CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
27. srp 2010

Holky já vůbec nemám náladu na nic,jsem smutná kvůli @vodni.fakt je mi to moc líto. 😢

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava mě to taky sebralo 😔 Pořád na ni myslím.....

Já s epomalu odebírám do sprchy a do hajan, chci být zítra odpočatá na ten můj velký den. Bude to moje poprvé, tak jsem i trošku nervní 😒 tak dobrou noc holky

teckovanaorchidej
27. srp 2010

holky, zrovna jsem přišla z venku se psem a taky pořád myslím na vodni, 😢 nálada nic moc, Peťulko, přivítej za mě hrošíky, lences - my v nedeli..... 😉

drndapetka
28. srp 2010

Tak jdu na to 😉 Manžel hrál hry do 4 do rána, tak jsem na něj zvědavá u transferu 😀 Pak dám vědět, co a jak, ju. Zatím pa a držím pěstičky u embrijek, at se stále drží všechny 😉

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej ahojky co jsem to četla za slova ,fuj že s enestydíš jaká satrá ,jsme přece ženský v nejlepším věku 😅 .Na vodní taky musím myslet ☹

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka ať se daří a hrošíci se tě drří zuby nechty 😅

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava @teckovanaorchidej jak budete něco vědět o ET tak písně jsem zvedavá 😅

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@raduza2 pořád nic, jsem napjatá jako kšandy 🙂

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej nedivím se ,tyky bych byla .Řekli ti v kolik by asi měli volat nebo jen že zavoaljí 🙂

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej Peta už by to mohla mít za sebou jestli ji vzali na čas 😀 😝 bledá zavist

lenceslava
28. srp 2010

@raduza2 jasne že napíšem.Já se bavím úklidem,dneska to tu chci pořádně vygruntovat at pak neležím v bordelu.Loni jsem manžu donutila vysávat po týdnu tím že jsem se zmínila před tchýní že se mu nechce tak to budu muset udělat já.No byl sice dotčen ale pak vysál. 😀 Já ted vysávám každý den,a jemu připadá vysát jednou za týden často 😠 😠 😠 😠 😠 😠

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava já u nás už vysavač neřeším 😀 je to to samé co u tebe ,přijde mě jak kdyby se toho vysavače štítil nebo co ,protože normálně jinak funguje ,ale k vysavači má prostě odpor 😀 😝

bobbule09
28. srp 2010

Jenom si děvčátka pořádně vygruntujte, protože za chvíli budete všechny těhule a budete co nejvíc odpočívat a hýčkat si mimísky v bříšku 😵 Jo a co se týká vysavače, tak to je u nás skoro sprosté slovo. Naštěstí skoro žádné koberce nemáme, tak pořád vytírám a zametám a nadávám psovi, že pouští chlupy. 😀

lenceslava
28. srp 2010

ahoj@bobbule09. 🙂

raduza2
28. srp 2010

@bobbule09 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

ahoj bobule, taky nemám koberce, protože náš pes líná celoročně. Dva dny nezameteš a můžeš chodit po kolena v chlupech. Holky, mě se vůbec ale vůbec do ničeho nechce 😠 😠
Petulka už určitě nosí hrošíky 😅 😅 . Radu mě řekli, že do 12h - dopoludnia - byla tam nějaká slovenka.

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@lenceslava tobě řekli, kdy zavolají nějak přesněji?

bobbule09
28. srp 2010

@teckovanaorchidej a jakýho máte psa? Náš pes totiž taky líná celoročně a je to na zabití. Když se projdeš doma naboso, tak máš hned obalený nohy chlupama jako teplý ponožky a to každej den uklízím 😠

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej aha tak to je teda dobrý nechat vás tak dlouho napjaté 😖

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@bobbule09 labradorský retriever

lenceslava
28. srp 2010

@teckovanaorchidej neřekli,jen že zavolají a že se domluvíme na zítra 😠 Ale myslím že budou volat taky po té desáté

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@bobbule09 my máme chlupy všude, ale opravdu úplně všude, v telefonu, v ovladači na tv, v klávesnici, prostě všude. Ale žádné alergie neboť žijeme v souladu z přírodou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej ten váš je má aspoň dlouhý 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@lenceslava wow, takže za 25 😅 😅

bobbule09
28. srp 2010

@teckovanaorchidej my máme francouzskýho buldočka a ten teda líná pořád 😖
Ještě si vzpomínám, jak jsem taky tak netrpělivě čekala, až mi zavolají z embryologie, bylo to takové krásné těšení se a obavy zároveň 😵

lenceslava
28. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty jses nesmrtelná

raduza2
28. srp 2010

@bobbule09 tak to jsme na tom stejně s těma psanama mám taky buldočka a je to děs krátká srst je na hovno 😅

vodni
28. srp 2010

Ahoj kočky, tak to teda neeee, žádné smutnění, musíme jít dál a vy co budete dnes a zítra těhule musíte být zvlášť veselé!!!!
Já se seberu, ale chvíli to potrvá. Nejhorší to bylo dnes při píchání agolutinu - nemám léky vysazovat do pondělního kontrolního odběru, naději teda moc nemám, je to spíš abych nezačala dřív krvácet a mohla projít nějakými těmi vyšetřeními co nejdřív... Injekce jsme dávali vždycky po snídani, jakože snídaně pro ty naše vodníky, no a teď to bylo takový beze slov, se slzičkama, co mi od manžela kapaly na zadek 😢
No kruci, to jsem vám tu asi psát neměla.... ☹
Víte co kočky, musíte pořád věřit, být veselé a optimistické, jsem přesvědčená, že to strašně pomáhá - u mě problémy nasataly ve chvíli, kdy jsem ztratila tu pohodu, tak prosím už myslete hlavně na sebe, odpočívejte, hlaďte bříško a těšte se na miminka.
U mně se to lepší každou chvíli, jen to člověka tak nějak vždycky přepadne. Ale zase jsem si říkala, jak dnes krásně svítí sluníčko, @drndapetka se právě stává těhulkou a ti moji hrošíci budou vlastně jen o 4 měsíce mladší než ti vaši 😉

bobbule09
28. srp 2010

@raduza2 no to teda je. A do toho ještě to slintání, chrápání, chrochtání a prdění. No skoro jako chlap 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@raduza2 nemá, má krátký chlupy
http://www.retriever-klub.cz/view.php?cisloclan... my máme ale žlutýho,
dlouhý chlupy má Golden retriever

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru