CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
20. zář 2010

@teckovanaorchidej teda , Ty jsi aktivní 😕 obdivuju 😅 Já bych nejraději prospala celou zimu 😀 Noa kadeřníka taky potřebuju jako sůl, asi si udělám radost a zítra se objednám 😉

drndapetka
20. zář 2010

Tak jdem s manžou na rychlou večeři 🙂 Jdu se chystat....zatím papa

teckovanaorchidej
20. zář 2010

@drndapetka ale di ty, každá jsme trošku jiná, kdybys musela, taky by ses vybičovala 🙂 🙂
Fakt je, že se nehoním celý den, na povalování si taky čas najdu 🙂
Horší ale je, že naše slečna začala soplit, chrchlat a prskat, tak mám strach, abych od ní něco nechytila. 😠 😠

drndapetka
20. zář 2010

@teckovanaorchidej a jééé, tak bacha, hodně vitamínů a raději vyhýbat ( zní to blbě vyhýbat se vlastní dceři, ale raději jo). No já si užívám ještě toho pocitu, že doma žádný dítě nemám - teda když nepočítám manžela 😀 Takže si vlastně můžu lenošit, no a vařit se mi dneska nechce, tak jsem ho vytáhla na večeři-jsem vyčůraná 😅 Tak zatím pa a hezký večer 😉

raduza2
20. zář 2010

no kočenky tak abych řekla pravdu tak bych šla taky někam na večeři a na pořádnej žvanec 😀 😝

teckovanaorchidej
20. zář 2010

@raduza2 tak šup oblíct a na večeři do restoranu, máte takovou stylovou řeckou nebo italskou

raduza2
20. zář 2010

@teckovanaorchidej mo tak na nejvíš šikomovoký 😀 😀

raduza2
20. zář 2010

@teckovanaorchidej nudle si mužu udělat i doma 😀 😀

teckovanaorchidej
21. zář 2010

ahojky, dobré ráno, je tu někdo???

drndapetka
21. zář 2010

@teckovanaorchidej ahojky, my ještě "hrošíme" v posteli 🙂

mufinka0
21. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahojky maminko,..právě jsem dorazila..🙂 Už mám naložený maso na oběd,..mě to vaření taky neprochází... 😒 Ale naštěstí mě baví.. 😵 😵 😵 Zatím,..mám totiž pořád nápady co budu vařit,..až je nebudu mít, to bude k vzteku, páč co taky pořád vařit, že.. 😖

mufinka0
21. zář 2010

@drndapetka Čauky, 🙂

mufinka0
21. zář 2010

@drndapetka
@teckovanaorchidej
Holky já to do toho testování snad nevydržím....se zblázním!!!! 😔 😔

drndapetka
21. zář 2010

@mufinka0 ahojky, no mě po měsíci a půl nápady na vaření došly 😒 ale dnes budou játra s rýži, dlouho jsem je neměla a pro hrošíky je to zdravé, manža si rád taky dá 😉

drndapetka
21. zář 2010

@mufinka0 co máš z toho, já mám zas pocit, že se nedočkám pátku, hrozně se to táhne 😠

mufinka0
21. zář 2010

@drndapetka Hm,...taky mám ráda játrovou omáčku... 🙂 Na tento týden mám ještě "program"...ale příští týden ji taky asi udělám 🙂 Už se těším na pátek, to mám v plánu lečo, to miluju... 😵 😵 😵

lenceslava
21. zář 2010

Ahoj holky. Já nevím jak zítra. Dneska jsem trošku zašpinila tak budu jenom ležet. ☹

drndapetka
21. zář 2010

@mufinka0 jééé, tak lečo a koprovka je snad jediný, co nejím 😀 ale to je asi nějakej blok z dětství 😖

mufinka0
21. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Netrpělivý ženský, no jo... 😀 😀 😀 Už na mě jdou trochu obavy,..ani nevím proč.. 🙄 Peti, myslíš že mi nemůže uškodit lokální umrtvení??? Konkrétně palec u nohy,..furt mě zlobí zarůstající nehet. Chirurg říkal že to nevadí, ale já mám strach, abych "jim" nějak neublížila... Mě to trošku hnisá, tak tam budu muset asi zase jít.. 😔

mufinka0
21. zář 2010

@drndapetka Jéé,..já zrovna lečo a koprovku miluju 😀 To je náhoda 😀

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava ajaj, taky? ☹ odpočívej, mě to přešlo......já se taky furt bojím pořádně něco dělat, taky jsem si říkala, že by bylo lepší dát sraz po kontrolách, abysme byly klidné 😒

mufinka0
21. zář 2010

@lenceslava Ahoj,..neboj, nic to není.. Jen fakt těžko říct, jestli bys měla někde trajdat.. 😒 😒

simpatica
21. zář 2010

Ahoj, holky.
Jak doma lenosite? Ja jsem tedy taky od vcera doma, dnes mi prijde, ze uz se trocha nudim. Bydlime v Nemecku, takze rodinu tady nemam a kamarady taky az tak moc ne. Asi se pujdu trochu projit, je mi nejak zle od zaludku.

Co delate doma ? Ja budu taky varit (drnepetka, uplne si mi udelala chut na ty jatra, to je zvlastni, kdyz jsem je nikdy moc nemnela rada). Na UZ jdu 30, tak to uvidim poprove nasi bambulku - mozna i dve. 🙂

mufinka0
21. zář 2010

@lenceslava Kdy jdeš ty na kontrolu??

drndapetka
21. zář 2010

@mufinka0 já bych teda lokální anestezii neriskovala.....je to jed do těla tak či tak 😒 třeba jak já mám ty gelové nehty, tak je asi teď vyměním za akryl, který schne na vzduchu, gelovky mesíš strkat do UV lampy a z toho mám taky strach 😖

lenceslava
21. zář 2010

Já včera zapoměla že má dojet tchýně,až když mi volala tak jsem si vzpoměla,tak jsem rychle vysála a umyla koupelnu.Ale vysávala jsem i před tím a nic,jen to včera bylo asi moc rychle. No snad to bude dobrý.A to jsem si ještě včera odpo dělala test,protože jsem měla blbej pocit.A ted tohle. ☹

simpatica
21. zář 2010

Ja jsem lekarka, ale myslim si opravdu, ze lokalni anestezie nevadi. Resorpce anestetika je pouze lokalni a opravdu velice kratkodoba. Systemove ucinky rovnaji se nule. Lepsi nez si nechat vyhnisat prst, z toho muze clovek dostat i sepsi - otravu krve nebo teplotu a to je horsi.

lenceslava
21. zář 2010

@mufinka0 v pondělí.

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava ježíííš, vysávat nééééé.....to už jsem tady psala - já to mám od mé mamky zakázaný . vysávání je blbej pohyb, a i když se ti nezdá namáháš břicho.....měla jsi nechat vysávat manžela nebo říct tchýni.....

drndapetka
21. zář 2010

@simpatica a co si myslíš o tom UV záření? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru