CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

elllenka
4. říj 2010

@pampeliska36 : Proti prvnímu plánu mi toto příjde jako hračka 🙂
manžela pak docela mrzelo, že bude píchat tak málo 😀

pampeliska36
4. říj 2010

@elllenka 😀 😀 😀 to jsou same pozitivni zpravy do KETu... diky moc! 😉 jsi zlata!

elllenka
4. říj 2010

@pampeliska36 : Nejsem zlatá, jen Unica a doktoři tam 😀
Vím moc dobře jak Vám je, já ten první neúspěch měla loni před vánocemi. A to jsem si moc přála dát pod stromeček rodince maličkatý dáreček, že bude o jednoho člena víc 🙂 Moc jsem chtěla dát pod stromeček každému nějakou věcičku pro miminko, no a letos pokud se miminku bude chtít tak bude pod stromečkem miminko 😀

elllenka
4. říj 2010

Holky moc vám všem držím palce a KET je bezvadnej i když stojí penízky- pojišťovna na něj nepřispívá, ale stojí to za to 🙂

pampeliska36
4. říj 2010

@elllenka hele to stoji kolem peti tisic, ze? nejsem si zcela jista 😨

elllenka
4. říj 2010

@pampeliska36 : Platila jsem 4tisíce za KET + léky a to už netuším kolik bylo, pokaždé jsem si zapoměla říct o účet :( a automaticky mi ho nikdy nedala :(

stazina
4. říj 2010

Ahoj ....nemáte nikdo číslo na jezuličku? snad je všechno v pořádku...
@pampeliska36
@elllenka i já děkuju za info o KEtu...zítra jeden do poradny, tak uvidím, co nám řeknou..my tam máme 1 6B a dvě 5B...myslíte, že to mám rovnou zabalit? A myslíte, že je nechají jeden nebo dva dny?
Kluci jsou z 8B a 7B....

@mufinka...chápu, že nemáš chut dál bojovat,ale třeba to brzo přejde, moc bych ti to řpála...ale Ket bych nezavrhovala, i já znám spoustu holek, kterým se to takhle povedlo!!
@lenceslava- můj dr. říkal, že by se mělo počkat alepson 3 měsíce. 😔

stazina
4. říj 2010

@raduza2 ahoj, jestli bdu muset čekat an ten hormonální profil, tak půjdem do boje spolu🙂ato bude tvé 2Ivf?

elllenka
4. říj 2010

@stazina : Budu držet palce, aby vám řekli zítra dobré zprávy. Nic dopředu nebal, když je zmrazili tak určitě šance je. Jinak by je nemrazlili 🙂 Ale jak moc jsou dobré nebo ne to nedokážu posoudit ani u sebe ... nechávám to na odbornících z Unici, věřím, že ví co dělají 🙂

stazina
4. říj 2010

@elllenka no, oni do papíru nám na psali, že jsou zmrazený na přání...tak nevím, jestli to náhodou opravdu neznamená, že nejsou dobrá..

raduza2
4. říj 2010

@stazina jj ,to bude moje druhé IVF a doufám že poslední a úspěšné

pampeliska36
4. říj 2010

@stazina good luck 😉

pampeliska36
4. říj 2010

@raduza2 POSLEDNI A USPESNE!!! 😉

pampeliska36
4. říj 2010

@elllenka jojo taky s tim tak pocitam... kolem 5 tis. kc... 🙂

raduza2
4. říj 2010

@pampeliska36 musí 😀

pampeliska36
4. říj 2010

@raduza2 😉

hhaanka
4. říj 2010

Hele Stázino, neštvi mě🙂 Vždyť jsem ti říkala, že dost často se naopak chytí menší embrya než větší. Mluví se hodně o 8B, ale dost holek tu před dvěma lety psalo, že mají nejlepší zkušenosti se 6 a 5B, tak to nevzdávej před bojem. Ty se prostě bojíš, že bys klukům dodala do roka holčičku, ne? Ale my bychom kamarádku braly🙂 Kluci vypadají, že by Elču spíš přeprali... Zítra držím pěsti. Já dnes volala na gyndu, tak jdu v pondělí k dr. se domluvit, jak pořešíme druhé. Ráda bych nejdřív zkusila clomexal...., jestli mi ho ovšem dá, prý je to hrozný sajrajt a může se jen dva měsíce po sobě.

jezulicka
5. říj 2010

ahoj holki, tak jsem tady...včerejšek byl hodně náročný...od pů9 do půl 3 jsem byla na klinice...odběr proběhl v 10h.ale ležela jsem tam do 14h.po odběru mně bylo špatně strašně mě bolelo břicho a jak jsem se šla oblíkat tak jsem omdlela...takže jsem tam musela zůstat ležet déle...Měla jsem jen 6vajíček a dnes budu volat jak to vypadá...není mi i dnes nejlépe...ale byli jsme na pokoji 3 a co se ještě tam stalo...jedna ta holka co šla po nmně už byla po 3 na ivf tak při odběru se ji zastavil dech a museli ji resustitovat tak tam byl humbuk kolem katastrofa a to se mi udělala z toho ještě víc blbě..nechápu jak se můýže během takové krátké narkozy tohleto stát...do ted mám z toho šok..pak ji vezli sanitou do špitálu... 😨 ☹ ☹ ☹ to je co???

luciiiie
5. říj 2010

@jezulicka panebože...tak to je síla s tou holkou....brrrrr Přeju Ti, aby oplodnili všech 6 a ty se držely co nejdýl 😉 Utíkej odpočívat a hodně popíjej 😉

raduza2
5. říj 2010

@jezulicka ahojky ,tak to je mazec ,ale bohužel i takové věci se stávají 😒 .Chudák holka.
Jinak pěkná úrodička myslím že je to akorát ,ted hlavně aby se drželi všechny 😉 .Takže tfuj tfuj tfuj 😵

jezulicka
5. říj 2010

@raduza2 díky moc..uvidíme...snad budou bojovat...mě bolí celé břicho od včerejška i žaludek žlučník nechápu proč to tak bolí...předtím mě nic nebolelo..takhle...asi mi to tam celé rozvrtal...a a ni nevím jestli našel ten druhý vaječník ale asi ne podle počtu...

jezulicka
5. říj 2010

@raduza2 ale zase to bylo o něco lepší než minule to jsem měla jen 4 vajca.. 😒

raduza2
5. říj 2010

@jezulicka to je mi líto ž máš takové komplikace ☹ ,tak lež odpočívej a nabírej síly 😉

raduza2
5. říj 2010

@jezulicka to j epro mě dobrá vyhlídka já na tom byla taky tek jen 4 a nic po nich 😉

bobbule09
5. říj 2010

@raduza2 a já jich měla 16 a taky nic. Ani do mrazáku nám nezbylo 😝

elllenka
5. říj 2010

@jezulicka : To je strašné :( Radši jenom lež a odpočívej
Držím palce, aby se ze všech vajíček staly embrijka

jezulicka
5. říj 2010

o tak děvčata už to začíná...volala jsem tam a už máme jen 3embrijka...tak se ted modlím aby aspon ty tři vydržely.... ☹ ☹

ivetule
5. říj 2010

@jezulicka teda chudák holka. Ty se hlavně šetři a držím palce at ty tři vydrží. 🙂

lucifirek
5. říj 2010

@jezulicka teda tak to je něco,chudák holčina. Tobě držím palečky,at ti vaši tři bojovníčci vydrží. 😉

pampeliska36
5. říj 2010

ahojte holky... pane boze, co to jsou za zpravy 😨 no to je strasne!

@jezulicka moc na tebe myslim, at se dobre vyviji!!! mozna ti je tam supsnou uz brzo zpatky!!! 😉 at je ti lepe!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru