CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

elllenka
4. říj 2010

Holky toto jsem si také říkala, když se nepodařilo hned tak u KETu je šance daleko menší a moc jsem tomu nevěřila a nakonec jsem ráda, že něco jako KET existuje. Mě to zdůvodnili tím, že moje tělo nechtělo první embrijka přijat kvůli hormonům, které jsem do sebe musela dostat. Je pravda, že jsem stimulaci docela špatně snášela.

mufinka0
4. říj 2010

@elllenka 🙂 Ahoj .-) Já si taky stimulku zrovna 2x neužívala,..a taky jsem měla vysoké dávky. Tak snad je to jak říkáš,...snad se nám už povede KET. 😔

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 nadi.... ja jsem mela jednu hatchujici blastocystu a jeste jednu to vysoke stadium.... copak jsem pesimisticka? 😀 😉 u tebe to chce ted cas!!!!!!!!!!!!!!!!

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 ty máš taky hned na všechno odpověď,člověk tě ani nijak nemůže povzbudit 😀 😉

mufinka0
4. říj 2010

@pampeliska36 Ty jsi měla taky hatchující??? To jsem nevěděla,..já myslela že jen blastocysty. 😕 To máš jedno,..člověka nezměníš,..musím si tím projít. Stejně jako jsi tím procházela ty 🙂

lenceslava
4. říj 2010

Ahoj. @mufinka0 já si ted vyčítám že jsem si přece jenom nenechali zmrazit ty morulky.Aspon nějakou naději bych měla.Moc myslím na @drndapetka. Snad nám dá vědět jak dopadla.@raduza2 přeju ti mooooooc štěstíčka do boje,i @pampeliska36 a @vodni. Co já bych dala za to kdybych byla na začátku.Já jdu zítra ke gyn na vyndání stehů,jsem zvědavá co mi řekne. Po takovém zákroku by si člověk měla asi dát ve snažení chvíli oraz ne?To si asi budu muset nechat předepsat antiko.

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 a bud ráda za nanučky vem si že já je ani nemám 😒

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 ja jsem mela zase pocit, ze jsem po tom mirnem stadiu hyperstimulaku trosku "rozbomardovana" nebo jak to mam rict... ted se budu taky vic tesit na KET 🙂

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 No jo,..to víš. Zklamání je zklamání... 😀 Ale hele,..já si toho že mě tady držíte moc vážím. Neberte to tak, že vás chci nějak pálkovat to nééé 😅

raduza2
4. říj 2010

@lenceslava ahoj lenulí 😉

mufinka0
4. říj 2010

@lenceslava Mě řekli, že mi dělali i revizi dělohy, protože z toho vejcovodu to nateklo i tam,..a musela jsem si dát oraz 6 měsíců. 😒

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 jojo ja mela taky nadi 😉

mufinka0
4. říj 2010

@lenceslava Oni vám doporučili je zamrazit, nebo ne??

raduza2
4. říj 2010

@mufinka0 jéééé to zas ne myslela jsme to ze srandy 😀

pampeliska36
4. říj 2010

@lenceslava ahoj berusko!

mufinka0
4. říj 2010

@raduza2 😀 já vím,..já taky!!!

elllenka
4. říj 2010

@mufinka0 : Určitě, tělo si teď aspoň odpočne a KET už není tak náročný, teda aspoň u mě to tak bylo. U stimulace jsem musela zůstat doma jak mi bylo špatně a nevydržela jsem v práci ani sedět :( a jen jsem spala a při Ketu jsem chodila do práce až do potvrzení těhu, možná i to mi pomohlo, že jsem na to neměla moc času myslet 🙂

mufinka0
4. říj 2010

@elllenka Fakt?? Já teda asi do práce chodit nebudu,..nevím. Máme tady hrozný vzduch a taky stres. 🙄 Asi bych byla minimálně týden doma. To se taky testuje až za těch 14 dnů?? A jak se stimuluje před KET?

elllenka
4. říj 2010

Ještě mám zamraženo na jeden pokus tak za rok budu doufat, že se zadaří 🙂

lenceslava
4. říj 2010

@mufinka0 zbyli nám dvě kompaktované moruly A kvality a embryoložka řeka že mají zkušenost takovou že rozmražení většinou nerozchodí,tak jsem dali na ni.A já si to samozřejmě ted vyčítám.

mufinka0
4. říj 2010

@lenceslava aha,..tak to je jasné. V Repromedě mrazí i moruly. 😒 Myslím teda...Některé holky neměly všechny blastocysty a mají taky mrazáčky. Ono,..stojí to prachy,..ale aspoň nějaká naděje tam je. 😒 Teď už nemá cenu si něco vyčítat! Jinak k té revizi,..Leni, já si myslím že ji dělají pokaždý u mimoděložního, protože přeci jen v děloze se i tak hromadí a narůstá sliznice jako u těhu normálního a oni to potřebují vyčistit. Pak doporučují po revizi půl roku netěhotnět. ☹ Ale tvoje gynekoložka ti řekne jistě víc 🙂

mufinka0
4. říj 2010

@elllenka 🙂 Bylo by to super 🙂 Sestřenice taky otěhotněla z 1 IVF 2x 🙂 Obojí z KETu. Z čerstvých se jim taky nezadařilo,..ale nevím jaká měla stádia embryjek. Já jsem se děsila že jsem měla teď takovou kvalitu a stejně nic,..že z KETu se to prostě nemůže povest. 😅 A třebas to opravdu tělo odmítalo díky těm hormonům, kterýma jsem byla nadopovaná. 😝

pampeliska36
4. říj 2010

@elllenka ja se chystam po KETu taky chodit do prace... nemam uz moc dovolene a neschopenku si bohuzel nemuzu dovolit.... takze to vidim jen kratkou dvoudenni dovolenou a popr. vikendem a pak pujdu do prace... uz jsem si domluvila klienty, ze je nebudu mit v tom obdobi a tak budu malo cestovat a vic sedet v praci na prdeli 🙂

pampeliska36
4. říj 2010

@mufinka0 straaaaaaaaaaaaaaaaaasne moc lidem se to povedlo z KETu 😀

pampeliska36
4. říj 2010

@raduza2 ty budes mit tedka IVF a uspesne IVF 😉

elllenka
4. říj 2010

@mufinka0 : Vzala jsem si rozpis z KETu-
11den od menstruace- ultrazvuk
14.den- Pregnyl 5000IU
16-20den- Agolutin
20den- přenos embria

Potom píchat agolutin, brát estrofen 3xdeně - 18dní a Pregnyl 1den, 4den, 7den po transferu

Takže celkem pohodička 🙂

pampeliska36
4. říj 2010

@elllenka tak to budu mit ja 😀 diky za info! 😉

lenceslava
4. říj 2010

@mufinka0 no oni i v unice mrazí horší kvalitu. Někdo z těhulí tu psal že měli 7 a 9 buněčné mražáčky a z 9ti buněčného mají ted mimi

raduza2
4. říj 2010

@pampeliska36 no tak já doufám že bude úspěšný 😵

elllenka
4. říj 2010

@pampeliska36 : Já si naddělávala i návštěvu v Unice, nechtěla sjem, aby se to v práci vědělo. První pokus se rozkřiknul- mrchy z ekonomického to rozšířili po firmě :( Tak jsem nechtěla nosit propustku s razítkem z Unici.
Dovolenou jsem také nedostala i když jí mám spoustu ještě z loňska :(
Ale byla jsem docela ráda, přišla jsem na jiné myšlenky, doma bych se užírala :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru