CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
29. črc 2010

@esther03 jooo?,tak držím palce,at příjdete ještě na nějakou variantu 😉 😉

esther03
29. črc 2010

natul, skor tam idem len aby mi povedali, ze preco a nech ma pozru ci som ok a zoberiem mm spermiogram co nam este nadali. Prof. nie je pristupny inej alternative a ja na klasiku nejdem. Takze asi toho moc nenakecame 😒

natulaaa
29. črc 2010

@esther03 ale nenech se a ptej se,vysvětli,proč máš strach z ivf,je to jen o kumunikaci,Malý ti prostě něco navrhl,ale nutit tě nebude a proto se otevřela zeptej,jestli by u softu něšlo ještě něčím přistimulovat,jak si psala,že to jde,musíš se jich na rovinu zeptat 😉 😉 😉

esther03
29. črc 2010

natul, ja som komunikovala s malym, vsetko som mu vysvetlila, on tvrdi, ze inak to nepojde. A dnes mi pisal otevrel, ze teda ci pridem, ked som uz s profesorom komunikovala. Takze, oni su tim, co povie maly to plati, takze sancu tomu velku nedavam, no ale uvidime. Viem, ze ma nemoze nutit, a klasiku by som si tam i tak nedala robit, ved mi ju preplatia na SK. Skusime aj ine centrum, ze aky maju nazor, ale ja stale verim, ze nas spg nie je uplne zly 😀

pampeliska36
29. črc 2010

dobre ranko kocky 🙂

natulaaa
29. črc 2010

@pampeliska36 mamino,jak jééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a co Petka dneska 😕 😕 ,jak zmákli dneska druhé píchání 😕 ,snad dobře,ale je div,že se ještě neukázala 😒 😒

drndapetka
29. črc 2010

Kuk 😀

Já dnes spinkala dlouuuuho, protože mám volno 😀

@natulaaa Představ si, manža se zase pořezal o tu ampulu 😝 😲 😀 Prý to dělá kvůli mě, aby mi nebylo líto, že mám bolístka jen já 😀 Jenže já, když vidím krev, tak padám, takže mi bylo zase ráno zle 😝 😕 Jinak na injekce si už zvykám, za pár dní ze mě bude hotovej feťák 😀

@pampeliska36 Zdravím maminku 😵 Co děti, nezlobí?

drndapetka
29. črc 2010

Koukám, že jsem včera večer přišla o dobré drbání 😀 ☹ No, ale já seměla líp-byli jsme u babičky na meruňkových knedlících, mňam 😵

natulaaa
29. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 fakt jooo,hernajs to jde tak blbě joo,tak to jsem zvědavá,jak to zvládne muj manža,tady z krve umírá zase on 😀 😀 ,trochu se pořeže,ale mluví o tom,jakoby přišel o celý prst 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 Naděnko, já jsem začala Diphereline píchat 27.7. a Marvelon dobírán 30.7. . Mrcha by měla dojít kolem 3.8., takže na Tvůj dotaz - ano, Diphereline se začíná píchat ještě před mrchou, asi kolem 25DC 😉 😝 Jinak ho mám zatím napsaný , že ho mám píchat do 16.8. a 11.8. k němu přidám Puregon, s tím, že 15.8. jeden den Diphereline vynechán -od této doby se asi bude píchat už je pár dní a obden, ale to zatím nevím, to se dozvím na kontrole toho 17.8. 😵 Holky, utíká to, neuvěřitelně 😀

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa No buď jsou ty ampulky špatně předřezaný, že tam vždycky zůstane ten úlomek a on se řízne, nebo je pako a dělá to špatně 😅 spíš si myslím, že ráno ještě spí, tak na to nevidí 😀 Ale setřičce to předevčirem šlo v pohodě 😖

natulaaa
29. črc 2010

@drndapetka jj letí to neskutečně 😵 😵 ,zdá se mi to jako včera,co mi posunuli stimulku a už je to za chvili tady 😕 ,už baštím marvelon a je mi z něj dobřeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 ,teda ZATÍM 😀 😀 😀 a myslím,že se mi zpevnují prsíčka,ale že by po 4 tabletách? 😀 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa No možný je fvše, já měla prsa jak balony a docela to pak i bolelo 😝 Ale poslední týden už jsou zese v normálu 😉

No a jinak jsem zapoměla napsat - pampel - včera jsem trošku špinila, tak jsem si vzpoměla na Tebe, že ty jsi druhý den po protahování čípku taky 😉 😠 Je divný, že v den den nic 😕

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka
@natulaaa ahojte 😀

natulaaa
29. črc 2010

Tečkovaná už to má za sebou 😵 😵 ,ježiš já se taky bojííííím 😵 😵 😵 ,snad mi ho proštouchnou 😕 😕 😕 😀 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka ohledne toho cipku... ja jsem spinila i ten den i den pote. dokonce jsem spinila i po OPU druhy den... a potom i v nedeli kdyz jsem byla na te kapacce a doktor se na me koukal... asi jsem to tam mela rozbolavely 😨

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka deti nezlobi... ptala jsem se holek v jinem tematu... kdy se tak ty miminka uhnizduji... tak asi uz jsou uhnizdene 🙂

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 Uhnizďují se 1-2 dny, takže jsou fakticky už zahryzlé 😵

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 Já zašpinila jen trošku, třeba to z toho ani nebylo, ale nemělo teda z čeho...nevím....ale už je to v cajku 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka a s cim jsou teda spojeny ty jakoby menstruacni bolesti... ja jsem myslela, ze kdyz se budou mimina zahnizdovat, ze mi neco bude 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka myslim, ze to bylo z toho prostouchnuti. oni na to i upozornuji, ze muzes spinit. takze zadne obavy 😉 ale uz to mas za sebou a teckovana uz taky! 🙂

natulaaa
29. črc 2010

fakt se tak brzo zahnizdují joo? 😲 😲 ,tak nebrat ty přípravky,co obsahují HCG,tak by jsme mohli testovat už za pár dní 😵 😵 😵 😵

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 Mě na to právě dr. Otevřel ani neupozornil 😕 Kdybych to nevěděla od Tebe.....Jen zvláštní je, že celej den po tom nic, v noci taky nic, včera celej den taky klid a pak až jsem šla z práce tak najednou 😲

pampeliska36
29. črc 2010

@natulaaa budes netrpeliva pred testovanim? 😉

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 jakoby ms bolesti-----to je pak když se roztahuje děloha, ne 😅 No mě když se "tenkrát" zavrtávali tak mě to občas za den jen tak píchlo, jinak nic

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka ja se uz nicemu nedivim po absolvovani toho vsecho 🙂 😉

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka ajooooooooooooooooooooooooooo 😀

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 Já si testy asi nebudu kupovat domů dopředu, to by byl konec 😔 Jsem testovací maniak 😀 kolik jsem za testy už vyhodila peněz 😀 raději nepočítat 😅 🙄

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka ja taky zadny test doma nemam 🙂

drndapetka
29. črc 2010

Tak já jsem brala prosím Prednison až teď....jsem se až teď nasnídala. 😀 Tak snad to neva....včera jsem ho brala už v 6 ráno 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru