CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
30. kvě 2011

@tevi Jůůů, to to letí, moc držíme všechny pěsti!!! 😵 😵 😵

tevi
30. kvě 2011

Páteček v ohrožení ☹ Začala jsem špinit, což není moc dobré. Divinu mi Frgala zvýšil na 5x denně, což se mi zdá šíleně moc, ale co bych pro ty moje koťátka neudělala. 😵 Embryjek máme celkem 4 v jedné pejetce, tak 2 nejkrásnější princezničky půjdou ke mně do bříška. A holky, víte jaký obrázek mám v kalendáři? Čápa! To už něco znamená!!! 🙂 @vodni, tak jsme mohli být 26. tt spolu... Snad to už výjde! Musí. Je to naše poslední šance!

misha83
31. kvě 2011

@tevi To nééé, prskám spoustu štěstí! Tak to máte krásný počet mrazáčků, určitě se chytí. 🙂

edvi
31. kvě 2011

Omlouvám se za vpadnutí, ale nemůžu se nikde dopátrat. Prosím, provádí unica i nativní cykly??? A máte někdo zkušenosti s detašovanými pracovišti? Děkuji

misha83
31. kvě 2011

@edvi Ahoj, už jsem Ti odepisovala zřejmě na Rodině 😉 , ano Unica je dělá, tedy alespoň nám o nich Dr. říkal. Osobní zkušenost nemám.

edvi
31. kvě 2011

@misha83 díky 🙂

tevi
31. kvě 2011

@misha83 dekuji, porad vaham. Spineni neprestalo, ale je slabulinke, tak snad by to mohlo vyjit. I kdyz abych pak nelitovala... Je to prece jenom nas posledni pokus. Segra je uz v porodnici, ma jeste 3tydny cas, tak uvidime, jestli se elisce bude chtit na svet drive. Holky, spinila jste nektera pri priprave na ket?

jahooo
31. kvě 2011

to cuddle: já mám zatím malou ale přeci jen zkušenost se dvěma brněnskými CARy, když jsme se snažili o dcerku byli jsme odesláni do repromedy, kde mi přišlo, že na nás strašně tlačí, protože sami řekli, že výsledky nejsou až tak hrozné (tehdy měl manžel ještě jakš takš spermiogram a já sice anovulační cyklus, ale reagovala jsem i na clostylbegit) a přesto nás chtěli hned odeslat na IVF, takže jsme si řekli, že ještě chvilku počkáme a asi za čtvrt roku jsem nakonec otěhotněla úplně přirozeně. Teď se snažíme o druhé, ale situace se dost zhoršila, manžel má spermio špatné po všech stránkách a já stále anovulační cyklus, takže na prd kombinace, do repromedy už jsme nechtěli, tak jsme se nechali odeslat do unicy, tam jsme byli zatím jen na té první konzultaci, ale nesrovnatelný přístup, všecko nám vysvětlili dopodrobna včetně financí, abysme měli opravdu všechny info při rozhodování a vůbec na nás v ničem netlačili. Doporučili teda teď taky IVF (což mi ale při nynějším stavu připadá asi jako jediná možnost, takže už se tomu nebráníme) teď beru marvelon a zítra máme zahájení stimulace, tak jsem zvědavá, co bude...

edvi
31. kvě 2011

@tevi jestli ti můžu odpovědět, já jsem teda při přípravě na ket nešpinila, měla bych trošku strach do toho jít se špiněním, ale nechala bych to asi na dr. Akorát jak jsem koukala výš, tak máš strašné dávky té diviny. Já právě podstupuju taky svůj poslední pokus-ket ze 3IVF, takže jsem na tom tak nějak stejně a taky jsem na divině. Ale před ketem jsem brala 3x denně a ted jen 2x denně. Tak jestli to nemůže být i tím, jestli není třeba překrvená sliznice nebo tak něco.
No bohužel dneska jsem začla testovat a vypadá to špatně. ☹ A tak jsem se odhodlávala kdy do toho jít.

tevi
1. čer 2011

@edvi to je mi lito, ale snad to jeste vyjde. Mi dr. Frgsla rikal, ze kazde spineni je sptne. Kdyz jsem ale mela v prosinci ket, tak jsem spinila jeste vic a Otevrel v cyklu pokracoval... Tak jsem na vazkach. Kazdopadne se to zlepsilo a myslim, ze patecek nam vyjde. Z dalnice mivam celkem lufta. Pred vikendikem hafo kamionu, snad to bude v pohode.

ami33
1. čer 2011

Jé tady vás je novejch. Držím všem pěstičky na té cestě za miminkem.

@vodni Tak hele dneska jako v poradně mi udělala utz a je to kluk juchúúú, takže konečně můžou trochu propuknout nákupy. Hlavičku má nahoře, nožičkama dole mě kope do podbříšku. A ještě se mám objednat na velký utz, tak se těším.

vodni
1. čer 2011

@ami33 jůůůů, taky? 😀 Tak to máme kámoše 😉 Já dnes jedu do C&A - maj tam 20% slevu na dětský sortiment. Tak třeba už konečně taky něco koupím...

lnk
1. čer 2011

@edvi ahojky, dělají nativní cykly, jeden jsem tak absolvovala a bylo to lepší, rychlejší, dalo se u toho chodit do práce... 🙂 bohužel mi to nevyšlo, ale chystám se, že letos zkusím zase nativní cyklus, tak třeba bude úspěšnější 🙂

ami33
2. čer 2011

@vodni tak jsem byla včera na kočárech a nejsem z toho teda o moc moudřejší, na teutonii objednací lhůta 12-15 týdnů, masakr a sporťák maličkej , jak na roční dítko, Dorjan vypadá v poho,ale co čtu na dizkusích, se mi do něj nechce a faklt na aukru hodně mamin ho prodává po pár měsících celé kombinace, takže asi moc spokojené nejsou. X-lander má sice taky svoje mouchy,ale zatím nic lepšího nemám. Takže jsem se moc neposunula hehe. Ale za to jsem koupila tomu našemu chlapákovi dupačky, bodyčko, kabaátek a čepičku, všechno jako soupravu v jednom designu za 430 Kč ve velikosti 56. Až pak mi doma došlo jestli bych ty malé velikosti neměla kupovat teplejší, ale mám doma 68...teplé soupravičky. To užiju ne? A vy už máte jméno pro chlapečka?

tevi
2. čer 2011

Nazdarek holciny, tak zitra v devet nam budou davat do briska ty nase hvezdicky. Jedno slunicko bohuzel rozmrazeni neprezilo, ale tri bojuji dal. Zvazuju, jestli dame vsechny, nebo jen dve. A pak zase ta brutalni cekarna, to bude... Myslete na nas. Pa

vodni
2. čer 2011

@tevi Moc moc na tebe myslíme, já bych šla do všech, přece tam toho jednoho nenecháte... Byla jsem tak rozhodnutá i teď, když byly k oplodnění 3, ale nakonec to jeden prcek vzdal, tak to vyřešil za mě. Sice jsem měla pekelný strach, že i z dvojek bych se asi zbláznila (no, přeháním, byla bych za ěn taky vděčná), a co teprve tři, ale tak nějak ani nevím, prosttě jsem to hodně zvažovala.

vodni
2. čer 2011

@ami33 Já mám jedno velké prd 😝 Včera jsem byla v CA, kde byla sleva na dětský, ale nekoupila jsem vůbec nic. Jsem z toho nějak vedle, nevím co, nevím jak a tak... Plánuju se přes víkend podívat po netu, tam jsem leccos obkoukla, možná to objednám. A leccos počkám na červenec, to mají prý v tescu každý rok výrazný slevy, třeba sada bodýček po 6 doslova za pusu... Uvidíme, jsou to info z druhé ruky. Jinak, já budu kupovat tak 6ks od každé věci vel. 56, ale budu kupovat vše s dlouhým rukávem. Myslím, že pro vodníčka asi v té době je to spíš lepší, ale jsem totální amatér a naprostý laik 😀 😀 😀 Už jsem se objednala ke kámošce, aby mě trochu zaškolila 😉 A jméno máme, ale je tajné 😎

vodni
2. čer 2011

Jé kočky, já to mám dneska přesně za 100 dnů 😅

ami33
2. čer 2011

@vodni No hele tak to jsme na tom stejně, taky si připadám jako amatér,ale s dudlíkama a lahvičkama mi poradila paní v obchodě a na začátek stačí fakt málo, pak je lepší dokoupit dle potřeby. No já taky kupuji vše s dlouhým rukávem. A s tím počtem máš pravdu, oni píšou někde i 10 bodyček, mě to taky přijde zbytečný když tak rychle roste pak mimi, přikoupit člověk může vždycky. S tím Tescem to jsem zvědavá, tak to ještě počkám, sem se tam chystala, ani nevím co tam všechno mají,ale neteřím jsem tam hodně nakupovala oblečky a pěkné a za dobré peníze.

ami33
2. čer 2011

@vodni ty brďo to je neskutečný jak to letí. Já byla včera u dr. ty mi řekla pohlaví, hned pondělí už jsem zase objednaná na velký utz. pak ještě zubař a cukrovka,hele co mě ještě čeká, nezapoměla jsem na něco? a Ty už jsi byla na cukrovce? To bývá nějak v tom týdnu co ty jsi teď ne?

vodni
2. čer 2011

@ami33 jo, je to tak nějak teď. V pondělí v poradně se optám - můj dr to totiž moc nehrotí 😀 co není vysloveně potřeba bere tak, že dřív to taky nebylo a děti se rodily 😀 Ale zajdu si na to, myslím tak ten příští týden bych to mohla sfouknout 😉

ami33
2. čer 2011

@vodni No aspoň budu mít zase předskokanku,ale to se prej jen pije nějaký nápoj a pak nevím jestli berou krev či co, asi žádná hrůza.

vodni
2. čer 2011

@ami33 přesně tak, je to akorát pekelně sladký 😀

ami33
2. čer 2011

@vodni no teda mě sladký nebere,ale tohle přežiju, já četla někde na diskuzi jak na to maminky odmítají chodit, to nechápu, že to nechtějí pro to svoje mimi udělat.

vodni
2. čer 2011

@ami33 ono to není asi zase tak nezbytný, jsem si o tom něco četla. Taky jsem četla, že to nárazové zvýšení hladiny cukru může být dle některých autorů snad i škodlivé... Ale to jsou takové ty žvásty, kdyby člověk snědl půlku dortu (u zmrzlinového bych problém neměla 😀 ) tak je to asi to samé...

misha83
2. čer 2011

@tevi Mooooooc držím pěsti a prskám spoustu štěstí 😀 .

Jinak já jsem od včerejška zpět v práci, tak jsem ráda.

ami33
3. čer 2011

@vodni no ale jsou tam nějaký nebezpečí, když by ta mamina měla cukrovku a nešla na test a nezjitilo se to, tak to asi taky není dobré, no já podstoupím všechno, co už. Jo a v pondělí mám velký utz, se těším zase na toho našeho pinďoura. 😀

teckovanaorchidej
3. čer 2011

ahoj holky, ten test na cukrovku je pohoda, asi 2 deci sladkého utrejchu v poho vypijete a můžete to zapíjet přineseným pitím. Doporučuju s sebou něco na čtení 🙂 🙂 🙂
Před tím sladkým je odběr krve a po asi za 2 a půl hodiny taky. Blbý je, že musíte být na lačno. Jinak se to v klidu dá zvládnout.
No a mít těhotenskou cukrovku a nevědět o tom, do toho bych teda nešla. 😖
Jo a kdyby někdo chtěl od nás miminčí hadříky neutr. barev v super stavu, tak IP a domluvíme se.

tevi
3. čer 2011

Tak mame u sebe dve krasna miminecka. 19. testujem.

ami33
3. čer 2011

@teckovanaorchidej jenom 2 deci? to se dá, každej říká jak toho není moc, sem myslela, že to bude třeba litr nebo tak. Jo slyšela jsem že je to tak na celé dopoledne, takže něco sebou,ale když ti berou krev až po 2,5 hodinách to tam musíš sedět furt? Tak na lačno zvládnu, když mi dají to sladký pití hehe. 😀
@tevi Tak to držím palečky ať to vyjde. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru