CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pbuc
5. lis 2014

@lnk ne je tam jen kdy mas dojit a v kolik hodin a vyberes si kolik chces embriji to je vsechno

nikaa666
6. lis 2014

Holky, mě se ten Marvelon nechce brát ☹ mám ho vzít od další MS, ale když mám pěkně pravidelnej cyklus, tak se mi to zdá zbytečný. I když mi teda nic nedělal. Co když ho nevezmu? Stane se něco?

lnk
6. lis 2014

@nikaa666 to si domluv přímo v Unice. jestli jim to nebude vadit. oni to dávají, aby to srovnali nějak hormonálně, ale netuším proč přesně. já to brala, protože nemám cyklus, ale dávají to automaticky všem. tak bych to tam konzultovala s nima...

nikaa666
6. lis 2014

@lnk Mudr říkal, teda ještě před ivf, že prý aby si vaječníky odpočaly 🙂 Uvažovala jsem o tom, že tam zavolám...no ještě uvidím. Jsem si říkala, že teď když beru ty prášky na štítku a pomáhá to, krev jsem měla už docela OK, že by se třebas mohlo i zadařit. Když teda je problém právě v tom. Aspoň mi teda jinej neřekli ☹ Se nechci nechat ošidit o jeden měsíc šancí na přirozené početí 😎 No co kdyby náhodou 😀

lnk
6. lis 2014

@pbuc já jen teda doufám, že kdyby náhodou mrazáčci to nezvládli, že mi aspoň dají vědět, že ani nemám jezdit...

pbuc
6. lis 2014

@lnk tak to myslim ze urcite, uvidis na kdy budes a muzes si tam i sama zavolat rano a zeptat se oni ti urcite reknou,

petka136
7. lis 2014

Ahojky holky,
dneska jsem byla pro výsledky krve a mám zvýšené TSH (6,4), myslíte že to bude velký problém? Nerada bych aby se to kvůli tomu třeba oddálilo, vím že BR na mimi čekají už hrozně dlouho. Beru Euthyrox 50, doteď jednu tabletku denně, dnes jsme to s OL zvýšili na 1,5 tabletky. Hrozně se na vše těším a nerada bych ztratila jeden měsíc cyklu. 😒

lnk
7. lis 2014

@petka136 tak to si myslím, že bude problém... ☹ já měla 3,4 a chtěli mi to posunout o měsíc. prý je požadavek 2,5 a méně.... ☹ kde sis byla pro výsledky??? v Unice by ti rovnou řekli, co s tím...

petka136
7. lis 2014

Testy jsem si nechala dělat u svého OL, protože jsem až od Liberce. Zvedli jsme dávkování a pokusíme se to nějak zaléčit, uvidíme.

lnk
8. lis 2014

@petka136 být tebou, tak v pondělí zavolám do unicy a nahlásím stav, oni ti řeknou co a jak..

ea09
9. lis 2014

ahoj holky chci se zeptat ma klinika smlouvu se VZP na strankách to není dík 🙂

lnk
9. lis 2014

@ea09 určitě jo. já jsem u VZP a chodím tam roky bez problémů

ea09
9. lis 2014

@lnk no já jsem byla v řijnu začátkem v reprofitu ale nezadařilo se a nemáme ani zamraženo tak chci jít znova v lednu a tak brouzdám po centrech co a jak spíš se jen tak ptám jinak si do reprofitu mám zavolat až před vánocama tak nevím jestli tam nebo udělat jiný krok 🙂

lnk
9. lis 2014

@ea09 napsala jsem ti IP

andela01
11. lis 2014

@lnk takže dnes? 😉 tfuj tfuj tfuj, držím mooooooc palečky 😉

lnk
11. lis 2014

@andela01 jojo, dnes 🙂 děkuji moc za povzbuzení 🙂

ea09
11. lis 2014

@lnk držím pěsti a děkuji za odpověd 🙂

lnk
11. lis 2014

@ea09 děkuji 🙂

pbuc
11. lis 2014

@lnk Ahoj tak preji hodne stesti a poradne si to uzij. 😉

lnk
11. lis 2014

@pbuc děkuji. tak mám drobečka u sebe. jak je tobě? Už máš týden za sebou a "jen" týden do testování 🙂 tak přeji hodně štěstí 🙂

jimmy1
11. lis 2014

@lnk moc moc moc držím pěsti, ať to klapne a vyjde brácha nebo ségra 😵 😎

lnk
11. lis 2014

@jimmy1 dík moc, jsi zlatíčko 🙂

pbuc
11. lis 2014

@lnk Urcite to vyjde 😉 , me je fajn jen me boli prsa a podbrisek, pichali ti pregnyl? Mam nutkani testovat o vikendu , ale aby to pregnyl neovlivnil a ja pak nebyla zklamana .

lnk
11. lis 2014

@pbuc jj, pichali mi pregnyl a měla jsem chuť tu sestřičku nakopnout. že jsem si to raději nepíchla sama. tam mám modřinu jako pras... ☹ já určo testovat dřív nebudu. jelikož to moc nevypadá, protože drobek se nikam neposunul, tak počkám těch 14 dní a uvidíme

pbuc
11. lis 2014

@lnk jak neposunul?

lnk
11. lis 2014

@pbuc tak jak ho zamrazili, tak zůstal i po rozmražení. měl se dál vyvíjet a nikam se nevyvinul... ☹ nemám z toho moc dobrý pocit ☹ uvidíme za dva týdny...

pbuc
11. lis 2014

@lnk aha to jsem netusila, tak treba prekvapi 🙂

nikaa666
12. lis 2014

@pbuc
@lnk už se tu holky těším na krásné zprávičky. Hele a ty rozmražení prckové se mají ještě vyvíjet? A jak dlouho je nechají? Já myslela, že je rozmrazí a hned šup s ním k mamince ☹

pbuc
12. lis 2014

@nikaa666 ja abych rekla pravdu tak jsem si to myslela taky 😀

jimmy1
12. lis 2014

@lnk a v jakém stádiu je zamražovali (takže i transferovali)?? ale pokud by to bylo očividně "špatný" embryo, tak by ho ani netransferovali, ne?
moc na tebe myslím a hořím nedočkavostí!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru