CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
8. bře 2012

@betysek super konečně si můžeš trochu oddychnout. 🙂

ivetule
8. bře 2012

@lucifirek ahoj přejeme at jsi brzy fit. 😉

mrkvicka28
8. bře 2012

@lucifirek ahoj luciferku tak to je nepříjemné snad se toho brzy zbavíš at už můžete jít do drůhého mimoška

lucifirek
9. bře 2012

@mrkvicka28
@ivetule
Ink
tak dnes jsem byla u dr. a zase jsem dostala nějaké globule a mast.Znovu stěr. Prý jsem tam měla minule jak kvasinky,tak nějakou blbou bakterii,které se blbě zbavuje 😝 .Tak uvidíme po výsledcích. Když to budou kvasinky,tak mi nechají udělat autoimunitní vakcínu ,to trva cca 4-6týdnů. No vypadá to na dlozho ☹
Holky vám držím palečky a užívejte těhulkování .-)

lnk
9. bře 2012

@lucifirek ach jejej, tak ti držím pěstičky, ať se toho co nejdříve zbavíš 🙂
my už konečně vybrali asi autíčko, navíc jsem zjistila, že v tom je nějaký ISOFIX, takže teď budu hledat kočárek se sedačkou, která se do toho bude dát použít... jsem netušila, že to je taková věda 🙂

tanulak
9. bře 2012

Ahoj holky, můžu se přidat k vám, jako další členka Unicy?

dazour
9. bře 2012

@tanulak Vítej 🙂
Tak dnes první injekce Cetrotíde do bříška,tatka mě to tam vrazil a já to vymáčkla 😀 tak ještě další dvě ,pak Pregnil a od 15.3.Agolutinek 😖 ,už aby to bylo 🙂

tanulak
9. bře 2012

Mám jeden blbý dotaz? Neměla jste některá před začátkem stimulace k užívání Utrogestan? Nevíte, jestli se má polykat nebo zavádět do .... ??? Nikde to nemám napsané a ani si nevzpomínám, že by mi to doktor říkal, ale na návodu, jsou možné oba způsoby... ☹

dazour
9. bře 2012

@tanulak Utroš může se polikat i zavádět je jen na tobě 🙂 já jsem to zkusila ráno polikat a večer zavádět,je pravda že někomu je špatně když to polikají.

tanulak
9. bře 2012

děkuji za odpověď

betysek
9. bře 2012

@tanulak Já tedy měla Utrogestan až po transferu a doktor říkal, že je lepší ho zavádět. Že je to účinější, než při polykání. Nehledě na to, že při polykání po něm bývá blbě, jak píše "dazour".

jimmy1
10. bře 2012

@tanulak ahoj a vítej 🙂 ad utrogestan... je mnohem lepší ho zavádět, při polykání má jednak často blbé vedlejší účinky (nevolnost, bolesti hlavy), ale hlavně prý jen cca 10%ní účinnost oproti zavádění, takže za mě určitě zavádět 😉

lenjer
10. bře 2012

Ahoj holky, tak máme za sebou v Unice na prvním IVF, nechali jsme si zavést jedno embryjo a teď čekáme na výsledek ... bojím, bojím, jak to dopadne. Jestli jsme raději neměli nechat zavést dvě ...ale dvojčátka by byli pro nás moc složité ☹
Jaké máte zkušenosti s Unicy z KET ?? Zůstali nám dva mrazáčci, tak když se nezadaří, tak hned další cyklus bych šla na KET ...
Díky

jimmy1
10. bře 2012

@lenjer ahoj 🙂 KET? Super věc 😉 dneska ten můj KET má už víc jak 2 roky 😵 a zrovna řeže s dědou a babi na zahradě dřevo 😀
A lnk je teď těhu taky z KET.
Ale u tebe je to ještě předčasné mluvit o KET 😉 ten budeš pravděpodobně potřebovat až budete chtít pro prďolku co ho máš teď v bříšku sourozence 😉 kdy máš testovat?? Mooooc držím pěsti, palce, všechno co mám 🙂

lenjer
10. bře 2012

@jimmy1 Ahooj, Tobě se IVF nezadařilo, tak jsi šla na KET ??
Testovat mám cca 19.3 ... ale vůbec se jako těhula necítím ... takže nevím, nevím ☹
Zatím žádné příznaky nemám ... nějak se mě nechce věřit, že by se hned na poprvé zadařilo ...
Jsem ráda za mrazáčky, ale bylo nám řečeno, že ne vždy přežijí ten teplotní šok ...
Jsou ve stádiu blstocysty, ale i tak ....
Jinak moc děkuji za držení palečků 🙂

jimmy1
10. bře 2012

@lenjer no 1. pokus IVF nám bohužel nevyšel ☹ byl tam velký problém při transferu, navíc jsem byla ve velikém stresu, který ale nesouvisel s IVF... asi to tak mělo být 😔
tak jsme si 10 měsíců počkali a šli jsme si pro Martínka do mražáku 😵 No a Klárku čekáme z druhého cyklu.

durma
10. bře 2012

@lenjer na druhý KET se nám zadařilo.Dávali jsme 2 embryjka a dnes mám termín,jedno se nám chytlo a měla by to být holčička 🙂

durma
10. bře 2012

@lenjer já jsem se taky jako těhu vůbec necítila 😀 😀 a ono to vyšlo

lenjer
10. bře 2012

@jimmy1 Tak to mě mrzí ☹ Ale je fajn, že nakonec se zadařilo ...
Četla jsem, že u KET je menší šance jak u IVF, ale je hodně miminek z KETu .. 🙂
Klárku čekáte z druhého cyklu, to myslíš, druhý pokus KET ???

lenjer
10. bře 2012

@durma Díky za uklidnění .. 🙂 Ale mám v sobě takový blbý pocit ☹
Kolik Ti zůstalo mrazáčků po IVF ?? Taky jsi měla prodl. kultivaci ?

jimmy1
10. bře 2012

@lenjer nene, Klárku máme z celého druhého cyklu IVF. V mražáčku jsme měli jen Martínka a jedno embryjko, které se přestalo vyvíjet už před transferem, takže k transferu byl jen Martínek.
@durma týýývado, toto letí 😵 Marušce se ještě nechce na svět?? 😝 tak hlavně ať to pak jde jak po másle a jste obě v pohodě 😵

durma
10. bře 2012

@lenjer Teď už žádný,ale po IVF jsme měli 3 embryjka v mrazáčku.Nechávali jsme snad všechno co šlo,hlavně aby to vyšlo. 🙂

durma
10. bře 2012

@jimmy1 jo,letí 😀 však ty už máš taky za půlkou 😉 😉

lenjer
10. bře 2012

@jimmy1 Aha, tak to jo ... a chodila jsi jen na Unicu, nebo i jinam ?
Já jsem tam spokojená .. 🙂
A jaký jste měli problémy, že jste šli na IVF ??? U nás byli špatné hodnoty spg u přítele ...

lenjer
10. bře 2012

@durma Takže jsi šla 2x na KET a druhý KET vyšel ??

durma
10. bře 2012

@lenjer celkem to byl 4. pokus.2x IVF a 2x KET a ten druhý vyšel.

lenjer
10. bře 2012

@durma Tak to máš taky něco za sebou .. a v čem byl u vás problém, že jste šli na IVF ??

durma
10. bře 2012

@lenjer líné spermie 😒

betysek
11. bře 2012

@lenjer Určitě to vyjde napoprvé. Nám to vyšlo taky hned při prvním IVF, tak že možné to určitě je. 😉 A můžu Tě ujistit, že jsem taky nic necítila a pořád jsem měla pocit, že to nedopadlo. U nás to bylo o to těžší, že nám nezbyly žádní mrazáčci. Odebrali mi jen 6 vajíček a z toho jen 4 oplodnili a po prodloužené kultivaci zbyly jen 2, tak že jsme si nechali dát obě. Chytilo se jedno a termín už se blíží - máme ho za 3 měsíce. Držím moc pěsti, ať vám to taky vyjde napoprvé.

betysek
11. bře 2012

@lenjer A neboj určitě to vyjde i s jedním embryjkem. Holčina, která byla se mnou na OPU, tak si nechala zavést taky jen jedno embryjko, měla pocit, že dvojčata by nezvládla. A taky je těhulka. A to měla taky první IVF.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru