CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka tak jestli tam máš kod a oni budou nenechaví a zjistí si ho tak nevím no

elllenka
17. srp 2010

@drndapetka : Lístek na peníze teď v ruce nemám, ale myslím, že mi tam nic doktorka nepíše. Opisuje jen číslo neschopenky a to začíná číslem B, ale podle mě je to číslo neschopenky a né kod nemoci- ale nejsem účetní tak to moje tušení není 100%

elllenka
17. srp 2010

@drndapetka : Já to v práci neřekla i když viděli razítka z Unici, ale co už. Chtěla jsem předejít tomu, že by si za mě našli náhradu a mě vyhodili ...

drndapetka
17. srp 2010

@elllenka tak já minulký rok byla taky těhotná a ležela jsem měsíc, a věděli že jsem těhotná a nikoho místo mě nenašli, po potratu jsme se v pohodě vrátila do práce, všichni mě přivítali.....navíc mám v práci zástupkyni, takže i kdyby měli pak třeba čekat do 12týdne těhotenství jestli je to dobrý a pak si najít náhradu tak mi je to jedno, protože bych na neschopence stejně už zůstala až do mateřské. Buď se v září prostě vrátím zpět, nebo už zůstanu doma až do porodu

drndapetka
17. srp 2010

@elllenka a nemám , co ztratit, stejně mám smlouvu do 4.listopadu a člověk nikdy neví jestli mu ji prodlouží nebo ne 😒

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka hm tak v dnešní době s tou prací je to nahouby ,já mám na dobu neurčitou a stejně nevím jak to bude chcou obchod zavřít pro neziskovost a vím to akorát ja ostaní chosí do práce jako že se nic neděje a já nemužu nic říct .Chcou to ještě 1 mšsíc vyzkoušet a pak že se uvidí 😖

vodni
17. srp 2010

@drndapetka zrovna dočítám, dorazila jsem až teď celá nedočkavá. To je supeeeer!!!!! A ještě s Frgalou 🙂 gratulka nejen k svátku, ale hlavně k folíkům! Ta jejich velikost je skvělá, dnes by měly být 12, tak to máš šampoónů 😉 Sliznice je myslím taky ok. Já měla to stejné a u dalšího UTZ to povyskočilo

vodni
17. srp 2010

@raduza2 @drndapetka mi říkali, že menopur v ledničce být má - napsali mi to i na tu obálku

elllenka
17. srp 2010

@drndapetka : aha, já mám smlouvu na neurčito a jelikož pracuji v chlapském kolektivu tak se na těhotenství a mateřskou nepohlíží nějak moc radostně a vlastně jsem v práci vždy tvrdila, že dítě nechci a tak byli klidní ... nejspíš kdybych řekla, že chci mimčo a že se o něj snažíme tak bych měla výpověď hned na stole ...tak jsem nechtěla ryskovat

drndapetka
17. srp 2010

@vodni ahoojk kočeno, mooc děkuju 😀 menších než 12mm bylo myslím jen 3 nebo 4, takže doufám ( ťuk ťuk ), že to bude dobrý 😉

drndapetka
17. srp 2010

@vodni mám ho taky v ledničce, s tím nic nezkazím ne? 🙂

drndapetka
17. srp 2010

@vodni na tu sliznici.....zdvihá ji i Puregon nebo se mýlím? 😕 Kolik má asi sliznice po mrše?

vodni
17. srp 2010

Uf, tak jsem vás prolítla 😉 to jsou super zprávy 🙂 mám moc radost!!!! A taky jsem zvědavá na tečkovanou 😉
Teď koukám, že jsem napsala, že má @rndapetka spoustu "šampónů" 😀 😀 😀 no, měli to být šampióni 😉 😝 😀
Na tom Frgalovi holky prostě něco je. A zajímavý je, že to něco působí i na ty naše chlapy - můj manža doktorům většinou nevěří a o gynekolozích obecně si myslí, že jsou "vždycky nějací divní", ale s Frgalou to bylo jinak 😝 Moc ti Peťko přeju, že ti tu super zprávu dnešního dne říkal právě on. a hlavně, ty folííííky, jej, to je hned na světě veseleji 😵 😵 😵

vodni
17. srp 2010

@drndapetka jo, s tou sliznicí nevím, důležitý je, aby měla při další kontrole UTZ nějak min 7mm, ale to ta tvoje bude krásně mít 🙂 K té neschopence, já si ji teda nechala minule napsat od praktické doktorky, ale asi bych prostě odevzdala neschopenku s tím, že předpokládáš, že bude na dva týdny, ale určitě to říct nemůžeš. Důvod pracovní neschopnosti v případě neschopenky od lékaře nemáš povinnost někomu sdělovat. Na razítku unicy je "pro léčbu neplodnosti a ženských nemocí" to je myslím až dost konkrétní (pro mě to bylo až moc konkrétní, proto jsem to vyřešila u obvoďačky), tak by se snad ani ptát nemuseli... 😉

drndapetka
17. srp 2010

@vodni šamponů 😀 😀 😀 😀 Já si to přečetla po svým 😉 Ani nevíš jak moc bych chtěla, aby byla OPU už v neděli, mám pocit, že to břicho za chvilu neunesu 😀

vodni
17. srp 2010

@drndapetka však si představ, kolik jich tam je a jak jsou velký 😀 😀 😀 😀 😀 To tě bude muset manža nosit na rukou 😉

drndapetka
17. srp 2010

@vodni on mi to Frgala na UTZ i ukazoval, bylot o hezky vidět a byly strašně veliký, nechápu, jak se to do toho břicha může všechno vlízt 😀

vodni
17. srp 2010

@drndapetka no ale vždyť to určitě v neděli bude 🙂

vodni
17. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Jeee, za chvíli budeš taky v //-čekárně, sice se tady mineme, ale tak tak.... 😉

drndapetka
17. srp 2010

Tak už jsem to oznámila v práci. Nejdřív nic nechtěla vědět, pak se zeptala jestli jdu do nemocnice, tak jsem řekla, že jo, že jdu na zákrok, a ona gynekologický a já jo....tak mi popřála hodně štěstí a bylo to.....asi jsem tak udělala dobře.....na oznamování tějotenství bude času dost 😀

drndapetka
17. srp 2010

@vodni uf, bych tu čekárnu chtěla přeskočit, to nejde? 😀

drndapetka
17. srp 2010

Tak, za půl hoďky vyrážím na nehty, za odměnu 😀 Se těším 😉

vodni
17. srp 2010

@drndapetka jo, tos udělala dobře, a nelhala jsi, zákrok to je, gynekologický taky, a v nemocničním pokoji si taky chvilinku poležíš 😉 Nechám si na nehtíky vymalovat 17 puntíků??? 😝

vodni
17. srp 2010

chjo, já dneska nějak blbě píšu, vždycky ten překlep udělá jiný slovo, který pak mění smysl 😀
--> "Nechአsi "

drndapetka
17. srp 2010

@vodni dobrý nápad...na oslavu 😀

drndapetka
17. srp 2010

@vodni ale prstíků mám jen deset a aby to signalizovalo všechny folíky, co mám, to by se tam všichni nevešli 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
17. srp 2010

kočky co se týká ještě té sliznice tak podle mě sliznice při mrše odchází z teěla ven ,takže by měla být normální

drndapetka
17. srp 2010

Holky, nechci strašit, ale dneska jsem sedozvěděla, že té mé známé, co chodí do repromedy, tak to na po druhý nevyšlo 😔 Ještě, že jsme v Unice 😀 ne, je mi fakt líto, měla vše o.k. a na po druhý s tím počítala, ach jo ☹

raduza2
17. srp 2010

na chvíli jsem odskočila a vy jste toho tady naprdali 😀

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 myslíš jako, že sliznice odejde celá? jako, že pak začíná od nuly? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru