CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
19. říj 2010

@jezulicka hele, přeju ti, ať jsou tam pořádný dálnice a můžeš se radovat. 🙂 🙂

jezulicka
19. říj 2010

@teckovanaorchidej no kéž by jak moooc rád bych... 🙂

raduza2
19. říj 2010

ahojky holčiny

raduza2
19. říj 2010

@pampeliska36 tak to budeme bojovat spolu 😅

raduza2
19. říj 2010

@jezulicka držím palečky 😉

jezulicka
19. říj 2010

@raduza2 ahojky a díky možná už to zítra testnu to už je ted jedno zítra a pozítří musím.... 😀 😀

raduza2
19. říj 2010

@jezulicka to je fakt 😀

jezulicka
19. říj 2010

@raduza2 no uteklo to rychle nedávno jsem začínala píchat a už budu testit že??? 🙂

raduza2
19. říj 2010

@jezulicka nojo no,už se taky těším až padnu do toho kolotoče 😀

stazina
19. říj 2010

AHoj Holky, díky, snad se brouk zakousne a nepustí...jak nejsem zvyklá ležet, tak jsem včera vegetila u telky, ležela u toho v posteli a dneks a se nemůžu hnout jak mě bolí záda, takže dneks a radši jen posedávám...a zítra už bduu normálně fungovat a večer si pojedem pro kluky k babičce, tak mě brzo v rátí do reality🙂
včera mě pořád dloubalo v břiše, píchalo a tak a dneska vůbec nic...tak nevím, mám z toho divný pocit, že se tam nic neděje....

@jezulicka já jsem si taky ríkal,a jaká jšeš trpělivá...já mám tetsovat 2.11 a myslím, že to taky sfouknu už o den dřív🙂kdo ví jestli né o dva 😀 tak ti držím palce..
jo a já taky brečím, dneks ajsm si pustila film a jen trochu dojemnější scéna, už cabím...ale to jsou asi ty hormony.... předtím jsem v těhotenství brečal i u reklamy na kafe, jak mě to dojímalo a u sportovních novin🙂
@pampeliska36 tak to je super, že už se ti to blíží!!! 😉
@hhaanka no, ráda bych běhala po jevišti už za těhuly, ale když né, tak si udělám po divadlu čas na staré známé a půjde me to někam zapít..takže si naplánuj volno, ju? 😀 jen jestli vy nebude v půli snažení, vid? Abys nemusela jet domů oplodnovat.. 😀 teda, my se spolu snda nikdy nevožerem....nejdřív těhule Ty, pak já, pak kojení , a ted se do rtoho vrháme znova..... 🙂 však ono to jednou přijde a pak to bude velkýýý🙂)
Tak jo , opatrujte se, pa

jezulicka
19. říj 2010

@stazina no tak to určitě to taky zkusíš dříve nedá ti to.... 😉

jezulicka
19. říj 2010

@raduza2 už ti to ted uteče...a pak to sletí ani nevíš jak...

jezulicka
19. říj 2010

@stazina a čtu si o tom tvém bříšku včera se dloubal dnes odpočívá...to ti začne později...a nemusí to být každý den...si myslím já to mám taky tak jeden den hodně tlaky a druhý den úplně minimum.... 😉

stazina
19. říj 2010

@jezulicka tak si tak říkám, jestli to nebudou prdy🙂))a podle toho , co jíme ,nás pak dloubá ,nebo nedloubá🙂))slíbila jsem si , že se nebudu pořád pozorovat, takže už na dloubání nemyslím...
Tak zítra testni a my se budem radovat s tebou...těch špatných správ už bylo dost....

petulka64
19. říj 2010

Ahoj, zvažujeme který CAR si vybrat a tak bych Vás chtěla poprosit, protože navštěvujete Unicu, jestli byste mi napsali Vaše zkušenosti, dojmy, atd. ohledně tohoto centra, hlavně Brno. Díky

raduza2
19. říj 2010

@stazina opatruj drobka jak jen to půjde a držím palečky 😅

raduza2
19. říj 2010

@petulka64 ahojky tak co jsem postřehla tak v Brně jsou vyhlášený 2 cary a to Unica a Repromeda. Já osobně jsme na Unice spokojená jak s přístupem mudrů tak i sestřiček, jsou oK .

raduza2
19. říj 2010

@jezulicka no zatím se mi to táhne jak sopel 😀 😝

stazina
19. říj 2010

@raduza2 díky, budu ho opatrovat, al eněkdy to bohužel je málo platný...nechám to osudu a Bohu..
a neboj, ono to uteče, mě se to taky táhlo a podívej , za chvíli už budu vědět, co a jak....takže vydrž, ani nemrkneš a máš drobka(y) u sebe... 😉
@petulka64 my jsme taky spokojený s Unicou v Brně, personál je příjemný a jako car má i velkou uspěšnost...asi tak o tři až pět stránek zpět najdeš podrobné plusy a mínusy, co psaly holky taky zájemnkyni o info, tak na to mrkni 😉

elllenka
19. říj 2010

@petulka64 : Já jsem byla v Unice a byla jsem spokojená, hlavně mi vyšli vstříc a poslali mi poštou recept na léky i lístek na peníze, když jsem si o něj zapoměla říct. Ale nemám s čím srovnávat. každopádně se mi líbit přístup doktorů i sestřiček a mám pocit, že Unica má pěkně propracovaný návod nebo seznam- nebo jak to nazvat- prostě dají papír s jakoby kalendářem, kde je vypsáno co který den píchnout, jaký prášek polknout, kdy na ultrazvuk ... to ocenuji, bez toho papíru bych byla hodně nejistá.

hhaanka
19. říj 2010

@stazina : To máš pravdu, čím víc jsem se při minulých pokusech pozorovala, tím mi bylo hůř. Nejlepší je se zabavit a nemít na takový blbosti čas. A i přes tři nepodařený pokusy jsem si jistá, že když to prostě má klapnout, tak to klapne. Takže není důvod špekulovat.
Obecně děláte všechny snažilky maximum pro to, aby se to povedlo, tak už si to konečně řekněte, a přestaňte se stresovat. Je zbytečné přemýšlet, co šlo udělat jinak, lépe. Musíme si uvědomit, že některé těhu o tom neví třeba deset i víc týdnů (přirozeně těhu - fuj, to je skoro na těhle stránkách nadávka 🙂 ) a cvičí zumbu, lítají po schodech jak divé, umývají okna, žehlí, sexují, pijí a kouř, a dítě mají pak zdravé. Pokud jste měla některá potrat (nemyslím bioch. - to jsem měla též), tak je samozřejmě potřeba být opratrná, ale u ostatních si myslím, že je potřeba fungovat rozumně. Pro příklad: s manžou jsem po ET a KETech pár dní nesexovali, a když jsem se na to vyprdli a sexovali hned asi druhý nebo třetí den, tak to dopadlo🙂

raduza2
19. říj 2010

@stazina je mi jasný že s dvojčátkama to asi nepujde ,ale přeci jen držím palečky

jezulicka
20. říj 2010

ahojte holky...tak jsem dnes zkusila test už jsem nevydržela a je tam čárka sice ještě slabší než ta kontrolní ale je tam,jsem se dívala k jiným holkám, že ji měli ze začátku taky slabší a pak postupně sílela...tak snad to tam bude i nadále..mám pořád obavy a strach...

lenceslava
20. říj 2010

@jazulicka Ahoj. 😀 😀 Tichá gratulace a držím palce at je vše ok.

teckovanaorchidej
20. říj 2010

@jezulicka ahojky, tichounce ti gratuluju, šupni sem fotečku 🙂 , jakej máš testík?

raduza2
20. říj 2010

Ahoj holky.

@jezulicka tiše gratuluji a pžeji aby bylo vše tak jak má být

jezulicka
20. říj 2010

Holky...moc vám všem děkuji,ale stejně jsem stále v obavách ....
@teckovanaorchidej:jak ten testík vyfotím tak fotku vložím ... použila jsem MAMAtest

stazina
20. říj 2010

@jezulicka tak to je paráda!!Super!!!Drž se, a budem se těšit za 14 dní na vysledek utz, kde bude jistě všechno v pořádku!!! 😉

jezulicka
20. říj 2010

Holky,fotku jsem vložila ... živě to je viděl lépe než na fotce ..... vytvořila jsem album,tak koukněte ....

teckovanaorchidej
20. říj 2010

Jezuli, krása, moc ti přeju, aby bylo všechno v pořádku dalších 9 měsíců. Ulevilo se ti od nervíků? Jak se cítíš? 😅 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru