CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka kočko kdybych věděla jak ti poradit a ulevit tak to strašně ráda udělám 🙂 ,kdy máš zítra volat ?? 😀

drndapetka
24. srp 2010

@vodni Myslím, že hodinu od hodiny je to lepší.....prolévám se vodou a Nutridrinky, snad to trošku ten OHHS odežene do jinejch krajin 😉 Ale jsem pořád ještě moc slabá, bez štávy, snad budu mít do ET víc sil, jinak nevím jak bych ty moje bojovníčky zvládla 😖 potím se jak v přechodu, ale teplotu už nemám, to budou asi ještě odezvy hormonů. Joooo a strašně mě bolí prdel 😀 Včera hned píchal manžel blondatá sestřička ho jen dirigovala 😀 No od sestry to bolí mín, ale třeba se manžel rychle naučí 😉 a co Ty mamino, jaký máš pocity?vydržíš těch 14 dnů na utz do Unicy nebo zalítneš už dřív ke svému gynr na utz? 😀

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 volá se mezi 10 a 11 hodinou každý den 😉

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka jé no bylo to napsaný v rozpise,ale nějak jsem to zapoměla 😀 🙂

vodni
24. srp 2010

@drndapetka 😀 ten můj to už píchá MNOHEM líp než sestřička 😉 Až je mi líto, že bych teď agolutin měla vyměňovat za ten zaváděcí fujtajbl. Chce to cvik a na ten bude času dost, uvidíš, že z něj bude taky profipíchač 😝
Je moc dobré, že bolesti ustupují, to určitě bude na dobré cestě.
Pocity jsou krásné, ale nějak to pořád rozum nebere 😀 Když tak kouknu na břicho a říkám si že tam někdo je, a že jsou tam možná i dva... 😅 Ke svému gyndr jsem se objednala kvůli lékům (ty z unicy se mají dobrat a pak je to dle rozhodnutí ošetřujícího lékaře), ale on není moc vybavený, stará škola, prd technika. A ono by tam teď stejně nebylo ještě nic vidět... Počkám si do unicy 😉 Jsem přece čekací typ 😀 😀 😀

ivetule
24. srp 2010

@vodni Moc gratuluju ke krásným //. A jsem zvědavá jestli budou dvě.
@drndapetka teda to byla snůška. Neboj ted už to bude lepší a lepší. Taky jsem měla 24 ze začátku hrůza a potom už to šlo.

elllenka
24. srp 2010

@vodni : Blahopřeji, úplně jsem si vzpoměla jak jsem viděla poprvé // brečela jsem radostí. Už se těším, až půjdeš na ultrazvuk a uvidíš bublinku nebo dvě 🙂

raduza2
24. srp 2010

@vodni já tě obdivovala ,že jsi vydržela ž do dne testování ,seš dobrá 😉

drndapetka
24. srp 2010

@vodni ale bylo vidět.... 😀 v 5 tt jsou už vidět aspoň gestační váčky 😉 To já půjdu na utz určo dřív než do Unicy ( samo pokud to vyjde 🤐 ), protože po mých zkušenostech mám strach z mimoděložka, tak pro klid duše

luciiiie
24. srp 2010

jj, gestační váčky by měli být vidět, taky jsme mrkli jen tak ze zvědavosti, když jsem si šla k mudr pro Utroš. Trošku jsem si oddychla, že to není mimoděložní, jak psala drnpetka..pro ten klid duše. Pak už jsem se modlila, aby tam bylo na unice srdíčko 😉

drndapetka
24. srp 2010

@vodni prosííííím Tě, co naša tabulka....já už nevím pod čím ji mám najít 😕 vedeš jí ještě? 😀

vodni
24. srp 2010

@drndapetka jj, právě jsem si psala s miki.mikulašovou, že ji doplním taky 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno... (kliknout na "zobrazit netextové prvky")

vodni
24. srp 2010

@luciiiie @drndapetka ...hmmm, to jste mě navnadily 🙂 tak uvidím, jestli technika zavítala i k mému gyndrovi a když tak jukneme 😉 To by teda už byly vidět i dva gestační váčky, kdyby byla dvě? 😕

teckovanaorchidej
24. srp 2010

ahoj holky, jsem tady 🙂 🙂

drndapetka
24. srp 2010

@vodni jj, určo by už bylo poznat jestli jsou prcci dva, tři, čtyři.....nebo jeden 😀 každý by měl na utz svou dutinku - svůj domeček 😵

@teckovanaorchidej nenapínej, tak jak? 🙂

teckovanaorchidej
24. srp 2010

Takže hlásím 14 vajec 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupíííííííííííííííííííí
Reakce na můj věk prý dobrá, přiměřená, hyperstimulační syndrom nehrozí, ani centimetrem mi nic neukazovali.
ICSI osm vajec a připlatila jsem ještě pro 4. Zbylé dvě musí bojovat sami.
Je mi ok, jsem v poho, peču kuře 😀 😀

luciiiie
24. srp 2010

@teckovanaorchidej no vidíííš...juchůůůůů!!!! A ty jsi tu tak depčila...paráda! Gratuluji!

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@luciiiie díky, gogela mě rozhodil 😠 😠

kveta
24. srp 2010

@teckovanaorchidej Ty vole, že "peču kuře"... to sa fakt máš dobre... 😀 Gratuľujem k úrode...

drndapetka
24. srp 2010

@teckovanaorchidej mě taky Gogela rozhodil....prý jen 12 vajec a Tobě říkal 6....pche 😠 Ti tiše závidím, že tak brzo po OPU lítáš po kuchyni 😀 já až teprve ted trošku funguju.....

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@kveta no mám, jen mě trochu bolí břicho jako před mrchou, ale to je normální, ne? Říkal Otevřel, tak se tím nezaobírám.
Kuře jsem očistila, nakořenila, zavřela do trouby a peče se samo, ale je mi fakt dobře. Hrozně mě potěšil počet vajec.
Díky za gratulace 😅 😅

drndapetka
24. srp 2010

@teckovanaorchidej tak at zabojují všechna vajucha 😉 my máme dneska 13 hrošíků 😀 jsem zvědavá na zítřejší info, se třesu, co ti Vaši bojovníčci, jak se předvedou, tfuj tfuj, hodně štěstíčka 😵

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@drndapetka nelítám, je běžně bloumám, jsem ráda, že jsem tolik snesla, juchůůůůůůůůůů
dík za gratulace, asi jsem viděla lenceslavu, na chodbě, ale chviličku, nevím, jestli mě poznala.
Byl tam dnes hrozný šrumec.

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@drndapetka gratuluji k hrošíkům, to je krása, taková malá zoo 😅 😅 😅

drndapetka
24. srp 2010

@teckovanaorchidej no mě i ukápla slzička, když mi do telefonu embryoložka říkala, že z 10ti vajuch oplodněných jen IVF se drží 5....a prý, že máme špatný spermio 😠 manžel se ted nosí jak páv, je taky na měkko 😀

vodni
24. srp 2010

@teckovanaorchidej super, paráda, já říkala, že teď už půjde všechno suprově 😉 gratuluji!!!!!!!!!!!

vodni
24. srp 2010

@drndapetka úplně vidím sebe, při každém telefonátu jsem slzela dojetím, jak ty naše kousky bojují a pořád jsem jen embryoložce mlela dokola "děkuju, děkuju moc, díky..."

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@drndapetka úplně skvělý, 5 kusů samo od sebe 🙂 to je úplný sex na misce, se nediv, že se nosí jako páv 😀 😀 😀

drndapetka
24. srp 2010

@vodni 😉 ta příroda je opravdu neskutečná 😵

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@vodni díky, doufám, že bude ET a tak potichoučenku si přeju, aby zbylo i do mrazáčku 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru