CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
25. lis 2009

Vr ozpise mam nejpozději 4.12. tak mam ještě čas jen mě to tak orientačně zajímalo,neradbych aby se to muselo posouvat.

lucifirek
25. lis 2009

mrkvička,jestli s tím nemíváš problémy,tak si myslím,že to nebude problém,i proto tu HA dávají,aby měli větší jistotu termínu ms.Aspon tak jsem to pochopila.

mrkvicka28
25. lis 2009

no právě já ms vlastně vůbec nemívám, abych mohla začít brát HA tak jsem dostaval mega dávky utrogestanu, ale přišlo to tak jak naplanovali, lae ted se trochu bojím

lucifirek
25. lis 2009

mrkvička tak uvidíš,zatím bud v klidu,snad to přijde,jak mají naplánované. A když ne,tak oni s tím určitě něco udělají.
Tak já dneska snědla skoro celé pomazánkové máslo. ráno jenom jogurt,k obědu jsem měl dva krajíce chleba s pom.máslem a rajčetem .Pak ty fazolky a ted jsem dostala hlad,tak sjem si dala dva rozhlíhy zase s pom.máslem.

mrkvicka28
25. lis 2009

Luci: to je dobře že ti chutná a pomazánkové máslo je moc dobré taky ho miluju

jarkabilik
25. lis 2009

mrkvicka to mas jeste casu dost hlavne nebude ve stresu at si to nezastavíš tím 😉

mrkvicka28
25. lis 2009

Jarkabilik: no to máš pravdu zatím je dost času snad to vyjde dobře.

jimmy1
25. lis 2009

Holky dobrou, jsem dneska úplně vyřízená, byl to náročnej den. Mějte se pěkně. Papa 🙂

jarkabilik
25. lis 2009

Přeji všem hezkou dobrou noc a pěkné sny.

jeany
26. lis 2009

Ahoj 🙂
Tak jsem už zase v práci. Dnes se mi nějak špatně spalo. Ještě, že už bude zítra pátek.

lnk
26. lis 2009

Ahoj mrkvička,
tak mně se stalo, že jsem to nedostala do toho data, co byl v rozpisce, tak jsem volala na Unicu. Protože pokud to do toho data nedostaneš, tak nesmíš začít brát ty léky, jak jsou v rozpisce! TAk jsem tam zavolala, asistentka mi řekla, ať počkám ještě 2 dny a pokud stále nic, tak mám zavolat znova. Naštěstí jsem to za ty 2 dny fakt dostala... 🙂
Jde o to, že oni ti celou rozpisku léků posunou o ten počet dnů, o kolik to dostaneš později...
Ale jelikož tys měla problémy s menstruacema, žes je neměla, tak možná ti řeknou, ať si hned zajdeš na nějakou vyvolávačku, to nevim.
Každopádně pokud to nedostaneš, volej ihned Unicu, řeknou ti další postup.

hanulinecka
26. lis 2009

kráásné ránko

tak si dávám kafíčko a pujdeme s marečkem do centra si hrát 🙂 ,alespon nám to dopoledne uteče

všem díky za podporu ona to byla normální hádka,ale víte jak to je jednou ten kalich přeteče a vybuchnu ,ale to že je doma ticho pořád pokračuje.Někdy si říkám když si holky mezi sebou tak rozumí proč nám spojili zrovna s achlapama 😀
jinak co se týče tak od ponděli co je doma je celý dny na rybách,že by si vzala Marečka nebo tak to ne,ale je pravda kdyby si o něho řekl nepujčila bychmu ho 😀 no jo začarovaný kruh
je pravda,že Mareček mě všechno vynahrazuje je to moje láska 😵 😵

INK mužu se taky zeptat jestli náhodou nevíš,mám pracovní poměr na dobu neurčitou nedávno moje místo zaniklo,ale je to velká fabrika takže provoz tam je pořád ted když mě skončí mateřská mám nárok na odstupné??nebo mě mužou nabídnout práci v jiném oboru a já to musím vzít???děkuji jestlibudeš vědět

betys
26. lis 2009

Dobré ráno.
hani-obno je to s těma chlapa těžký.Ten můj mě teď celkem opečovává,ale z toho udělá tekovou blbost a zachová se jako sobec.Tráví dost času u jeho rodičů a to je mi líto.Jsem doma dost často sama a když něco řeknu tak je zle.On je jinak strašně hodný,možná si to ani neuvědomuje jak mě to trápí.A taky mi občas vyčte že máme málo sexu.Ne teď během těhu ale před.Jenže já jsem nikdy nebyla žádná erotomanka.Mám ho ráda,sex s ním se mi líbí ale prostě mi to stačí jednou týdně.Jenže to on nechápe a začne s takovýma těma řečma-že se mi to nelíbí,že to dělá špatně....No hrůza 😠

elllenka
26. lis 2009

hanulinecka: třeba se to ještě spraví. Určitě zase bude dobře, držím palce.

mrkvicka28: Také jsem se bála, že to do toho datumu nedostanu, také jsme musela chodit na vyvolávačky a měla jsem opravdu obavu, ale dostala jsem to mnohem dřív. Nedělej si s tím starosti uvidíš jak to bude. Přinejhorším ti na Unice řeknou co dál.

jeany
26. lis 2009

Hanuli, taková výměna názorů je někdy i potřeba. Je potřeba říct co se komu nelíbí. Pořád lepší než to dusit v sobě. I po dešti vyjde slunce. 😉 Užívej se Marečka a snad se to časem vysvětlí.

Mrkvičko, taky jsem měla obavy, zda to včas dostanu a dostala jsem to do týdne, takže až tak za 6-7 dní. Když by jsi to neměla, zavolej do Uniky, tam by ti určitě poradili a ono vědí co dál. Věřím, že máš obavy, to jsme měli všechny. Držím palce, aby ti to vyšlo a nemuselo se to celé posunovat. 😉

Ellenko, jak se cítíš? Jsi víc unavená?

elllenka
26. lis 2009

jeany: Právě už unavená nejsem vůbec, teda trochu jo, ale to je asi tím, že jsem doma a nejsem na to zvyklá. Tak tu teď pobíhám a vymýšlím co bych dělala 😀 Pořád čekám na nějaké ranní nevolnosti nebo něco takového, ale nic. Tak už se smiřuji s tím, že se nám to nepodařilo a že se po 8.12 vrátím do práce. Sice si ještě dávám pozor, netahám nic těžkého, vysávám každý den jeden pokoj 😀 koupila jsem si nový vysavač a ten se tak přicucne ke koberci, že s ním vysávat je pěkná fuška 😀 Přemýšlím, že dneska nebo zítra upeču perníčky. A dívám se po vánočních dobrůtkách musím něco upéct, když už jsem doma 😉

elllenka
26. lis 2009

jeany : a co ty? Všechno je v pořádku? Miminko kope jak má?

jeany
26. lis 2009

Ellenko, nevzdávej to a nepřemýšlej, že se to nepodařilo, to ještě nemůžeš vědět. Já například nikdy žádné ranní nevolnosti neměla a vidíš jsem v 15 tt. Já jsem až tak kolem 10 tt měla očasné večerní nevolnosti. Miminko cítím, v bříšku cítím šimrání a občas to tam trošku píchne.
A vem si, že do 5-6 tt jsem nevěděla, že jsem těhu a žádné, ale vůbec žádné příznaky jsem neměla. Takže u každého to je jinak. Držím palce a doufám, že nám pak napíšeš pozitivní zprávičku. Věřím v to. 😉 Všechno šlo u tebe nádherně.

elllenka
26. lis 2009

jeany: Děkuji, moc bych si to přála, byly by to krásné vánoce pro celou naši velkou rodinku.

jarkabilik
26. lis 2009

ahojky zdravím všechny a přeji všem hezký den 🙂

elllenka
26. lis 2009

Holky co tak trochu předvánoční téma? Budete péct na vánoce? Co kupujete tatínkům a dědečkům? S chlapama mám vždy problém 😒

bobbule09
26. lis 2009

Zdravím všechna děvčata, po delší pauze jsem opět zpátky. 🙂
Stěhovali jsme se a trvalo nějakou dobu,než jsme se zabydleli a aklimatizovali. A samozřejmě než nám zapojili internet 🙂.
Moc mě mrzí,že jsem se nedostala na srazík,tolik jsem se těšila,že vás holky poznám osobně a sklátila mě nějaká pitomá viroza a měla jsem antibiotika. ☹
Jinak je u nás vše při starém,těhotná samozřejmě nejsem,jak jinak 😠 To bych musela mít taky někdy ovulaci,že jo?
Tak to necháváme na přírodě,zázraky se přece jenom dějí,viď Jeany? 🙂

jeany
26. lis 2009

Bobbule ahoj, tak tě tu po delší době mezi námi vítám. Jo, jo, zázraky se dějí. 😉

lucifirek
26. lis 2009

Ahoj Bobule,to jsme rády,že tětu vidíme.
Tak k těm vánoců,včera jsem zjistila,že v neděli začíná advent a já nemám nic nachystané,tak budu mit aspon první činnost. musím udělat nějakou adventní výzdobu. A cukroví,určo budu píct taky,ale letos omezeně,loni jsme to tu měli strašně dlouho.

bobbule09
26. lis 2009

Každý den,když letí vrány kolem našeho okna,tak na ně volám: K nám, k nám! a pořád nic ☹
Asi musím víc křičet 😀

jeany
26. lis 2009

Ellenko, já peču také perníčky, pak dělávám rohlíčky, linecké, rafaelo, tlapky, burisonové koule, marokánky, kokosový salám, oříškové kuličky, úlky a teď už si dál nevzpomenu, ale vím, že 1 rok jsem napekla 13 druhů. Teď už něco vynechám, moc u nás nešel ten kokosový salám a linecké. Nejvíc jdou marokánky, ty dělám ze 2 dávek a jsou vždy první pryč, pak manža má rád burisonové koule s karamelem. Já začnu péct perníčky asi příští víkend. A to ostatní peču až týden před vánoci. Co pečeš ty?

elllenka
26. lis 2009

bobbule09: Ahoj, já to samé říkám čápům, ale už u nás nejsou zbourali cukrovarský komín 😒 Tak to zkoušíme v Unice.

elllenka
26. lis 2009

jeany: Já jsem vždy pekla tak 5 druhů a jinak jsem něco málo koupila a ostatní jsem dostala od babičky a od tchýně, ale letos bych chtěla hodně péct.

Co je ten kokosový salám? Kde kupuješ karamel? Nějak ho nemůžu nikde sehnat.

Já peču nejvíce perníčky, marokánky (to má manžel strašně rád), linecké, vanilkové rohlíčky, masarykovo cukroví.

lucifirek
26. lis 2009

Tak to já to moc nepřehání,letos tolik péct nebudu,nerjradši máme,rohlíčky,linecké,kokosky, nějaké kuličky,kokosový salámek,solamilové tyčinky,dvoubarevné dortíčky.

lucifirek
26. lis 2009

elllenka co to je masarykovo cukroví.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru