CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

supermama2015
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikaa666
6. únor 2015

@maattes to je vše v pohodě...mě to bolí taky pořád 😉 To je dobrá zpráva, že se tam dole něco děje.

petka136
6. únor 2015

tak jsem 11. den po ET raději zašla na krev, BT byl trochu na nervíky. A hodnota 459,13, tak už je trochu v klidu. Ti chlapi, po 3 pozitivních testech mu to stejně nestačilo. 🙂

ellennat
7. únor 2015

Ahoj holky, mám prosbu na ty, které jste byly na IVF na Unice nedávno. My už máme téměř dvouletého chlapečka z Unici, takže přemýšlíme o dalším boji.... Nicmémě co mě zajímá je aktuální ceník nadstandartních zákroků....Mám doma starý, předpokládám, že se ceny zvedly ☹, tak bych chtěla mít aspoň hrubou představu, co nás to bude stát. A jestli byl někdo na minimálce, tak bych se zrovna na cenu zeptala taky 🙂Moc děkuji za jakékoliv informace.

apolla
7. únor 2015

ahoj, právě jsem se zaregistrovala a v pondělí pojedeme do Unicy k panu prof.Malému. Snažíme se o miminko už skoro dva roky a výsledkem byl zatím jen spontánní potrat na vánoce 2013. Od té doby vůbec nic. Manžel měl horší spermio, přestal kouřit a pak bylo vše relativně v pořádku, geneticky vše jak má být u obou. Zkoušeli jsme snad už všechno kromě asistované reprodukce. Brala jsem Femibion, Fertility Blend, Gynex a už si ani nepamatuju všechny ty názvy. Teď už beru jen accidum folicum (takže vlastně listovku). Můžu se zeptat, jaké máte zkušenosti s panem profesorem a s Unicou celkově? My jsme byli jednou v Heliosu a vůbec se nám nelíbilo, tak jdeme s určitými obavami. Já jsem teda začala ještě cvičit poctivě Mojžíšovou pod vedením fyzioterapeutky, která je přímo studentkou paní Mojžíšové, tak snad to taky k něčemu bude. Ono se to doporučuje jak pro otěhotnění tak před ivf. Spíš mě teď ale zajímají zkušenosti a taky ceny...díky moc za jakoukoliv reakci

andela01
9. únor 2015

@apolla ahoj, my máme právě z Unicy dvouměsíční holčičku 🙂 Za mě jedině pozitivní hodnocení, byli jsme tam nadmíru spokojení 😉

apolla
10. únor 2015

@andela01 a mužů se zeptat,u koho jste byli a jaká byla cena? Zjistili,proč to nejde přirozeně? My jdeme 11.3. na první konzultaci k prof.Malému

andela01
10. únor 2015

@apolla když jsme tam byli poprvé, tak jsme byli u prof. Malýho. Potom u dr. Frgaly. Je to úžasný člověk. A cena nejde napsat tak jednoznačně. Každý to má jinak . Záleží na tom, jaký je vlastně problém, co vše za léky budeš užívat a jaké procedury navíc si vyberete. Je to prostě individuální. Určitě to ale není levná záležitost. Držím palečky, ať jste i vy spokojení a úspěšní 😉

apolla
10. únor 2015

jaký je Malý? Jsem z toho krapet nervózní, měli jsme jít včera, ale onemocněl, takže jsme přeobjednaní až na 11.3. Já vím, že to není nejlevnější, počítám asi tak 30tis. Jen mě zarazilo, že někde na jiném fóru napsala holka, že je vůbec nezajímalo, proč to nejde a rovnou jí řekli, ať jde na ivf...

andela01
10. únor 2015

@apolla no, já měla lepší pocit z dr. Frgaly. Ale Malý je taky fajn. Myslím, že ivf opravdu upřednostňují před jinýma procedura. Zkus se ptát. Rádi odpoví na vše. A nenech se hned tlačit do ivf, pokud to nebude nutné.

apolla
10. únor 2015

@andela01 ok, díky moc za rady

maattes
10. únor 2015

ahoj holky 🙂 po jake dobe ste se testovali?jsem 11 den po ET,uz mam nutkani 😒 mam se testnout az v nedeli,to je 15 den..mam,nemam?

lnk
10. únor 2015

@maattes určitě počkej. já testovala 12. den a test byl úplně sněhobílý. ofiko jsem testovala 14. den a byly tam krásné dvě //. tak zbytečně se nervovat... 🙂

maattes
10. únor 2015

@lnk dobre poslechnu 🙂

andela01
11. únor 2015

@maattes ze mě si příklad neber. Já testovala už od 5.dne po transferu až do doby, kdy jsem měla testovat 😀 (viz moje foto na straně 1404 😀 )

apolla
11. únor 2015

@maattes můžu se zeptat, u kterého dr jsi byla? Spokojenost?

maattes
11. únor 2015

@apolla ahoj ja mela primare Stecla 🙂 u vsech navstev,jen u embryotransferu jsem mela doktora Frgalu a s obema spokojenost 🙂 oba dva jsou super a sympataci 🙂 vsechno vysvetli a hlavne uklidni,protoze ja jsem hroznej zmatkar 😀

maattes
11. únor 2015

takze holky,nevydrzela jsem to a testovala ted a negativni,no mela jsem na Vas dat a vydrzet,ale to bude dobry 🙂 v nedeli tam ty // budou 🙂

apolla
11. únor 2015

@maattes tak to jsme na tom stejně, taky jsem zmatkař a hlavně nervózní. Tak držím pěsti, ať tam ty // v neděli jsou 😉

maattes
11. únor 2015

@apolla neboj ja byla vzdycky taky nervozni,ale to z tebe spadne 🙂

lnk
11. únor 2015

@maattes no nejsi ty trubka??? co jsem ti říkala!!! kdo chce kam... 😀 😀 😀 tak si pěkně počkej na neděli 😀

maattes
11. únor 2015

@lnk no jsem 😠nevydrzela jsem to.. co uz,bud tam budou nebo nebudou 🙂

apolla
11. únor 2015

@maattes a u té úplně první konzultace - dělali ti gynekologickou prohlídku?

lnk
11. únor 2015

@apolla u první konzultace udělají spermiogram manželovi a tobě udělají ultrazvuk

lnk
11. únor 2015

@apolla já ted naposledy byla na UTZ u dr. štelcla, přípravu dělohy na zavedení embryjka mi dělal dr. frgala a transfer opět dr. štelcl. na potvrzení těhotenství jsem byla u dr. Gogely..

apolla
13. únor 2015

@maattes už aby byla neděle, jsem zvědavá...

hahebu
13. únor 2015

@lnk Ahoj! Vážně jsi 12. den měla test negativní a 14. den po transferu už dvě čárky? Já tomu pořád nemůžu věřit, že i takové případy jsou 🙂 Já jsem dnes 11. den po KET a sněhobílo ☹ Doktor mi vynadal, že je brzy, ale jak říkám, nějak se mi tomu nechce věřit! 🙂 A myslíš, že záleží na tom, kolika denní embryo se zavádí?

maattes
13. únor 2015

@apolla no ja si delala test dneska a negativni,je to 14 den a to uz musi byt pozitivni nebo aspon naznak a nic,takze neverim tomu,ze v nedeli bude pozitivni,uz jsem se s tim smirila 🙂

maattes
13. únor 2015

@hahebu ahoj 🙂 zalezi kolika denni embryo se zavadi,kolik dni jsi mela PK?

hahebu
13. únor 2015

@maattes embryo mělo 6 dní

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru