CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
30. črc 2010

Ahaaaaa děkuji za odpověd,a co se týče te sliznice,tak Ester dávali embrijko do 6mm sliznice,což mi příjde málo teda,možná se sem staví a vysvětlí,doufám,že ji nebude vadit,že o tom píšu,ale měli by přece kontrolovat i sliznici a v případě potřeby ji podpořit ne? 😉 😉

soni1
30. črc 2010

Mám ísť na krv 4.8.
A baby ja som si pregnyl vôbec nepichala, mne to dr. nekázal.

vodni
30. črc 2010

@lenceslava dávku mi nesnížili, protože Menopur je to stejný co Gonal (nebo Puregon), takže mám pořád 300 IU (225+75). Folíků mám 6 a dost velkých, na mě super úspěch 😀

pampeliska36
30. črc 2010

@soni1 a kolik jsi mela foliku na OPU?

natulaaa
30. črc 2010

@lenceslava a ty bys měla dostat proč vyšší dávky?Vodní má vyšší fsh,tak tam bych to chápala,ale ty si Leni v poho néé?

pampeliska36
30. črc 2010

@natulaaa mozna si to kontroluji, ale ja uz jsem o tom teda informovana nebyla... ja mela na prvnim a druhem UTZ 8 a pak uz teda nevim

natulaaa
30. črc 2010

holky a když je první utz a tam nám sděli počet folíku,tak ještě to muže nějak závratně porust do druhého utz?nebo už je to víceméně stejné?

vodni
30. črc 2010

@natulaaa podpoří se agolutinem a estrofemem, to dávaj na unice všem Je možný, že jsem to nějak domotala s tím pregnylem 😉 A ta výška, 6mm je asi celkem málo, ale na druhou stranu, ono když se přihodí mimoděložní, tak se embryo taky uhnízdí v místě, kde není sliznice žádná, takže asi je to horší, ale jde to... Nevím ale, kolik je limit pro ET, někdy kvůli výšce sliznice k ET vůbec nedojde (embrya se pak zamrazí a jde se na KET)

natulaaa
30. črc 2010

@pampeliska36 No já nevím jak je to u ET,ale já 10dc mívala sliznici 8,9 a to mi říkal i muj gyn i Malý tehdy,že krásné na 10dc,ale jak je to u ET,aby nebyla nízká,aby se mohli mimisci zavrtat,to nevím

vodni
30. črc 2010

@natulaaa závratně asi ne. Mně se teda posledně počet nezměnil, ale holky psaly, že se jim do 2:IVF ještě nějaké folíky objevily

natulaaa
30. črc 2010

@vodni juj děkuji,ted si to krásně vysvětlila 😉 😉 😉 ,děkuji

vodni
30. črc 2010

Mně se něco plete, že říkali, že by měla být 7mm, ale když píšete, že někomu ET udělali i s 6mm, tak nevím 😕

natulaaa
30. črc 2010

Takže agolutin je na sliznici ju? a já Pampel právě myslela,že to hcg se píchá až po ET,no ještě se musím hooodně učit 😀 😀
Ta Petka znovu vytuhla néé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
30. črc 2010

@natulaaa ja mam ty svoje UTZ a pocet foliku a velikosti popsane v mem clanku, tak se mrkni 😉

vodni
30. črc 2010

koukám, že píšu blbosti " že se jim do 2:IVF ještě nějaké folíky objevily" do 2.UTZ samozřejmě

natulaaa
30. črc 2010

@vodni no tak se poptáme néé 😉 😉 😉 ,však co za to nic nedáme,aspon se nic nezanedbá 😉 😉 😉 ,ale myslím,že snad ví co a jak 😉 😉 😉 .Ale líná huba hotové neštěstí 😀 😀 😀 😀 😀

soni1
30. črc 2010

@pampeliska36
Ja som bola na KET

pampeliska36
30. črc 2010

@natulaaa nene pregnyl pro to pred OPU, aby ty vajicky dozraly.... kdyz jsem mela jeden cyklus s clostilem, tak jsem byla na kontrole UTZ a otevrel mi pak rekl, ze mi pichnou i pregnyl, aby ty vajicka uzraly a praskly... to je myslim do nejakych 24 nebo 36 hodin... nevim presne! to si pamatuju z doby, kdy jsem ten jeden cyklus mela clostilbegyt 🙂

natulaaa
30. črc 2010

@pampeliska36 joo už jsem se dívala,takže tobě ještě přibyly 3 na každém vaječníku 😉 😉 😉

pampeliska36
30. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀

vodni
30. črc 2010

před OPU se píchá 5tis nebo 10tis jednotek Pregnylu na finální dozrání a uvolnění vajíčka, a po ET se píchá menší dávka (1500 jednotek) většinou 3 dávky, asi po 3 dnech

natulaaa
30. črc 2010

holky a ještě jedna otázka,vždyt agolutin se píchá,když se nedostaví ms néé? něco mi to totiž říkalo ten název a ted jsem si vzpoměla

natulaaa
30. črc 2010

@vodni holky já mám v těch dávkách jednotkách a názvech už dneska pěkný bordel 😀 😀 😀 😀 😀 ,asi počkám na svuj rozpis,nebo tu z toho zešedivím 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
30. črc 2010

@natulaaa 😀 jo, agolutin buď ms urychlí nebo v případě těhu těhotenství podpoří

natulaaa
30. črc 2010

@vodni holky jdu péct ten zákusek 😠 ,se mi fakt chce 😠 😠 ,jsem nebyla schopnase ještě z pod deky vyhrabat ,ale musím přijít a jiné myšlenky,protože z gonalu,menopuru agolutinu a já nevím z čeho všeho mi už stojí všechny chlupy na těle,tak zatím papa,já budu během pečení nakukovat 😉 😉

pampeliska36
30. črc 2010

@natulaaa ja myslim, ze je lepsi se dozvidat vsechno postupne 😉 prave kvuli tomu zmatku 🙂 a hlavne ten vyvoj se vzdycky trosku lisi podle toho, jak kazda reaguje a jak to vsechno jde 🙂 takze trpelivost 😀

vodni
30. črc 2010

@pampeliska36 přesně tak 😉

lenceslava
30. črc 2010

@natulaaa já ti vlastně nevím jak to se mnou je,frgouš řekl že dostanu vyšší dávky,protože jsem při prvním pokusu měla vše ok,ale i přesto jsem hůř reagovala,11 folíků,a 7 vajuch z nich.JÁ musím mít pořád něco extra. Sakra holky mě bolí břicho tak nějak divně,jako by na mrchu.

drndapetka
30. črc 2010

Holky, my jdem teď na byteček makat 😉

@natulaaa Ano hajala jsem 😵

Jinak s tím Pregnylem: Na rozpisu mám toto: do 15 punktovaných folíků celkem- Pregnyl 4.,7.,a 10. den po punkci
do 15 punkt.folíků-4.,ale 7. a 10. den po punkci dle stavu
nad 15 punkt. folíků-žádný Pregnyl

takže tak 😉

lenceslava
30. črc 2010

@drndapetka práci zdar.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru