CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
23. srp 2010

Petulko, tak jak je, kde jsi?? A kdo byl na sále?? 🙂

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@lenceslava ahoj, no snažím se, válím se už skoro hodinu doma, dneska atb a globule a dem na to 😅
Hele, ale dost mě bolí břicho, jako před megamrchou, co ty?? 😉

raduza2
23. srp 2010

@teckovanaorchidej taky tomu věřím že budou ,musí 😀 😉 to byl zas jen nějakej záchvěv ted jsem došla z procházky ,tak je to zas dobrý

raduza2
23. srp 2010

kočeny tečkovanaorchidej a lanceslava jinak na zítra vám moc držím pěsti ať všechno dobře dopadne a hlavně kvalitní vajucha nemusí být kvantita,ale kvalita 😀 🙂

lenceslava
23. srp 2010

@teckovanaorchidej no mě už ted nebolí,ale ještě předevčírem jak jsem píchala poslední dávky tak mě bolelo,ted mě bolí jen pravej vaječník,ten levej je v poho,když je to takovej lenoch a málo snáší 😉 Ale teda prsa mě bolí neskutečně,už je nenacpu do podprsenky 😀

vodni
23. srp 2010

@teckovanaorchidej já měla před opu takový divný bolesti, tak nějak mi připadalo, že mi ty vaječníky mají jakoby upadnout nebo co, že jakoby visí na vlásku😀 😀 😀 Ale brala jsem to pozitivně, prostě, pokud bolí, tak se něco děje, a to je dobře. Nebyla to teda nesnesitelná bolest.
Teď nevím, která jste se tu ptala na ty nevypotřebované léky a nevypíchané injekce (@drndapetka?) takže:
- ty jednou propíchnuté kontejnery (Puregon) nechte na unice, sice tam píšou 28 dnů, ale sestřičky (nejen z unicy) mi říkaly, že by se to mělo tak do 14 dnů spotřebovat.
- Pregnyl si nechte doma v lednici. Vy teda ani neuvažujte o tom, že byste potřebovaly další pokus 😎 ale odnést na unicu nebo dát nějaké kočce tady z diskuze můžete vždycky. Není to propíchnutý, tak je tam expirace delší (do data napsaného na ampuli).
- Jehličky k peru jsem jim tam taky nechala.
- Z prvního ifv jsem si nechala stříkačky, jehly, estrofem, agolutin, takže teď jsem kupovala o to míň.

vodni
23. srp 2010

@lenceslava @teckovanaorchidej kočenky, na zítra vám přeju všechno nej, a kdybyste snad pořád pochybovaly o počtu vajuch, vždycky si vzpomeňte na mě a má dvě embryjka 😉

vodni
23. srp 2010

@raduza2 juj, raduzko, teď jsem to už tak nějak konečně prolítla - já jdu 6.9 na UTZ! Na kolikátou jdeš na ten audit?

kveta
23. srp 2010

@vodni Troška o utroši viem: výskumami sa zistilo, že pri jedení sa z tela odbúrava rýchlejšie než je vhodné /hovoril mi to Otevřel alebo Frgala.. neviem.../ a že sa rozbormi zistilo, že pri jedení sa takmer ani nedostaví do genitálií.. takže preto sa odporúča ho zavádzať, lebo tak je istota, že sa tá látka do genitálií dostane... Každopádne skús si zistiť, či by si nemohla prejsť na Duphaston. Účinok proti potratu podobný a pri tom je na jedenie úplne bezproblémový... Brala som ho do 12.tt na udržanie tehu.

A ešte jedna vec: úplne som mala zimomriavky z Tvojho testíku... Obrovská gratulácia!!! 😵 Len tak ďalej..

Šetri sa ako môžeš...

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@lenceslava u mě naopak, dokud jsem píchala, tak nic, pak to začalo bolet, tak doufám, že rostou folikoule 😅 😅

raduza2
23. srp 2010

@vodni já jdu na 13 hod k panu dr Frgalovi ,domluvili jsme se že pokud bude moct tak se mě bude věnovat 😀

luciiiie
23. srp 2010

@vodni ahoooj!!! Měli jsme do teď vypnutou elektriku, tak jsem se sem ani nemohla mrknout jak jsi dopadla! SUPÉÉÉÉÉÉR hrozně moc ti vodni gratuluji a moc moc moc ti přeju, aby bylo všechno v pořádku i nadále!!!!! Tak dlouho tu nebyla nová těhule..mám z toho opravdu velkou radost! Jinak k tomu Agolutinu, nevím o nic víc než Lucifirek a Natalka...my jsme teda ale Agolutin taky dopíchávali všechen, co jsme doma měli, bylo mi ho líto ho nedopíchat kluka jednoho olejovýho a pak jsme přešli na Utrogestan. Jak psaly holky, nemusíš ho zavádět, ale můžeš ho i polykat. Je to nepříjemný, když vytíká, ale dá se to přežít, však víš 😉 Kdy frčiš na potvrzovací ultrazvuk? Asi za těch 14 dní, viď.. juchůůůůůůůůůůůů

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@kveta ahoj, zase mezi náma 🙂 🙂

raduza2
23. srp 2010

@vodni na kolik jseš ty ??

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@vodni díky 😅

vodni
23. srp 2010

@kveta květunko, moc moc děkuji 😉 já se cítila taky tak, když na mě ty // vykoukly 😵 Je to teda blbá fotka, jen mobilem, takže na živo to bylo ještě líp vidět... A moc díky za radu ohledně utrogestanu. Já teda zatím nevím, jak to udělám v práci, ale jak jsem tu psala, prostě to nějak udělám, pokud to bude zapotřebí, to určitě. A nezjišťovala jsi třeba, jestli se nemůže píchat pořád ten Agolutin? Na rozpise je napsáno, že "agolutin se může nahradit Utrogestanem nebo Duphastonem...), ale že by se "musel" nahradit tam není. Ale nevím, jestli je to úplně ta stejná aktivní látka...

luciiiie
23. srp 2010

dívám se, že drnpetka tu ještě dnes nebyla... jináč holky...
@lenceslava a
@teckovanaorchidej na zítřek vám taky přeju hodně krásných oplodnitelných kraslic!

vodni
23. srp 2010

@raduza2 já toho 6.9 jdu už na ráno - po 9...

vodni
23. srp 2010

@luciiiie moc děkuju!!!!!! jsem z toho jako ve snách 😵 😵 😵 Ale jak jsem teď dočítala (to je fakt síla za víkend... 😎 ) tak jsem koukala, že i miki.mikulasova nasla //, takže mě předběhla 😉

drndapetka
23. srp 2010

Ahoj, holky, jdu vám jen říct, že mi je zle, ležím. nemůžu dojít ani na záchod, hned je mi na omdlení. jsem dole jakási nafouklá, mám jakoby zaražený větry, strašně tov bolí, nemůžu si ani ulevit...však víte.....Kdybych věděla, jak mi bude, nikdy bych do toho nešla.budu mít stopro hyperstimulák. opletal ze mě vydoloval 25 vajíček. mám strach. mám pocit, že uvnitř prasknu.....je mi do pláče. tohle už niky nechci absolvovat. holky, nezlobte se, jdu si zas lehnout. bolí mě i strašně záda

raduza2
23. srp 2010

@vodni škoda mohli jsme dát dýchánek 🙂 😀

raduza2
23. srp 2010

@drndapetka tak to je mě líto ,držse holka a hlavně hodně píj ,mrzí mě že místo radosti z úrody prožíváš muka 😢

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@drndapetka no ty jsi teda nosnice, neboj se Petulko, zítra bude líp a pak ještě líp a ještě líp. Hyperstimulák kdyby náhodou byl, tak určitě zvládneš. Gratuluju moooooooooooc. 😅 😅 😅 to je snůška 🙂 🙂

vodni
23. srp 2010

@drndapetka Peťulenko, moc na tebe myslím! Drž se kočičko!!!!! A neboj, přejde to, akorát to bude trvat, 25 vajuch to je pořádná dávka, hodně pij, hlídej se a kdyby cokoliv, tak hned volej doktora, mobily zvedají i v noci!

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@luciiiie díky 🙂

raduza2
23. srp 2010

@teckovanaorchidej tak a je potvrzené že nemůžou vědět dřív než po OPU jaký budou a kolik 😀 😀

vodni
23. srp 2010

@raduza2 to je fakt, vždyť jsem tuhle u drndy četla úplně jiné počty, a teď pětadvacet 😕

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@raduza2 fakt že jo, takže bude překvápko 😕 😕

luciiiie
23. srp 2010

@drndapetka Peti to je mi líto...drž se, odpočívej, hodně pij a jak píše vodni, kdyby něco okamžitě volej a kdykoliv!!! Myslím na Tebe..

vodni
23. srp 2010

kočky já jdu udělat manželovi slavnostní večeři, tak mě to asi trochu zdrží 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru