CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 nejaka kocka na jine diskusi psala, ze ji prej rekli, ze ubytech embryji byl i z toho duvodu, ze nemela kvalitni vajicka... a to i diky tomu teplu... myslis, ze je to mozny?

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 Jo, tak to nevím. Teplem???? To slyším poprvý... Úhyn embryí se 100% odvíjí od kvality vajuch a spermií, to jo! Ale že by díky teplu měla horší vajucha?? To bych neřekla...Spíš nějaká porucha vaječníků, ale nejsem doktor.

pampeliska36
17. črc 2010

@mufinka0 nadi musim se rozloucit... vypada, ze bude z nebe padat nevim co..... tak radsi vypinam PC 😉
CaO a vyspete se na to rozmysleni!!! rano moudrejsi vecera 😉

mufinka0
17. črc 2010

@pampeliska36 tý jo, tak 3 injekce za den já teda neměla ani jednou.. 😀 Hele, ale je to poprvý a naposled, takže proč né?. 😉 Už pícháš i Menopur? To je taky ta malá jehlička jak u Puregonu?

kveta
17. črc 2010

@pampeliska36 To snáď nie.. však Afričanky by mali byť podľa tohto neplodné..

pampeliska36
18. črc 2010

dobre ranko holciny 🙂

pampeliska36
18. črc 2010

@mufinka0 nadi, pichani menopuru je stejny system jak u toho dipherelinu... jen puregon ma pero a malou jehlicku. jinak menopur a dipherelin si musis jakoby namichat a pichnout... ale vsechno jsou to male a uzke jehlicky, ktere se dobre pichani... u puregonu je to obzvlast mala pidi jehlicka 🙂 v systemu "pera"

natulaaa
18. črc 2010

Dobré ránko 🙂 ,u nás se ochladilooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 :

mufinka0
18. črc 2010

@pampeliska36 🙂 Ahoj květinko,..jo, Puregon si dovedu představit. Já si nepíchala ani Dipherelin v prvním cyklu víš.. 😀 Ale to je jedno, tak i tak to prostě musím zvládnout namíchat 😀 Venku je konečně po dlouhé době "příjemně na bytí", tak si asi uvařím kafčo a půjdu na dvorek za naší psí princeznou 🙂 Snad mi nebude zima 😲 😲 😀 😀

mufinka0
18. črc 2010

@natulaaa Ahoj Naty, už jsi volala do Unici aby ti udělali testy na to, co zhruba asi předpoví jak bude vaječník reagovat??? Nám právě nabídli v Repromedě že nám udělají (dělají to vždy hned před prvním cyklem, jiné kliniky až po cca 2 neúspěšných cyklech) odběr krve na genetiku, konkrétně vyšetření chromozonů. Pokud bychom měli s manželem "nějaké" které by k sobě nepasovali, nebo některý z nás něco špatně, tak spolu neotěhotníme, ani kdyby trakaře padali! Takže to se mi zase zdá dobré, protože tak budeme vědět hned, že v genetice problém není. 😉 😉 Určo by mi to udělali i v Unice, kdybych si řekla, myslím.. 🙂 Stejně nevím kam půjdem 😀

vodni
18. črc 2010

@mufinka0 Nám ty genetické udělali v Unice hned před prvním cyklem

pampeliska36
18. črc 2010

@mufinka0 nadi u nas taky delali geneticke testy a to u manzela primo na unice.

pampeliska36
18. črc 2010

@mufinka0 taky jsem rada, ze se trosku ochladilo... to teplo se uz pro me nedalo vydrzet. 🙂

natulaaa
18. črc 2010

@mufinka0 je to anti muller hormon AMH a některé kliniky ho dělají prostě vždycky při HP,zatím jsem napsala na tu diskuzi,kde odpovídají ti brnenští lékaři,psala jsem 15 a ještě neodepsali,tak já ted počkám na ms ,pak jdu znovu na HP a s výsledkama budu volat do unicy,tak se určitě zeptám 😉 .

Holky dneska je fakt božskýýý,chládeček, už jsme to potřebovali,včera mi nebylo vubec dobře,celý den se mi točila hlava až večer to přešlo s chládkem

mufinka0
18. črc 2010

@vodni Oni v Unice ty genetické testy dělají jen na základě něčeho horšího ve spermiogramu,..nebo aspoň tak jsem to pochopila. Potože se podíval do spermiogramu a říká, že to nebude prozatím potřeba. Tak asi tak, víš,.. 😉

mufinka0
18. črc 2010

@pampeliska36 Nám ty testy nenabídli teda,..ale tak to neva,...protože si myslím že kdybych si řekla, tak to udělají. Jsou tam skvělí 🙂 A Tobě jak jinak je?? Cítíš se dobře?? 😎

vodni
18. črc 2010

@mufinka0 Máš pravdu - naznačovali nám, že pokud není problém ve spg, tak pojišťovna někdy dělá drahoty s proplacením... No ale u nás problém je, takže nám ten test udělali, a naštěstí dopadl dobře

lenceslava
18. črc 2010

Ahoj holky. Už jsem doma. 😀 Nám tedy žádný gen testy nenabízeli i přesto že má manža špatný spermio.A co přesně se tím zjistí?

vodni
18. črc 2010

@mufinka0 jo mufi, dnes jsem se dívala do letáku Gonalu, tak tenhle se vyrábí z ovariálních buněk čínských křečků 😀 tak ono je to asi prašť jak uhoď...

drndapetka
18. črc 2010

Zdravím holky, tak jsem zpět z výletu. Místo toho, abych byla odpočatá, tak jsem utahaná jak kotě 😝 Do toho jsem přežraná selete, přepitá piva, rozlámaná, protože jsme spali v autě.....se budu asi dávat pěkně dlouho dohromady 😀

A hlásím, že jsem po braní Euthyroxu trošku víc přecitlivělá než bývám normálně, tak snad je to o.k. 😖

A za 8 dní začátek stimulky 😀 Marvelonu mi už moc nezbývá 😉

pampeliska36
18. črc 2010

@mufinka0 ahoj nadi... nam ty geneticke testy udelali, protoze manza ma spatne spermio... takze asi tak jak pise vodni 😉
..... clovece uz zitra jdu zase na dalsi kontrolu 🙂 to je masakr! jsem zvedava, jak se to vsechno zase vyvinulo 🙂 a co mi vsechno reknou. citim se celkem dobre, akorat tak trosku plne a nafoukle, ale to je asi normos 😀

pampeliska36
18. črc 2010

@lenceslava hola hola hola jak bylo na vysocine?

pampeliska36
18. črc 2010

@drndapetka zdravim peti... to je uz je taky za chvilku, co? 😉

lenceslava
18. črc 2010

@pampeliška36 no bylo fajne,až na to počasí,dopo jem se potila u trouby protože jsem pekla na oslavu(brácha se ženou slavili 30) tak jsem jim pekla slané šneky,ve tři jsme k nim jeli(bydlí u jimramova) a od půl šesté tak tak lilo a bouřilo,chudáci pekli selátko a pak jim vypli proud tak to ani nedopekli,a moje drahá polovička se tam pěkně ztřískala,poprvé jsem mu držela kybl u hlavy 😀 super to bylo.A dovezla jsem si od segry kotátko tak ted žehlim a ono mi zahřívá nohy(asi jí nějak voní či co) 😀

pampeliska36
18. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 no reknu ti... zazitku MOC!!! sneky taky delam..... mnaaaaaaaaaam. ale jen, kdyz ma prijit nejaka navsteva nebo nejaka oslavicka.

natulaaa
18. črc 2010

Ahojte holky,jééé leni ty máš kotátko,tak to je super,necítíš se hned líp?

Tak holky budeme muset se teda víc vyptávát v Unice ,někomu dělají testy,někomu néé,tak co je to za bordel 😀 😀 😀 😀 😀 ,já se chci taky na ten test zeptat,Mufi říkala,že to není blbé,ale nechci aby to vypadalo,že se jim do toho seru 😒 ,na druhou stranu by to mohlo být lepší i pro ně,měli by lepší výsledky uspěšnosti 😝

lenceslava
18. črc 2010

@natulaaa já právě nikdy kočky neměla ráda,ale segra si pořídila britku a já si řekla že tu bych si taky klidně pořídila,no a segra měla kotata tak jsme si jedno vzali.

drndapetka
18. črc 2010

@pampeliska36 No jo, za chvilku.....bojím bojím 😀

mufinka0
18. črc 2010

@vodni 😲 😲 ............. 😀 😀 Tak to je mazec!! No ale já už se víceméně smířila s tím Menopurem, takže v poho. Byl to asi jen počáteční šok 😀 Raději fakt nezkoumat,..ono totiž já myslela že když si připlatím, můžu mít lék shodný s Menopurem v "čisté" podobě.. Ale...pícháte si to všechny a nikomu se nic nestalo, takže to už neřeším.. 😉

mufinka0
18. črc 2010

@natulaaa Nic není blbé!! Sakra, proplácí to pojišťovna a navíc my za to platíme desetitisíce, takže jaképak copak.. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru