CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
1. pro 2009

Aoj bobule, pošlu. Snad na tebe email mám.
Betys, takže vlastně to bereš jako povinnost. No moje Dr mi říkala, že uvidíme po trippl testech, takže já ještě nevím. Ale jsem ráda, že jsem na Veveří byla a že výsledky také znám, ale ještě uvidím co řekne genetik na Veveří, tak jdu ještě před vánoci.

jarkabilik
1. pro 2009

jeany já bych taky prosím chtěla vidět tvou výzdobu 😉 vzkazík v IP

jarkabilik
1. pro 2009

jeany nějak mi letos chybí představivost co se týče vánoční výzdoby 😉

lucifirek
1. pro 2009

Tak jsem dotvořila,dneska se mi vůbec nedaří. ☹ zase nějaká blbá náladička.
Jani poslala jsem ti to na mailík. Ještě budu pokračovat,ale dneska ne. Ještě je čas. Jinak jména jsme zatím nevybírali. To až po utz. Víme,že pro kluka máme Jakub,ale jiná jména nemáme,manželovi se líbí,Tereza,Lucie,... Fakt zatím nevíme. Vy jste toho napsali.

lnk
1. pro 2009

bobule, tak vidím, že ty menstruace jsme fakt měly úplně stejný 😀 😀 já to mívala taky vždycky tak 8 dní silné strašně bolestivé, pak 9 dnů pauza a zas a tak to šlo pořád dokola, no děs... ☹

bobbule09
1. pro 2009

Ink,někdo si to prostě dokáže pořádně užít,viď? 🙂 Ale já si u každé ms říkám,že je to třeba ta poslední a příští už nebude 😀 Jsem taková věčná optimistka 😀 😀

lucifirek
1. pro 2009

Jani taky jsem ti poslala lonskou výzdobu,je to hezčí než letos. Ještě to budu muset nějak doladit. Loni bylo více druhu větviček. Ještě stejně budu dělat svícen na stůl. A manža to umí i lépe nafotit.

mrkvicka28
1. pro 2009

Bobule tak to jsem ráda že jsi to tak ochotně vzala za mě.
Luci tobě už se to blíží jsem moc zvědavá jestli budou dvojčátka
enka27: mě občas taky bolívá žaludek a z léku a pomájá mi renní a hodně tekutin nejlépe mélka

elllenka
1. pro 2009

jeany: Nekoupil, ale zítra ho pošlu do lékárny došel mi recept na léky na štítnou žlázu, tak je musí koupit 🙂 a když už tam bude tak by mohl vzít i ten test, že? Ale jak ho znám tak to nechá až na ten termín 😒

elllenka
1. pro 2009

Teda mě se vůbec nic nechce, pustila jsem aspoň pračku, myčku a pekárnu, ale i do toho jsem se musela nutit. Asi se odpoledne půjdu projít s pejskem, možná mi čerství vzduch prospěje a nebudu tak unavená 😒

lucifirek
1. pro 2009

Enka vítám tě. Mě nikdy léky moc nevadili,ale naposledy jsem před opu z Doxybene dvakrát zvracela. Ale pak už to bylo dobré. Není to třeba spíše z toho Prednisonu? Oni jsou to dryáky. Nejlépe je nejíst to nalačno. Ale i tak je člověku občas šoufl.

enka27
1. pro 2009

Děkuji za rady, holky. Mléčko vyzkouším. Na lačno už raději vůbec nic, pokud to není nutné. Je fakt, že od včerejška se to trošku zlepšilo, tak třebas to bude lepší den ode dne... Jsem ráda, že to s vámi můžu probrat 😉

bobbule09
1. pro 2009

No jasně,tady ti vždycky někdo poradí 🙂 Mě teda špatně nebylo vůbec z ničeho. Ani v těhotenství mi vůbec nebývalo špatně,jen občas večer. Chutnalo mi všechno a spala jsem 12 hodin denně 😀

mrkvicka28
1. pro 2009

Enko: mě tkhle blbě bylo z euthyroxinu(ten se musí na lačno) na štínou žlázu trvalo to 4 dny a pak se to uklidnilo ,prý na některé léky si tělo musí zvyknout a trváto někdy až 14 dní. přeji ti aby se ti žaludek byrzo uklidnil. a kdy ti vychází testík ?

enka27
1. pro 2009

Testovat bych měla 15.12. Zatím jsem ještě v klidu... Bobulko, takové štěstí nemám, ale těší mne, že někdo ano!

jimmy1
1. pro 2009

Tak si dávám s žehlením pauzu a ohřála jsem si obídek 😀 Mám křenovku, mňamka 😉 Pěkně mi natekly nožky při tom stání u žehličky 😠 , tak si půjdu asi chvilku lehnout a hodit je pěkně nahoru...

lucifirek
1. pro 2009

Jimmy jen si hezky odpočin,protože moc dlouho už odpočívat nebudeš 😀 To nemyslím špatně,ale víš jak to pak bude 😉

betys
1. pro 2009

Já se jdu taky natáhnout.Počasí je hrůza azase mám nízký tlak-90/60.Pak se asi takypustím do žehlení.
Nic jsme nekoupili,jen manža prut na ryby.Obchody v Pohořelcích nic moc 😠

enka27
1. pro 2009

Nechám se inspirovat, taky se vrhnu na žehlení. Ale siesta před tím je taky na místě. 🙂

elllenka
1. pro 2009

Já budu žehlit zítra, teď peru už druhou pračku a zítra by to mohlo být suché.

lucifirek
1. pro 2009

Já budu žehlit asi večer,ted jdu vysát a budu muset vyřídt ještě něco ohledně pohřbu.

lnk
1. pro 2009

holky, když vás tu tak čtu, tak vám fakt závidím, já sedím v práci, ale kruciš tak bych se natáhla, venku je tak hnusně, že to k tomu úplně vybízí 🙂
bobule, tak to máš teda zatraceně pravdu, já si ty MS taky fakt užívám, těším se, až to peklo jednou skončí, unavuje mě to čím dál víc, dřív jsem na to brala antiko, aby mi to udrželo aspoň těch 28 dní, ale teď to chodí zas jak se tomu zachce, no děs
Enko - vítám tě, mně naštěstí taky nikdy špatně nebývalo, takže neporadím.
Vidím, že spousta z vás je těhotných a některý ještě budete do vánoc testovat, tak vám přeji, abyste tam ty //našly a nemusely smutnit tak jako budu letos u stromku smutnit zase já. ☹ Každý rok si vždycky říkám, že narok už snad nebudu a je to tu zas.. 😉 Ale já to nevzdávám, těším se na další KET. 🙂
Tak pěkně odpočívejte a buďte rádi, že jste doma. 🙂

hanulinecka
1. pro 2009

Dobré poledne tak u nás se konečně spí uff

jinak u nás doma se trochu vyčasilo,ale jako tak normálně nic se nevyřešilo,ale bavíme se tak uvidíme co nám další dny přinesou

enko vítám tě a držíme pěstičky

ink děkuji za odpovědi a s těma smutnýma vánocema to znám 😔 5 let jsem je takto prožívala,ale hlavu vzhuru za chvilku už budeš mít bříško a .... 😵 😵

kamarádka mě řekla že čeká mimi sice druhé,ale napoprvé to první měla taky napoprvé 🙂 a to ji po porodu vzali jeden vaječník jako moc ji to přeju,ale že si někdo řekne chci dítě a další měsic ho čeká 😢

jani těším se na bříško až ukážeš 😵 😵 😵
Betys jak sji psala o tom sexu tak u nás je to právě naopak 😀 a to je taky u nás velkéé téma k hádkám 😔

jéé luci už 3.týý jo těším se

elenko týýý jo manža nechce po sobě jméno???tak to se divím chlapi jsou na to prdlý,ale jak říkáš mě se ani jiné jméno nelíbilo tak jěště že se MM jmenuje Marek a synek mohl být po něm 😀
mě se taky njedřív líbil Matěj,ale je tady celkm dost přematě¨jováno tak jsme to nechali po MM ,ale u druhého vubec nevím co bych dala holčičí Dominika,Berenika,Justýnka a klučičí nevím

já letos nějak výzobu bojkotuju ani vlastně nemám nic na zdobení penize nejsou nebo spíš šetřím na ten KET takže na výzdobu a pečení trochu kašlu jen s marečkem upeču asi perníčky na provonění bytu a po štědrém dni jsme se objednali ke tchyni až do nového roku tak taky trochu našetřím 😀

natalka28
1. pro 2009

Ahoj holčiny, tak já jsem si právě volala na Uniku - dorazila MS, tak od čtvrtka 3.12.2009 začínám brát HA a stimulku začínám 23.12.2009!!!! Já se strááášně těším, ale mám i strááášnej strach!!!
Holky, vy co máte stimulku čerstvě za sebou nebo skoro za sebou - Mrkvicka28, enka27, ellenka - za jak dlouho CCA je punkce a transfer???? My jsme totiž zaplatili na leden hory ( samozřejmě bych nelyžovala ) 😖
Děkuju za každou odpověď!!!!
Jinak držím Lucince a Ellence pěsti, ať vše dopbře dopadne!!!! A všem ostatním vlastně taky🙂

hanulinecka
1. pro 2009

natálko sice nejsem čestrvě po stimulce,ale jestli máš dlouhý protokol tak to trvá tak přes měsic do transferu....

elllenka
1. pro 2009

hanulinecka: můj má na jméno jasný názor. Jiří se mu nelíbí ze dvou důvodů- jednak v cizině je s tímto jménem problém, nedá se ani nějak přeložit a má s tím docela problém, většinou mu vymýšlí nějakou přezdívku nebo mu komolí jméno, tak chce pro dítě jméno, které je celosvětové
A pak jeho tchán a jeho děda mají stejné jméno a bydlí v jednom baráku, mají problém třeba v dopisech, nikdy neví komu je to určeno a tomu se také chce vyvarovat.

elllenka
1. pro 2009

natalka28: já jsem stimulaci začínala 21.10. měla jsem dlouhý protokol. 1.UTZ byl po 21dnech pak den doma a další den 2.UTZ a punkce čtvrtý den po 2hém UTZ. Transfér byl 5tý den od punkce.

natalka28
1. pro 2009

A ještě se chci zeptat na penízky - ten den kdy mám jít na kliniku a začnu plánovat stimulku, tak asi zaplatím léky, že ( mám napsanej Dipherelin inj., Puregon Pen a Menopur amp.d.p. ) - to je cca 5000,-??? A zálohu budeme platit taky ten den??? A kolik asi? A má měl by tam jít manža se mnou??? Díky

mrkvicka28
1. pro 2009

Natalko:já jsem začala brát HA1.11. a od 20.11. začátek stimulky dlouhý protokol na první UTZ jdu 11.12 a punkce přeběžně mezi 16-18.12. ( po 11.12 ti napišu více) a transfét 21-23.12.
no takže s těma horamy no nevím záleží kdy je máte teoreticky bys na prní UTZ měla jít okolo 12-13. ledna a pak do týdne už bývá punkce a pak podle embryjek 3-45 dnů do transferu.

elllenka
1. pro 2009

natalka28 : Semnou šel, nemám ráda u sebe víc peněz, tak mi dělal kasičku a naučil se píchat injekce.
Záleží co všechno si budeš platit. My jsme si zaplatili úplně všechno co šlo, zálohu jsme platili 18 700Kč a léky už ani nevím, na něco jsem účet nedostala a na něco jo, ale není tam napsané co to bylo za léky. Tak ti to přesně nedokážu říct.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru