CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
16. lis 2009

Tak holky jsem doma. Teda vy jste toho nakecali. 😉
Já jsem nějak unavená zase,půjdu brzo spát.

Ellenka zítra budu držet pěstíčky.

A jaký lék užíváte na štítnou žlázu. Já brala na testosteron Langerin a z toho bývá dost blbě.
Lepší je léky brát po jídle.
Já zvracela před OPU dvakrát z toho doxybene,večer v pohodě,ale jak jsem si ho vzala ráno na lačno,tak jsem blila jak amina. Jsem si říkala,jesti to tak bude celou cestu,tak mě klepne,ale pak už mi bylo lépe.

lucifirek
16. lis 2009

Jani koukám nafotečky a skoro mi tečou slzy,jak ten drobek zase vyrostl,minule taková tečka ted,je to miminko ja vyšité,my si to určitě pak také zaplatíme,to už nás fakt nevytrhne.
Koukám,že si psala to samé,jako já já si to ještě ted přečetla . to mě moc mrzí,že tam manžela nepustili.
A s tou plodovkou teda nevím. Když ti řekli,že je to v pořádku,asi bych do toho nešla,nevím.

jeany
16. lis 2009

Jimmy, ano, manža měl problém se zuby. Docela to byl velký problém, ale ptala jsem se už více Dr na jejich názor, ale bylo mi i dnes řečeno, že je to spíše o psychice a stresu. Víš, manža jak přijel z nemocnice, tak mi řekl, že uvažuje, že dá výpověď a bude dělat na živnosťák. No a já jsem mu také řekla, že asi taky podám v práci výpověď a také jsem měla už nějaké nabídky práce. No a tak jsme si plánovali, že ten rok 2010 bude lepší a že budeme oba spokojenější a už jsme se také těšili na další 3. pokus a věřili jsme , že nám to do třetice vyjde. A vyšlo. Možná to bylo i těmy zuby, ale větší pravděpodobnost je ta psychika. Manža nebyl v práci spokojený. No a když se to vše dá dohromady a pak se vše vyřeší. Vyřešily se i zuby i práce a najednou to šlo.
Jimmy, ale manžu k tomu zubaři donuť, je to lepší. I to může bát schovaný důvod. 😉

elllenka
16. lis 2009

jimmy1: Promiň nechci tě strašit, já jsem prostě teď vystrašená :(
Mě naši také přemlouvají, ať jdu marodit k nim (ještě jsem jim neřekla proč marodím), ale nevím proč bych měla marodit u nich :(

jeany
16. lis 2009

Lucinko, taky budeš mít zanedlouho takovou fotečku. Moc ti držím palce, aby jsi ji také měla a vyšlo ti to dobře. 😉

elllenka
16. lis 2009

Luci, já beru na štítnou žlázu Euthyrox 50 ug

jimmy1
16. lis 2009

Elllenka v poho 😉 jen to na mě teď poslední dobou dolíhá, že už to za chvíli fakt bude 😎
A s tím maroděním, doma je doma 😉 Já tady mám kocoura, tak to nehrozí, že bych byla u našich, spíš mám hrůzu z toho, že se mi sem nakvinduje mamka a nebude se dát odkvindovat 😉 Ať klidně přijde třeba 2x denně mě zkontrolovat nebo mě kontroluje po telefonu, ale soukromí je soukromí 😉 Snažila jsem se jí to vysvětlit, ale zatím se na mě mračí kvůli tomu 😀

betys
16. lis 2009

jeany-gratuluji.Já jsem měla 1/8100.Mě se na plodovku moc nechce.Když to nebude nutné tak nepůjdu.Podle mě už by se ten roštěp ukázal teď.
Nemůžu se dokopat sem dát fotku.Ve středu jedu na kontroluke své Dr.Zase mi není dobře,hlava pořád zlobí.Asi si zkusím koupit nějaký speciální polštář ikdyž si to nedovedu představit.Nejraději jsem vždycky měla péřový.Ale když už ráno vstávám se zatuhlým krkem a pak mě bolí hlava tak to se nedá vydržet. ☹

jimmy1
16. lis 2009

Luci, myslím, že ty budeš mít takové fotečky 2 🙂 mimiA a mimiB 🙂

jeany
16. lis 2009

Betys, díky. Musím přiznat, že občas mě taky bolí hlava. To je asi tím těhu. Netrpím na to. Ale naštěstí mě to přejde samo za chvilku, někdy si dám kafíčko, někdy si jen chvilku odpočinu a je mi dobře. No a ve středu jdu na masáže, takže by mi pak mělo být ještě líp.
Jinak v pátek 20.11 slavíme s manžou naše 10.výročí. Nemohlo to bvyjít líp. Budeme se na sebe u večeře usmívat štěstím. Mám v plánu, že udělám překvápko a uvařím večeři doma, koupím dětský šampíčko a nachystám romantickou atmosféru - svíčky, aromalampa a tak. Nikam do restaurace se mi nechce, jsem nějaký lenoch, raději jsem doma.

Jimmy, to jsi mě pobavila s těma 2 fotečkama pro Luci. Ani nevím, že se to tak značí. Mimi A a mimi B. 😀

elllenka
16. lis 2009

jimmy1 : jo to mi povídej, mě se chtěli nakvindovat i se sestrou a synovcem s tím, že by přijeli po obědě a malej by u nás spal :( Ach jo. Zítra si vypnu telefon, oni jsou schopní pořád otravovat :( , a když se nedovolejí nebo jim ot položím, tak nechápou, že nemůžu mluvit :(

lucifirek
16. lis 2009

No uvidíme Jimmy. 😉
Holky jdu si lehnout,je mi divně a jsem unavená,tak páček zítra 😉
Jo a s tou hlavou mi ani nemluvte,mě už bolí tři dny a dneska tuplovaně.
Jani,to bude super romantika a doma je to lepší,to už se nikam pak nemusíte přesunovat. Je to tak lepší,pak už se přesunete jenom do ložnice. 😉

jeany
16. lis 2009

Luci, jsi mě pobavila o tom, že je to do ložnice kousek. Teď jsem to říkala manžovi a ten mi řekl, prý co to je ložnice. Ono v těhu nějak chybí chuť a taky mám obavy o mimi, takže jde maža stranou. Teď mi stojí za zádama a čte co píšu a usmívá se tomu a lamentuje. 😀

lucifirek
16. lis 2009

Jani a to já zase ted chutě mám,ale když večer manža přijde,tak už většinou spí.Ale on ted ani nechce. 😉 😀

jarkabilik
16. lis 2009

jeany vypravovala jsem manžela na cestu do Pardubic a s dcerou jsme měli chut na česnekovou pomazánku 😀

jarkabilik
16. lis 2009

Lucifirek dnes zalehnu dříve i já 😉

lucifirek
16. lis 2009

Jary,tak jsi taky nevydržela.Manža se s ní pěkně napráskl.

jarkabilik
16. lis 2009

lucifirek taky taky já v poslední době mám stále chut na něco kde se dá dát česnek 😀

jarkabilik
16. lis 2009

Přeji hezký zbytek večera a dobrou noc všem 😉

vladis
16. lis 2009

ahoj holky tak jsem vás po týdnu dočetla nakecaly jste toho hodně
jani krásný mimi
luci velikááááááánská gratulace

jeany
16. lis 2009

Holky, taky se jdu odebírat do hajan. Také přeji dobrou noc a krásné sny. Mně se dnes bude nádherně spát. Pořád vidím to mimi před očima.
Vladis, dík. Jak se vede?

lnk
16. lis 2009

Jani, gratuluji, že ti to dnes tak dobře dopadlo. Hned ta nálada je tady taková lepší, všechny těhu. Tak musím nabrat sílu a energii a zkusit leden-únor další KET. Snad bude konečně úspěšný. Také bych se chtěla chlubit //. 😉

prcekpet
16. lis 2009

ahoj holky,

jeany - super vysledky, ja jsem takove nemela, vim, ze sousedka mela 1:4?00 a ja se lekla, ze tak velke cislo jsme nemeli, ale bud v klidu, vse je OK 😉

ink - tak to pujdeme spolu na KET 😀 ale pokud neni uspesny KET, muzu hned dalsi mesic na dalsi ne?

hanulinecka
17. lis 2009

Kráásné ránko

taky se přidávám leden KET 😵 😵 😵

Jimmy taky jsme se bála,že nepoznám až budu rodit neboooj poznááš 😀 😀 😀

jani moooc gratuluji k výsledku a na plodovku bych nešla pokud bych všechny vyšetření dopadli dobře a jak někdo psala ano rozštěp páteře je nejlíp vidět na UTZ já na plodovce byla ,ale mě nikdo nedoporučil ty testy ve 12tt takže já byla jen na testech v 16tt a ty vyšli riziko 1/250 takže docela dobrý,ale hnali mě na plodovku tenkrát jsme nebyla sečtěla a chtěla jsem zdravé miminko tak jsme šla pak když jsem si přečetla co se muže stát ☹ byla jsme štastná ,že to dopadlo dobře
jimmy taky jsme měli zdraví mužsky karyotyp 😀
luci a není u vás nějaká laboratoř ,že by jsi si zašla na krev jako samoplátce já byla tenkrát asi za 200 nevydržela bych to až do Uniky,ale ty jsi myslím psala že pujdeš ke své gyndařce 😵
holky jééé ted budete všichni na neschopence a dočítat fááák docela fuška 😀 😀 😀

lucifirek
17. lis 2009

Ahojky holky,přeji krásné ráno.
My si dneska s manželem přivstali,povalovali se v posteli,udělali dobrou snídani,džusíky,zelenina,rohlíky s máslem a zeleninkou.
Hanuli,já zajdu ke svojí gyndr a ta mi možná tu krev vezme. 😉
Jani tak jak jsi se vyspala,zdálo se ti něco krásného?
Tak Ivet už má malou určitě u sebe. 🙂
Já ted už asi týden strašně blbě spím,pořád se převaluju a jsem desetkrát za noc vzhůru. ☹

ellajoy
17. lis 2009

Dobré ráno 🙂

Jeany - výsledky jsou super, taky bych na plodovku nešla, riziko se mě zdá velké 😒

Všem přeju příjemný sváteční den...

jeany
17. lis 2009

Dobré ráno holky 🙂
Spalo se mi krásně. V noci se mi holky zdálo o vás. To asi tím, že na vás taky často myslím. Jen jste se mihli ve spánku, ale víc nevím. 😀
Počítám, že kdyby se Ivetce malá narodila v pondělí císařem, tak by ji mohli třeba v sobotu pustit domů. Sestru pustili 5. den. Pak nám určo napíše, taky se už nemůžu dočkat.
Holky vás hned po novém roce bude spousta stimulantek. Uvidíte, že ten další rok bude úspěšný a že se vám vydaří. 😉

hanulinecka
17. lis 2009

Lucinko za chvilku se to spaní zlepší 😵 a snídanku jste teda měli výýbornou

tak u nás skončil maraton oslav ted odjel švagr ,MM jel do práce tak jsme zase samostatná jendotka musím pořádně uklidit a odpočívat 😀

jeany
17. lis 2009

Luci a kdy chceš zajít na tu krev? Necháš to až na čvrtek, na testovací den?
Ellajoy, riziko potratu je u plodovky prý 1/100. Taky zvažuji, že se na to asi nedám. Uvidím ten další utz a co mi řekne moje Dr a pak ten genetik na Veveří. Ale riskovat nechci. Jsem docela překvapená, že mi to riziko vyšlo tak jak vyšlo. Poměr 1/8800. Ještě je ve zprávě uvedeno, že je to vzhledem k věku a já mám 37, takže věkem se riziko zvyšuje, ale u mě to jaksi naštěstí neplatí.

hanulinecka
17. lis 2009

jani a fotečky z UTZ jsou náádherný...uplně jsme zavzpomínala na svoje 🙂

jěště jsem přidala fotečky už opravdového dvouročáka 😵 😵

a joo holky on je dneska svátek mě to uplně vypadlo 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru