CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

nali1
16. zář 2010

@teckovanaorchidej pisala jsem Ti tam 🙂

teckovanaorchidej
16. zář 2010

@nali1 ok taky

drndapetka
16. zář 2010

Ježiš holky, začínám mít z Vás hokej, už nevím, která je která 😅

Já teď zavedla utroš tak ležím. Vždycky mě chvilku po zavedení bolí podbříšek 😒

drndapetka
16. zář 2010

@vodni jééé, nahoru s hrošíkem taky zatím ne, ať něco nezakřikneme 🤐

vodni
16. zář 2010

@teckovanaorchidej jo, taky mi to udělalo takový červený vystouplý fleky, ale když se na to nesahalo (hlavně vydržet a neškrabat 😝 ) tak to po pár dnů odeznělo. Měla jsem to tak u obou pokusů, ale Otevřel mi říkal, že z toho alergické reakce často jsou, že sice nemohou mít na těhotenství vliv, ale že to obtěžuje, takže se dá po tom týdnu vyměnit...

vodni
16. zář 2010

@nali1 no jasně, já si to plánuju na dáreček pod stromeček - jestli mrcha dorazí jako posledně, tak ET by byl 23.12. 😝

teckovanaorchidej
16. zář 2010

@vodni natírala jsem Fenistilem, ale fleky se zvětšovaly a vyklenovaly nad povrch, modraly a tak různě. Hlavně když řekneš neškrábat - tak se okamžitě začnu drbat, jako náš pes 🙂

drndapetka
16. zář 2010

@vodni ségra, no já bych taky raději píchala, Utroš je hnus, ale škrábala jsem se imrvere, to nemělo cenu se zkoušet přemáhat 😝 ale vím, že Agouš je účinější než utroš, to jediný mě mrzí a doufám, že Utroš mi těhu udrží......

drndapetka
16. zář 2010

@teckovanaorchidej já natírala calciovou mastí, nevím proč mě to napadlo, ale natírala jsem tak vpichy po tetování, který jsem si nechala udělat v pubertě a vím, že to taky strašně svědilo a mokvalo a kalciovka na to byla supr nebo bílá vazelína, tak jsem to zkusila i teď a ulevilo se mi-aspoň od toho svědění

teckovanaorchidej
16. zář 2010

@drndapetka no jo, teď už máme Utroš a nic nesvědí, kamarádka z něho měla zase mykózy, to si nevybereš 😝 😝

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka to máš jako reakci na ten agolutin?a kalciovka ti pomohla?

vodni
16. zář 2010

@drndapetka @teckovanaorchidej - tak to je fakt hnus 😢 ale já se často překvapuji svou pevnou vůlí , 😅 tak když si řeknu neškrábat, tak na to ani nesáhnu... fakt to tak po 3 dnech přestalo dělat, ale ono se to u každého stejně různí

nali1
16. zář 2010

@vodni já pokud bych začala v tom říjnu krátkým protokolem/ještě nejsem rozhodnutá/,tak možná trošku dřív,ale to na tom vůbec nic nemění.

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka jo, uklidnila to, ale když máš za sebou 20 olejových injekcí, tak Ti nepomůže stoprocentně nic 😖

drndapetka
16. zář 2010

@teckovanaorchidej mykozy? 😲 no nestraš....a do prčič.....já trpívám na kvasinky , tak to potěš jestli se mi něco veselýho ukáže 😝 chtělo by to ten aplikátor, zavádění prstem je fakt humus, kor v těhu a navíc jak jsem psala, tam mě po tom bolí podbříšek ☹

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka ježiši já se toho obávám a bojím teda....a to už začínáš píchat hned po opu nebo až po et?

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka a polykat ten utroš nemůžeš?co ti říkali?musíš to zavádět?

drndapetka
16. zář 2010

@vodni ségra, Tvoji pevnou vůli bych chtěla mít 🙂 já jsem sama sebe opravdu moc překonala, když jsem přestala kouřit, to byla na mou slabou vůli ja sakra mega zkouška 🙂 😝

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka můžeš ho polykat, já po něm měla závrať a byla jak zfetovaná.....polykat možná tak na noc, aby ses z toho vyspala, ale stejně je prý zavádění účinější

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka agolutin začneš píchat v den opu

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka a ještě jsem se chtěla zeptat v den opu ráno nejíš ten prednison že?a když budu píchat agol.ráno tak po opu to budu muset píchnout až odpoledne to nevadí??

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka nene, před opu nebudeš jíst žádné léky, jen antibitika, co ti dají roti infekci, to bude mít i manžel, a agolutin prcvní píchat asi hodinu po opu na pokoji, kde ti sestřička řekne co a jak dál

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka a pak agolutin budete píchat každý den ve stejnou denní dobu, kterou si zvolíte plus mínus hodina

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka aha tak ty antibitika to neznám vůbec...tak to bude před opu...a pak se domluvím, že budu píchat ráno tak další den začnu ráno a bude to že??to je síla...složité mi to příjde...to jsem ještě nezažila...

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka ty antibiotika se jmenují Doxybene-dostaneš celkem 3 tablty-2 pro sebe, dvě pro manžela.Večer pře opu si vezmeš ty i manžel jenu a pak ráno po probuzení taky každý jednu-zapiješ pár doušky vody nebo čaje.....opu se na unice začínají dělat v 10hod. to si tě pozvou na pokoj, kde se převlíkneš do pyžama, pak si tě sestra zavolá na sál, tak tě uspí, udělají punkci, probudí, zavedou na pokoj, nechají tě hodinu spát, pak dojde doktor, řekne ti jak vše probíhalo, kolik je vajíček, pak dojde embryolog a ten se tě zeptá kolik vajíček a jak chcete oplodnit a nakonec dojde sestra, ukáže vám jak píchat agolutin a vysvětlí ti jak brát léky dál.....pak už si agokutin můžete píchat kdy chcete-jestli je to pro tebe pohodlnější ráno nebo večer to je fuk, ale musí to být jak už jsem psala plus mínus ve stejnou hodinu.....

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka je toho ted na tebe asi moc, ale dostaneš krásnou tabulku, jmenuje se Rozpis léčby a tam je všechno krásně popsaný, kdy a co máš brát, takže se určitě nespleteš neboj, a když si nebudeš jistá, tak se zeptáš 🙂

teckovanaorchidej
16. zář 2010

@jezulicka máš to na fotoblogu, tam všechno načteš, vodni sem dávala odkaz

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka je děkuji ti za krásný výklad...však když nebudu vědět tak jak si psala mám tu vás holky a budu s vámi v kontaktu a ptát se...snad vám to už nepoleze na bednu ze mě.... ☹

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka néééé, já byla taky samá otázka a holky byly trpělivé 😀 společně to tady zvládáme 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru