CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
27. srp 2010

@drndapetka no kočky můžou mít toxoplazmozu,ale ta se dá chytit i ze špatně upraveného masa.Myslím že ten náš rarach když je pořád doma tak žádnou takovou nemoc nemá.Řkala jsem manželovi že když s ním půjde na veterinu tak se na to má optat,a co myslíš?? Vím prd. ☹ A a hady a plazy se opravdu nemám v plánu stýkat( nikdy fůůůůůj)

lenceslava
27. srp 2010

@drndapetka já ted používám do myčky tablety 7 v 1 dostala jsem je od tchýně,dokonce už mají prošlou dobu spotřeby ale jsou ok,jinak normálně taky používám prášek a leštidlo a sůl,prášek taky finish i sůl,a leštidlo somat.Vždycky to koupim když je v akci a pak mám zásoby.A ještě vůně do myčky ty kupuju v dm mají tam za nějakých 25 kč a pěkně voní.

teckovanaorchidej
27. srp 2010

jasně, děti taky vynechat 😝 😝 a kočku bych nechla naočkovat, odčervit atd, ale to určitě máš. Naše psisko je taky ošetřený - náramně mu voním a vypadá, že by si zašpásoval 😀 😀 asi všechny ty hormony co pojídám a píchám ho dráždí 😀

teckovanaorchidej
27. srp 2010

už jenom 34, kde je vodni a raduza?? holky pojďte, zas to bude napínavý......

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 včera jak jsme byli na přehradě tak kolem mě kroužili takový dva krásní jorkšíři, jsem si říkala, co blbnou 😀

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka asi voníš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
27. srp 2010

Jsem nějaká nachcípaná - mám knedlu v krku a potím se jak stará babka ( asi ještě dozvuk hormonů ) 😝

drndapetka
27. srp 2010
drndapetka
27. srp 2010

Vlastně celá noc byla jakási divoká -zdály se mi noční můry a pořád jsem sebou šila a probouzela se 🙄

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka tak nikde necourej, bereš Prednison, ten tlumí tvůj imunitní systém, ještě něco chytíš a neubráníš se 😉

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava vůně do myčky? to slyším poprvé 😕 to je aby nesmrděla myčka uvnitř jak třeba smrdí pračka když se dopere a hned zavře, jo?

lenceslava
27. srp 2010

@drndapetka já měla taky nějakej sen,ale nevím o čem,ale myslím že byl pozitivní 😅 30.

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej No včera na té přehradě jsme byli se známejma, mají 3letou holčičku, byla čerstvě naočkovaná jakousi šestikombinací, samozřejmě jsem se neubránila mazlení, tak snad jsem něco neťafla, to by mi byl čert dlužnej 😢

lenceslava
27. srp 2010

@drndapetka jojo.ono když třeba dva dny nemyješ tak to tam pak čáchne,s tou pračkou mě to taky štve,manža ji pořádzavírá a já ji pořád otvírám.A pořád mu nadávám. 😠 😠 😠

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava koukám, že je to doma všude stejný....taky otvírám, on zavírá 😀

drndapetka
27. srp 2010

Taky máte už tvrdej zádek? 😀 Přitom já se úplně uvolním, manža píchá bezbolestně a stejně mě to bolí 😝 Musím se zeptat ještě jednou vodni na tu její techniku 😀

raduza2
27. srp 2010

ahojky kočenky ,jdu nakouknout jak na tom budete a kdy půjdete na ET ? Myslím že bych si měla dát oraz.Dneska se mě zdál sen o dětičkach měli jsme 4čata ,takže mě z toho začíný´á pěkně hrabat 😀 😀 😀 😀

lenceslava
27. srp 2010

,@drndapetka já mám obavy že za týden si už nesednu,ale minule to tak taky bylo,a cítila jsem to moooooc dlouho po tom.

raduza2
27. srp 2010

@drndapetka Peti to oejové injekce dělají 😠

lenceslava
27. srp 2010

@raduza2 oraz od čeho? od nás? to nééééé!! 😠

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka u mě zadek zatím dobrý, myčku zapínám skoro každý den, ale když náhodou ne, tak smrdí pěkně

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@raduza2 ahoj raduz, no žádnej oraz, teprve teď to začíná být napínavý

raduza2
27. srp 2010

😀 😀 @lenceslava @teckovanaorchidej 😀 od vás určitě ne ,ale kdyby jste viděli jak ten sen byl živej no fuj já se vzbudial celá spocená a nevěděla kde jsem 😀 😀 😀 😀

raduza2
27. srp 2010

@lenceslava helť nevím jak je to teď ,ale když jsem byla těhotná s holkama tak se říkalo že těhule by ke kočkám neměli chodt .Radši se na to optej

raduza2
27. srp 2010

kočeny už jen 5 min 😅

raduza2
27. srp 2010

15

drndapetka
27. srp 2010

Jsem nad tím tak přemýšlela a ty embryoložky se tomu musí docela smát, když jim tam od 10:00 do 10:15 zvoní telefony jak na poplach a pak do 11hod. nic 😀

raduza2
27. srp 2010

oraz od vás určitě ne ,jsem ráda že jste tady .I když se semnou manža normálně o všem baví ,tak přece jen o tom víte víc než chlap 😅 😉

teckovanaorchidej
27. srp 2010

vodni, kde jsi?

raduza2
27. srp 2010

@drndapetka a to myslíš ,že tam jste třeba jen vy 3 ?Já mylsím že ne ?? 😀

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@raduza2 si piš, hele taky se ti to krátí, kdy že jdeš na unicu??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru