CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 asi mi nahatchovali jen ty 3 blastičky, co máme v mražáku-ty byly 2 expandovaný a jedna časná

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka ano ano,.italská domácnot je o ničem. Plně souhlasím...Ale tak někdy se hádáme,..to je jasný. Jinak ale vztah máme krásnej 🙂 Je to můj brouček,...už aby byl tady u mě.. 😔 😔 😅 😅

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 měla jsem u mimoděložka nejvíc 410hcg, pak jsem začala krvácet a hcg stoupalo jen po troškách, tak to v nemocnici poznali.....hcg totiž musí stoupat každý 2-3 den dvojnásob a mě stoupalo takto-230,310,350,380,410,.... a to je špatně

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka 🙂 AH se provádí až těsně před ET!!!!!!! To pokud by ti dělali tak jedině u embryí co ti dávají dovnitř!!! A pak až u KETU.

raduza2
9. zář 2010

No vidíte jakl jsem vedle,ale mylsela jsme si že když je mimoděložko tak ,že je opravdu nižší

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 četla jsem tady někde, že holka měla hcg 4 200 a měla mimoděložko 😲 to snad není ani možný-musela mít ten vejcovod totálně dorasovaný a hrozný bolesti 😲

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka aha,..tak mě brali krev jen 2x a hodnoty nevím,..jen vím že říkali že to musí ven hned, že je to vysoký...A zmínili tu hodnotu myslím 430..Fuj,..už se o tom nebudem bavit! Žádné z nás to nehrozí tak šup s tím pryč! 😉

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 souhlasím italskou domácnost bych nesnesla

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka No to já ale měla taky,..říkali že to bylo ve strašným stavu,..dokonce mi dr. který mě operoval řekl, že si ten "stav" vevnitř fotili... 🙄 🙄

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 aha, takže mi vlastně AH udělali zbytečně a já jsem zaplatila o 4 500,- navíc 😠 no to už je fuk, hlavně, že jsou hrošíci zavrtaní v bříšku 😵

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 np vidíš, a já jsem měla ten vejcovod o.k., jen nařízli, plodový vejce vytáhli a vejcovod nechali....to neměli dělat, protože díky tomu mám srůsty 🙄

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka Já si myslím že ti ho ani nedělali,..spíš že ti ho zbytečně naúčtovali... Ale jak říkám nevím,..nerozumím tomu až tak. To by ses asi musela zeptat. A máš pravdu!! Hlavně že jsi těhu!!! Za to ty peníze stojí!! 😉 😉 😉

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka 🙂 Už pryč s mimoděložkem!! Na UTZ totiž uvidíš dvě krásný blikající srdíčka!! Budeš mít dvě,..uvidíš!! 😅 😀 😀

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka nějak se to zvrtlo kam nemělo ,tak zmeníme téma 😉

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 🙂 ano,..ano...žádný negativní myšlenky.. 😉

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 no, však jsem myslela, že mi ho naúčtovali zbytečně 😠 😠 😠 😠

drndapetka
9. zář 2010

holky -radu- co pomáhá na pálení žáhy? 🙄 mlíko nepomáhá, těhu lízátka už taky nepomáhají,......je to fuj fuj 😀

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 Jen si užívej, mamko.... 😅

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka Hele třeba ne,..třeba hatching taky dělali já nevím... Já bych se ale možná zeptala,..4500 kč není málo.. 😨 Ale nechci tě zase nějak hlodat..

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 no to je sna jedinej těhu příznak co poslední 2 dny mám 😝 a zrovna pálení žáhy tak miluju 😀 jenže mě to vždy po chvilce přešlo, ted se mě to drří jak klíště 😠

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka Mě pálí žáha normálně a to těhu nejsem,...🙂 Mě pomáhá Tacid, ale nevím asi ho v těhu nemůžeš... 😨

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka no tak obyčejná soda ,ale nevím jestli ji těhu můžou 😒

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka no a jestli máš pocit že ti AH naůčtovali zbytečně tak se optej

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 mám pocit, že už nebudu moct nic a budu muset trpět 😀

Přemýšlela jsem, že asi už nasadím nějaký ten multi přípravek, tak asi zítra skočím do lékárny.....poslední dobou totiž moc zeleniny a ovoce nejím , tak at hrošík§ům něco nechybí

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka Peti tak jsem volala švagřině je to zdravotní sestra tak si klidně jedlou sodu můžeš vzít a jinak se prý předepisují těhulím antacidy jsou šetrnější na žaludek 😀

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka myslím že to s hrošíkama nemá nic společnýho,podle mě to bude ještě ten OHSS ,zvedají se ti žaludeční štávy z toho jak ti tlačí na žaludek

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 jéééé, děkujíííí, jsi hodná, že ses optala 🙂 hrošíci taky děkují tetě Raduzce za radu 😉

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 aham tak prima, v tom případě žádný těhu příznak, no supr 🙂

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka no já rada pomůžu když můžu a koho se jinýho zeptat ,dělá na porodním tak převce jen o tom trošku ví a jestli si budeš dávat tu sodu tak jen 1 kávovou lžičku asi do 2 deci vody

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka ale ty seš trdlo teď nemůžeš posuzovat počkej až to odezní 😅 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru