CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
26. srp 2010

@lenceslava špatné není hledat doktora na www.znamylekar.cz. Jsou tam hodnocení od pacientů ( i když možná né úplně objektivní ), ale trošku to pomůže 😉

drndapetka
26. srp 2010

@lenceslava jdu taky na wécko 😀

drndapetka
26. srp 2010

jej, ty střevní potíže z nervů 😝

lenceslava
26. srp 2010

@drndapetka tam koukám je to dobrý.

raduza2
26. srp 2010

@lenceslava jo jo to jsou ti doktoři a je to teda síla .Já chodím paní doktorce Novotné má tady ordinaci 2 x do týdne a je z Unicy ,takže já nemám strach co se tyká doktora .Myslím žekdyby si se s ní domluvila že jsi byla na unice a td. tak že by tě vzala jsem s ní nadmíru spokojená 😉 😅

vodni
26. srp 2010

@drndapetka já mám z touto stránkou opravdu špatné zkušenosti - dívala jsem se tam na hodnocení na doktora, o kterém vím, že je na 500% skvělý a pomáhá pacošům jak může a je i jinak všeobecně uznávaný, a jsou tam u něj nějaké totální bláboly.. nevím, asi nějaká uražená ješitnost nebo závist nebo co, není to vůbec objektivní

raduza2
26. srp 2010

@vodni víš jak to chodí s lidma .Podle mě to bude že někomu nevyšel vstříc a je to 😒

lenceslava
26. srp 2010

@raduza2 přesnš tak,ono češi jsou takový že nepochválí,ale kritzovat umí. ☹ A ona paní doktorka z unici je i endokrynoložka jestli se nemýlím.Tak to by bylo super,jak půjdu na unicu tak se tam zeptám,já jí tam v út viděla poprvé od té doby co tam chodím.Bylo by príma kdyby měli na unice klasickou ambulanci(nebo jak to říct)Však vy víte co tím myslím.1 minuta 😀

vodni
26. srp 2010

@raduza2 jj taky myslím, lidi jsou někdy prostě paka. Jen jsem chtěla říct, že jak psala drnda "asi ne moc objektivní", tak že je dobré na to myslet. U toho doktora bylo sice podobných hodnocení asi 20, tak by se mohlo zdát, že o něm podobně smýšlí víc lidí, ale podle stejných gramatických chyb to evidentně psala jedna a tatáž osoba. Takže to brát s rezervou...

vodni
26. srp 2010

tak už je minuta po desáté, chtěla jsem tu počkat na ty hrochy 😀 tak honem, hlašte!!!!

raduza2
26. srp 2010

@lenceslava je i strašně příjemná a musím říct že je opravdu perfektní Lucii té mladší dceři zachránila 1 vaječník před 2 lety .Za to jsem jí vděčná 🙂 🙂 🙂

lenceslava
26. srp 2010

Pořád sedum huráááá 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

drndapetka
26. srp 2010

@raduza2 a kde má paní doktorka Novotná ordinaci? jaká je?

drndapetka
26. srp 2010

@lenceslava Jééééééééé, to je parááááááááááááááááááááda, úplně mi za Tebe přeběhl mráz po zádech 😵 takže ET v sobotu se mnou? 😉

drndapetka
26. srp 2010

pořád obsazeno ☹ se ukoušu zvědavostí

lenceslava
26. srp 2010

@drndapetka určitě,protože zítra mám zase volat jak to snimi vypadá,já se půjdu asi ožrat

drndapetka
26. srp 2010

Neskutečnýýýýýý.......Ti hrošíci by zasloužily metál 😵 všechny se drží, máme 12náct osmibuněčných a jedno je šestibuněčné......Holky, já tu brečím jak malá holka štěstím😵

raduza2
26. srp 2010

@drndapetka u nás Blansku ,je mladá a příjemná protě tak jako dr. z Unici nedá se to s normální gyndou srovnat 😅

raduza2
26. srp 2010

@lenceslava no krása 😀 😀 😀 😀 sedm bojovníčků 😉

lenceslava
26. srp 2010

@drndapetka no vidíš, super bomby nářez. @teckovanaorchidej co?????

raduza2
26. srp 2010

@lenceslava to by jsi měla už na to máš jen pár dní 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
26. srp 2010

@drndapetka tak to je fakt až neskutečný ,ale velká gratulace 😅 😅

lenceslava
26. srp 2010

@raduza asi manžovi napíšu at koupí šáno abysme mohli vyzkoušet nové skleničky které mi koupil. Holky já su tak ščastééén 😀 😀 😀 😀 Asi budu mít dneska zase hrabsong.

drndapetka
26. srp 2010

@lenceslava já jsem taky mimo, by mě nikdy nenapadlo, že mě tyto informace úplně odříznout od světa 😀 chodím tu od jedné věci k druhé jak duch a už mám úplně mokrý pyžamo z těch slz 😅

@teckovanaorchidejka Tak šup šup s dobrýma výsledkama sem...dneska je dobrá konstelace hvězd 😉

raduza2
26. srp 2010

@lenceslava tak bacha aby ti nebylo špatně 😀 😀 😀

drndapetka
26. srp 2010

@lenceslava možná budeš mít ET až v neděli 😉

teckovanaorchidej
26. srp 2010

holkýýýýýýýýýý všech 5 žije, jsou v pořádku a kultivujeme dál, buněčnost si nepamatuju, transfer so nebo ne
juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

lenceslava
26. srp 2010

@drndapetka myslím že ne že půjdu s tebou.co ta @teckovanaorchidej ta nás napíná.

lenceslava
26. srp 2010

@teckovanaorchidej sáááákryš jseš borec.

raduza2
26. srp 2010

@teckovanaorchidej no co jsme ti povídali,krása 😅 😅 😅 😅 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru