CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
11. lis 2009

Holky,nevíte,o kolik je větší šance otěhotnět při druhém ivf? A když minule byla šestibuněčná,to mysím byla skoro nulová šance tak 20%,kdo ví jestli. A při druhém,když byla taková lepší embryjka? No začínám být opravdu značně nervozní.
ASi budu muset kouknout na net a na výsledky carů.

jimmy1
11. lis 2009

Dobré ráno holky 🙂

Elllenka, držím pěsti, ať máš hezky našlápnuto na dobrou úrodičku 😉

Luci, ty šance na otěhotnění nezávisí na tom, jestli je to první nebo x-tý pokus, ale spíš na kvalitě embryjek, děložní sliznici a tak podobně. Takže tím, že jste měli tak krásná a kvalitní embrya je ta šance určitě vysoká 😵 Snaž se tu nervozitu vyškrtnout, je to těžký, ten čas od transferu do testování je na nervíky hooodně náročný, tak se drž a věř mimískům, že už jsou pěkně zakousnutí u maminky 😵

lnk
11. lis 2009

Luciferku, jak píše Jimmy, taky si myslím, že fakt nezáleží kolikáté IVF a tak... Je to prostě o štěstí, hraje tam roli spousta faktorů, musíš doufat, že to vyjde, držím ti moc pěstičky.
Jak mi říkali tady už holky, některý měli blastocysty a nic a některý měli několikabuněčný a mají mimča, takže u každého funguje něco jinýho.

lucifirek
11. lis 2009

Holky zase se mi zdály sny,ted každej den takový zvláštní. Dneska se mi zdálo,že mi pořád tvrdlo břicho. Tak jsem se zase vzbudila a přemýšlela,co to má znamenat.

betys
11. lis 2009

luci-včera jsem četla v Mamince že se může v těhotenství dostavit nespavost,poruchy spánku nebo špatné sny.Třeba je to dobré znamení.Kdy testuješ?
S tou úspěšností-taky si myslím že to nezáleží na počtu pokusů.Určitě je to strašně individuální a ani statistiky Ti oc neporadí.Podívej se na mě-hned první pokus a byly to jen kompaktní morulky.Tys měla embryjka mnohem šikovnější.
Včera mi říkala kamoška že jejich známí byly na IVF a stsašně si věřili že to musí vyjít-prý až přehnaná jistota.Na ultrazvuku jim zjistili že jedno embryjko se přastalo vyvíjet hned a druhé v 8.týdnu.Byly z toho v šoku.Já jsem i touhle blbou možností pořád trošku počítala.Teď si říkám že když už jsem ve 13 tt a na Veveří proběhlo všechno dobře tak snad už je to nejhorší za náma. 😉
Jeany-Tobě už se Veveří taky blíží.Bude to dobrý uvidíš 🙂

jarkabilik
11. lis 2009

Ahojky zdravím všechny 😉 tak copak je tu nového?

jarkabilik
11. lis 2009

elllenka taky přeji hezkou úrodičku at je z čeho vybírat 😉
jeany já vždy dceru uchránila od umývání dělala jsem si to vždy sama a až loni jsem se naštvala při prvním pokuse že vlastně neumí ani umejt okno takže jsem stála u ní a radila co jak má udělat aby se to konečně naučila 😀

jarkabilik
11. lis 2009

betys ted už by mělo být vše v pořádku po té kontrole ne?když tak důsledně miminko zkontrolovali
😉 ještě se jde na nějakou takovou kontrolu i později nebo ne?

jarkabilik
11. lis 2009

lucifirku třeba ty pochmurné sny znamenají úplný opak než jsou 😉 jak ti je a jak se cítíš?

lucifirek
11. lis 2009

Jé bety,já si kupuju Maminku taky každý měsíc,hrozně mě to baví si číst. Třeba joooo. Uvidíme,to víte tonoucí se stébla chytá,člověk si namlouvám,co potřebuje slyšet. Betys ta možnost potratu je i u přirozeného těhu,s tím prostě nic nenaděláme. Ale ty už máš nejhorší za sebou a ty nejdůležitější testy vyšli dobře,takže bych neměla obavi
Ahoj Jary,tak třeba jjoooo. Aspon se mrnousci narodí do teplíčka. 😀

betys
11. lis 2009

luci-teď je v mamice nabídka dárků k předplatnému-líbí se mi ta zavinovačka.Tchýně a švagrová pořád otravují ať si vymyslím dárek a oni ho jen koupí.popřípadě si ho koupím sama a oni ho jen zabalí.Sice se mi to moc nelíbí ale zas lepší než dostat nějakou kravinu.Tak jsem jim vzjázala ať mi předplatí maminku a jako dárek chci tu zavinovačku.Aspoň od nich bude pokoj. 😀
Teď jsem si byla vyzvednout oběd a stavila se nakoupit.Udělalo se mi v obchodě šíleně blbě.mají tak hrozný vzduch.Musela jsem si jít na vzduch a pak se vrátit do fronty až na mě přišla řada.Už jsem si dala kuřecí řízeček s bram.salátek a je mi hned líp 🙂

lucifirek
11. lis 2009

No Betys abych pravdu řekla,každý měsíc si chci objednat předplatné,pokaždé tam mají nějaký dárek a tentokrát mi padla do oka taky ta zavinovačka do sedačky. Je super.. Tak tak,at ti dají něco pro mimi. I když si to člověk radši vybírá sám. Ale ta zavinovačka se bude hodit. A od toho výrobce mají krásné i jiné zavinovačky a deky třeba s rákosníčkem a pod. Koukni na stránky. Asi bych si ji taky předplatila,ale abych to nezakřikla.
Co máš dobrého? Já dneska budu dělat mexické fazole s tomatovou omáčkou,jen vyklopím plechovku a ochutím to. a k tomu bagetku. TO se ti nedivím v tom obchodě,někdy je tam blivno i netěhotným. 😉 Tak dobrou chut,máš dobrý obídek.

jeany
11. lis 2009

Betys, už se mi to krátí. Už jen 4 dny. To víš, obavy mám, ale říkám si, když už jsem ve 12 tt, tak snad to nejhorší období je za mnou. Snažím se uklidňovat, že je to v pořádku, ale už budu ráda až to bude za mnou.
Ahoj Jary, co tvoje noha? Lepš se to? Musíme ty naše děti naučit být samostatné a takyaby všechno uměly, že.

hanulinecka
11. lis 2009

krásné poledne včera jsme se vytratila jak pára nad hrncem 😀

luci nemyslím si že se 6.buněčnými je šance nulová 😉 když já byla na IVF tak dělali PK jen 3 dny takže mě zaváděli jedno 6.buněčné a jedno 8 buněčné a to mám taky zamraženo dneska dělají kultivaci až do blastocyst a vidíš mareček byl takový malinkatý embryjko a chytlo se taky hodně říkají ,že když jde na druhý pokus brzy za sebou těo je pořád pod vlivem hormonu a že je to lepší,ale jak píšou holky záleží na mnoha a mnoha faktorech,ale myslím si že stres třeba co jsi včera prožila nemusí znament konec já jak už jsme psala jsme měla hrozný nervy tenkrát z MM i jsme ho mlátila jak jsme byla na nervy z něho 😖 a pod vlivem hormonu řvala a takto bylo asi 4 dny v nervech vím že nemoc maminky je asi horší,ale neboj i když si budeš říkat budu v klidu tak někde v podvědomí to stejně hlodá.......
běž na návštěvu hod si nohy na stul a usmívej se...............lucinko a taky si pamatuju,že se mě zdáli hrozné slátaniny

betys to mě mrzí stou hlavou,že jsem tě nepotěšila,ale neboj za chvilku to bude dobrý já k tomu i zvracela do 20tt takže jsme jen ležela,zvracela a říkala jsem si co jsi chtěla to máš 😀 😀 😀
ted doufám,jestli podruhé otěhotním mě nebude pšatně si nějak nedokážu představit,že bych se k tomu musela start o Marečka 😒 já potřebovala klid a spánek tak nevím jestli by mě mareek vyhověl 😀 😀

elenko taky držíme všechno co máme.......... 😵 😵 😵

já dneska byla u kamarádky MM hlídal marečka já přijel obídek na stole mareček spal to nádhera tak se mě to líbí

jeany mě teda okna taky dělají čmouhy a nevím proč už jsem škoušela všechno možný a pořád to mám pomatlaný mám záclony takže mě to ani nevadí,ale když jdu venku a dívám se na naše okna bydlíme v prvním patře tak to je děsnýýýýýýýý ty lidi si musí říkat ,že to nemumím 😀 😀 ,ale já jsem vždycky u toho tak naštvaná,že se mě to patlá 😝

jarko a co noha odpočíváš??doma je dobře co 😵 😵

hanulinecka
11. lis 2009

Betys jj myslím s že nejhorší je za váma říkají,že ty první 3 měsice jsou kriticky ted už miminko má všechno co má mít a bude hezky rust u maminky 😵

jéé jani já ti zapoměla pochválit pupík jéé ten je kráásnej 😵 a jsi teda hubenour 😀

hanulinecka
11. lis 2009

Jěště jsem přidala fotku když jsme chtěla,aby mareček si uklidil,že bude večerníček za chvilku přišel a říká podívat uklizeno 😀 😀 😀 😀 já natěšená,že je šikulka a výseldek vidíte................ 😀 😀 😀
a totoho jěště vyházel víc než uklidil 😀 😀

elllenka
11. lis 2009

Ahojte,
děkuji za držení pelečků asi to pomohlo 🙂

Takže hlásím, folikul je hodně a jsou už dost velké, teda jsou různé velikosti, ale p.Gogela byl docela zaskočen tou velikostí. Na další návštěvu mě chtěl objednat v sobotu, ale rozmyslel si to a v pátek jedu zase na kontrolu. Punkce by mohla být asi v pondělí 🙂

Už nebudu píchat peru, ale injekci které podporuje dozrávání vajíček. Dokrot říkal že minimálně jich bude na každé straně 8, jen aby byly zralé 🙂

Jsem děsně unavená jdu si lehnout. Mrknu na Vás večer, už se mi oči zavírají :(

elllenka
11. lis 2009

Jo a za další injekci jsem doplácela 30Kč

jen mě zarazilo, že mi vzali náplň z pera, kdybych šla do druhého ICSI tak bych to mohla dobrat :(

betys
11. lis 2009

ellenka-mě vzali náplň kde bylo jen úplně malinko že by nebylona dávku.Oni si ty trošku schovávají a asi topak nějak vytáhnou a udělají z víc 1 dávku.Tak viíš zatím to probíhá dobře.Pěkná úrodička 😀

hanulinecka
11. lis 2009

elenko tak to zatím vypadá super a vzali ti ju proto,že otevřený to má trvanlivost asi 7 dní takže by ti to bylo k ničemua berou si to kdyby někdo potřeboval jen trochu dopíchnout já jim to taky tenkrát nechávala,ale mě udělali že sjem si musela koupit nápn píchla asi za litr píchla stoho jednou a řekli stop takže mě vzali docela hodně sestřička mě tenkrát říkala,že to dr.mě měl dát jen třeba menopur na dopíchnutí a né abych si kupovala za litr a kde nic tu nic byla sjme docela naštvaná

hanulinecka
11. lis 2009

betys jak je co hlava?

betys
11. lis 2009

Hlava dobrý.Díky za optání.Ale honí mě mlsná.Jdu se podívat co mámekde ještě k snědku 😀
Včera jsem nechala v zelenině skoro 300Kč a udělala jsem si zásoby takže se cpu mandarinkama,bananama a jabkama.Ale občas to musím proložit i něčím sladkým 😉

jarkabilik
11. lis 2009

jeany než se nadáš budeš po kontrole jako betys 😉

jimmy1
11. lis 2009

Elllenka, tak to vypadá na slušnou úrodičku 😉

S tím braním náplně... mně se zase nedostávalo, už i tak jsem hodně doplácela, protože jsem musela mít větší dávky, tak mi potom sestřička z takových zbytků, který jsi tam i ty nechala nabrala asi 3 injekce a ty jsem dostala "jako bonus" a nemusela jsem si kupovat celou další náplň 😉 ono to opravdu má jen určitou trvanlivost, když je to otevřené a musí se to navíc skladovat v lednici.

Betys my byli včera s manžou na veeelkej nákup v zelenině, já bych to asi neodnesla jak to bylo těžký, a připadnu si jak králík, pořád něco chroupám, ovoce miluju a včera jsem udělala ještě šopáček, mňamka 🙂 Ale mojeho, aby do ovoce nutili pod pohrůžkou násilí :-P

Hanulinecka, to je teda Mareček pořádná uklízečka 😀 moooc se mu to povedlo 😀

mrkvicka28
11. lis 2009

Holky kolik jste doplácely na léky při první stimulaci při dlouhém protokolu?

betys
11. lis 2009

jimmy-tak ten můj je jak koza.Včera si k večeři vymyslel uvařenou brokolici.Jen tak osolenou a k tomu česnekový dresing.Snědl tu brokolici sám.Aspoň jsem nemusela nic vymýšlet.
Teď mám pro změnu chuť na něco masovýho 😀

mrkvicka28
11. lis 2009

Betys bud ráda některé chlapy bys k zelenině nedostla ani heverem a víš jak budete zdraví.

jarkabilik
11. lis 2009

Koukám že u některých z vás se jí zdravě 😉 to je potřeba když je taková kosa venku aby člověk byl aspon trochu podpořen vitamíny

lucifirek
11. lis 2009

Hanuli,nemyslela jsem,že by osmibuněčná byla špatná,záleží v jaký den mají osm budněk. A my mělí PK i minule a zaváděli nám je dřív. Myslím,že to berou podle toho,jak se embryjka vyvíjejí,tentokrát je nechali až do blast.,protože se jim dařilo dobře. Ale minule jsme měli šestibuněčná po PK čtvrtý den a to je málo. Zato ted pátý den ex.balst a hatch.blast. Asi tak to chápu,když se jim moc nedaří v inkubátoru,tak je asi radši zavedou. Protože u nás se to hodně lišilo. No máte krásně uklizenooooo 😵 😀
Ellenka tu načnutou nápln v peru stejně nemůžeš už použít,ta jak se načne,tak se pak už používat nemá. Jinak gratulace k folíkum,vidíš,bude to dobré. 😉 Nebo z těch zbytků mi dali třeba jednu injekci víši.
Jnak ostatním přeji krásný večer. 🤐 😵 😵 začíná mě pěkně bolet na pravé straně.chjo.

jeany
11. lis 2009

Elenko, vidíš, měla jsi pěknou úrodu. jen tak dál.

Hanuli, to jsem se pobavila jak ti Mareček uklidil. Nádherná fotka.

Betys, tak můj by brokolici nikdy nepožil. I když to chci dát do košíku, tak má pořád řeči, že to jíst nebude. Má rád zeleninu, ale kromě brokolice. Ještě nesnáší lečo. Jinak zeleninové saláty a oblohy má rád. Stejně někdy tu brokolici koupím. Ještě je straším špenátovou polévkou, ale nechtějí doma ani slyšet. my ji míváme v práci a mě náhodou chutná. Co taky pořád vymýšlet za polévky a co na oběd, že.
Já jsem dnes manžovi nachystala k večeři obložený talíř se salámem, sýrem, pomazánkou a rajčaty.

Jary a co noha?

Luci, jsou to nervy co? Člověk se pořád pozoruje. Taky mě píchalo v břiše, to nic neznamená, nenech se tím znervoznit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru