CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
24. zář 2009

Jary vypadá,ale bohužel,testovala jsem před dvěma dny a nic, Bylo by to krásný,ale takové štěstí nás nepotká.
Jani já už bych opravdu potřebovala tu zmněu a tak strašně moc bych už chtěla bříško.
Natalka, to mě teda mrzí,takže manža má spermio v poho? Hm oni to těžko zkousavají,ten můj taky nebyl pro,řekl že tam nepojede,žej im jde jen o peníze,ale časem se mu to rozleželo.
A souhlasím naprosto ve všem s Jimmi. Je to těžké pro oba,ale pokud on je v pohodě,tak by to mohlo vyjít,když má spermio v pohodě.

lucifirek
24. zář 2009

Irmi příští sobotu 3.10. příjed 😉 At koukneme na pupích.

jeany
24. zář 2009

Natalko, já si zase myslím, že když u vás není třeba taková nouze o peníze, že to třeba chce posunout jako by ještě věřil, že se to podaří přirozeně. Holky já bych ho neodsuzovala, protože jemu může vadit to umělé oplodnění a chce to čas, aby se srovnal. Můj manža taky potřeboval čas. Ze začátku jsme se také neshodli a bylo to více holek, kdy psali, že se dohadovali. Na tom nic není.
Jimmy, můj manža mě při prvním pokusu taky moc nepodpořil a nemyslím si že je špatný. Právě kvůli tomu jsme ty hádky měli. Ale víš proč nepodpořil, protože netušil co to všechno obnáší. A to mám skvělého manžu. Musel to pochopit co prožívám, musela jsme mu postupně říkat jak se cítím a jakoby teprve později to začal chápat. Za první pokus se mi velmi omluvil a druhý pokus už byl vynikající manžel. Myslím, že pro chlapi není jednoduché se s tím hned srovnat. Možná, že vy některé holky jste to měli lehčí. Ale proto její muž nemusí být špatný.
Irmi, sraz máme 3.10.

jeany
24. zář 2009

Luci, já bych taky chtěla bych už být těhu. V práci je to čím dál horší. Já zatím netestuji, protože si říkám, že je to zbytečné a už bych to tento týden měla dostat, tak se uvidí. Takové štěstí nemám, že by se zadařilo přirozeně. Sice jsem taky neprochladla, tak nevím čím to je.
Luci, moc se těším na sraz.
Přijeďte všichni co máte čas. 😉

lucifirek
24. zář 2009

No tá já Jani taky netestovala,ani mě to nenapadlo,ms byla jen jeden den,ale začala jsem normálně brát marvelon. Až potom mě holky psali,at to radši zkusím. Bohužel nic ☹ Ale tak krátká ms je divná i ty bolesti. nejsou nijak výrazné,ale normáklně nejsou

irminka
24. zář 2009

holky, a kde se ten srázek koná?

jeany
24. zář 2009

Dnes mi psala Bobule, že jede zítra na Uniku. Domluvím se s ní na sraze, už jsem jí psala, že jsme to posunuli.
Luci, moc se těším do Brna, popovídáme všichni a dáme si dobrý oběd. S nikým jiným než s vámi o tom nemluvím, těžko to někdy jiný pochopí. S manžou to teď nerozebíráme, když stejně do Uniky jdeme až někdy v listopadu. Tentokrát budu věřit v zázrak, že snad už to vyjde!!!!

lucifirek
24. zář 2009

Irmi sraz sidáme zase na hlaváku a pak se někam vyrazí. 😉
Jani já se také moc těším. To budu zase chytrá z pátka z konzultace a začátku 😀

irminka
24. zář 2009

já bych přijela, musím se podívat, kdy mně jede vláček, autem bych tam asi bloudila....a v kolik?

lnk
24. zář 2009

ahoj Natalko, tak můj manžel vyváděl v momentě, když jsem mu řekla, že moje gyn mi napsala doporučení do brna na kliniku.... asi tyden jsme se dohadovali, musela jsem mu vysvětlovat, jak špatně psychicky na tom jsem a že moje gyn dost pochybuje o tom, že to přirozeně půjde, tak pak teprve ustoupil, nejdřív si vedl svou, že to ještě zkusíme normálně, ale když i moje doktorka pochybovala, tak to ho asi přesvědčilo, ale také to trvalo.
Nicméně, jakmile se jednou rozhodl, tak pak už problém nebyl. Naopak mi řekl, že mě obdivuje za to, čím procházím, protože on by tohle vše pro dítě určitě nepodstoupil. Naštěstí ta příroda ví, že žena je ochotná snést cokoli, tak to břímě spadlo na ženu. 😉 Od našich mužů bychom se dětí nedočkaly. 😀
Ale fakt jsem ráda, že to sám pochopil a ve všem mě podporuje. Protože je to fakt záhul.

lucifirek
24. zář 2009

všichni jedem Irmi asi vlakem,dáme si vínko,ty co můžeme. Myslím,že holky říkali kolem jedenácté.
Holky,tak žádnýmu chlapovi se do toho spermia na začátku nechce ani do toho umělýho. ALe když jinou možnost stejně nemáme,tak mu nic jiného nezbyde,pokud o mimi stojíme.
Manža mi říkal,že jedni jeho známi ted otěhotněli po asi 8 letech snažení,podstoupili i ivf. Tak jsem zvědavá,co od nich vyzví. Jak se jim zadařilo

martulina
24. zář 2009

Dobrý den, mohu se prosím zeptat. jsem po KET, lékař mi naordinov 3 injekce pregnylu po třech dnech, teď jsem 6 den po KET, zítra píchám ještě jeden pregnyl - na těhotenském testu píšou, že ho pregnyl ovlivňuje - falešná pozitivita. Nemáte někdo prsím zkušenost od kdy má smysl testovat????? děkuji

betys
24. zář 2009

Martulina-Ahojky.Tobě nedali v CARU rozpis kdy máš testovat?Já jsem po ET testovala 16.denAle Pregnyl jsem píchlala jen 1 před punkcí.Nebo si zavolej asistentce,ta Ti poradí. 😉

martulina
24. zář 2009

No, testovat se mám až 1.10. ale jsem děsně netrpělivá, dnes jsem si nazkoušku udělala testík a je na něm slabá druhá čárka tak jsem se radovala, ale začínám mít dojem, že to je tím pregnylem

luciiiie
24. zář 2009

Martulinko, testuj v den kdy máš. Pregnyl se drží v těle celkem dlouho. Na druhou čárku je stejně ještě brzo. Já osobně měla lehounkej stín na testu ještě v den, kdy jsme jeli na krev.

martulina
24. zář 2009

Ach jo ☹

luciiiie
24. zář 2009

V ten testování, tam určitě budou, nezoufej 😉 Nechtěla jsem, aby jsi by byla smutná, ale Pregnyl je fakt "dacan", drží se v těle cca 6 dní 😒

irminka
24. zář 2009

pregnyl zůstává v krvi až 7 dnů, takže ted to nemá cenu, je tost brzy......Vydrž, dočkáš se 😉

lucifirek
24. zář 2009

Martuli,stejně to neuspěcháš,tak vydrž,zbytečně se stresuješ,dej mimisům čas se zabydlet 😉

lucifirek
24. zář 2009

Ahoj Luciiiie 😀

luciiiie
24. zář 2009

Ahoj všichni 😀

lucifirek
24. zář 2009

jak je?

lucifirek
24. zář 2009

Přijedeš na srazík?

jarkabilik
24. zář 2009

ahojky luciiie kdepak jsi se nám toulala 😉

jeany
25. zář 2009

Holky ahooj
Tak jsem se rozhodla, že v říjnu podávám výpověď a budu končit posledního v prosinci. Mám to v práci docela psychicky náročné a chci, aby se nám další pokus povedl a tak tomu podřídím i toto. I když už mám namyšlenou další práci, kdyby bylo potřeba a nepovedlo se. Je to v práci čím dál horší, rozepisovat to raději nebudu. To všechno holky probereme až osobně.
Srazík se blíží, už se těším. 🙂
Ahoj Luciiie, kdy do toho jdeš znovu? Přijď na sraz. 😉

ellajoy
25. zář 2009

Zdravím všechny bojovnice, těhule a maminy z této diskuze, už nějaký čas sem "na tajnačku" 😎 chodím a moc se mě mezi vámi líbí 🙂 , proto jsem se rozhodla zaregistrovat. I já bohužel patřím k těm, kterým osud v tomhle směru moc nepřeje. O své neplodnosti jsem se dozvěděla cca před 5,5 lety a po různých vyšetřeních jsem byla odeslána do Unicy. Absolvola jsem kompletní IVF cyklus včetně ICSI, PK, AH a hned napoprvé se povedlo, v roce 2005 se mě narodil syn 🙂 - snad to bude trošku vzpruha pro ty, kterým se nedaří nebo se do celé anabáze bojí jít.
Teď jsem čerstvě po druhém IVF (ICSI, PK, AH) a bohužel se nezadařilo ☹ , tak jestli mě vezmete mezi sebe, budu bojovat s vámi a doufat, že tahle stránka brzy přejde pod fórum maminy 🙂 🙂 🙂

betys
25. zář 2009

Ellajoy-Vítej.
Zdravím všechny.Mám pořádnou rýmu a jsem šíleně unavená.Mám ucpaný nos-ta mořská voda mi nepomáhá.Teď jsem vstala z postele a přesunu se k televizi.Napájím se čajem a moc se to nelepší. 😝
Už se mi to krátí-v úterý ultrazvuk.To už uteče jako voda,moc se těším.Doufám že bude všechno dobrý.

lucifirek
25. zář 2009

Ellajoy ahojky,jsme rádi,že jsi se k nám přidala,alespoň nás je zase o jednu více. Teď sem moc nikdo nechodí,tak podrbeme. To je super,že se vám poprvé zadařilo napoprvé. Tak ted se snad už také napodruhé zadaří.
V to doufáme všechny.
Betys,tak ti budu držet v úterý moc palce. At je všechno v pořádku. My jedeme v pátek.
Já už chci být těhule.

lenpes
25. zář 2009

Ahojky všichni, jestli jsem správně pochopila, tak srázek bude příští sobotu. Jestli ano, tak je to super.Tento víkend mám školu, tak bych zítra nemohla. Konečně bych Vás všechny poznala a podělila se o své problémy. Jinak všem krásný víkend.

lucifirek
25. zář 2009

Ahoj Lenpes, tak o je super,určitě dojeď 😉 Ajak se jinak máš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru