CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 moc se jí do toho sice nechtělo ale zvládla to 😕 i když si myslím, že to píchla moc vysoko, ale to asi nevadí

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2

https://www.youtube.com/watch?v=FGjZm5uXwy4

a nebo taky, já to nechápu 😅

drndapetka
16. zář 2010
teckovanaorchidej
16. zář 2010

Tak holky, mám výsledek - 2 500 jednotek, dvojčata nelze vyloučit podle tabulek hodnot, co mají v laboratoři.

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka dobrá,ale že se teda přemlouvala 😀

nali1
16. zář 2010

@raduza2 Já vlastně ani nevím.1 IVF mě stálo 80 tisíc,pak jsem měla jít do druhého,ale Frgala mi nabídl nativ,že za zkoušku to stojí.Stimulovala jsem clostylbegytem,a ten mě stál tak 60 kč,reakce byla,ale k OPU nedošlo,takže tak.Pak znovu totéž,po utz jsem měla nějaký menopur a krabičku Pregnylu /zatím jsem neplatila nic/,pak OPU a výsledek víš.Pak by následovalo vše jak při klasickém ivf,takže podle ceníku.A teď babo raď. 🙂

jezulicka
16. zář 2010

@raduza2 no to jsem taky uvažovala tím pádem bych to píchala ráno a když tak bych zašla k doktorovi...

nali1
16. zář 2010

@teckovanaorchidej měla jsem v 7 týdnu 7600 jednotek byly tam 😉

raduza2
16. zář 2010

@nali1 ni já neporadím já jen sonduju co a jak a proč 😀

raduza2
16. zář 2010

@teckovanaorchidej no tak paráda ,zbytečnej stres 😉

nali1
16. zář 2010

@raduza2 já vím, 🙂

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka no co na to říct jsou dobrý ,ale asi bych měla strach že si napíchnu nějakej nerv není to sranda

raduza2
16. zář 2010

@nali1 já mylsím že dr.Frgala by ti špatně neporadil 😉

nali1
16. zář 2010

@raduza2 věřím mu,jen pro co se teď rozhodnout.To je teď na mě.Mít jistotu,tak ty peníze neřeším.

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka opravdu bych to sama nedala už vůbec ne do nohy .Mě se dělalo zle oi při odběru krve a tď jsem si nějak zvykla .

raduza2
16. zář 2010

@nali1 tomu věřím peníze budou a my nebudem 😀

nali1
16. zář 2010

@raduza2 můžu se zeptat? Ty jsi stimulovala na klasické IVF?

nali1
16. zář 2010

@raduza2 tak to taky beru 🙂

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka no tak ti řeknu to bylo video..ta to dlouho vydržela než píchla to bych asi nedala...je to blbý jak musíš sama...

drndapetka
16. zář 2010

@teckovanaorchidej jůůůů, a testík jsi už nedělala? zajímalo by mě jak vypadá, když je v krvi 2 500 jednotek....No já si to spočítala, že bych zítra měla mít v krvi okolo 4 800 jednotek, tak uvidíme, určitě tam taky skočím ....Jinak jsem dneska ještě zatestovala - pořád mě to nedá a mám testovací čárku už trochu silnější než kontrolní 😀

raduza2
16. zář 2010

@nali1 tady se můžeš ptát na co checš 😉 ,taky sem se ptala ,ano dlouhý protokol Diphereline pak puregon ,menopur

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka ta 3 se s tím nesra.. 😀

jezulicka
16. zář 2010

@teckovanaorchidej tak super ne?můžeš být v klidu to jsem zvědavá zda to budou dvojčátka?

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka orchidejka nemůže mít dvojčátka, má po dvou císařských řezech, nedoporučují to 😔

nali1
16. zář 2010

@raduza2 ten jsem měla při IVF taky

nali1
16. zář 2010

@drndapetka nevím,proč jí to nedoporučují,já mám taky po dvou cís.řezech a nikdo proti dvojčátkům nic neměl???

drndapetka
16. zář 2010

@nali1 nevím....ale i já slyšela, že třetí císařský řez není dobrý 😕 Tobě je kolik můžu se zeptat? takže máš dvě děti?

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka mně příjde že ty holky si to píchají nějak do boku a ne do zadku...nějak vysoko...nebo to tak vypadá....

drndapetka
16. zář 2010

@nali1 ležela jsem jednou v nemocnici s kočkou a rodila po druhý císařským řezem, doktor ji vyloženě řekl, že třetí dítě NE, jestli je to z důvodu, že děloha je pak slabší nebo nevím 😒 Možná myslel NE po dvou letech, ale když je to třeba až po 10letech to to třeba neva....ale i tak jsou dvojčata riziko, co si budeme povídat

raduza2
16. zář 2010

@nali1 ted budu mít krátkej anthag.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru