CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
28. dub 2011

@durma Ano, ano, naše dítko v bříšku je taky dáreček za 100tis 😀 (teda když sečtu všechny pokusy)

vodni
28. dub 2011

No a jinak ahoj kočky, včera jsem tu nebyla, tak jsem rychle reagovala na vaše příspěvky. Já jsem stále naprosto OK. Všem, které teď prožíváte to, co já před časem, prostě věřte, jednou se to podařit musí 😉

kackakrteckova
28. dub 2011

Vodni, určitě všechny věříme. Ty nám jdeš příkladem, že se to určitě podaří, jednou určitě, jen závisí na tom kdy. 😉

misha83
28. dub 2011

@vodni Prosím Tě, estrofen, prednison a listovku jsi brala do kdy? A ten utrogestan co pak nahrazuje Agolutin? Děkuji

misha83
28. dub 2011

@vodni Děkuji za info, držím se při té spodní hranici, tak snad bude všechno ok ☹ .

durma
28. dub 2011

@vodni a kolik těch pokusů bylo,než se zadařilo?

vodni
29. dub 2011

@misha83 Ahoj,
já jsem agouš milovala 😝, takže jsem se ho nechtěla vzdát 😀 a měla ho dýl než je asi obvyklé. Ale utrogestanem se myslím nahrazuje někdy po testu, prostě jak ti dojde balení, které jsi vyfasovala, tak se nahrazuje utrogestanem (zajdeš si na unicu nebo ke svému dr).
Prednison a estrofem jsem měla vysadit v týdnu po ultrazvuku. Estrofem se vysazoval postupně (každý den o jeden méně).
Mrkni do alba, mám tam napsáno i kdy jsem co vysazovala: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/vodni/album/...

vodni
29. dub 2011

@durma No, byly "jen" tři. Naštěstí jsem neměla problémy jako mnohé kočky tady (mimoděložní apod.), ale prostě folíky nerostly, bylo jich málo, špatné velikosti, špatná kvalita vajíček, pekelný spermiogram, jedno biochemické atd. Však se podívej do mého fotoblogu.

vodni
29. dub 2011

Kočky, právě vysvitlo sluníčko, tak si říkám, že to asi svítí Gábince od @eckovanaorchidej na cestu do života. Moc na ně obě s vodníčkem myslíme 😵

misha83
29. dub 2011

@vodni Děkuji moc, už jsem to tam našla. Jj, tak je to tak, jak mi to řekli, já už pochybuj io všem ☹ .

Taky na holky od rána myslím, je to krásný, bude ji už mít u sebe.

raduza2
29. dub 2011

Ahoooj holky
které mě neznáte tak zdravím a držím pěsti při snaženíčku a bojování .

@vodni ahojky tak Gábinka váží 2940 měří 48 cm a je vše v pořádku ,narodila se v 8:47 . 😅

misha83
29. dub 2011

@raduza2 Moc děkujeme za zprávu a hrozně gratulujeme @eckovanaorchidej ke Gábince. Jupíííí, nádhera!

raduza2
29. dub 2011

Takovou radostnou zprávičku jsem si nemohla nechat jen pro sebe 😉

raduza2
29. dub 2011

@misha83 jj je to krásný když jsme si četla sms tak i vhrkly slzy do očí

misha83
29. dub 2011

@raduza2 To se vůbec nedivím, tak hlavně, že jsou holky v pořádku a už se na ně moc těšíme tady🙂.

vodni
29. dub 2011

Jej, to je krása, vítej Gábinko! 😵 😵 😵

jezulicka
29. dub 2011

jůůů tak Gábinka už je mezi námi...tak moooc gratulujeme hlavně mooc zdravíčka oboum.... 😉

jimmy1
1. kvě 2011

@teckovanaorchidej gratulujeme a přejeme Gábince všechno NEJ a ať vám dělá jen radost 😉

durma
2. kvě 2011

Ahoj,tak mám sněhobílo ☹ Zítra kontrolní krev a zase audit ☹ Nevíte někdo,jestli nám třeba nebusou dělat nějaké testy?

misha83
2. kvě 2011

@durma Ach jo, je mi to moc líto. Při auditu nám žádné testy nedělali, pokud si dobře pamatuji.

durma
2. kvě 2011

@misha83 Myslela jsem,jestli nám po dalším nezdařeném pokusu nebudou dělat výhledově nějaké testy.Jsem na rozpacích,jestli má další pokus vůbec smysl.

misha83
2. kvě 2011

@durma To asi záleží v čem budou shledávat problém. U nás pak dělali zase před dalším pokusem ještě nějaké navíc než ten pokus před tím. Ale taky by vás ještě mohli poslat na imunologii atd. A u vás je problém v čem (určo jsi to už psala, promiň).

vodni
2. kvě 2011

@durma ☹ u nás po auditu nedělali žádné testy, protože s našimi vstupními hodnotami všeho se dělala většina už před prvním pokusem. Ale vím, že holky tu píší, že na nějaké další testy měly (nebo jejich manželé měli). Chce se to poptat - záleží na tom, v čem je problém a jestli by mohlo pomoct něco dalšího. Myslím, že třeba @drndapetka absolvovala něco dalšího...

durma
2. kvě 2011

@misha83
@vodni Díky moc.Je to zvláští,vždy je všechno do transferu OK.Zavádí embryo kvality A1 (u KETU 2embrya),ale pak z toho nic není.Už nevím co dělám špatně 😠 .Příjde mi,že spermie jsou špatný a proto se embryo přestane vyvíjet - zastaví se.Nebo moje tělo nechce příjmout embryo,ale to přece proto předem berou tu krev?Nebo se pletu?

jezulicka
2. kvě 2011

ahojte holky zdravím vás,misha83-co ty jak si daleko?
vodní- jak se tobě daří mamino?
durma- to je mi moc líto, že to nevyšlo , ale určitě na auditu to s vámi proberou a nějaké testy budou dělat, aby zjistili příčinu... 😒 a příště to vyjde určitě... 😠

durma
2. kvě 2011

@jezulicka díky za podporu. 😉

misha83
2. kvě 2011

@durma Tak to by možná chtělo tu podrobnější imunologii, to v CAR nedělají. Dělají to myslím jen v Praze. Ale předpokládám, že taky bereš prednison, tak to je divný. No uvidíš, co vám řeknou. A spermiogram máte špatný? A u tebe vše ok?
@jezulicka Já teď čekám na UTZ, který bude až 16. 5., ale utíká to🙂. Cítím se fajn 🙂 , ale jinak, tak snad to je dobře. Jéé, ty už budeš mít princeznu za pár týdnů u sebe.
@vodni ahojky🙂, jak se daří?

durma
2. kvě 2011

@misha83 Prednison beru.Já si myslím,že jsem OK.Spermiogram je špatný - progresivita jen 5% a morfologie jen 2% (a to je z 30.10.2010).V dubnu to bylo prý o něco málo horší.

misha83
2. kvě 2011

@durma Tak možná by se to chtělo zaměřit na to spermio. Manžel měl taky celkem blbý, progresivita 4% a morfologie 5%, ale právě nevíme stav teď před transferem, nezeptali jsme se, tak se na to chceme zeptat při UTZ, protože se chudák dopoval kde čím🙂.

durma
2. kvě 2011

@misha83 a to bude asi problém 😒 Co manžel všechno bral?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru