koupila jsem si ho rovnou u nich v lékárně....ale docela by mě zajímalo kolik by stál někde jinde

lenceslava
30. čer 2010

Měla bys tam být min dvě hodky po a domů jen v doprovodu.nic už musí jít spát,tak zítra pa

lenceslava
30. čer 2010

Já ho minule kupovala v globusu za 220 😠 😠

drndapetka
30. čer 2010

@lukza Děkuji moc za odpovědi. Jsi opravdu moc hodná a se mnou trpělivá 🙂

lukza
30. čer 2010

@lenceslava tak to jsi měla dobré když po opu jsi neměla bolesti já po opu v pohodě a hned jak mě dovedly na pokuj sem už nespala nechtělo se mě,ale doma večer bolest se dostavila a nemohla sem si vubec sednout a špinila sem 😠

drndapetka
30. čer 2010

@lenceslava No vidíš, zas až tak Unica tak drahá není 😀

Nezkoušela jsi náhodou zjišťovat jaký mají ceník jiné kliniky pro léčbu neplodnosti tady v Brně? Myslím na ICSI, AH, prodl.kultivaci a tak?

gimulka
30. čer 2010

holky vím, že to sem nepatří, ale sháním hlasy pro kamarádky syna Lukáška, soutěž končí o půlnoci

Aby jste mohli hlasovat musíte napřed dát že se Vám líbí tyto stránky:http://www.facebook.com/pages/Trebic-Czech-Republic/Fo... poté Vámpůjde hlasovat! Stačí jakýkoliv komentář po rozkliknutí fotky! Moc děkuji!http://www.facebook.com/photo.php?pid=228351&op... pokud to nepůjde přidejte líbí i k fotce díky moc

lukza
30. čer 2010

@drndapetka nemáš za co děkovat všechny jsme byly na místě že jsme nevěděly do čeho jdeme a chtěly jsme vědět o tom co nejvíc 😀 já byla taky taková chtěla sem vše vědět do detailu už jen skrz to abych vědla kdy pujdu na nechopenku atd.já to měla v práci domluvené řekla sem to šéfovy narovinu a měla u něho suprovou podporu takže propustky a neschopenky uplně v pohodě.jen se klidně ptej když budeme vědět rádi kdokoliv odpoví a řekne svoje zkušenosti 😀

lenceslava
30. čer 2010

petko myslím že nějaké velké rozdíly nejsou.jedine tak že třeba někde píšou levnější léky, co jsem tak četla tak unica sice dává ty dražší,ale myslím že jsou i kvalitnější.

drndapetka
30. čer 2010

@lukza No a co by dělaly v případě kdyby ty bolesti po OPU nepřestávaly ani to špinění? To by asi nedošlo k ET, že? 😒

drndapetka
30. čer 2010

@lukza myslíš, že bych to v práci měla taky naznačit, že se chystám na neschopenku? 😒 Když já nevím, v práci kolektiv super, upřímnost, fér jednání a td. lepší přístup jsem nezažila, ale i tak se mi moc nechce, aby o tom každý věděl...ve firmě je lidí dost a ono se to rozkřikne a pak aby mě někdo litoval, kdyby se nepovedlo...to raději ne 😔

drndapetka
30. čer 2010

@lenceslava Krásně se vyspinkej 😵

natulaaa
30. čer 2010

holky vy ještě nechrníte 😲 😲 ,já se už dávno rozloučila a zadívala jsem se na top star 😝
Tak já byla už na revizi,ale nebyla jsem uplně v narkože,jsem primáře ukecala,že se bojím,tak jsem byla jen oblbnutá a taky si pamatuju,jak šla se mnou sestřička na postel a tam jsem asi dvě hodky ležela, a stejně mě ty narkozy neminuly a byla jsem 2x na laparce 😝 ,ale Leni jak popisuješ,že si šla se sestřičkou,tak to není uplná narkoza,to je asi to co jsem měla jáá,taky si u toho uplně mimo,ale trošičku si pamatuješ,že jdeš,je to tak?
já platila u nás v lékarně 180kč za marvelon

lukza
30. čer 2010

@drndapetka jestli mužu odpovědět já koukala na ceníky jinde a je to hodně podobné,ale závěrečnou cenu stejnak budeš vědět až to zaplatíš nám řekly že to vyjde tak na 25tisíc a nakonec jsme za 1pokus daly 33tisíc vylo nakonec více vajíček tím pádem větší cena za ICSI a je blbost si nenechat a nepřiplatit za ty další když jich je více jak 8 když už je ze mně dostaly že 😀 a já pak musela ještě přikupovat injekce pomalu narustaly folikuly tak se musely přidat injekce aby to dohnaly a dohnaly to.u mě doktor totiž říkal že počítá že bude tak 5-6vajíček at moc nepočítám ze zamražením a nakonec při OPU se sám divil že bylo 13folikul a 12se jich podařilo oplodnit a nakonec po PK zustalo 7 😀 ale už sem platila ICSI vlastně na 12vajíček

lukza
30. čer 2010

@drndapetka to přejde to se neboj a k ET dojde .ET se odkádá jen pokud se rozjede třeba hyperstimulák tak nesmí dojít k ET ale to nikdo mít nebudete 😉
A k té práci to musíš sama vědět jak by se zachovaly u nás se to pak taky rozkřiklo po celé firmě a mrzelo mě to ale naštěstí když sem se vratila vždy po neschopence nikdo mě nelitovat a nikdo se o tom nebavil dokud sem nezačala a já měla u šéfa podporu hlavně stoho duvodu že on s manželkou nemohly mít děti a tak adoptovaly dceru takže sem věděla že toto hodně chápe a vyjde mě vztřít aji mě furt říkal že se nemusím bát že by mě vyhodil že se mám prostě pokud to nevyjde v pohodě vratit a pak zase pujdu do boje a dokonce jak přijelo vyší vedení a propouštělo se tak jim říkal že mě ne že stejnak pujdu na mateřskou takže škoda odstupného 🙂))

drndapetka
30. čer 2010

@lukza Já bych byla taky ráda kdyby bylo vajíček víc jak 8, ráda připlatím a zamrazím na horší časy 😀

lukza
30. čer 2010

@natulaaa nene je to narkoza uplně tě uspí ale dají slabé dávky pak tě proberou a odvedou na pokoj ale spíš tě tahnou než že by jsi uplně šla.ona ta OPU je otázka pár minut já byla se třemy na pokoji a tak to aji utíkalo a dokonce pokud by vycházelo OPU třeba jen jedné tak tam stebou pak muže celou dobu být manžel a sedět u tebe ale pokud mají více odběru tak to nedovolý

drndapetka
30. čer 2010

@lukza to jsi měla teda opravdu šlechetného šéfa....No já to ještě promyslím a uvidím....je to těžký, ale zas na druhou stranu já jsem takový pako, že bych pak měla asi černý svědomí, že jsem udělala na firmu podraz ( i když je to sice soukromá věc, že ), ale i tak....já nad vším prostě moc asi přemýšlím 😅

A šéfa jsi měla teda pěknýho spránála, takovýho chlapa obdivuju 🙂

natulaaa
30. čer 2010

Holky proti tomu hyperstimulačnímu výkonu se dá prý bojovat hodně tekutinama,někdo mi to psal,už nevím kdo,prý aspon 4litry tekutin denně 😒 😉 🙂 ,A jak to je teda s tím uspáním 😲

lukza
30. čer 2010

@drndapetka určitě bude více 🙂))) a holky necháte si zavest dvě embryjka a nebo je tu někdo kdo jen jedno a nebo dokonce třeba tři?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru