CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 nic mi ti nechybí,co člověk potřebuje,všechno tu je a když tak si zajedem.

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava jj přesně tak ,taky se mě líbí malý město

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 no tak já tě taky asi opustím,nějak mě bolí to břicho tak se stočím do klubíčka a budu koukat na telku.

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava určitě ,opatruj se a dobou noc

lenceslava
31. srp 2010

@raduza2 tak zítra pa

drndapetka
31. srp 2010

Tak jsem zpět 😀 Vy jste toho teda nakafraly 😲 No nic, dočítat nebudu, doufám, že jste mě nepomlouvaly 😀

Mám nakoupíno spoustu věcí do kuchyně 😉 A za levno - na tohle je Ikea dost dobrá 🙂 Takže spokojenost největší, vyvenčená do aleluja a unavená jak čokl 😝 Injekce píchnutá dneska v prdýlce od sestry - odbornice - zhrozila se, co si prý píchám za hustou cituji:"olejovou sračku" do těla 😀 😀

@teckovanaorchidej kočeno, tmavý bradavky mám taky, neboooj 😀 a žilky na prsou a bílej krémovej výtok 😀 to přece k těhu všechno patří, ne? 😉 😝 Máme už beztak parádně zavrtáno 😵

drndapetka
31. srp 2010

@lenceslava virozu, jo? 🙂 prý většina těhu začíná jako chřipka....no nevím, s tou virozou bych ještě počkala 😀

teckovanaorchidej
1. zář 2010

ahojte berušky, už jsem tady, jak se dnes máme 🙂 🙂

drndapetka
1. zář 2010

@teckovanaorchidej ahojky, ani nemluv, padla na mě dneska depka 🙄 jduse raději znovu zavrtat do postele

drndapetka
1. zář 2010

@teckovanaorchidej a copak Ty a malý orchidejky?

raduza2
1. zář 2010

Ahojky kočky ,dobré ráno .Tak vypadá že dnes bude konečně sluníčko 🙂

teckovanaorchidej
1. zář 2010

@drndapetka Ahojky, no Peti, já nevím, co Orchidejky, asi NIC. Uvidím, jestli naberu odvahu a testnu v ne. Manžel mi to silně nedoporučuje 😒 . Já už to chci vědět 🙂
Za chvíli se začíná pracovat ve firmách, tak budu dělat nějaké rozpočty, doufám, že mi budou od 9.00 brát tlf. Btw, včera jsem byla v OC tady kousek a šla kolem jednoho obchůdku 😎 😎
Nedepči, dnes jsi už 4. den, utíká to pomalu, ale hrošíci určitě chrochtají 😀 😀

teckovanaorchidej
1. zář 2010

@raduza2 ahojky, jak se máš, Radúzko, ty se povaluješ doma, viď? Čekáš na 6. a představ si, že dnes už je 1. 😅 😅

raduza2
1. zář 2010

@teckovanaorchidej no jak se mám nudně 🙂 je to hrozný když ti nic není a jsi doma.Bylo to nejrozumnější řešení ,prý by byla hovadina podepsat výpověď a pak teprve jít na nesch. a nebo nastupovat do nové práce .No už se to blíží ,už jen 1 týden hurááááá 😀 .Co se týká malých tečkovaných bublinek neboj určitě tam jsou ,každá to můžete mít jinak 😅

raduza2
1. zář 2010

@drndapetka Peti jaký depky ,takový škaredý slovo 😅 radši nám povykládej co si koupila do té kuchyně 😀

raduza2
1. zář 2010

@teckovanaorchidej jak se těšili pobuši do škole ?? Mladá tady seděla a jestli jí nechci napsat omluvenku 😀 ,samozřejmě to myslela ze srandy

lenceslava
1. zář 2010

Ahoj. @raduza2 no ale myslím že kdyby si dcéruš mohla vybrat tak je radši doma. Kam chodí na školu?@drndapetka co včera v ikei?Taky se tam chystám,ale jen na čučku.@teckovanaorchidej Blastičky jsou určitě zavrtaný a rostou.Já se dneska rozhodla že si udělám košíček tak motám ruličky z novin.

raduza2
1. zář 2010

@lenceslava ona je na kuchař,číšník ,to víš že by byla radši doma 😀

raduza2
1. zář 2010

@lenceslava a ještě k tomu košíčku ,co to je zač ?? to jsem ještě neslyšela

vodni
1. zář 2010

Čau kočky!
@teckovanaorchidej Já bych teda raději dřív netestila. Teď jsem si dokonce říkala, že škoda, že jsem testila ☹ kdybych šla až na krev nebo utz, tak bych neměla zbytečné naděje ☹ Příště asi teda nebudu testit vůbec a půjdu rovnou na krev, už ty // takhle asi vidět nechci... 😒 Chci slyšet pořádné hcg 😀 Jo, ale vy jste vlastně měly všechny takové pořádné počty buněk, tak to by vlastně možná dřív šlo 😉
Jo a zěmětřesení se nekonalo, nějak jsem to nezvládla, hm 😔 Ale budu to zkoušet, jen co manžu uvidím, tak buďte ve střehu, kdyby se to začlo třást, víte, kdo za to může 😝

raduza2
1. zář 2010

@vodni ahojky ,nic si z toho nedělej až to bude mět příjít tak to příjde a nebudeš vědět ani jak jste na to vlítli 😀 😉

vodni
1. zář 2010

@raduza2 doufám 😉 ale zaskočilo mě to 😒 všechno šlo podle plánu (večeře, vínko, vana.. 😝 ) a pak bác, nějakej blok nebo co 😠 Tak jsme se jen tak přitulili a půjde to holt postupně 😉

raduza2
1. zář 2010

@vodni věřím že tě to zaskočilo a držím pěstičky aby to brzo přešlo 😉 🙂

raduza2
1. zář 2010

Holky dnes na nás prdí 😀

vodni
1. zář 2010

@raduza2 no jo, těhule jedny 😀 že by s náma netěhulema nemluvily? 😕 😀

raduza2
1. zář 2010

@vodni vypadá to tak 😠

drndapetka
1. zář 2010

Holky, já se omlouvám, jsem dneska nějaká zblblá, v bytě je hrozná zima a já bych nejraději pořád spala 😀 A taky bolí bříško, tak odpočívám 😉

drndapetka
1. zář 2010

V Ikey jsem si hlavně nakoupila dozy na mouku, cukr atd. Měli je v akci za 25 Kč a to se hodí 🙂 Normálně stojí jedna doza 50,- a více, tak jsem jich koupila rovnou 10, to se neztratí 😀 No, pak tu mám nějaké náčiní do kuchyně, jako vařečky, naběračky a jejich další kolegyně 😀 Nějaký sklinky, džbánek šikovnej, ....a různý další maličkosti 🙂 Nechala jsem tam jen 530,- , to se vyplatí 😀

drndapetka
1. zář 2010

@teckovanaorchidej neboj, taky testnu dřív, jsem takovej magor netrpělivej 😀 celá se třepu nedočkavostí 😵

raduza2
1. zář 2010

@drndapetka takže sis udělal takovou jen maličkou radost,ael ta e taky počítá 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru