CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luciiiie
1. říj 2010

Holky.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Peti, ale vždyť ti hcg stoupalo, ne? Ještě to nevzdávej....

drndapetka
1. říj 2010

@teckovanaorchidej děkuji, jsi hodná....mám dojít na OBI ve středu....Já už tomu nevěřím, že to bude dobré.Minulý týden, když mě přijímali na pohotovosti, tak bylo na utz snímku 6+0tt, dnes už jen 5+5tt, sama to nechápu.....gogela minulý týden mluvil o emryonálním polu, dnes mluvili o plodu, už ani těm výrazům nerozumím....Pokud bych dnes končila teprve 6.týden, tak minulý týden v unice na utz bych končila 5.týden, pochybuju, že by Gogela viděl, to co viděl.....jen nechápu, proč to hcg pořád stoupá....zdálo se mi hned, že stoupá pomalu, ale doktorka mě uzemnila tím, že co bych chtěla, že když jsou tak vysoké hodnoty, tak už to nestoupá dvojnásobek-podle mě je to blbost, a když hcg stoupá pomalu, tak je to špatné znamení 😔 Jsem smířená z nejhorším-ale beru to už tak nějak lhostejně.....navíc jak jsem dojela domů zas špiním, je otázka času, kdy hch začne klesat a hrošík to vzdá.....holt to tak je 😢

teckovanaorchidej
1. říj 2010

@drndapetka zlato moje, posílám ti pevné objetí, nechci ti dávat falešné naděje, nevypadá to dobře.
Nech tomu čas a mysli pořád na to, že v mrazáčku čekají další hrošíci, co se těší k tobě do peřinky a jestli to pomáhá, tak se pořádně vyplač. Chjo, moc na tě myslím.

raduza2
1. říj 2010

@drndapetka ahojky Petulko ,moc držím pěsti a posílám hodně sil ,moc jsme na tebe mylsely .Nevzdávej to ještě

drndapetka
1. říj 2010

@teckovanaorchidej jen nechápu, proč mi dnes primář na velké vizitě, když jsem mu sdělila svoje pochybnosti jestli 5+5tt není málo, když jsem byla na transferu 28.8., sdělil, že to vypadá dobře, že teď už mě budou sledovat ambulantně dokud nebude srdíčko....prý 5+5tt je o.k. a hcg je vysoké a stoupá....nevím jestli mě chtěl jen uchlácholit nebo si to fakt myslel....Když jsem se ptala zase doktora, co mi dělal utz, že při příjmu na utz je 6+0tt a te´d mi změřil 5+5tt, tak řekl, že to nelze určit jestli je to zlé nebo ne, protože mudra při příjmu nezměřila gestační váček, takže to nelze posuzovat....nevím, naděje si moc nedávám, byla bych skoro 2 týdny pozadu, to přeci není normální, ne 😖

lenceslava
1. říj 2010

@drndapetka moc bych si přála aby ti to dobře dopadlo.

drndapetka
1. říj 2010

@raduza2 Radunko, jsi moc hodná, ale na zázraky nevěřím, na to jsem už moc velká holka 😝

drndapetka
1. říj 2010

@lenceslava je nějaký blbý období, ale věřím, že bude líp....snad už konečně!

raduza2
1. říj 2010

@drndapetka moc bych ti přála aby to dopadlo dobře 😉 ,vlastně všem

drndapetka
1. říj 2010

@raduza2 já vím, ale jsou bohužel věci, který člověk ovlivnit nemůže 😔 já jsem tomu hrozně moc věřila, že když je to moje třetí těhotenství, že to už sakra musí konečně vyjít, ale teď už nevěřím vůbec ničemu....

raduza2
1. říj 2010

@drndapetka jasný že to člověk neovlivní a příroda si udělá podle sebe .A je to ták nezpravedlivý 😠

drndapetka
1. říj 2010

@teckovanaorchidej mám před sebou závěrečnou zprávu, takto mi stoupalo hcg:

25.9. sobota - 9996
27.9. pondělí - 14215
30.9. čtvtek - 19510

Podle mě je to málo, podle doktorů o.k., byli s výsledkama spokojeni.Co myslíš Ty?

drndapetka
1. říj 2010

@raduza2 je to vyloženě krutý a hnusný....člověk si říká proč zrovna já, a stejně s tím nic neudělá ☹

raduza2
1. říj 2010

@drndapetka a dneska uz ti hcg nedělali ??

raduza2
1. říj 2010

@drndapetka a ano je to krutý 😒

drndapetka
1. říj 2010

@raduza2 ne, už mi krev nebrali, asi se mě chtěli už zbavit, potřebovali volnou postel pro někoho jinýho 🤐 ne, fakt jsem ráda, že jsem doma, zrovna dnes ráno mi na pokoj šoupli 3 holky, co šli na revizi-zamlklá těhotenství-začaly to tam rozebírat a mě se udělalo úplně zle, musela jsem utýct a vybulet se ☹

raduza2
1. říj 2010

@drndapetka ježíš ,tak to muselo být teda na bednu .Doma ti bude stejně líp 😉

lenceslava
1. říj 2010

@drndapetka já měla štěstí že jsme tam byla celou dobu sama.Jinak nevím jak bych to tam přežila.

pampeliska36
1. říj 2010

@drndapetka ahoj peti. napsala jsem ti zpravicku na FB!

mufinka0
1. říj 2010

@lenceslava Ahoj Leni,..též nevím co víc napsat, než že je mi to strašně moc líto!!! Taky jsem po mimoděložním byla ráda, že jsem naživu... A teď, když nám nevyšel 2 pokus IVF, začala jsem krvácet, tak si tu skutečnost musím pořád připomínat. Vím, že je to teď nepředstavitelný, ale říkám si, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. 😔 😔 Drž se,...a nezapomeň, jsme tady jedna pro druhou!

pampeliska36
1. říj 2010

holky moje zlaty......... snad bude lepe!!!!!!!

lenceslava
1. říj 2010

@mufinka0 taky mě moc mrzí že ti to nevyšlo. Říkám si co všechno ještě budeme muset vydržet.

mufinka0
1. říj 2010

@drndapetka Peťulko,..já se dostávám k netu nakonec až teď! Řešíme rodinný problém se švagrovou,..aby toho nebylo málo, tak jsem musela nutně odjet a vrátili jsme se až teď. Psala jsem Radúzce, jak to s tebou vypadá 🙂 Holka,..víš co ji mi vždycky psala?.. Ještě to nevzdávej!!!! Tak teď to píšu já tobě!.. JEŠTĚ TO NEVZDÁVEJ!!!! Mě na OBI tenkrát ekli narovinu že to nevypadá dobře,..nesnažili se mě uchlácholit že to vypadá dobře atd... To snad ani nemůžou!!! Takže,..vím že je to těžký,..ale zkus jim ještě věřit. Aspoň do tý středy... ještě neplač,.prosím... 😔

drndapetka
1. říj 2010

@lenceslava já když měla mimoděložko, tak jsem ležela na pokoji na šestinedělí s pěti maminama, co měly těsně před porodem, to bylo opravdu super 😔

mufinka0
1. říj 2010

@lenceslava Jj,..všichni nechápou proč se nám to tentokrát neuchytlo... Všechno vypadalo 100%. No čekají mě teď nějaká vyšetření,..ale nějak nevěřím v dobrý konec. To máš fuk,..starostí máš až nad hlavu sama se sebou!!! Snad nabereš časem i síly do dalšího boje... 😔
Já ležela po mimoděložním na onkologické gynekologii!!! Neměli nikde jinde volné místo.. Bylo to taky příšerný! Můžu se zeptat?? Taky jsi to měla ve vejcovodu?

lenceslava
1. říj 2010

@mufinka0 jj v levým,a ted jsem bez něj.Ale malou útěchou mi je že mi stejně levý vaječník funguje hůř.

drndapetka
1. říj 2010

Tak jsem přestala zase špinit, jsem zvědavá, kdy zase začnu, už jsem z toho na mrtvicu, fakt ☹

drndapetka
1. říj 2010

@lenceslava i když to asi vyzní blbě, ale buď ráda, že ti ho vzali, mě vejcovod po mimoděložku nechali, odstranili jen plod, to se jim nepovedlo, takže po 5ti dnech na laparo znovu, aby se odstranil zbytek, nakonec jsem v nemocnici poležela 5 týdnů a td mám díky doktorům neprůchodnej nefukční vejcovoc v těle, kterej mi je stejně na h...o 🤐

lenceslava
1. říj 2010

@drndapetka musím říct že jsem byla ráda že jsem v boskovicích.Myslím že na obi by mi tak "Dobře,, nebylo.Všichni tam byli moc milý a hodný.

mufinka0
1. říj 2010

@lenceslava Já taky měla mimoděložko v levým... Pravej mi "operovali" a prý ho "opravili",..odstranili srůsty atd. Ale stejně se mi ucpal.. ☹ A ikdyby se mi neucpal,..nefunguje mi pravý vaječník,..takže bych stejně NIKDY neotěhotněla. Je to strašně smutný!! Moc bych ti přála, aby to vyšlo přirozeně!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru