CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

elllenka
18. lis 2009

hlásím, že máme 10 oplozených vajíček

jeany
18. lis 2009

Ellenko, gratuluji. Super. 😉

elllenka
18. lis 2009

Děkuji za podporu, jen aby se dobře vyvýjeli- to ukáže jen čas. jsem zvědavá kolik jich odpadne :(
A doufám, že Lucka nám řekne dobrou zprávu i když to má doma tak moc těžké

lnk
18. lis 2009

Luci, gratuluji, to je dobre, vypada to slibne, ze by i do mrazacku mohlo zustat 😉 Ja jsem rada, ze mame aspon namrazeno, KET je mnohem jednodussi nez cela stimulka, ale zas ta pravdepodobnost je mensi, ale ne nemozna. 🙂
Tak at se dobre vyviji! 🙂

lnk
18. lis 2009

chtela jsem rict Ellenka, ne Luci, jak na ni myslim, tak pisu Luci misto Ellenka 😉

jeany
18. lis 2009

Taky na Lucku myslím.

jarkabilik
18. lis 2009

ellenka držím pěsti i na nohách at je jich co nejvíce 😉

jarkabilik
18. lis 2009

jeany ten život je stejně někdy strašně nespravedlivý ☹

jeany
18. lis 2009

Jary, je. Někdo to máš v životě težší a někdo lehčí. Já si teď tedy nemůžu vůbec stěžovat. Mám bezvadnou rodinku a čekáme zdravé miminko, takže na mě se štěstí už usmálo. Je potřeba, aby zašlo i jinde. 😉

jarkabilik
18. lis 2009

jeany tak to máš pravdu 😉

natalka28
18. lis 2009

Ellenka, gratuluju k 10-ti oplodněným vajíčkám. Chtěla jsem se tě zeptat - ty jsi měla dlouhý protokol??? Brala jsi 21 dní antikoncepci a kdy sis začala píchat injekce? A jak dlouho? A vajíčka Ti brali kdy? Já začnu začátkem prosince brát antikoncepci, tak mě zajímalo, jak dlouho co trvá. Díky

betys
18. lis 2009

Ahoj holky.
Luci s maminkou mě to mrzí
ellenka-pěkná úrodičky 😉
Já jsem byla dneska na kontrole.Byla to spíš gynek.prohlídka.Dělali mi stěry.Jinak všechno v pořádku.Mám trochumálo železa tak ho budu ob den zobat.Dr.Říkala že už brzo začnu cítit pohyby.Za 14 dní jdu na krev na tripl.A pak za dalších 14 zase kontrola.Mojí ségře potvrdili těhotenství uktrazvukem.Je 5 tt takže úplný začátek.Dneska je konečně krásně.Jdu ven se psem. 😎

lnk
18. lis 2009

Ahoj Betys, toto letí, už budeš cítit pohyby, vždyť nedávno jsi začínala stimulku 😉
Tak ať ti uběhne i to těhotenství a máš bobka v náručí. 🙂

betys
18. lis 2009

Holky byly jste ve 20 tt na UTZ na Veveří?Doufala jsem že třeba budu vědět pohlaví do Vánoc ale nevím jestli se to stihne.Ono to není zas tak důežité.Ale těšila jsem se... ☹
Sestřičja měla dneska htozný frmol tak jsem se nestihla na všechno vyptat.Bylo tam plno těhulek.

jeany
18. lis 2009

Betys, mně si na Veveří rovnou obejdnali na genetiku s plodovkou a tam počítám, že řeknou i co to bude. Ale tu plodovku si můžu rozmyslet,a le na rozhovor s genetikem chci jít. Jsem objednaná na 21.12. a když půjdu s žádankou, tak je to zdarma. Takže řeknu v pondělí mojí Dr a nechám si napsat žádanku.

jeany
18. lis 2009

A trippl testy jsou v 16 tt, ne? Já jsem objednaná na to Veveří a to budu v 17 +5 tt. Víc se dozvím od své dr. K té jdu v pondělí 23.11. Ona ani neví, že jsem se objednávala na to Veveří. Naposled mi řekla, že tomu nepřikládá význam, že stejně pak půjdu na ty trippl testy. Takže jí v pondělí jí předám papír z Veveří a jsem zvědavá co mi řekne. O nic nejde, stejně jsem si to hradila sama.

elllenka
18. lis 2009

natalka28: jak dlouho jsem braa antinu už přesne nevím, ale bylo to zhruba měsíc pak jsem stimulovala od21.10.2009, Punkce 17.11.09. Měla jsem dlouhý protokol, který mi po prvním ultrazvuku změnili.

jarkabilik
18. lis 2009

jeany ty jsi se zrovna objednávala i na další kontrolu?kolikrát se za těhu vůbec chodí na takové vyšetření?

hanulinecka
18. lis 2009

Kráásné poledne 😵

Lucinko s maminkou je mě to mooc líto ☹ ☹

jaru jestli mužu odpovědět za janču tak se chodí ve 12,20 a 30tt na větší UTZ kde se všechno kontroluje jinak jednou za měsic poradna ke konci jsme chodila jednou za týden a na pásy já přenášela tak po terminu jsme chodila co 2 dny i na prutoky pupčeníkem atd...

jinak dneska je u náás kráásně dopo jsme byli venku a odpoledne pudjeme taky na procházku
zítra jdeme s marečkem na oční jak ho často bolí oči tak jsme zvědavá co nám řeknou 😔 a jestli se vubec nechá vyšetřit

elel máte super oplodněných vajíček .... 😵

jarkabilik
18. lis 2009

hanulinecka díky za odpověd sleduji že ted je více člověk sledován než před 18lety 😀

hanulinecka
18. lis 2009

no jaru to určitě naše mamka vždycky říká,že stím těhotenstvím naděláme 😀 😀 😀 samá kontrola utz jsme naštvaní když nám neřeknou pohlaví atd..... 😀 dřív nic nebylo akorát tchyně říkala,že byla na rengenu měli podezření na trojčata,ale nakonec byli jen dvojčata 😀 😀 😀 a říkala že poprvé šla k Dr až asi v 7 měsici 😀 😀 😀

hanulinecka
18. lis 2009

a to vlastně jěšt tchyně měla připravený jména na hoky aničku a marušku a ted porodila a řekli jí ,že to jsou 2 kluci a ona,že neví jména tak ji dr.říkal at si něco vymyslí a ona Aleš a Marek 😀 jen tak střelila z rukávu 😀 😀 😀 druhý den se jí to rozleželo ,že mohla dát po tatínkovi Pepík a po ní třeba Milan,ale už to diky bohu nezměnila 😀 😀 😀

jarkabilik
18. lis 2009

hanulinecka tak to asi není jediná co si to myslí ale oproti dřívějšku je hodně věcí které se zlepšili a je to moc fajn 🙂

elllenka
18. lis 2009

Já si pohlaví nenechám prozradit, budu chtít překvapení 🙂 Já už se tak těším jak budu vybírat oblečky, kočárek a tak už se moc těším- doufám, že to dřív nebo později výjde 🙂

hanulinecka
18. lis 2009

ellenko neboj to přijde a už brzo 😵 😵 😵

taky jsme si nechtěli říct pohlaví hlavně teda MM a pak jsme byli na UTZ v tom brně a dr.říká chcete vědět pohlaví a MM řekl že jo 😀 😀 pak že to nikomu neřekneme vydrželi jsme to měsic a pak to roztroubili napodruhé bych si to taky nechtěla nechat říct a to už bych vydržela 😉 ,
až pak jednou z Marka vylezlo,že je rád že jsme si to enchali říct,že jeho tatínek by se to nedozvěděl co se nám narodí umřel taky týden před Marečkovým narozením 😔 😔 😔 😔 😔 bylo to taky hodně smutné marek nevěděl jestli se těšit na miminko nebo truchlit pro tatínka chjooo ten život je opravdu tak těžky a někdy nespravedlivý 😔 soucítím s lucinkou mooc na ni myslím ☹ ☹

jarkabilik
18. lis 2009

hanulinecka to musel být dobrý šok 😀

jeany
18. lis 2009

Ahoj Hanuli
Jary, já ani nevím, kdy se na co chodí. Tento test v 1.trimestru je nepovinný. Vím, že pak jsou trippl testy a pak už nevím. Informace hledám na netu. Už jsem si i něco našla a vytiskla, tak si to doma v klidu přečtu.

jarkabilik
18. lis 2009

hanulinecka takže vlastně víš jak ted Lucce je já si to po pravdě nedoáži představit být v této situaci asi bych se vysypala psychicky ☹

hanulinecka
18. lis 2009

jani ano tento test je nepoviný,ale i tak se chodí na screening ve 12 tt kde taky zkoumají naUTZ miminko akorát je to bez krve atd..v tom 20tt je veliky utz srdce,zkoumají se všechny orgány atd a ve 30tt taky se dívají podrobněji na miminko
v 16 tt jsou ty triplle,ale to jen naberou krev pak myslím kolem 30tt dělají stěry jestli nemáš toho streptokoka když jo musí se při porodu dát kapačka s antibiotiky a jěště jednou berou krev myslím jaký máš RH faktor v krvi

jary jj vím bylo to hrozně těžké období ,ale více pro Marka byl jeho miláček i když bydlíme 300km daleko i když pro mě taky čeklai jsme na přichod našeho vymodleného miminko a on musel truchlit za tatínka tenkrát já měla termín 4.11 a on 30.10 umřel bohužel jsme na pohřeb nejela nedala bych to byla jsme na rozpadnutí a on jel jen na otočku tak si dokážeš představit 300km tam 300zpátky během dne na pohřeb a hned domu kdybych začala rodit mooc ho obdivuju jak to všechno ustál chudák ani ne nemohl opít a vybít to ze sebe co kdybych rodila 😔 😔
ted na dušičky mareček všem hrdě říkal ,že byl zapálit svíčku dědečkovi,že tam spinká 😔

betys
18. lis 2009

jeany-mě bude tripl dělat moje Dr.Na genetiku nejdu,zatím to nepovažujeme za nutný.Zkusím si zavolat na Veveří,jestli se to stihne ještě před Vánoci nebo až později.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru