CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka no víš jakou mám radost už jsem byla nervozní co se děje ,měli dorazit v pátek

raduza2
16. srp 2010

nevěřila bych že budu mít radost z MS 😀 😀

vodni
16. srp 2010

@raduza2 taky gratulka!

raduza2
16. srp 2010

děkuji děvčata děkuji 😀 😀 😉

vodni
16. srp 2010

Tak jak jsme se dnes bavily o tom placení, jako bych to přivolala - dnes mi přišlo vyúčtování a představte si, údajně jsem měla PK 😕 Tak mi řekněte, co si o tomto myslíte:
1) U 1.IVF byla OPU v pátek, ET v pondělí, a protože den obou zákroků se nepočítá, tak kultivace byla 48h (sobota a neděle), takže nikoliv prodloužená, což mi potvrdili doktoři i provozní při vyúčtování (zálohu jsem si nechala převést do dalšího cyklu)
2) Teď jsem to měla úplně stejně - OPU v úterý, ET v pátek (mezi tím teda 2 dny), a najednou se jim tam prý PK vešla (nevíte kam???!!!) a naúčtovali mi ji. Sice ji neplatím, protože jsem ji měla předplacenu z prvního cyklu, ale nechápu, kdy ji teda dělali 😠
Tak jsem z toho trochu rozčarovaná... 😖

vodni
16. srp 2010

by mě zajímalo, kdybych jim apriori řekla, že PK nechci, tak kdy by mi transfer dělali, nejspíš už před OPU 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

luciiiie
16. srp 2010

Holky když už jste u těch peněz....tak jsem se dokonce doslechla, že si jedna bývalá "snažilka" nechala poslat výpis z VZP a taky se nestačila divit... prý si jen za zvednutí telefonu účtoval doktor 70,- kč...a platila i za tu konzultační poradnu, která by asi měla být zadara? No je to bordel prostě..na tohle nás samozřejmě nikdo neupozornil ☹

vodni
16. srp 2010

@luciiiie ahoj lucko, co si naúčtují pojišťovně jen schvaluju, platím pojištění celej život, a ne nízký, tak ať platí. Ale tohle mi připadá trochu podivný 😠 Když už jsem se i přes ty mé minipočty vajíček smířila s tím paušálem za ICSI a velké doplatky na vyšší dávky, které prostě potřebuji, tak teď tohle mi připadá trochu už jako nefér... 😖 No, vykašlu se na to, ale to vysvětlení mi nějak chybí... (jakože kdy ji teda dělali mi nebyli schopni říct)

luciiiie
16. srp 2010

@vodni to je divný s tou PK teda....to je jen o den víc jak minule, ne? To je jak kdyby to sečetli dohromady, ale to je asi blbost. Je to prostě vážně smutý, že se takhle vydělává na lidském neštěstí, no.....

vodni
16. srp 2010

@luciiiie no kdyyby to bylo o jeden den víc, tak nic neřeknu, ale ono to právě NENÍ ani o jeden den víc jak minule, je to úplně stejný 😠 - OPU jeden den (pá a u druhého /út), pak dva dny doma (so+ne a u druhého st/čt), další den ET (po a u druhého pá) A to je na tom to divný 😠

drndapetka
16. srp 2010

@vodni Teeeda, se nestačím divit, co to čtu 😠 hajzlíci 😠 😀 Hele, ale bu´d v pohodě....oni to jen asi z principu převedli z minula na tuto fakturu a aby to nevypadalo blbě z 0,- tak tam dali cenu 😀 Hlavně, že nic špatně nezafakturovali a nic nedoplácíš 😉 mají tam asi zmatek. A ty se nenervuj, nebo vystrašíš ty svoje prcky v bříšku, mamino 😵

luciiiie
16. srp 2010

@vodni aha, já si to špatně přečetla... Tak to je drsný...promiň, jestli se ptám na něco o čem jsi tu už psala, ale asi ti to nikdo nevysvětlil, co? Ono vlastně možná ani nebylo kdy, když ti to přišlo dnes...leda to tam pak vzít na potvrzovací ultrazvuk a zeptat se.. Ani teď nevím, kolik si za kultivačku účtují.

vodni
16. srp 2010

@drndapetka ale ne, na faktuře je ta 0 (s poznámko, že je převedeno z 1.IVF), ale de facto mi měli tu částku vrátit. No, trochu mě to vytočilo, ale beru to tak, že jsem si zapaltila teda podle nich všechno co šlo, takže ty // tam už prostě být musí 😝

vodni
16. srp 2010

@luciiiie 4,5tis. Nic to není, ale je to zas o tom principu. Mi to poslali teď, protože já trvala na tom, že je to stejný jako posledně, takže hoch z ekonomického mi sdělil, že si to tedy musí ověřit. No a to, kdy se PK dělala stále není jasné, když to bylo stejné. Po OPU jsem se bavila s embryoložkou, když přisla potvrdit ten papír s výkony - ještě jsem se jí ptala, takže kdyby to bylo jako minule, tak by se zase PK nedělala že? No a ona mi to potvrdila... 😕 No nic, se pak zeptám až půjdu na UTZ (na krev nechci 😉 )

luciiiie
16. srp 2010

@vodni no to je dost, né že to nic není...Navíc jsi jim tam ještě nechala léky za takovou pálku 😉 Na to se každopádně pak na tom ultrazvuku zeptej 😉 Holky já jsem dneska jak praštěná, jestli je něco s tlakem nebo co, převlíkala jsem peřiny a normálně jsem u toho usla, vzbudila jsem se za hodinu zamotaná do prostěradla.

vodni
16. srp 2010

no co nadělám, ale jak jsem psala, teď už jsem si ty // snad zaplatila dost 😉 dneska je fakt nějak divně, já se strašně potím, pálí mě žáha, nic se mnou není... ale zamotaná v prostěradle jsem neskončila 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni No já to blbě pochopila....a nezkoušela jsi tam volat? Já bych se asi optala.....Kdyby Ti měli vrátit 4,5 tisíce, tak to pak můžeš inestovat do mimísů, to se vždycky hodí 😉

luciiiie
16. srp 2010

@vodni // tam budou, za ty prachy budou i pozlacený čéče...

drndapetka
16. srp 2010

@vodni myslím si, že se Ti krásně zvedá hcg 😵 Mě taky pálila už 8.den po přirozeném početí žáha, nemohla jsem v noci spát, jak jsem se hrozně potila, byla jsem taková vnitřně nervozní ( roztřesená ), furt se mi zavírali oči a jakmile jsem podlehla, tak jsem všude usnula 😀 myslím, že máš dobře nakročeno k těm dvěma tlusticím 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka @luciiiie holky díky 🙂 prachy už neřeším, pak se optám to jo, ale abych se tím teď zabývala, kašlu na to, do UTZ to vydrží 😉 Jen když jsem si to dnes v mailu přečetla, tak jsem se musela s váma podělit 😀 😀 😀
@drndapetka noooo, nevím, já bych o tom raději takhle zatím nepřemýšlela 🤐 Počkám si na test 😵

pampeliska36
16. srp 2010

ahojte kocky... jdu si vas docist 😀 at vim, co se deje 😉

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 ahooooj, pampel!

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni ahoj 😉

pampeliska36
16. srp 2010

UF!!! to jste toho teda nakecaly 🤐 😨

@raduza2 konecne, co??? teda ja te jeste predbehla... ja dostala mrchu jeste v patek a dneska mi snad uz pomalicku bude koncit 🙂

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 tak co dovča, už je rozhodnuto kam?

pampeliska36
16. srp 2010

@teckovanaorchidej
@drndapetka

holky budu na vas zitra MOOOOOOOOOOOOOOOC myslet!!! at mate krasne folicky 😀 a pokud jich nebude moc nebo ve spravnych rozmerech nezoufejte nic... oni vam dorostou a hlavne s vama udelaji vsechno pro to, aby vam rostly 😀

@drndapetka jinak peti. ja jsem myslim jeste po kontrole UTZ dva diphereliny pichala... taky nevim proc... mela jsem pocit, ze asi i proto, aby ty folikuly nerostly zase az moc a dorostly krasne do toho dne punkce... chvilku jsem se bala, hlavne po druhem UTZ, aby mi neprerostly nebo nepraskly a nebo tak neco... ale v klidu! oni vi, co delaji!!! 😉

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni no vypada to, ze pojedem do chorvatska.... akorat prijdu o vsechnu tu "akci" co tady bude... jakoze ty budes mit dve //...
@drndapetka a
@teckovanaorchidej a
@lenceslava budou mit OPU a pak ET... o to asi taky prijdu... no ja se z toho zblaaaaaaaaznim!!!!!!

HOLKY BUDETE MI PSAT DO IP??? jakoze jak vam dopadlo OPU a jak ET... ja nez bych to po tech 14 dnech vsechno prelouskala, tak se zblaznim... a navic! uz to vidim... vy budete vsechny doma a tak toho nakecate 😀

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 jůůů, mooooc závidím, já tam chci taky!!!!!!! S naší "akcí" to bude veselé 😀
Já budu holky z té své čekárny trochu napínat, protože to vypadá, že v pondělí se nedostanu k mailu 😉 nebo až později... Ale jasan, že // půjdu do IP 😉
Se to dobře sešlo, teď to holky všechny pofrčí 🙂 😵 😵
A pak začneš pampeliško ty a @raduza2 😉

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 Ahojenky kočenko, děkuju moc za držení pěstiček, jsi zlato 😵 Trošku se taky bojím, ale jsem hodně natěšená 😀 nebuj, pravidelně Ti hodíme do IP rekapitulaci nejdůležiteějších zpráv dne 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka aby neměla nakonec v IP ještě delší čtení než na diskuzi 😉 když koukám na to jak jsme ukecané 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru