CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
22. zář 2010

@drnapetka já třeba pregnyl tentokrát nepíchala.Minule mi po něm bylo zle.A zajímavé bylo že minule jse ho píchala po et.A v tomhle rozpise byl psaný už po opu.

raduza2
22. zář 2010

@mufinka0 no jo holky budou dělat závody s kočarkama 😀

drndapetka
22. zář 2010

@raduza2 no možná až moc nastudovaný a pak se bojím 😔 při mimoděložku jsem nevěděla, která bije, doktoři furt mleli o tom, jak musí hcg stoupat každý druhý den dvojnásob a já tenkrát ani nevěděla, co to hcg vůbec je 😲 po tom jak mě propustili z nemocnice, tak jsem začala všechno zpětně stdovat a pochopila jsem to....a od té doby, když mi není něco jasné, tak studuju 😀

lenceslava
22. zář 2010

@raduza2 mě to bylo vysvětleno tak že to podporuje těhotenství a udržení embrií.

mufinka0
22. zář 2010

@raduza2 Peťka je borec, co?? Já tomu vůůůbec nerozumím...😀 Počítání mi nikdy nešlo...

drndapetka
22. zář 2010

@lenceslava já ho píchala taky jen před opu a bylo mi po něm hnusně (divím se, že teď když máme určitě hcg větší než je v Pregnylu 5000, že taky tak netrpím, jak po jeho píchnutí).....no ale ty jsi tentokrát měla přece 15 nebo 16 vajíček pokud se nepletu, ne? a to už se nepíchá

mufinka0
22. zář 2010

@raduza2 😀 to jo

raduza2
22. zář 2010

@drndapetka zrovna v tvým případě se nedivím že jsi študovala co a jak a nebuuuuuj určo to dopadne na jedničku 😉

drndapetka
22. zář 2010

@raduza2 přesně jak píše lenca - aby tělo lépe zareagovalo na vzniklé těhu, lépe se udrží

lenceslava
22. zář 2010

@drndapetka pozor to je něco jinýho. Před opu pícháš kvůli dozrání vajuch těch 5000iu(někdo píchal tuším i 10000). A po opu to má být kvůli podpoře těhotenství a já na to píchala 1500j.

raduza2
22. zář 2010

@lenceslava jj ,ale mě zajíma proč když máš mín tak pícháš a když máš víc tak ne 😕

lenceslava
22. zář 2010

@drnapetka no minule jsem měla 11 folíku,a ted ani nevím ale vždycky bylo 7 vajuch 😀 Tu sedmičku bych asi měla začít brát jako moje štastný číslo.

raduza2
22. zář 2010

@lenceslava aha takle no tak já zrovna píchala 10 000

lenceslava
22. zář 2010

@raduza2 jooo děvče tak to netuším. 😅

drndapetka
22. zář 2010

@lenceslava jojo, já vím, že po opu se píchá už jen 1500 jednotek.....před opu píchala 10000 Vodni....kvůli menšímu počtu vajuch...to se pak z těla ten Pregnyl dostane později 😝

raduza2
22. zář 2010

@lenceslava asi bych toho chtěla vědět moc 😀

lenceslava
22. zář 2010

@raduza2 no to možná i proto že jsi měla mín folíků.

lenceslava
22. zář 2010

@raduza2 no musíš si to psát a pak se ptát doktorů.

raduza2
22. zář 2010

Ted mě ješte napadlo není to i kvuli tomu že jsme měli višší dávky ??

drndapetka
22. zář 2010

@raduza2 no proč pře opu Pregnyl 5000 nebo 10000 to chápu-protože když je méně vajuch potřebují tělo více nabudit, aby těch málo dozrálo a třebas i nějaký nový ještě přibylo, ale proč po opu píchají holky co mají málo vajuch a ty co mají více nepíchají, to fakt netuším 😕

drndapetka
22. zář 2010

@raduza2 teoreticky asi jo 🙂

lenceslava
22. zář 2010

@drndapetka to já taky nechápu protože mě to tělo nabudilo ůplně na něco jinýho 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

drndapetka
22. zář 2010

@raduza2 hele, ale zas tak chytré nemůžeme zase být, to bysme pak mohly dělat gynekology 😀

raduza2
22. zář 2010

@drndapetka aha jako že by za těch 36 hodin nebo jak je to dlouho od Pregnylu ještě nějaký dorostlo

jezulicka
22. zář 2010

aha tak ten pregnyl je zajímavý ještě jsem se s tím nesetkala..vždycky jsem píchala jen před opu a pak už ne..a ten pregnyl se píchá do břicha??

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka Já na OBI měla jen 7 folíků a 7 vajuch a píchala jsem poloviční dávku Ovitrellu než teď a před ET už taky ne! 😕 Naopak,..po OPU mi dali ještě injekci Decapeptylu!!! 😕 Dodnes nechápu... 😒

raduza2
22. zář 2010

@drndapetka jééééé tak to bych asi nechtěla dělat 😅 😀

raduza2
22. zář 2010

@jezulicka jo jo do břicha

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka Hej,..občas se tak už cítím,..když se o tom bavím s manželem... Ten chudák jen kouká co všechno vím...a já se někdy cítím jak blbec.. 😅 😀 😀 Až příliš jsem četla, no...Teď už ne. Jen teda tu lokální anestezii, ale jinak zase ne.. A jsem na sebe pyšná!! 😵 😵

drndapetka
22. zář 2010

@raduza2 no jasně, dorostlo....nevzpomínáš? já měla v pátek na kontrole 20 folíků, pak v sobotu večer píchla Pregnyl a v pondělí po punkci 25 vajuch....no a z každého folíku jde vždycky přece jen jedno vajucho, tak těch 5 se ještě během těch 2 dnů ukázalo 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru