CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
12. srp 2010

Tak dneska je to tedy masakr v práci.....každou hodinu musím na záchod, jak strašně moc mě to tlačí na močák, a to moc nepiju 😒 Takže zavírám pokaždý obchod, protože jsem tu pořád sama, se asi hodně musí divit na centrále jestli koukají na kameru, tak si musí myslet, že mám asi průjem, když tak furt lítám 😀 No už ať jsem doma, tohle je na prd 🙄

vodni
12. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 aspoň vidíš, že to s pitím nemáš přehánět 😉

drndapetka
12. srp 2010

@vodni no ale já fakt moc nepiju...od rána jsem vypila snad "jen" 2 litry 😅

vodni
12. srp 2010

@drndapetka tak to je ok, to asi čůráš i ten včerejšek 😀 😀 😀

drndapetka
12. srp 2010

@vodni 😀 😀 no včera jsem to s vodou přehnala...vyklopila jsme do sebe aspoň 5 litrů 😕

vodni
12. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 pět litrů???? ty jsi trdlo petko 😀 😀 😀 se pak nesmíš divit, že čůráš o 106 😀 se divím, žes vůbec došla do práce 😝

drndapetka
12. srp 2010

@vodni no jenže mě holky na jiné diskuzi psaly že prý mám hodně pít až teď, no a je to blbost, prý stačí až po OPU, no tak jsem si to aspoň cvičně zkusila, že je to otrava běhat pořád na záchod 😀

vodni
12. srp 2010

@drndapetka jasně že stačí až od OPU, a podle toho, jak to s tebou bude vypadat 😉 Každopádně nacvičilas to pečlivě 😀 Jsem na ty tvé folíky už zvědavá... utz máš v úterý?

drndapetka
12. srp 2010

@vodni juju, u v úterý, těším se jak malé dítě 😀 občas mě to už tlačí, tak jsem taky zvědavá.....je to jako bolest při ovuli, asem tam to i píchne....

drndapetka
12. srp 2010

@vodni třeba nebudu ani na další UTZ jít a rovnou půjdu ve středu na OPU 😀 kkéž by to šlo nějak urychlit, ale to by asi vajucha nebyla dost kvalitní, že 😝

drndapetka
12. srp 2010

Už jen 4 hodiny a valím domůůůůůů................hurááááá hurááááá.............já budu minimálně měsíc doma, to je pecka 😀 😀 😵 😵 😵

vodni
12. srp 2010

@drndapetka v příbalovém letáků myslím bylo, že v průměru se odpovídající velikosti folikulů dosahuje za 10 dnů léčby, ale je to průměr, tak třeba se dočkáš 😉 Myslím, že to ale ještě min 3 dávky budou 😉 Měsíc doma, ty jo, to jsou prázdniny 😝 ale počkej po ET, to budeš doma jako na trní 😉

drndapetka
12. srp 2010

@vodni do ET je času ještě dost 😀 aspoň ještě 16 dní 😉 no a pak to bude trošku horší, ale nějak to zvládnu, zvládáte to vy, tak zabojuju i já 🙂

pampeliska36
12. srp 2010

ahojte holky 😀 uz jsem z hokny doma!

vodni
12. srp 2010

@pampeliska36 ahoj, jak bylo?

drndapetka
12. srp 2010

@pampeliska36 čau kočko, tak jak se pracovalo po dlouhé době, šlo to? a co ty novinky v práci, byly aspoň příjemné? 🙂

pampeliska36
12. srp 2010

@vodni no bylo to narocne 🙂 kolega oslavoval narozeniny... takze prinesl hafo obcerstveni! pak jsou i nejake novinky v praci... takze dooooooooost dobry. no a na stesti tam jeste dneska nebyl sef... ten bude zitra... jsem TOTALNE VYSTAVENA 😖
to jsem rano vstavala asi v pet... zdal se mi siiiiiiiiiiilenej sen, ze jsem v psychiatricke lecebne a utikam... od peti jsem pak uz nespala a cetla si do sedmi a pak sla do prace... ted myslim, ze usnu a probudim se tak za tisic let.... 😨
pojedeme asi nekam na dovolenou... jeste nevim, kdy a kam... ale vim s kym 😀

pampeliska36
12. srp 2010

vystavena = vyšťavená.... pisu totiz bez hacku a carek 😀 😀 😀

pampeliska36
12. srp 2010

@vodni
@drndapetka a co vy holky, jak se mate? 😉

drndapetka
12. srp 2010

@pampeliska36 já? no běhám furt čůrat, mám rozeplej knoflík od kalhot za 2 hodinky už jdu domů a pak do práce už nikdy 😀

pampeliska36
12. srp 2010

@drndapetka jeeeeeeeee no SUPER! tak si to tam naposledy uzij 😉

drndapetka
12. srp 2010

@pampeliska36 jéééé, hlavně si tu dovolenou moooc pak užij, zasloužíš si to 🙂

drndapetka
12. srp 2010

@pampeliska36 užívám, užívám.....ráno mě to bavilo, šůrovala jsem to tady a teď odpočítávám každou minutu a už se sem nechci vrátit 😠

vodni
12. srp 2010

@pampeliska36 teeeda, to byl teda sen. Aspoň jsi pak v práci měla o zábavu postaráno. Já jsem u 1.IVF byla taky ráda, že jsem po testu šla hned do práce, člověšk přijde na jiný myšlenky. I když, ta dovolená, to je mnohem lepší!!!! Paráda, závidím 😝 Já už dneska taky sáhla po práci, ale jsem taková roztěkaná. Jsem teď hooodně zleivěla, tak se mi nedaří dýl soustředit... 😅

drndapetka
12. srp 2010

@pampeliska36 copak vůbec děláš za práci? 🙂 nevím jestli si to tady někdy už zmiňovala, ale tak aspoň trošinku naznač 😅 vodni dělá ve výzkumu....to už vím... 😀

drndapetka
12. srp 2010

@pampeliska36 dneska si objednám knížku 😀

pampeliska36
12. srp 2010

@drndapetka IP 😉

pampeliska36
12. srp 2010

@vodni to zcela chapu... ale ja jsem takovej pracant nebo co... nebo me ta prace silene bavi... kolega na me dneska valil brutalne zrak, ze jsem prisla po mesici do prace a neco i makam 😀

pampeliska36
12. srp 2010

a kde jsou ostatni??? nadenka je asi jeste na dovci, co? no a lenca... kdo viiiiiiiiiiii, co sni 😨

vodni
12. srp 2010

@pampeliska36 a neříkala lenca taky něco o dovolené?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru