CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka Paradoxně prý ne.. Při krátkém protokolu se dává víc Puregonu než při dlouhém. Tak mi to bylo řečeno a i jedna holčina co semnou byla na ET to tak měla. 🙂

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

lenceslava
21. črc 2010

@mufinka0 a už jste se rozhodli kam tedy půjdete??

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava 😒 😒 ☹ Ještě ne,..a nevím jak se mám rozhodnout! A hlavně podle čeho!!! Víš v Unice mi chtějí dát krátký protokol a v Repromedě dlouhý,..a já fakt nevím ...

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 Tak to jsem ráda, že těch hormonů bude míň...uf 😀 Už tak jsem z nich celá mimo 😀 🙄

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava Začátkem května dostanu MS a mám jít na horm. profil,..no ale kam půjdu to nevím! Snad to budu vědět v den kdy to nastane,..ale nevím.. 😖 Jsem asi divná, co? Ale po tom prvním neúspěchu se bojím že zase vyberu špatně!

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 A ty jsi měla předtím na OBI krátký? Zdůvodnili Ti v Unice proč krátký nebo ses neptala?

lenceslava
21. črc 2010

@mufinka0 tak to těžko radit. Ale dej na první dojem,kde jsi se cítila líp tam běž.

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka čéče, jen z Marvelonu??? Pche, to ještě nic není,..koníkovský dávky teprve dostaneš!!! 😀

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava No tak to v Unice,..ale ale ale...

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava Frgala byl super a věnoval se nám fakt čistou hodinu a půl!! Byl senzační a lepšího doktora jsem nepotkala,..ale Repromeda má prý vyšší úspěšnost. Hlavně tam nedávají Marvelon a Menopur,..Ach jo... Já se snad nerozhodnu!

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 Já na hormony strašně moc dobře reaguju a pak je mi koňsky blbě 😀 😝 Ale snad to ten měsíc přežiju. Stejně půjdu hned po prvním UTZ folíku na neschopenku, do práce se mi nebude chtít chodit, budu pěkně lenošit doma 😀

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 Hrozná schíza, co?? 😀 😀

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka Ták vidíš... Odpočineš si a načerpáš síly na ET!!! 😉

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 Čím dýl se budeš rozhodovat, tím to bude horší, to znám 😒 Někdy je lepší prostě si říst, tak a TEĎ a už se neotáčet zpět a nevyčítat si kdyby....Prostě až budeš 2DC, tak první klinika co Ti proletí v hlavě tam běž, a zapomeň na to, že ses rozhodla špatně, protože se takto rozhodneš tak, kam Tě víc potáhne srdce 😵 Někdy se ídit podle rozumu je špatně 😠

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka A přežiješ to!! Musíš,..nic jiného ti ani nezbyde!! Stejně ti to bude fuk,..tam v dálce uvidíš miminko a půjdeě hlava nehlava !!! 😉

lenceslava
21. črc 2010

já asi taky nakonec budu doma už od ultr. Chtěla jsem až od opu ale nakonec jsem to přehodnotila.

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka Jo to jo!!! Já nesnáším ten stav "když něco nevím", nebo se nemůžu rozhodnout... Je to šílený,..musím na pár dnů vypnout, nepřemýšlet kam půjdu a 2DC prostě pojedu a bu´d tam nebo tam! 😀

soni1
21. črc 2010

Ďakujem vám za odpoveď.

mufinka0
21. črc 2010

@lenceslava Já budu taky už po prvním UTZ, protože před OPU už bylo pro mě pozdě! Ale tak někdo to snáší tak dobře, že jde do práce i po OPU.. Z diskuze jsem taky znala takové šílenkyně.. 😀

mufinka0
21. črc 2010

@soni1 😉

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 No hele a Menopur je špatnej?četla jsi na něj nějaký negativní názory? co když je pro svoje činky fakt dobrej a když je v protokolu tak je statisticky IVF spěšnější a proto ho v Unice dávají, protože s ním mají dobré zkušenosti? 😀 To jsem to hezký napsala 😀

lenceslava
21. črc 2010

@mufinka0 ono než si pak něco vyčítat tak to radši budu doma ležet a půjdu jen na záchod.Ale jen první tři dny po et.

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 Když přežiju injekce , tak přežiju už všechno 😀

drndapetka
21. črc 2010

@lenceslava Já teda budu po ET doma až do testu.....budu si pěkně zařizovat byt, tak aspoň přijdu na jiné myšlenky 🙂 Mám už napsaný seznam co vše musím udělat, na co normálně nemám čas např. zařadit fotky do alba atd. 😀 Já vím, že asi na to mimi plně nezapomenu, ale aspoň se trochu rozptýlím a budu v klidu,....Práci mám jak časově tak psychicky náročnou, nechci si pak něco vyčítat......Zástupkyni tu mám, takže když budu měsíc fuč, tak se tu beze mě obejdou, prostě musí....a peníze? Budou, my nebudeme 😀 Miminko je přednější 🙂

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka Nevím jestli je Menopur špatnej. Zapomeň na to!!! Kdyby byl špatnej tak ho nedávají 😀 Každý lék musí být z něčeho vyrobený, no.. Nevím proč ho v Unice dávají,..V Repromedě třeba ne a na Obi taky ne. To je jak s tím Marvelonem... Hele, ale to bysme se uptali proč to a proč ono,..takže jak jsi napsala, necháme to doktorům!! 😀

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka Unica je uznávaná klinika!!!! Jistě vědí co a proč dělají!! 😉 Injekce jsou v poho,..říkáme ti to furt a ty furt nevěříš!! 😀

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 Ten Menopur j z těch čínských křečků, enbo jak jsi to minule psala? 😀 No to je přeci super, třeba budu mít malí křečky 😀 😀 😀 mě to neva, s velkou ochotou do sebe napíchám klidně i hnůj, hlavně že bude konečně ten mimís 😉

mufinka0
21. črc 2010

@drndapetka 😲 😲 😲 fůůůj 😀 Né, Menopur je z moči,..z křečků je prý Gonal,..to mi psala Vodní, mám pocit 😀

drndapetka
21. črc 2010

@mufinka0 Nevěřím, bojím, ale zkusím to překousnout a třeba ze mě bude profi "píchačka" po stimulce 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru