CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
28. pro 2009

Betys gratuluji k supr kontrole a k potvrzení Chlapečka.pěkně si těhu užívej 🙂)))

jeany
28. pro 2009

Betys, tak to moc gratuluji. Nějak se s těma chlapečkama roztrhl pytel, co. Náš chlapeček krásně ukazoval i obličejíček a právě proto mě mrzí, že jsem si nevzala fotku, já si totiž ani nevzpoměla. Nebylo mi moc dobře a tak jsem na nic nemyslela. Kdoví jestli příště to bude také tak dobře vidět. Betys máš i fotku 3D? DVD je jak dlouhé, kolik je toho nahráno?

betys
28. pro 2009

jeany-fotku mám jen normální.DVD trvá asi 10 minut-no za ty pracy nekup to 😖
Ale aspoň to máme na památku,každý doma už to chtěl vidět.Obyčejnou fotku mi dali automaticky bez říkání

jeany
28. pro 2009

Tak to já jsem žádnou fotku nedostala, jen poprvé při tom 1. sreeningu. Co říkali doma na to DVD? To DVD stálo myslím 500, že.

betys
28. pro 2009

ano 500.Doma se to líbilo.Je tam i zvětšené srdíčko.Pan Dr.šipkou občas něco ukazuje-hlavně byli všichni zvědavý na toho pindíka 😀 .Ješte to pojedem ukázat tchýni,ale až ve středu až bude doma i tchán.
Půjdu si brzo lehnout,jsem z toho štěstí nějaká znavená.Hlavně jsem v noci špatně spala-trošku jsem měla nervy.

ellajoy
28. pro 2009

Zdravím všechny po svátcích 🙂
Dneska jsem volala na Unicu asi 3x kvůli KETu a nikdo to nebral, zkusím to ještě zítra, ale mám obavy, že bude úplně zavřeno.

lucifirek
28. pro 2009

Betys gratuluji k prcíkovi,se ted ty kluci nějak zmáhají,všude kde si píšu,tak převaha kluků,ale my asi budeme mít holku,typuje tchýně. Tak jsem zvědavá. 😀

lukza
28. pro 2009

lucifirku a co ty si myslíš že to bude já od začátku myslela že to bude kluk prý to ženská vycítí tak uvidíme po porodu jestli to je pravda 🙂

pehu
28. pro 2009

Ahoj Lukzo,
Dr. Otevřel nám říkal, že tam jsou od 28.12 do 31.12. My jsme objednaní na 31.12., tak snad tam budou. Máme si jet pro rozpis stimulace.

jeany
29. pro 2009

Dobré ráno 🙂
Betys, já jsem před tím také špatně spala. Prožívala sjem to úplně stejně jako ty. Hlavně, že jsou kluci v pořádku. A Matýsek je moc pěkné jméno.

Lukzo, ty budeš mít také chlapečka, dívám, se, že to máš napsáno u Nicku. Jméno ještě nevíte? My budeme mít Martínka. Manže si jména vybral už dávno a nechala jsme to na něm. Kdyby to byla holčička, byla by to verunka. Do dalšího dítěte už asi nepůjdeme, ale vy určitě ano, že. Mně 2 děti budou stačit. 🙂

betys
29. pro 2009

jeany-u nás v rodině je o Matěje boj.Je to pro nás významné jméno.Můj praděda byl Matěj-já jem ho sice nezažila ale hodně lidí na něj vzpomíná.A můj taťka je sice Vladimír ale nikdo muneřekne jinak než Matěji protože je pradědovi hodně podobný.Zatím se u nás rodily jen holky takže tohle jméno počkalo až na mě a taťka i děda byli fakt dojatí.A protože mě se líbí i Vojta tak až budou křtiny tak ho necháme pokřtít Vojtěch.Ale to hodně předbíhám.
Úplně jsem na to zapoměla-včera když jsem čekala na UTZ na Veveří tak tam byla slečna nebo paní a ta vypadala jako sestřička z Unici.Ale nevím jméno.Taková mladá a hodně sedávala na recepci.Ale myslím že Zuzka ne.Ale možná jsem se jen přehlídla 😎

jimmy1
29. pro 2009

Ahoj holky 🙂

Betys, paráda, další klučisko 😵 😵 Ale hlavní je, že je všechno OK 😉 a Matýsek je pěkný jméno 😉
Umí na té Unice vůbec dělat holčičky??? 😀 😀 😀 Jsem mooooc zvědavá na Lucku, co budou mít 😉 ale to si ještě chvilku počkáme než se jejich prtě prozradí 😉

Lukza, já si od začátku myslela, že to bude holčička a přesvědčila jsem o tom celé své okolí 😀 a najednou Martínek 😀

Všechny zdravím a přeju kráááásný den.

natalka28
29. pro 2009

Betys, i já se přidávám s gratulací.
Mrkvicko, jak jsi na tom?
Pehu - hodně štěstí do stimulky a celého procesu!
Holky, je možný, že bych měla po těch injekcích a lécích dost blbou náladu a tak? Je to pár dní, co je mi ze všeho smuto. Vím, že bych měla teď být optimista, ale já už bych si tak strašně mooooc přála mít miminko!!! Strašně se bojím, že to nevýjde a podle toho co píšete - 1.umělé je spíše zkouška co tělo s léčbou udělá - tak ani nedokážu myslet pozitivně. Myslela jsem, že když začneme, že budu nadšená, že se něco děje a že už za měsíc budu mít třeba miminko/ka v bříšku.....................

lucifirek
29. pro 2009

Lukza,tak já mac na svoje pocity nedám,protože tolikrát jsem si myslela,že jsem těhu a nic. Asi jsem na ty pocity nějaká tupá 😀 Fakt nějak nevím. Já bych možná taky typla tu holku. Ale manža ji bude mít určitě rád a až ji uvidí,tak bude poprděnej.Ale tak nějak jenom vnitře by chtěl kluka a tchán taky,pořád jsou jen samé holky, u manžela v rodině jsou taky převaha holek a u nás v rodině taky,tak uvidíme.Třeba už nám na tom screeeningu něco řeknou,někomu to řeknou už tak brzo,když je tam něco vidět.
Jani tak jsem fakt zvědavá na ten příští týden,co nám řeknou a když to bude v pohodě,tak začnu občas něco malinko kupovat,ještě je brzo,nechci to zakřiknout. Už mi je lépe,akorát jak ted utrogestan nezvadím a normálně ho užívám,tak se mi motá hlava,ale dobrý,je že už za ten týden to konečně skončí.
Betys u nás v rodině,hlavně u manži je o jména boj. Mě by se matěj také líbil,jenže ho má kámoška a Natálka a tu má taky. Tak uvidíme,co vybereme za jsména,protože většinu jmen,co se nám líbí už v rodině jsou. Pro kluka asi Jakub,pro holku zatím nevíme,mě se líbi Anna,Terezka a strašně moc se mi líbí Sára,ale tu mi manža jasně zatrhnul.Přemýšlela jsem i o jméně po mé mamce,ale ta byla Irena a to se mi nelíbí,ale význam je hezký,mírumilovna,milá,přívětivá. To přesně sedělo. Ale jinak působí tvrdě.
Jimmy tak to u nás bude překvápko,protože jak jsem psala historku s těma vánocema,tchýně si myslí,že to bude holka. A i více lidí to říká,ale nevím,jak to můžou poznat,když to ještě není vidět. A babička taky říká holku a ta se trefila snad vždycky.

mrkvicka28
29. pro 2009

Natalko díky za optání je mi dobře už mě ani nebolí bříško jen občas píchne vaječník při rychlém vstání. Prsa a bradavky už se taky vcelku sklidnily jen ta unava přetrvava. Tak uvidíme příšty týden jaký bude testík. Neboj ono to rychle uteče a budeš mít mimisky u sebe a te špatná nálada někdy se ji člověk prostě neubrání ¨.
Luci je to vždycky padesát na padesát a někdo se vždycky trefí,

lucifirek
29. pro 2009

mrkvička to máš pravdu. Ale mě je to fakt jedno. Hlavně at je všechno v pořádku.

mrkvicka28
29. pro 2009

přesně tak to je jedine na čem záleží aby miminka byly zdravé

lukza
29. pro 2009

Ahojky holky na Unicu se nedá tedka ani dovolat kámoška se potřebuje objednat na 4.1 na UTZ.už tam volá 2dni a nikdo to nebere ☹
holky no jo on ten instink ženské asi není nikdy přesný.
my jméno ještě nemáme ale už jsme napsaly 5 jmen na papírek a už pak jen vybrat. 🙂 a kdyby to byla holčička tak to bude nikolka to máme jasno,a je pravda že na holkyx je víc hezkých jmen jak na klučiny.
Lucifirku jj kámoška už od 14tt věděla co čeká někomu se prcek tak brzo ukáže.já se to dozvěděla až v tom 20tt.
všem přeji hezký den já asi pujdu zkusit zda moje obvodní doktorka dneska ordinuje že bych konečně doplnila to razítko do prukajdy ještě je nemám ☹

jeany
29. pro 2009

Luci, nám nejvíc lidí hádalo holčičku, jen dcerka byla plně přesvědčena o klukovi. J8 jsem si také myslela spíše holčičku. Já pochízím z rodiny kde jsou holky a u manži je to napůl. Také mi bylo jedno co to bude. Sice manža chtěl aspoň to říkal, že chce holčičku a musím říct, že z kluka byl asi překvapený, ale myslím, že se v něm uvidí. Určitě ho bude brát sebou na sport. Ale to už předbíhám.

Jimmy, jak se dnes cítíš ty? Co tlak, lepší se to? Nebo hlavně, aby se to nehoršilo, lepší to bude asi až po porodu, že.

Natalko, mě se nálady při stimulce dost měnily a často jsme byla hodně lítostivá, to je z těch hormonů a také jsem byla dost pesimistická. Věř, že ti to vyjde, věřit znamená půl úspěchu. 😉

Mrkvičko, také se ti termín testování už blíží. Budeš testovat, jak jsi psala už 4.1.?

jeany
29. pro 2009

Lukzo, také si myslím, že na holčičku je víc jmen hezčích a lépe se vybírají než na kluka. Mně se třeba líbí i Tomáš, ale manžovi vůbec.

lukza
29. pro 2009

jeany mě lidi hádají že podle břicha a obličeje kluka a podle toho že se mi zvětšila prdel a stehna tak zase holku.my to tak moc nikomu neříkáme jen pár lidí ví co čekáme.líbí se mi jak každý hádá a je přesvětšem o tom co tvrdí🙂)))

jeany
29. pro 2009

Lukzo, to jo. To se mi taky líbí, jak ti co hádají jsou přesvědčení. To já jsem přesvědčená na nic nebyla, ale jsem ráda, že to vím, co to bude, ale bylo mi jedno co to bude. Ale už teď Martínka moc miluju. 😉
Sice je pravda, že s holčičkou si zase jako ženské víc rozumíme. Já s dcerkou chodím si sednout třeba na pizu a povídáme o kosmetice, oblečení a takových holčičích věcech, to kluka asi zajímat nebude.

Luci, mě už na tom 1 utz už řekli, že na 99 % je to kluk, ale manža tomu stejně nevěřil, pořád říkal, že to nic nepotvrzuje a že to bude stejně holka a pak hleděl jako výr. 😀

jeany
29. pro 2009

Lukzo, dívám se do tvého albíčka. Co to je na té poslední fotce? Píšeš tam, že pro klid duše, ale nic mi to neříká. Jinak ten koutek pro miminko máš moc pěkný, to se mu tam bude určitě moc líbit. 🙂

mrkvicka28
29. pro 2009

ještě nejsem uplně rozhodnutá ale asi jo

lucifirek
29. pro 2009

Jani já myslela,že ti to řekli,že to bude kluk až ted,že jsi ani neříkala,co to bude,tak jsem taky zvědavá. 😀 Ale zrovna dneska jsem byla u nás v Baby sekáči a měli tam totální výprodej a měli tam takový nádherný věcičky na holčičku a když já nevím,co to bude,tak jsem to samo nekupovala. Akorát jsem si koupila takový bodíčko s krátkýma nohavičkama a to je bílo béžovo proužkované,tak je uni. 😉
Jani Lukza má určitě v albíčku monitor dechu,já si ho asi taky budu pořizovat,ale asi ne nový,u nás ho půjčují za poplatek v lékárně a nebo přímo v porodníci. 😉 😉 Je to takový přístroj,který kontroluje dech miminka a kdyby přestalo dýchat,začne to pískat. Je to taková prevence náhlého umrtí novorozenců.

natalka28
29. pro 2009

Mrkvicko28, Jeany - děkuju moc! Já jsem to asi potřebovala slyšet ( číst ). A věta - věřit znamená půl úspěchu - mně určitě pomůže, protože já udělám všechno co kdo poradí, jen abych se už konečně dočkala🙂 Takže ještě jednou moc holky děkuju - nemám komu jinýmu to říct.
Mrkvicko28 - 4.1.2010 na tebe budu stráááááááááááááááááááááááááášně myslet a držet všechni pěsti co kde najdu🙂, aby jsi objevila //!!! Určitě Ti to výjde, protože to už budeme v tom novém a hlavně šťastném roce 2010.

lucifirek
29. pro 2009

jani a ta destička se dává pod matraci,i přez tu matraci to snímá dech a myslím i tep srdce,přesně uplně nevím. A ta krabička se pověsí na postýlku a zapíná se to,když se dává miminko spinkat.

jeany
29. pro 2009

Luci, díky za info. To já ani nevím, že něco takového existuje. Aspoň se tu člověk dozvídá stále nové věci. To si něco takového určitě taky pořídím, prvně se zeptám Dr, ale určitě to stojí za to si to pořídit.

Natalko, povzbuzení jsme tu potřebovali všichni. Také jsem kromě holek tady to neměla s kým probrat, takže tato diskuze mi moc pomohla. Nikdo, kdo toto neprochází, to nepochopí. Něco jiného je ten, kdo to opravdu sám zažil. Navzájem se dokážeme vcítit do pocitů toho druhého. Takže rozhodně se dívej na svět otimisticky, aspoň se o to snaž, i když někdy tě taková smutná chvilka přepadne. Uvidíš, že až se začne něco doopravdy dít - utz, puknce a transfer, bude to lepší a pak už to půjde rychleji, ale rozhodně tomu věř, že to vyjde. Věřím, že ten příští rok bude šťastnější pro nás všechny. 🙂

betys
29. pro 2009

Holky já si zatím monitor dechu pořizovat nebudu.Jen kdyby to vypadalo na nějaké komplikace.Ale snad nebude potřeba.
Byla jsem celé odpoledne na návštěvě u kamošky a mlého Honzíka.Předvedli mi i cvičení Vojtovi metody.Docela mazec jak malej plakal.Hlavně aby mu to pomohlo ☹ Pořád má ručičky přitažené k tělíčku a sevřené pěstičky.Snad to rozcičí.Na další velkou kontrolu mizečku jdou v půlce ledna.

lucifirek
29. pro 2009

Betys ta Vojtovka je asi dobrá.kámoška tam byla s dvojčátkama,sice to není asi pro ně příjemné (oni určitě neměli zase tak vážné potíže),ale pomohlo jim to .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru