CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 souhlasim! vsichni a bezkofejnovy 😀

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 Já budu pít kafi i v těhu...mě stačí tak 3x do týdně pěkně bez mlíčka a hoodně sladký 😀 Mám to na ten můj nízkej tlak 😠 si mě tenkrát v nemocnici prohlíželi jak exotickou zvěř, že jako ještě žiju, když mámtlak 70 na 50 😲

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka 😲 😲 Ježíši a jak ti to zjistili????? Mě totiž dosti často bolí v pravém podbříšku a mám ten pravej vaječník trochu posunutej,..tak doufám že by něco dělali kdyby měli podezření...

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka Já mám taky nižší tlak,..ale na stole před laparkou jsem měla 150/100 a tep 130 😀 Prý ježiši vy nám tady skolabujete... 😀 😀 😀 Ale já měla jen strach...

lenceslava
29. črc 2010

ahoj holky,já se dneska pěkně unavila na dámském dýchánku,jsem ráda že jsem vás aspon dočetla.

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 No mě brali slepák v lednu 2007 a v dubnu 2009 jsem měla to mimo, tak mi to zjistili...když už se ve mě hrabali "vyškováci jedni slavní" tak mě spravili celou 😀 a to mě doktor taky cosi mluvil o chlamydiích, že by ty moje záněty mohly mít s tím spojitost, ale podle mě zánět byl způsoben už jen sám od sebe tím, že byl chudáček přilepenej na něco kde ani neměl být 😢

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 u Vás v Bohunicích taky chčije? 😀 no není možný 😀 😀 Tady v Lískovci prej taky 😀

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka aha, mě brali slepák jen tak...nebolel mě ani nic,.jen že když berou cystu tak že vezmou i slepák, kdyby náhodou někdy zlobil... Tý jo, já byla taky ve Vyškově s tou cystou,...Za sebe můžu říct VYŠKOV UŽ NIKDY!!!!!! Další 2 laparky byli na Obilňáku,..při mimoděložku jsem ležela na onkogynekologii a rakovinama na pokoji (super věc na psychiku)...a při druhém už to bylo fajn,..to jsem měla stejně starou holčinu na pokoji, tak to byla paráda. 🙂

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka jojo desny!

.... no nic zeny... jdu do perin.... mam fajnovou 986 strankovou knihu a jsem teprve na strane 482... takze mam co dohanet 😀 😀 😀 😀 😀
..... BOBROUUUUUUUUUUU NOOOOOOOOOOOC 🙂

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 A ať tě blechy štípou celou noc!!! 😝 😝 😝

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 😔 ZZZZZZZ

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 Já ve Vyškově 7 let bydlela, takže když začaly bolesti v podbříšku, tak se letělo do vyškovské nemocnice....myslela jsem si, že mám cystu, protože to bolelo úplně dole, ale byl to slepák 😝 Do vyškova už nikdy, sestry na gyndě jsou sice v poho, ale při tom mimoděložku mě dali na šestinedělí mezi těhule a mimina, bylo mě hrozně 😢 a sestry děs a hrůza 😠

drndapetka
29. črc 2010

Mám na zítra poslední piluli Marvelonu, tak jsem zvědavá kdy dorazí mrška a jaká bude 😅

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka ☹ Ježiši,...to je snad ještě horší než ta onkogynekologie... Oni tě dali mezi miminka a těhule... a ty jsi přitom o mimi přišla.. ☹

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka Myslím že po antiko by měla být v termínu a hlavně normální,..né nějaká intenzivní a bolavá... Ale užij si ji,..je toiž poslední na celých min.9 měsíců...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 No já tam hlavně první týden ležela, hcg stoupalo, ale pomalu, takže jsem to brala jako dobrou zkušenost být mezi těhulinama, ale pak když mě začalo hcg klesat, na UTZ nebylo nic vidět a začala jsem krvácet tak mě mezi těma ženskýma bylo fakt hrozně 😢

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 No to doufám, že poslední 😀 Jen sestra mluvila něco o tom, že kdyby mi nedošla do 10.8. že mám volat, že bych nemohla začít píchat Puregon, ale že se by se to nemělo stát, že by nedošla po antiko, tak snad nebudu mít smůlu....já v tomto bohužel mám 😔

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka ☹ ☹ To věřím,..teď už to ale bude dobré uvidíš!!!

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka Taky si myslím že po antiko ti příjde tak jak má... nestresuj se ,..i tím si ji můžeš oddálit!!!

teckovanaorchidej
29. črc 2010

ahojte, taky u vás leje jako z konve? Tady v Bohónicích jo 😀

mufinka0
29. črc 2010

@teckovanaorchidej ano ano,..já tedy nejsem z Brna,..ale i v Brně venkově lije... 😀 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 Ale seznámila jsem se tam na tom šestinedělí se super dvěma holkama, do dneška si píšem a jednou za rok si dáme sraza....paradox je ten, že obě mají už dvě mimina a já pořád za tu dobu nic, tak to je takový divný, ale zase si s těma mimčama pohraju, když nemám ještě vlastní a je mi fajn 🙂

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej ty jsi taky z Bohunic jak pampel, jo? 😲

drndapetka
29. črc 2010

kdy že začíná vůbec píchat lenca, já už v tom mám bordel 😀

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka To je hezký...neboj,..třebas teď budeš mít 2 najednou!!!! 😀 😀 A nebudeš mít co závidět!!!!

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 nebo tři, že? 😀

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka a nebo......nic není nemožné.... 😀

drndapetka
29. črc 2010

@mufinka0 Nestraaaaááááš 😀 Už jen to, že jsem se "smířila" z dvojičkama, tak to je u mě pokrok 😉

drndapetka
29. črc 2010

Nic, jdu taky hajuškat.....v 5 ráno vstávám kvůli injekci 😝

drndapetka
30. črc 2010

Ahooooj 🙂 tak dneska krev netekla-manža ampuli odlomil správně 😉 Na injekce si už zvykám, za chvilku to bude jako čištění zubů a pak mi to bude chybět 😀

Mám za úkol od manži zjistit jestli je normální, že po injekci v místě vpichu mi vyskočí vyrážka a takové malé pupínky 😕 Do dvou hodin to ale zmizí. Může to být jen tím, že mám citlivější kůži, nebo Vám to dělá taky normálně?Jinak místo nesvědí, nebolí, nic. Je to taková chvilková reakce těsně po vpichu, která rychle odezní....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru