CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucen
autor
11. únor 2009

Lucifirku to bereš langerin že jo já ho beru taky a budeš ho brát až do pozitivního testu já ho beru už přes rok stále v kuse a krev mě nikdy nekontrolovaly.takže vubec nevím jestli ho třeba už neberu zbytečně ale víš co je supr že naposled mi frgala říkal že poslední pruzkumy prokázaly že ani není jisté zda se to po nich zlepší že to poznáme až s té krve co mi budou brát na ten další pokus.
Jarkobilik jsem ráda že jsi tu snámy 🙂

jarkabilik
11. únor 2009

lucen taky jsem ráda že jsem tady s vámi, bez vás by se ty neúspěchy jen tak nedali přežít,podpora tady posiluje 😉

lucifirek
11. únor 2009

Zuzy,určitě se, hned jak budu doma, ozvu.

jarkabilik
11. únor 2009

lucifirek hodně štěstí zítra 😉

lucifirek
11. únor 2009

Zuzy ,já ty injekce píchala všechny najednou,musí mezi nimi být rozestu 5cm,ale jáje opravdu bžodla,teda manža,všechny při jednom.

lucifirek
11. únor 2009

Lucen ano,langerin,už ho beru od května,taky v kuse a tu krev mi taky nekontrolovali,ale při těch odběrech na začátku cyklu jsme se na to ptali a sestra říkala,že mi to nezkoušeli,ale že to zkusí udělat z té krve. Ale pak už jsme se na to neptali,tak se jich zítra zkusím zeptat. Hm,tak to je fakt super. Todle mě teda fakt štve,pořád si člověk musí o něco říkat. Sestřička říkala,že když se to upraví a pak to vysadíš,tak někomu už to tak zůstane aněkomu se to zase vrátí. Tak se na to budu muset opravdu zase zeptat.
Jary jsi hodná.

lucen
autor
11. únor 2009

Zuzi já je píchala taky najednou na jednu stranu píchni jednu a na druhou stranu druhou a jak jsem měla pak tři injenkce tak taky všechny zaráz.a s těma prsama to bylo stejné taková nažloutlá biláva tekutila a taky jsem stím byla na onkologii ale byl to ten prokaktin ale furt mě to zlobí jak píšeš po čem prd to musíme mít.
Jarkobilik ktomu ICSI mi ho musely mít skrz ten spermi.bez něho by se asi ani neoplodnily no jo jsou líné a je nich málo a ještě mají morfolo. na h...o ☹ a já taky holky mám taky ráda opravdu pomužou a ty neuspěchy jsou přece jen snadnější sněma jinak bych to asi už nedala
Zlatička moje už jdu do hajan ráno brzo do roboty tak se tu mějte Lucifirku na tebe budu zítra mylet a na Lenpes taky at má na tom testíku // moc jí to přeji.

jarkabilik
11. únor 2009

Přeji všem dobrou noc 🙂

zuzuza
11. únor 2009

Tak děkuji holky, budu píchat na každou stranu jednu a ještě by mě pak zajímalo co je to ten langerin jo a víte co třenba mě přijde vtipné? Že mě od první návštěvy ani jednou v unice nevzali krev, ani manžovi, je teda fakt, že jsem měla s sebou výsledky od mojí mudr. muj HP a taky výsledky všech těch pohlavních nemocí, ale i tak, jsem zvědavá, jestli mi ji někdy vemou🙂

Jo a teda to je ale divný, že, když mám prolaktin ok a stejně mě z těch prsou teče, no co už.

Tak dobrou kočenky a zítra chci pozitivní zprávičky od lenpeska a lucifirka.

Papa dámy🙂

emjee
11. únor 2009

baby tato tema bola predtym len na mk cz - chodia sem aj nejake slovenky alebo nie je potrebne zverejnenie na mk sk

lucifirek
11. únor 2009

Zuzy,Langerin je nějaký lék na cukrovku. Tu samozřejmě nemáme. Ale zároveň je to jediný lék,který prý snižuje ten testosteron. s tou krví nevím,jestli jsi měla všechny výsledky od své dr. Tak se na to zeptej. U nás brali krev i manžovi.
tak ahoj.

zuzuza
11. únor 2009

Aha lucifirku tak to bude asi něco podobného jak ten metformin, ten já beru taky, je to taky na ten cukr, tak už nebudu zdržovat tak papa holky a zítra na viděnou🙂

lucifirek
11. únor 2009

Ahojky.

vladka1
12. únor 2009

emjee:....zhruba před rokem sem chodila i děvčata ze Slovenska.... 🙂 ...myslím, že by bylo fajn to téma dát i na mk.sk

mado1
12. únor 2009

Jarkabilik: nejsem si teď jistá, jaký je u vás problém. Já bych se možná rozhodla podle toho, jak ti porostou folikuly. Pokud jich bude cca 10, asi bych do ICSI šla, pokud už třeba 15, tak si myslím, že v případě dobrého spermiogramu není potřeba. Dost dobře tě chápu, já jsem taky pořád uvažovala, nakonec to "rozhodl" manžel a v podstatě podpořila jeho sestřenice. Pokus jsem brala jako zkušební a těch 10 tis. si představovala už na kočárek. 😖

mado1
12. únor 2009

Lucifirku, držím palečky. 😉

jeany
12. únor 2009

Ahoj hooolky, už jsem Vás našla. 🙂 Dočetla jsem si příspěvky na minulém tématu a tady.

Lucenku, můžeš mi do tabulky dopsat: začátek stimulace 5.2.09, 1 UTZ 26.2.09
Jsi hodná, že na nás tak myslíš a že jsi už založila nové téma. Děláš už svatební přípravy? Šaty už máš vybrány? A prstýnky atd.? Sice máš ještě dost času, ale asi se už po tom všem díváš, že.

Lucifírku, tak ti dnes přeji ať máš dobrou úrodičku, Taky sem budu nahlížet a čekat co napíšeš. Určo to bude v pohodě. Myslím na tebe.

Zuzy, já jsem si taky všechny injekce píchala naráz, jak píše lucifírek, tak asi 5 cm od jednoho vpichu. Já se musím podívat kdy mi začíná první injedkce Puregonu. Zatím mi píchíní injekcí problém nedělá, ty minulé mě, ale bolely no spíše štípali.

Zdravím ostatní 😉

macinta
12. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem Vás už také našla 😉

jeany
12. únor 2009

Jak tak koukám, dnes tu skoro nikdo není. Lucifírek už má asi po punkci a odpočívá na pokoji. Pak se nám ozve.
A co vy ostatní? Co dnes děláte? U nás teď svítí sluníčko a hned je to veselejší. Kdyby to aspoň vydrželo i na víkend. Ještě, že je zítra už pátek i když třináctého. 😉

jarkabilik
12. únor 2009

ahojky holky dneska tak hezky venku uplně to hřeje na duši ne jak to pochmurno 🙂
mado1 mě vzali tehdy 10 takže asi to bude zase lepší počítat s ICSI,taky jsem si říkala že by se za to mohlo ušetřit ale tehdy jsme chtěli aby to bylo jistější i když spermogram nebyl tak hrozný 🙂

zuzuza
12. únor 2009

Ahojky holky, já nakukuji, tak já jsem od 8 do 9 musela pracovat a pak jsem zase hupla do pelechu a vstala až ve čtvrt na 12 a ted kuchtím a mezi tím nakukuji🙂, jj zítra je pátek 13. a zuza začíná s puregonem, konečně🙂

Holky, tak kde je lenpesek? Čekáme na výsledek testu a lucifirek pojede jistě za chvíli domů🙂

Jinak u mě nic nového, diphereline zase dneska štípal jak sviňa, možná je to tím, že je to uz 15 tá injekce, že už mám ten pupek podrážděný či co🙂

jarkabilik
12. únor 2009

jeany já beru pátek 13. za štastný den tak doufám že bude celkově pozitivní 🙂 nakonec i moje dcera se v takové datum narodila 😀 Jinak doufám že když je tak hezky že i lucifirek bude mít úspěšnou úrodičku.
macinta jak se máš ty?jak u vás taky sluníčko svítí 🙂

zuzuza
12. únor 2009

Holky, u nás u brna taky svítí, ale nějak jsem doma zhnila a nece se mě ani nikam ven:(

jeany
12. únor 2009

Zuzy, tak už ti to zítra začne, už budeš mít 2 injekce denně. Nějak to budeš muset přežít, já vím, je to těžké, ale co se dá dělat, že. Mně to zatím nějak nebolí, nejhorší je pak Agolutin. Ten Puregon se nepíchal špatně, ale já jsem po něm minule měla časté změny nálad. Tak jsem na to už připravená, tak doufám, že mě nic nezaskočí.
Zítra napiš, ajk to proběhlo. A budeš to taky píchat naráz, ne?
Jary, já mám pátek 13. také ráda, já mám celkově 13 jako oblíbené číslo, tak to snad bude šťastný den.

macinta
12. únor 2009

Jary, v Pardubkách si počasí dělá srandu...chvilku tak a chvilku jinak.
Jinak jsem v práci a asi ještě dlouho budu. Právě jsem se vrátila s porady a mám úkolů tři....no však víte 😉

zuzuza
12. únor 2009

Macinto, ahujky, no jo ale zítra už pátek a máte padla!!!!!!

Jeany jasně to zvldánem, manža mě píchne zaráz dvěma, myslím, že horší než to diphereline to nebude🙂, se celkem už těším a př. tejden to uteče a už se pomažem podívat kolik nám roste potenciálních dětiček 😀 . Na ten agolutin se teda taky těším, ale jestli má pomoct tak to přežiju samozřejmě🙂

jarkabilik
12. únor 2009

zuzuza neboj vše určo přežiješ 🙂 co by jsme neudělali úspěch v miminkovatění

macinta
12. únor 2009

jj..Zuzy, padla ale ne úplně. Mám v noťasu děsnej binec. Takže budu o víkendu uklízet v PC 😖

zuzuza
12. únor 2009

No jasan Jary, já si sama o sobě myslím, že to zvládám vše statečn, žádný nervy nic, takže zatím pohoda🙂

Ale kde je dneska lenpesek? Čekám pořád na zprávy co testík, jsem se dneska rozhodla, že už nebudu chodit do spolubojovnic, pač tam ani jedna holčina nenašla ještě na testu dvě a mě to otřesně deptá, pořád si pak říkám, proč bych je tam měla najít já...takže se spolubojovnicema končím a budu chodit jen za váma sem🙂, snad pak budu klidnější🙂

teri81
12. únor 2009

Ahoj holky, Vy jste toho uz napsaly! 🙂

Chci Vás jen pozdravit a Luciferkovi přeju moc štěstí zítra,at je hodně vajíček - budoucích miminek 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru